پارمیدا ممقانی یکی از پر طرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام است که در زمینه مدلینگ فعال می باشد. این اینفلوئنسر متولد تاریخ هفتم اسفند ماه سال ۷۲ می باشد. پارمیدا ممقانی سن کمی دارد او 29 ساله است که تا این حد مشهور شده است. پارمیدا در کار بلاگری بسیار حرفه ای عمل می کند و الان یکی از مشهورترین افراد اینستاگرام است. این بلاگر محبوب یک مدتی بعد از جدا شدن از دوست پسر خود مبین افسردگی گرفته بود که تا زمانی که با همسر خود آشنا نشده بود در همان حال بیماری به سر می برد. این فرد الان طرفداران خیلی زیادی دارد و همه او را در اینستاگرام می شناسند و با وجود عمل های زیبایی که کرده است چهره طبیعی او از دست رفته است.

پارمیدا ممقانی کیست؟

پارمیدا ممقانی کیست؟

پارمیدا ممقانی که یکی از شاخ های اینستاگرام است و در حرفه مدلینگ و بلاگری بسیار حرفه عمل می کند و در یک خانواده 5 نفره به دنیا آمده است؛ او 2 برادر دارد و خانواده خودش و خانواده همسرش در ترکیه زندگی می کنند. این فرد در رشته مهندسی پزشکی فارغ التحصیل شده است. این فرد شغل خود را جدا از رشته دانشگاهی انتخاب کرد و به گفته خودش بسیار به این کار علاقه دارد. او الان یک مدلینگ حرفه ای است. این فرد مشهور الان دوست دارد رشته تحصیلی خود را ادامه دهد اما خوب به گفته خودش وقت ندارد. ایشان عاشق ورزش کردن و غذا های سالم هستند و تفریح کردن و خرید کردن را خیلی دوست دارند و در مورد خیلی از مسائل با همسر خود تفاهم دارند که بیشتر آن در مورد کار است. می توان گفت که این بلاگر اگر عمل زیبایی کرده است اما توانسته است با آن عمل های زیبا بیشتر در کار خود به چشم طرفداران خود بیاید. در این مقاله به بیوگرافی پارمیدا ممقانی می پردازیم.

عکس های جدید پارمیدا را از کجا ببینیم؟

عکس های این بلاگر محبوب را می توانید در اینستاگرام وی و همچنین در گوگل مشاهده کنید. البته این بلاگر محبوب این روز ها زیاد در اینستاگرام فعال است. به گفته خود ایشان به دلیل مشغله کاری که دارند شبکه های مجازی به او آرامش می دهد. قطعاً می توانند در روز کمی از وقت خوشان را در اختیار طرفداران خود بگذارند. پارمیدا ممقانی یوتیوب را خیلی دوست دارد و در آنجا هم فعالیت می کند. عکس های قدیمی پارمیدا ممقانی را می توانید در پیج خود ایشان تماشا کنید. البته باید بدانید که این خانم بلاگر چند پیج دارند که بعضی از آن ها به دست طرفداران ایشان درست شده است و پیج اصلی او را می توانید از گوگل پیدا کنید. ایشان در پیج خود زیاد عکس می گذارند که اگر دوست داشته باشید می توانید خیلی راحت آن ها را ببینید.

آدرس پیج اینستاگرام پارمیدا ممقانی چیست؟

آدرس اینستاگرام این پارمیدا ممقانی را می توانید از گوگل و یا در سرچ اینستاگرام خود نام ایشان را سرچ کنید و ایشان را دنبال کنید. باید بدانید که همه افراد مشهور در اینستاگرام بسیار فعالیت می کنند و همه مردم زندگی شخصی آن ها را دنبال می کنند. پارمیدا ممقانی اینستا خود را باز گذاشته است و شما عزیزان خیلی راحت می توانید به پیج پارمیدا ممقانی بروید و زندگی ایشان را خیلی راحت دنبال کنید. در اینجا پیج اصلی پارمیدا ممقانی را به شما معرفی کردیم همچنین یوتیوب پارمیدا ممقانی و کلاب هاوس پارمیدا ممقانی فعال است و شما می توانید در آنجا هم با ایشان ارتباط داشته باشید.

حاشیه های پارمیدا ممقانی

حاشیه های پارمیدا ممقانی

حاشیه های زیادی بوده است مانند ازدواج ناموفق، یا نوع فعالیت ایشان و یا رابطه داشتن و یا مدتی شایعه شده بود با یک بازیگر ایرانی ازدواج کرده که صحت ندارند و همسرش ایشان در ترکیه هستند. ایشان زیاد دوست ندارند که در زندگی خصوصی شان حاشیه داشته باشند؛ آن ها تا الان زندگی آرامی داشته اند و کاری به کار دیگران ندارند. مصاحبه با پارمیدا ممقانی را در خیلی از برنامه های اینستاگرام دیده اید و ایشان در مورد خودشان و زندگی خودشان صحبت هایی کرده اند و تا الان در مورد فعالیت های حرفه ای که داشته اند برای مخاطبین توضیح داده اند. البته ناگفته نماند ایشان خیلی اهل مصاحبه کردن نیستند.

پارمیدا ممقانی در ایران زندگی می کند؟

این بلاگر معروف الان در ترکیه زندگی می کند و خانواده او و خانواده همسرش در ترکیه هستند و به گفته رسانه ها خیلی از زندگی خود راضی است. این فرد بعد از جدا شدن از دوست پسر ایرانی خود مبین بعد از دو سال با کیارش یک مربی بدنسازی در ترکیه ازدواج کرده است. به گفته بسیاری از رسانه ها همسر ایشان فرد ثروتمندی است که احتیاج به پول این خانم بلاگر نیست؛ اما خوب ایشان گفته اند که به شغلشان علاقه دارند و نمی توانند آن را کنار بگذارند و باید بدانید که این تنها شرطی است که ایشان با همسر خود گذاشته اند.

شغل پارمیدا چیست؟

پارمیدا ممقانی که یک بلاگر معروف و یا شاخ اینستاگرام است. کار دابسمش انجام می دهند و از طریق افزایش فالوور نیز درآمد کسب می کنند، رتبه خوبی دارد و تقریبا در بین جوانان و نوجوانان از محبوبیت خاصی برخوردار است. او در ابتدا با عکس های خود سعی در جذب فالوور داشت و رفته رفته با کار دابسمش سازان به این فکر افتاد که این راه هم ساده تر است و هم زودتر او را به شهرت می رساند. اما کار پارمیدا ممقانی فقط ساخت دابسمش در فضای بسته نبوده ایشان تبلیغات انواع شرکت های مختلف را انجام می دهد و به عنوان یکی از مدل های اینستاگرام در ترکیه شروع به کار کرده است.

همچنین پارمیدا ممقانی یوتیوب فعالیت خیلی زیادی دارد. پارمیدا ممقانی در ترکیه زندگی می کند و او در تهران بزرگ شده است. البته به گفته خیلی از رسانه در ترکیه و ایران در رفت و آمد است. پارمیدا ممقانی نی نی سایت را خیلی دنبال می کند و می خواهد برای آن ها تبلیغات کند. شغل بلاگری و مدلینگ الان از آن شغل هایی است که درآمد خیلی زیادی دارد و می توان گفت که افراد خیلی راحت می توانند به درآمد بالایی دست پیدا کنند. البته برای همه سوال است که این شغل چرا تا این حد درآمد دارد که همه افراد به سمت این کار کشیده شده اند.

دوست پسر پارمیدا ممقانی کیست؟

دوست پسر پارمیدا ممقانی کیست؟

این بلاگر دوست پسر های زیادی داشته است که می توان گفت مبین یکی از آن ها بود و حتما می پرسید مبین ام دی کیست ایشان یکی از شاخ های اینستاگرام هستند که قبلاً با پارمیدا کار می کردند. زمانی که پارمیدا یک فرد ناشناخته بود با هم آشنا شدند و کم کم پارمیدا وارد کلیپ های مبین شد و به شهرت رسید. اما بعد از چند وقت به دلیل مهاجرت پارمیدا به ترکیه دوستی آن ها هم تمام شد و حتماً افشاگری امین فردین از پارمیدا ممقانی را در سایت ها دیده باشد؛ که این هم به نوبه خود یکی دیگر از دوست پسر های او بود و الان پارمیدا با کیارش ازدواج کرده است. پارمیدا و کیارش زندگی خیلی خوبی در کنار هم دارند. البته ناگفته نماند که مبین هم بعد از جدا شدن از پارمیدا افسردگی گرفته است. حتی تا چند وقت هیچ گونه فعالیتی در اینستاگرام نمی کرد اما الان بعد از مدت ها خوب شده است.

پارمیدا ممقانی اهل کجاست؟

این بلاگر معروف اهل تهران است و در آنجا بزرگ شده است اما ایشان 2 سال است که به همراه خانواده خود به ترکیه سفر کرده اند و در آنجا زندگی می کنند. این فرد الان ازدواج کرده است و ظاهراً همسر ایشان یکی از افراد ثروتمند هستند. به گفته پارمیدا در تهران زندگی خیلی خوبی داشته اند اما خوب به دلایل شخصی به ترکیه مهاجرت کردند البته در مورد خیلی از مسائل ایشان چیزی نگفته اند و می توان گفت که زیاد دوست ندارند صحبت کنند.

پارمیدا ممقانی قبل عمل

پارمیدا ممقانی تا الان عمل های زیادی انجام داده است و می توان گفت از عمل بینی تا عمل های دیگر ایشان زیاد به دنبال این کار ها می روند. باید بیان شود، جراح بینی پارمیدا ممقانی یکی از بهترین جراح های تهران بود و خانواده او در بیمارستان بودند اما طرفداران او خیلی نگران این بلاگر به ظاهر زیبا بودند. البته چهره ایشان قبل از عمل خیلی بد نبود ولی خوب بعضی از افراد دوست دارند که مانند دیگران عمل زیبایی کنند. عمل های زیبایی پارمیدا ممقانی تا الان زیاد بوده است. جالب است که تمام سایت ها در مورد عمل های ایشان گفته اند و بسیار مورد انتقاد مردم قرار گرفته اند.

پارمیدا ممقانی قبل عمل

سوالات متداول

 1. چرا پارمیدا ممقانی از مبین جدا شد؟

  پارمیدا از مبین به دلیل مهاجرت به ترکیه جدا شد اما به گفته رسانه ها این دو نفر خیلی همدیگر را دوست داشتند.

 2. آیا پارمیدا ممقانی از رژیم خاصی استفاده می کند؟

  همسر ایشان یکی از بهترین مربیان باشگاه های ورزشی هستند و قطعاً در زیبا تر شدن اندام ایشان کمک می کند و رژیم غذایی به او داده اند.

 3. آیا پارمیدا ممقانی از خانواده همسر خود راضی است؟

  پارمیدا گفته است که خانواده همسرم من را خیلی دوست دارند و با هم رابطه خیلی خوبی داریم.

 4. آیا پارمیدا ممقانی قصد بازگشت به ایران را ندارند؟

  پارمیدا و خانواده اش برای همیشه به ترکیه رفته اند به احتمال زیاد بر نمی گردند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :