محمد روشنفکر یکی از سلبریتی های ساکن ترکیه است. با زیاد شدن بازیگران و بلاگر های بازیگری در اینستاگرام و یوتیوب، افراد زیادی به این کار روی آوردند. محمد یکی از کسانی است که در این سال ها به خوبی در فضا مجازی درخشیده است و توانسته است با استفاده از توانمندی ها و تا حدودی حواشی مختلف، طرفداران زیادی به دست آورد.

محمد روشنفکر کیست؟

محمد روشنفکر کیست؟

برای آشنایی با این چهره اینستاگرامی بهتر است در ابتدا نگاهی به بیوگرافی محمد روشنفکر داشته باشیم. محمد را می توان یکی از چهره های قدیمی تیک تاک به شمار آوریم. عده ای از طرفدارانش به او لقب پدر تیک تاک را داده اند. او سال های زیادی است که در این برنامه عضویت دارد و ویدیو های زیادی در آن منتشر کرده است. محمد در تاریخ 21 خرداد ماه سال 1372 در شهر بهشهر در استان مازندران به دنیا آمد. او تا همین سال اخیر در ایران زندگی می کرد و کلیه ویدیو هایش را با رعایت قوانین کامل جمهوری اسلامی ایران منتشر می کرد.

چند ماهی است که او به همراه دوست دخترش، نیکا فلاحی به کشور ترکیه مهاجرت کرده است. محمد در زمانی که در ایران بود به دانشگاه رفت و دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی الکترونیک، زیر شاخه رشته مهندسی برق، می باشد. نماد او در فضا مجازی در میان طرفدارانش دست بی نمک است؛ طرفداران او از این طرح برای تتو هایشان استفاده می کنند. امروزه او به همراه نیکا در اینستاگرام به ساخت کلیپ مشغول است و قصد دارد تا با همین ویدیو های مجازی به چهره ای مشهور در ایران و دیگر کشور ها تبدیل شود. هدف محمد از ساخت این کلیپ ها بازیگر شدنش در آینده ای نزدیک است. محمد روشنفکر سن زیادی ندارد و پیش بینی می شود در آینده او بتواند به این هدفش برسد.

عکس های جدید محمد روشنفکر را از کجا ببینیم؟

برای دیدن تصاویر این بازیگر اینستاگرامی بهترین راه دنبال کردن پیج های یوتیوب، اینستاگرام، تیک تاک و کلاب هاوس محمد روشنفکر است. او در تمامی این برنامه ها فعالیت دارد و سعی می کند تا با انتشار تصویر و ویدیو از خود و زندگی شخصی و حرفه ایش، با هوادارانش در ارتباط باشد. امروزه عکس های زیادی از محمد در سایت های اینترنتی نیز موجود هستند که با سرچ کردن عکس محمد روشنفکر در موتور جستجو گوگل، می توانید به تمامی این عکس ها دسترسی داشته باشید.

آدرس پیج اینستاگرام محمد روشنفکر چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام محمد روشنفکر چیست؟

محمد روشنفکر اینستا را محل اصلی فعالیتش قرار داده است. او و نیکا فلاحی سعی می کنند تا با انتشار کلیپ های دو نفره، به محبوبیتشان اضافه کنند. پیج اصلی او در اینستاگرام mamad_roshanfekr نام دارد. او امروزه بیش از 4/2 میلیون نفر دنبال کننده دارد و با داشتن بیش تر از 40 پست توانسته است محبوبیت زیادی به دست آورد. نکته جالب درباره زندگی این چهره این است که با وجود مهاجرتش به کشور ترکیه، تمامی پست های او با پوشش های مطابق قوانین ایران ساخته شده اند.

حاشیه های محمد روشنفکر

در مصاحبه با محمد روشنفکر او به طور صریح اعلام کرد که قصد دارد تا برای همیشه به کشور ترکیه مهاجرت کند. او با این قصد که در آن کشور بیش تر می تواند به اهدافش برسد، این موضوع را توجیه کرد. مهاجرت محمد به همراه دوست دخترش به این کشور را می توان عجیب ترین حاشیه این بازیگر بیان کرد. طرفداران او از این تصمیم بسیار شوکه شدند و در یک شب او بسیاری از دنبال کنندگانش را از دست داد. بازدید ویدیو های یوتیوب محمد روشنفکر نیز بعد از این خبر بسیار کاهش پیدا کردند.

حاشیه بعدی زندگی محمد به زمانی بر می گردد که شماره تلفن محمد روشنفکر در رسانه ها منتشر شده بود. این ماجرا در چند سال گذشته اتفاق افتاد و در آن زمان دیانا و محمد روشنفکر با یکدیگر ارتباط داشتند. با منتشر شدن خبر جدایی این دو بلافاصله شماره محمد در رسانه ها منتشر شد. عده این این موضوع را به دیانا مربوط دانستند و نکته جالب این است که محمد هیچ واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداد و تنها در یک استوری اعلام کرد که خطش را عوض کرده است.

محمد روشنفکر در ایران زندگی می کند؟

محمد روشنفکر در ایران زندگی می کند؟

برای برخی از طرفداران محمد در این چند ماه این پرسش پیش آمده است که محمد روشنفکر کجا رفت؛ در پاسخ باید گفت محمد روشنفکر یوتیوب را برای گفتن خبر مهم مهاجرتش در نظر گرفت. او چند ماه پیش در اکانت یوتیوبش اعلام کرد که قصد رفتن به کشور ترکیه را دارد. گفته می شود که امروزه او به همراه دوست دخترش، نیکا فلاحی در شهر استانبول کشور ترکیه زندگی می کند. نیکا رل محمد روشنفکر است و او اکثر ویدیو هایش را با این شخص می سازد.

البته محمد بار ها از مهاجرت به این کشور احساس نا رضایتی کرده است. او بار ها بیان کرده است از این که کشورش را ترک می کند به شدت ناراحت است. او این کار را تنها برای رسیدن به اهدافش انجام داده است و در مصاحبه ای که به صورت لایو از اینستاگرامش منتشر کرد، اعلام کرد که ظاهر ویدیو های خنده دار و پر از انرژی گروهشان را باور نباید کرد؛ آن ها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند و به این نتیجه رسیده اند که بهترین راه ترک کردن کشورشان است.

شغل این اینستاگرامر چیست؟

محمد یکی از بازیگران اینستاگرامی توانمند کشورمان است. او امروزه در اینستاگرام و یوتیوب فعالیت زیادی دارد و ویدیو های زیادی با محتوا طنز و موضوعات دیگر منتشر کرده است. رشته دانشگاهی محمد هیچ ربطی به فعالیت امروزش ندارد و به گفته خودش تا به حال در رشته های مربوط به مهندسی و الکترونیک کاری نکرده است. او با انتشار همین ویدیو های اینستاگرامی و یوتیوبی توانسته است به درآمد بسیار بالایی دست پیدا کند. محمد در اینستاگرام از راه تبلیغاتی که به او پیشنهاد می شود، درآمد بسیار خوبی به دست می آورد. امروزه محمد با داشتن بیش از دو میلیون فالوور، برای هر تبلیغ رقم بالا حدودا 20 میلیون تومان دریافت می کند.

دوست دختر او کیست؟

نیکا فلاحی، دوست دختر محمد است. این دو در ساخت یکی از کلیپ های اینستاگرامی با یکدیگر آشنا شده اند و خیلی زود این آشنایی تبدیل به رابطه عمیق و صمیمی میان این دو شد. امروزه این دو در اکثر کلیپ ها در کنار هم دیده می شوند و در جلو و پشت صحنه رابطه عاشقانه شان را به مخاطبان نشان می دهند. گفته می شود این دو مدتی است که به کشور ترکیه رفته اند و قصد دارند تا در این کشور ادامه فعالیتشان را در زمینه ساخت و انتشار کلیپ های فضا مجازی ادامه دهند. محمد روشنفکر و همسرش نیکا قصد دارند تا در این کشور زندگی جدیدشان را بسازند.

محمد روشنفکر اهل کجاست؟

محمد در شهر بهشهر به دنیا آمده است. به شهر در استان مازندران قرار دارد و یکی از شهر های زیبا این استان به حساب می آید. خانواده محمد نیز اصالتا مازنی هستند و محمد تمام سال های زندگیش در ایران را در این شهر بوده است. او علاقه خاصی به شهرش دارد و در لایو ها و استوری های مختلف درباره شهر و مردم خوب همشهریش صحبت کرده است. محمد چند ماهی است که به کشور ترکیه رفته است؛ محمد روشنفکر برگشت ایران را در مصاحبه ای اتفاق محال دانست و بیان کرد که اگر روزی از مهاجرتش منصرف شود تنها به دلیل دلتنگی برای شهرش بوده است.

محمد روشنفکر و نیکا فلاحی چه رابطه ای با هم دارند؟

این دو چند سالی است که با یکدیگر دوست نزدیک می باشند. عده ای رابطه این دو را نامزد و یا زن و شوهر دانسته اند. گفته می شود که این دو هنوز به طور رسمی مراسم ازدواج نگرفته اند اما ارتباطشان به قدری صمیمی و نزدیک است که با هم به کشور ترکیه مهاجرت کرده اند و اکنون در کنار یکدیگر زندگی می کنند. نیکا یکی از اعضا گروه آن ها بود که آشنایی این دو هم به همین واسطه شکل گرفته است.

کلیپ های محمد روشنفکر را در کجا ببینیم؟

کلیپ های محمد روشنفکر را در کجا ببینیم؟

کلیپ های محمد در سایت های زیادی منتشر شده اند. با سرچ کردن نام این چهره در اینستاگرام و یا موتور جستجو گوگل، می توانید به این کلیپ ها دسترسی داشته باشید. یکی از معروف ترین کلیپ های محمد را می توانید با سرچ کردن تست وفاداری محمد روشنفکر، در اینترنت و سایت هایی مانند آپارات پیدا کنید. این کلیپ که به صورت چند قسمتی تهیه شده است، یکی از معروف ترین و پر بازدید ترین ویدیو های او در اینستاگرام و یوتیوب به شمار می رود.

سوالات متداول

 1. <strong>لقب محمد روشنفکر چیست؟</strong>

  عده ای از طرفدارانش به او لقب پدر تیک تاک را داده اند.

 2. <strong>تاریخ تولد این شاخ اینستاگرامی چه تاریخی است؟</strong>

  محمد در تاریخ 21 خرداد ماه سال 1372 در شهر بهشهر در استان مازندران به دنیا آمد.

 3. <strong>تحصیلات روشنفکر چیست؟</strong>

  محمد در زمانی که در ایران بود به دانشگاه رفت و دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی الکترونیک، زیر شاخه رشته مهندسی برق، می باشد.

 4. <strong>محمد در چه شهری زندگی می کند؟</strong>

  او به همراه دوست دخترش، نیکا فلاحی در شهر استانبول کشور ترکیه زندگی می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :