والیبالیست های زن ایرانی در تیم ملی والیبال کشورمان در سال های اخیر بازی های بسیار درخشانی داشته اند. این تیم که متشکل از بازیکنان جوانی است آینده بسیار خوبی را، به گفته مفسران والیبال، در پیش رو دارند. امروزه والیبالیست های زن کشورمان به دلیل بازی های درخشانی که تا به امروز از خود نشان داده اند، در بسیاری از خبرگزاری های خارجی مورد بحث هستند.

جالب است بدانید والیبال کشورمان برای بانوان سال های زیادی فعالیت نداشت و به همین دلیل کم تر کسی بازی خوب امروز این بازیکنان را پیش بینی می کرد.

محتوا پنهان
بهترین والیبالیست های زن ایرانی چه افرادی هستند؟

بهترین والیبالیست های زن ایرانی چه افرادی هستند؟

امروزه والیبال زنان جهان و در کل بازی والیبال ایران در حد بسیار بالایی پیشرفت کرده است. والیبال بانوان اروپا، آسیا و آمریکا امروزه تلاش زیادی برای رقابت با یکدیگر دارند. در این میان تیم ملی والیبال زنان انگلیس و تیم ملی والیبال زنان روسیه جز پیشرفته ترین تیم های والیبال در دنیا به حساب می آیند. والیبال زنان هلند در این سال ها تلاش زیادی برای رسیدن به عنوان قهرمانی در دنیا می کند. تیم های زیادی از دنیا خواستار حضور بازیکنان کشورمان می باشند. تیم ایران در بخش بانوان صاحب بازیکنان با استعداد و با مهارت بالایی می باشد.

زهرا مغانی

زهرا مغانی امروزه در تیم کشور اسلواکی بازی می کند. او را می توان پدیده 18 ساله در والیبال ایران و دنیا نامید. او بازی های درخشانی در تیم های ایران و اسلواکی از خود نشان داده است و به این ترتیب توجه تیم های بزرگ دنیا را به خود جلب کرده است.

زهرا بخشی

زهرا بخشی با قد 168 سانتی متری به خوبی در پست لیبرو بازی می کند. او بازیکن اصلی تیم ملی کشورمان است و در رقابت های زیادی امتیازات زیادی برای ایران به دست آورده است.

مهسا کدخدا

کدخدا در رقابت ها در پست پشت خط زن فعالیت دارد. او در دوران دانشگاهی نیز در زمینه تربیت بدنی درس خوانده است و به همین دلیل اطلاعات ورزشی بسیار خوبی دارد.

ندا چملانیان یکی از والیبالیست های زن ایرانی

این بازیکن نیز از بازیکنان پشت خط زن و قدرتی والیبال تیم ملی ایران می باشد. او متولد سال 1372 است. همسر این بازیکن، دانیال اسماعیلی فر است که از بازیکنان خوب فوتبال کشورمان به حساب می آید. این زوج ورزشی در طول این سال ها در ترکیب تیم ملی والیبال و فوتبال کشورمان افتخارات زیادی آفریده اند.

تهمینه درگذنی

این بازیکن متولد سال 1375 می باشد و با وجود سن کمش بازی های بسیار درخشانی در تیم ملی والیبال ایران از خود نشان داده است. درگذنی سابقه قهرمانی در لیگ برتر والیبال ایران را در کارنامه خود دارد.

مونا دریس محمودی

مونا دریس محمودی

دریس محمودی از دوران نوجوانی در تیم نوجوانان والیبال ایران بازی می کرده است. امروزه این بازیکن در کشور پرتغال حضور دارد و برای باشگاهی در این کشور بازی می کند.

مهتاب رحمانی 

رحمانی بازیکن کرد کشورمان در رقابت ها است. او نیز به مانند محمودی امروزه در باشگاهی برای کشور پرتغال مشغول به بازی است.

اسامی بازیکنان تیم ملی والیبال زنان ایران 2021 

برای مشاهده اسامی تیم ملی والیبال زنان در رقابت ها، بهترین راه مراجعه به سایت هایی مانند ویکی پدیا است. در این سایت ها اطلاعات این بازیکنان و پست های دقیقشان در بازی ها نوشته شده است. بازیکنان والیبال کشورمان در هر بازی با ترکیب جدیدی مقابل حریف قرار می گیرند و این اسامی و ترکیب تا پیش از بازی ها به هیچ وجه مشخص نمی باشد.

عکس تیم ملی والیبال بانوان ایران

عکس تیم والیبال خانم کشورمان را می توانید در سایت فدراسیون والیبال بانوان مشاهده کنید. امروزه این فدراسیون پیج اینستاگرام هم دارد که در آن تصاویر این بازیکنان را منتشر می کند.

والیبالیست های زن ایرانی با چه محدودیت هایی مواجه هستند؟

از محدودیت های بازیکنان خانم در رقابت ها می توان به داشتن پوشش کامل آن ها اشاره کرد. این بازیکنان، به دلیل حضور تماشاگران در رقابت های جهانی، می بایست با پوشش کاملی شرکت کنند. علاوه بر این، بازیکنان والیبال خانم کشورمان نمی توانند با تمام تیم های دنیا بازی داشته باشند.

عکس والیبالیست های زن ایرانی را در کجا ببینیم؟

عکس والیبالیست های زن ایرانی را در کجا ببینیم؟

عکس های این والیبالیست ها را می توانید در سایت های مربوط و زیر نظر فدراسیون والیبال ایران مشاهده کنید. در زمان برگزاری رقابت های والیبال تصاویر زیادی از این بازی ها در سایت های ورزشی و خبری منتشر می شود.

آدرس پیج اینستاگرام والیبالیست های زن ایرانی را از کجا پیدا کنیم؟

امروزه بازیکنان والیبال خانم برای خودشان در اینستاگرام و یوتیوب پیج هایی دارند. با سرچ کردن نام هر بازیکن در این پلتفرم مجازی می توانید پیج های اینستاگرام آن ها را مشاهده کنید.

ترکیب تیم ملی زنان ایران در رقابت‌ های انتخابی المپیک 2020 چگونه بود؟

در ترکیب کنونی تیم ملی والیبال بانوان کشورمان، مائده برهانی به عنوان کاپیتان تیم حضور دارد. برهانی در سمت پشت خط زن فعالیت می کند. فومنی، علیخانی در نقش پاسور در زمین حضور دارند و از بازیکنان پشت خط زن تیم ملی والیبال کشورمان می توان به چملانیان اشاره کرد. صابری، کدخدا و آشفته نیز در سمت دریافت کننده قدرتی در بازی ها حضور دارند.

تیم ملی والیبال بانوان ایران در چه مسابقاتی می توانند شرکت کنند؟

تیم ملی بانوان والیبالیست کشورمان تا به امروز در رقابت های زیادی شرکت کرده اند. هیچ منعی برای بازیکنان زن کشورمان برای حضور در رقابت های ملی و بین المللی وجود ندارد و آن ها قادرند تا در مسابقات قاره آسیا و میان قاره ای و جهانی حضور داشته باشند.

در این مورد برای اطلاعات بیشتر در مورد ولیبال می توانید به لینک های زیر توجه داشته باشید :

سوالات متداول

 1. <strong>چرا در خبرگزاری های خارجی بحث زیادی درباره والیبالیست های زن ایرانی می شود؟</strong>

  امروزه والیبالیست های زن کشورمان به دلیل بازی های درخشانی که تا به امروز از خود نشان داده اند، در بسیاری از خبرگزاری های خارجی مورد بحث هستند.

 2. <strong>پدیده 18 ساله والیبال ایران چه کسی است؟</strong>

  زهرا مغانی را می توان پدیده 18 ساله در بین والیبالیست های زن ایرانی و دنیا نامید.

 3. <strong>زوج ورزشکار ایرانی کدام زوج هستند؟</strong>

  همسر ندا چملانیان که از والیبالیست های زن ایرانی می باشد؛ دانیال اسماعیلی فر است که او نیز از بازیکنان خوب فوتبال کشورمان به حساب می آید.

 4. <strong>کاپیتان تیم والیبال خانم ایران کیست؟</strong>

  در ترکیب کنونی تیم ملی والیبال بانوان کشورمان، مائده برهانی به عنوان کاپیتان تیم حضور دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :