سویل خیابانی یکی از سلبریتی های ساکن ترکیه است که در فضا های مجازی مدتی با حواشی های که راجب به او شده بود حضور پر رنگی داشت. او در تهران در اسفند ماه سال ۱۳۶۹ متولد شده است او در رشته دانشگاهی روانشناسی تا کارشناسی درس خوانده است ولی از همان دوران هم به فشن بلاگری علاقه زیادی نشان داده است و راه خود را در آنجا ادامه داد. سویل خیابانی همچنین مدت زیادی را در خارج از کشور زندگی کرده است و می شود گفت مدت کمی را در ایران به سر برده است.

سویل خیابانی در خانواده‌ ای تحصیل کرده و مرفه به دنیا آمده است. پدرش علیرضا خیابانی ترانه نویس و شاعر مطرح و بسیار خوبی بوده است؛ که برخی از ترانه های سالار عقیلی را خودش نوشته است. سویل در سال ۹۷ با محسن افشانی ازدواج بسیار لاکچری و پرهزینه ای را داشته است ولی ازدواج آنان سرانجامی نداشت و از یک دیگر جدا شدند.

سویل خیابانی کیست؟

سویل خیابانی کیست؟

بیوگرافی سویل خیابانی همان طور که گفته شده است او یک فشن بلاگر معروف و مشهوری بود که در فضا های مجازی مخصوصاً اینستاگرام فعالیت بسیار بالایی داشت. او در تهران در اسفند ماه سال ۱۳۶۹ متولد شده است. خانواده آن ها چهار نفری است که یک برادر بزرگتر به اسم راد و همسر برادرش نامش غزل است. غزل نقش بسیار پررنگی داشته و همچین تلاش زیادی کرد که سویل با محسن افشانی ازدواج کند.

سویل چهره جذاب و همچنین دارای قدی با ارتفاع 170 سانتی متر است. او در کودکی اش به ورزش کیک بوکسینگ علاقه داشته و به کلاس های مختلفی رفته است؛ ولی بیشترین علاقه سویل را می شود به مد و طراحی مد نشان داد. به صورتی که او در رشته ای که تحصیل کرده علاقه نداشته است. همچنین او به کشور های مختلفی برای سفر رفته و همواره فیلم ها و عکس هایی را منتشر کرده است.

عکس های جدید سویل خیابانی را از کجا ببینیم؟

عکس های سویل خیابانی را می توانیم با مراجعه به گوگل و جست و جو کردن نام سویل خیابانی مشاهده کنیم و اگر خواستیم می توانیم آن ها را دانلود کنیم. همچنین سویل خیابانی که فشن بلاگری معروف است در فضا های مجازی بسیار فعالیت دارد. از فضا هایی که سویل فعالیت دارد می توان به یوتیوب سویل خیابانی و کلاب هاوس سویل خیابانی مراجعه کرد. همچنین (پیج اینستای سویل به تازگی بسته شده است). در فضا های مجازی سویل عکس های خود را در مکان های مختلف و در کشور های مختلف به اشتراک گذاشته است. ما با دانستن نشانی پیج های سویل خیابانی می توانیم عکس ها و ویدیو هایی را که به اشتراک می‌ گذارد مشاهده کنیم.

عمل های زیبایی سویل خیابانی

سویل خیابانی که یک فشن بلاگر معروف و مشهور با فعالیت بالا در فضا های مجازی مختلف و در مقابل دیده شدن است. تقریباً بیشتر مردم آن را می شناسند؛ وی دارای چهره جذاب و گیرایی است خبر های مبتنی بر عمل های زیبایی سویل برای جذب دنبال کننده ها و افزایش زیبایی چهره اش منتشر شده است.

سویل خیابانی واکنشی به این اخبار نشان نداده به این صورت گفته می‌شود که نه این خبر ها را تایید می کند و نه این خبر ها را تکذیب می کند. شاید این طور برداشت می شود که او می‌ خواهد این زیبایی صورت خود را به صورت طبیعی جلوه دهد؛ تا در میان مردم به عنوان فردی شناخته شود که زیبایی طبیعی دارد. او به طبیعی بودن چهره خود اهمیت می دهد و این زیبایی را از عمل های جراحی به دست نیاورده است.

آدرس پیج اینستاگرام سویل خیابانی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام سویل خیابانی چیست؟

سویل که فشن بلاگر معروف با فعالیت بسیار بالایی در فضا های مجازی به خصوص در اینستاگرام است. آدرس پیج اصلی سویل، همسر محسن افشانی sevil_te_khe است. ولی این صفحه اینستاگرام از دسترس خارج شده است. در قسمت بیو نوشته است؛ sevil coming soon و در قبل از بازداشت شدن همسرش محسن افشانی ۱۱۱ پست و تعداد زیادی دنبال کننده داشت و بعد از آن فعالیت ندارد.

ماجرای عکس های خصوصی سویل خیابانی که محسن افشانی پخش کرد

سویل خیابانی فشن بلاگر معروفی که محسن افشانی و همسر او این خبر را منتشر کرده است؛ که می‌ خواهد عکس‌ های خصوصی سویل خیابانی را منتشر کند. علت این که محسن افشانی سویل خیابانی را این چنین تهدید کرده است می توان این دانست که بسیاری از کسانی که در فضا های مجازی به خصوص اینستاگرام فعال و پرکار هستند. آن ها با ایجاد حواشی ها و خبر های جنجالی می خواهند میزان این دنبال کننده ها را افزایش دهند. اما بعد از آن خبر هایی به گوش رسید که محسن افشانی در ازای درخواست طلاق که سویل خیابانی از او داشت. او را تهدید به منتشر کردن عکس های خصوصی کرده است. بعد از آن پیج اینستاگرامی عکس های خصوصی سویل را پخش کرد؛ با پیگیری های زیاد سویل به پلیس مشخص شد که کسی که این عکس ها را پخش کرده و در مقابل دیده شدن قرار داده است محسن افشانی همسر او است.

بیماری همسر محسن افشانی چیست؟

همسر محسن افشانی سویل خیابانی که فشن بلاگر های معروف با چهره جذاب و گیرا است. افراد زیادی را دنبال می‌کنند و به عنوان الگوی خود قرار دادند. ازدواج سویل خیابانی با محسن افشانی پایدار نبود در طی دعوا ها و بحث هایی که بین سویل و محسن افشانی اتفاق افتاد خبر ها و حواشی های بسیار زیادی به بیرون درز کرد.

خبر هایی که به بیرون درز کرد، کتک زدن مادر و خود سویل توسط محسن افشانی و همچنین با ادعا و درخواست طلاق سویل خیابانی محسن افشانی دست به تهدید کردن همسر خود زد. او را تهدید به افشا و پخش عکس های خصوصی او کرد در این صورت که محسن افشانی به زندان افتاد. بعد از آن هنگامی که از زندان آزاد شد این خبر داغ که همسر محسن افشانی بیمار است در میان مردم پخش شد. اما سویل خیابانی نه حامله بود و نه بیماری خاصی داشت بلکه هدف از این خبر این بود که نگاه ها را از سوی مردم از سمت محسن افشانی برداشته و به همسر سوق داده باشند.

علت جدایی سویل خیابانی از محسن افشانی چه بود؟

سویل و محسن افشانی که ازدواج پرهزینه و گران و زیبا خود را در سال ۹۷ اعلام کردند. این ازدواج سر و صدا زیادی میان مردم ایجاد کرد. اما این ازدواج پایداری نداشت؛ باعث شد و بعد از مدتی سویل خیابانی تصمیم به جدایی از محسن افشانی بگیرد. علت این که سویل می خواست از محسن افشانی جدا شود این بود که محسن افشانی دارای ثبات اخلاقی نبود. مادر سویل و خود او را کتک زده بود و همچنین در طی ماجرای طلاق می خواست که عکس های سویل خیابانی را پخش کند. او را چندین بار تهدید به پخش عکس های خصوصی کرد. بعد از مدتی سویل عکس های خود را در پیج اینستاگرامی دید که به پلیس اطلاع داد و شکایت کرد و فهمیدند که پشت این کار محسن افشانی است؛ که عکس های خصوصی سویل را پخش کرده است.

حاشیه های سویل خیابانی

حاشیه های سویل خیابانی

سویل که فردی معروف در میان مردم با فعالیت بسیار زیادی در صفحه اینستاگرام بود. حاشیه های زیادی برای او ایجاد شده بود. همچنین بسیاری از افرادی که در فضاهای مجازی فعالیت دارند. با ساخت حاشیه هایی در خصوص خود به دنبال جذب دنبال کننده ها و افزایش فالوور ها در صفحه اینستاگرام خود دارند.

حاشیه هایی که برای سویل که در مقابل مردم و دیده شدن بود بسیار است از جمله آن ها می‌ توان به پخش شدن عکس های خصوصی و ویدئو های خصوصی او توسط شوهرش محسن افشانی اشاره کرد. همچنین مدتی حاشیه به عنوان بیماری سویل خیابانی در میان مردم پیچیده شده بود که این حاشیه درست نبود و سویل این خبر را رد کرد. همچنین حاشیه های بسیار زیادی در خصوص چهره زیبا و عمل های زیبایی برای مشهور و معروف شدن سویل خیابانی وجود دارد که در نهايت سویل طلاق گرفت.

مصاحبه با سویل خیابانی

سویل که خود نیز معروف بود با محسن افشانی که بازیگر مطرح و جذاب و مجری خوب تلویزیون بود نیز ازدواج کرد. این ازدواج خیلی پر هزینه و لاکچری سر و صدایی در میان مردم ایجاد کرده بود. همچنین این دو فیلم‌ ها و عکس‌ های بسیار زیادی را از خود منتشر می‌کردند.

مصاحبه ای که با سویل خیابانی و محسن افشانی برای اولین بار انجام شد آن ها در این مصاحبه داستان آشنایی خود را تعریف کردند؛ که در محرم با یکدیگر آشنا شده بودند. همچنین غزل همسر برادر سویل خیابانی نقش پررنگی را در صورت گرفتن این ازدواج داشته است. سویل که بیشتر وقت خود را در کشور های خارجی بود اطلاع داد که از همان زمان چهره زیبای محسن افشانی برای او جذاب و زیبا بوده است.

سویل در ایران زندگی می‌ کند؟

سویل در بسیاری از کشور های خارج رفته و مدت زمان کمی را در ایران بوده است ولی خبر های زیادی را در خصوص این که مهاجرت کرده است پیچیده بود اما سویل آن ها را تایید نکرد. سویل در ایران و در تهران زندگی می کند و برخی اوقات برای مسافرت ها به کشور های خارجی می رود و بعد از مدتی به ایران باز می گردد.

حاشیه های سویل خیابانی

شغل سویل چیست؟

همان طور که گفته شد سویل در دانشگاه در رشته روانشناسی تحصیل را ادامه داده است اما این شغل را دوست نداشته و برای درآمد بیشتر به فشن بلاگر های روی آورده است. همچنین بلاگری یکی از علاقه‌ های سویل بوده است که با تبلیغات میزان درآمد بالایی را بدست می آورد. همچنین در حیطه مد و طراحی مد بسیار مطرح است و درآمد بالایی را هم از این شغل به دست می‌آورد.

سوالات متداول

 1. سویل خیابانی کیست؟

  فشن بلاگر معروف که یکبار با محسن افشانی ازدواج کرده است و ازدواج موفقی نداشته است و در خانواده چهار نفره به دنیا آمده است و رشته او روانشناسی است.

 2. همسر اول و دوم محسن افشانی کیست؟

  همسر اول محسن افشانی سویل خیابانی است که ازدواج آنان دوامی نداشت و به طلاق منجر شد و عکس هایی نیز منتشر شده است؛ که محسن افشانی در کنارزنی ایستاده است و گفته می شود همسر دوم محسن افشانی است.

 3. چرا سویل از محسن افشانی جدا شد؟

  به علت کتک کاری محسن و همچنین کتک زدن مادر سویل، سویل تصمیم به جدایی گرفت.

 4. سویل فرزند چندم است؟

  سویل فرزند دوم است که بردار بزرگتری با اسم راد دارد و همسر بردارش غزل است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :