رابطه جنجالی امیر تتلو و دنیا جهانبخت مدتی است که خبرساز شده و همواره شایعاتی درمورد رابطه یا جدایی آن‌ها به گوش می‌رسد. قبل از صحبت در مورد رابطه امیر و دنیا بهتر است به صورت مختصر با هر دوی آن‌ها آشنا شویم.

 

بیوگرافی امیر تتلو

امیرحسین مقصودلو با نام هنری امیر تتلو متولد 30 شهریور 1362 در تهران است. امیر تتلو از سال 1379 فعالیت خود را در حوزه خوانندگی رپ شروع کرد و امروزه در سبک ریتم اند بلوز (R&B) فعالیت دارد.

او یکی از پرطرفدارترین خوانندگان ایرانی محسوب می‌شود و طرفداران او را معمولا نوجوانان و جوانان تشکیل می‌دهند. زندگی پرحاشیه، و پرفراز و نشیب این خواننده همواره برای دنبال‌کنندگان او جالب بوده است و ما در این مطلب قصد صحبت در مورد رابطه او با دنیا جهانبخت را داریم.

امیر تتلو

 

بیوگرافی دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت، متولد 30 آبان 1368 در تهران، یکی از چهره‌های معروف اینستاگرامی است.

او بیش از 7.5 میلیون فالور (دنبال کننده) دارد و در حوزه تبلیغات و مدلینگ فعالیت می‌کند. اما شهرت میلیونی او، نه به دلیل مدلینگ، بلکه به دلیل حواشی زیاد وی است.

شهرت دنیا جهانبخت بعد از فعالیت‌های او در فیسبوک و اینستاگرام، از جایی به اوج خود رسید که وی اعلام کرد با خواننده معروف، “ساسی مانکن“، وارد رابطه شده و ساسی مانکن او را رها کرده است!

این ادعای او از طرف ساسی مانکن رد شد اما او به حدی اظهار عشق به این خواننده داشت که اقدام به خودکشی کرد و فیلم صحنه خودکشی خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت!

دنیا جهانبخت

 

حتی مدتی بعد “طلا گلزار“، مدل معروف ایرانی نیز عکس خود با ساسی مانکن را منتشر کرد و برخی دنبال‌کنندگان، از این حوادث برداشت یک مثلث عشقی را داشتند. تا در نهایت ساسی مانکن با فرستادن دسته گلی برای دنیا جهانبخت، از او خواست تا آرامش خود را حفظ کند و به حواشی پایان بدهد.

این موضوع مخاطبین بسیار زیادی را به پیج دنیا جهانبخت کشاند و این خبر (خودکشی دنیا جهانبخت) آن‌قدر پخش شد که فالورهای این فرد را میلیونی کرد.

مدتی بعد از اتمام قضایای رابطه دنیا جهانبخت و ساسی مانکن، او اعلام کرد که با مرد دیگری نامزد کرده و به‌زودی ازدواج خواهد کرد. بعد از این، او به رونمایی از هدایای گرانبهای همسرش پرداخت و از این طریق توجه افراد را به خود جلب کرد.

اما اخیرا او جنجال دیگری به پا کرده و با اظهار عشق به امیر تتلو، و شروع رابطه با وی، در تیتر اخبار اینستاگرامی قرار گرفته است.

دنیا جهانبخت

رابطه امیر تتلو و دنیا جهانبخت

رابطه دنیا جهانبخت و امیر تتلو از جایی شروع شد که ناگهان دنیا اسم تتلو را در بیو پیج اینستاگرام خود نوشت، و شروع به ابراز علاقه به امیر تتلو در استوری‌های پیج خود کرد. امیر تتلو هم بدون واکنش نماند و او هم در استوری‌ها دنیا را تگ کرده و به او ابراز علاقه کرد.

مدتی از خبر رابطه آن‌ها نگذشته بود که دعوایی بین این دو نفر رخ داد و باز هم این رابطه را تبدیل به بحث داغ دنبال‌کنندگان آن‌ها کرد. دنیا در استوری‌های خود عنوان کرد که از امیر تتلو می‌خواهد فقط با او باشد و با دختر دیگری رابطه برقرار نکند. امیر تتلو هم در پاسخ به استوری‌های او گفت که صحبت‌هایش را قبول ندارد و باید با دختران مختلف در ارتباط باشد چراکه یک انسان عادی نیست!

دعوای امیر تتلو و دنیا جهانبخت در استوری‌ها شدت یافت و حتی به جایی رسید که امیر تتلو شروع به سرزنش دنیا کرد و او را به دلیل انتشار عکس‌های باز از بدنش محکوم کرد.

این کشمکش باعث شد همه تصور کنند که این رابطه تمام شده و دنیا جهانبخت دیگر رابطه‌ای با امیرتتلو نخواهد داشت. اما اخیرا این دو با هم در اینستاگرام لایو گذاشتند و از آن‌جایی که کنار هم بودند، به نوعی اعلام کردند که هنوز با یکدیگر در ارتباط هستند.

امیر تتلو و دنیا

آیا رابطه امیر تتلو و دنیا جهانبخت واقعی است؟

بعضی از افراد معتقدند که تمام این رابطه و البته قهر و آشتی‌هایش سناریویی است که امیر تتلو و دنیا جهانبخت برای گرفتن فالور نوشته‌اند و در حال اجرای آن هستند. برخی نیز رابطه احساسی یا دوستی امیر تتلو و دنیا جهانبخت را باور دارند و از آن‌ها حمایت می‌کنند.

این‌که رابطه این دو چهره اینستاگرامی چقدر جدی است و به کجا خواهد رسید نامعلوم است؛ اما چیزی که واضح است این است که این دو فرد، که هر دو فالورهای زیادی در اینستاگرام دارند، سعی در بالابردن بازدید و فالورهایشان، با استفاده از این حواشی دارند.

هر دو آن‌ها هر از گاهی حواشی جنجالی درمورد زندگی شخصی خود را ایجاد و منتشر می‌کنند، و از این طریق نه تنها مخاطبین زیادی را به صفحاتشان می‌کشانند، بلکه روز به روز به شهرت و محبوبیتشان نیز افزوده می‌شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :