دیترویت پیستونز از تیمهای بسکتبال حاضر در رقابت‌ های کنفرانس شرق می باشد که تا کنون عناوین و قهرمانی های متعددی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. در این تیم بازیکنان داخلی و خارجی زیادی مشغول به بازی بوده و هستند.

تاریخچه تیم دیترویت پیستونز

تاریخچه تیم دیترویت پیستونز

این تیم در سال 1941 در ایالت ایندیانا تاسیس و تشکیل شد این تیم در سال 1957 میلادی به دیترویت انتقال یافت.

تیم دیترویت پیستونز چه بازیکنانی دارد؟

در این تیم بازیکنان مختلفی اعم از داخلی و خارجی مشغول به فعالیت می باشند؛ که از جمله آن ها می توان به کید کانینگهام، ایسایا استوارت، سابن لی و کریس اسمیت اشاره کرد.

پرحاشیه ترین بازی دیترویت پیستونز چه بود؟

از پرحاشیه ترین بازی های این تیم می‌ توان به فینال رقابت‌ های nba که این تیم در آن حضور داشته است در سال 2004 اشاره کرد.

رنگ های پیراهن این تیم

این تیم در بازی های خانگی خود با رنگ پیراهن سفید و در بازی هایی که به عنوان مهمان در رقابت ها حضور دارد با رنگ پیراهن آبی حاضر می شود.

رقیب تیم دیترویت پیستونز

این تیم در این فصل از رقابت‌ های بسکتبال nba بسیار ضعیف عمل کرده است و در جایگاه 14 جدول بالاتر از این مجیک قرار دارد. بنابراین می‌ توان گفت که رقیب این تیم در این فصل تیم مجیک می باشد.

اسم قدیمی تیم دیترویت پیستونز چه بود؟

این تیم در ابتدای تاسیس خود fort wayne pistons نام داشت که بعدها دچار تغییراتی شد و دیترویت پیستونز نام گرفت.

سرمربی فعلی تیم دیترویت پیستونز چیست؟

سرمربی فعلی تیم دیترویت پیستونز چیست؟

هدایت این تیم را در این فصل از رقابت ها dwane casey بر عهده دارد.

چه بازیکنان قدیمی معروفی در این تیم حضور داشته اند؟

این تیم از تیم‌ های مطرح حاضر در رقابت های بسکتبال کنفرانس شرق می باشد که تا کنون افتخارات متعددی را کسب کرده است. به علت کسب همین افتخارات همواره بازیکنان مطرح و سرشناسی در این تیم مشغول بودند که از جمله آن ها می‌ توان به کارلوس آرویو، آلن آیورسن اشاره کرد.

آخرین بازی تیم دیترویت پیستونز با کجا بود؟

این تیم در آخرین دیدار خود به مصاف تیم بسکتبال لیکرز رفته است که در مقابل این تیم متحمل شکست با نتیجه 110 به 106 شده است.

این تیم چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این تیم تاکنون دو قهرمانی در کنفرانس غرب، 5 قهرمانی در کنفرانس شرق و 3 عنوان قهرمانی در لیگ سراسری nba را به دست آورده است.

اخبار دیترویت پیستونز را از کجا دنبال کنیم؟

برای دنبال کردن اخبار تیم های مختلف بسکتبال علی الخصوص تیم دیترویت پیستونز چندین گزینه و راه مختلف مطرح می باشد که در ادامه مبحث به آن ها می پردازیم.

اولین و سریع ترین گزینه ممکن مرورگر گوگل می باشد که با مراجعه به آن و جستجو نام مورد نظر خود می‌ توانید اطلاعات و اخبار مختلفی از تیم مورد نظر خود پیدا کنید. در این مرورگر اخبار و حواشی مختلف و همچنین ویدیوهای بازی های تیم های بسکتبال کنفرانس غرب و شرق وجود دارد.

گزینه مطرح بعدی سایت ها و خبرگزاری های مختلف می باشد که با مراجعه با آن ها می توان اخبار و حواشی پیرامون تیم مدنظر خود را دنبال کرد و از آن ها مطلع شد.

صفحات اینستاگرامی بازیکنان این تیم می‌ تواند گزینه مناسب و در دسترسی باشد، هم چنین صفحه اینستاگرامی رسمی این تیم و یا سایت رسمی متعلق به این تیم نیز گزینه معتبری می باشد.

تیم دیترویت پیستونز چند بار قهرمان ان بی ای شد؟

تیم دیترویت پیستونز چند بار قهرمان ان بی ای شد؟

این تیم تا کنون سه بار موفق به کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌ های nba شده است و از تیم های محبوب این رقابت ها به شمار می آید.

سوالات متداول

 1. رقیب تیم دیترویت پیستونز چه تیمی می باشد؟

  این تیم در این فصل از رقابت‌ های بسکتبال nba بسیار ضعیف عمل کرده است و در جایگاه 14 جدول بالاتر از این مجیک قرار دارد. بنابراین می‌توان گفت که رقابت اصلی این تیم با تیم مجیک می باشد.

 2. اسم قدیمی تیم دیترویت پیستونز چه بود؟

  این در ابتدای تاسیس خود fort wayne pistons نام داشت که بعد ها دچار تغییراتی شد و دیترویت پیستونز نام گرفت.

 3. تیم دیترویت پیستونز چند بار قهرمان ان بی ای شد؟

  این تیم تا کنون سه بار موفق به کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌ های nba شده است.

 4. چه بازیکنان قدیمی معروفی در این تیم حضور داشته اند؟

  همواره بازیکنان مطرح و سرشناسی در این تیم مشغول بودند که از جمله آن ها می‌توان به کارلوس آرویو، آلن آیورسن اشاره کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :