تیم بسکتبال هیوستون راکتس یکی از تیم های کنفرانس غرب می باشد که در بخش جنوب غرب فعال است. این تیم در شهر هوستون و در ایالت تگزاس قرار دارد، تیم هیوستون راکتس در سال ۱۹۶۷ تاسیس شده است و تا کنون به فعالیت خود ادامه داده است.

تاریخچه تیم هیوستون راکتس

تاریخچه تیم هیوستون راکتس

تیم هیوستون راکتس از سال ۱۹۶۷ تا ۱۹۷۱ به فعالیت خود ادامه داده است و به قهرمانی های زیادی از جمله قهرمانی های بخشی و عنوان های کنفرانس دست یافته است.

تیم هیوستون راکتس چه بازیکنانی دارد؟

بازیکنان بسیار قابلی در این تیم وجود دارد که از جمله آن ها می توان به جان وال، پی جی تاکر اشاره کرد، که بسیار نقش موثری در این تیم دارند.

پرحاشیه ترین بازی هیوستون راکتس چه بود؟

یکی از بازی های پر حاشیه که در تاریخ بسکتبال شکل گرفت، بازی میان راکتس و بروکلین برگزار شد. راکتس توانست بروکلین نتس را در شهر و ورزشگاه خودش شکست دهد. حواشی که در این بازی شکل گرفت به دلیل دعوا و سر کوبیدن کوین گارنت به یکی از بازیکنان بروکلین به صورت دوایت هاوارد بازیکن راکتس شکل گرفت. گارنت به دلیل خطایی که داوران از او گرفتند عصبی شد و با هاوارد درگیر شد.

رنگ های پیراهن این تیم

تیم راکتس از پیراهن هایی به رنگ های قرمز، نقره ای، سفید، مشکی استفاده می کنند.

رقیب تیم هیوستون راکتس

تیم Houston Rockets یکی از بهترین تیم های کنفرانس غرب می باشد. این تیم در سال ۱۹۹۴-۱۹۹۵ به قهرمانی رسید و در برابر تیم اورلاندو مجیک به عنوان قهرمان کنفرانس شرق قرار گرفت. این دو تیم هر دو بسیار ماهراند و تقریباً در یک سطح هستند این دو تیم رقیب یکدیگر محسوب می شوند.

اسم قدیمی تیم هیوستون راکتس چه بود؟

اسم قدیمی تیم هیوستون راکتس چه بود؟

تیم Houston Rockets از سال ۱۹۶۷ با نام سن دیگو راکتس فعالیت داشت. اما از سال ۱۹۷۱ تا کنون با نام هیوستون راکتس شناخته می شود و با این نام به ادامه فعالیت خود پرداخته است.

سرمربی فعلی تیم هیوستون راکتس چیست؟

سرمربی تیم هیوستون راکتس مایک د آنتونی نام دارد این مربی یکی از بهترین مربیان کنفرانس غرب می باشد، مالک این تیم تیلمن فرتیتا نام دارد.

چه بازیکنان قدیمی معروفی در این تیم حضور داشته اند؟

از جمله بازیکنان قدیمی که بازنشسته شد ه‌اند و یا به هر دلیلی نتوانسته‌ اند در این تیم حضور داشته باشند از جمله یائو مینگ که یکی از از مهم ترین بازیکنان این تیم بود. او به دلیل مصدومیت نتوانست این تیم را به قهرمانی برساند.

حکیم اولاجوان نیز یکی از بازیکنان خوب این تیم بوده است او توانسته است دو مرتبه در سال های ۱۹۹۴ و ۱۹۹۵ راکتس قهرمان لیگ کند، کلاید درکسلر نیز یکی از ماندگار ترین ورزشکاران این تیم بوده است.

آخرین بازی تیم هیوستون راکتس با کجا بود؟

آخرین بازی تیم Houston Rockets در مقابل تیم اکلاهما سیتی تاندر با امتیاز ۱۰۲ بر ۸۹ شکل گرفت و راکتس برنده مسابقه شد.

این تیم چه افتخاراتی کسب کرده است؟

تیم Houston Rockets تاکنون قهرمان های زیادی را کسب کرده است از جمله این قهرمانی ها می توانیم به دو عنوان قهرمانی در سال ۱۹۹۴ و ۱۹۹۵ و چهار عنوان کنفرانسی در سال های ۱۹۸۱ ،۱۹۸۶ ،۱۹۹۴ ،۱۹۹۵ کسب کرده است، این تیم همچنین در قهرمانی های بخشی پنج قهرمانی را از آن خود کرد که در سال های ۱۹۹۷ ،۱۹۸۶ ،۱۹۹۳ ،۱۹۹۴ ،۲۰۱۵ این قهرمانی ها رخ داده است.

اخبار هیوستون راکتس را از کجا دنبال کنیم؟

اخبار هیوستون راکتس را از کجا دنبال کنیم؟

امروزه خیلی راحت می‌ توانیم با دسترسی به اینترنت از تمامی اخبار چه ورزشی چه غیر ورزشی مطلع شویم همچنین با استفاده از نرم افزارهایی همچون اینستاگرام، تلگرام می توانیم در چنل هایی جوین شویم که به اخبار ورزشی مربوط باشند، همچنین از راه دیگر رسانه ها مثل تلویزیون و رادیو می‌توانیم از این اخبار آگاه باشیم.

این تیم چند بار قهرمان ان بی ای شد؟

تیم Houston Rockets توانسته است در سال‌ های ۱۹۸۱ و ۱۹۸۶ و ۱۹۹۴ و ۱۹۹۵ به عنوان های کنفرانسی دست پیدا کند و قهرمان ان بی ای شود.

سوالات متداول

 1. تیم هیوستون راکتس در چه سالی تاسیس شده است؟

  این تیم در سال ۱۹۶۷ تاسیس شده است و تا کنون به فعالیت خود ادامه داده است این تیم بسیار خوش درخشیده است.

 2. سرمربی تیم Houston Rockets چه کسی است؟

  سرمربی این تیم مایک د آنتونی نام دارد این مربی یکی از بهترین مربیان کنفرانس غرب می باشد.

 3. اسم قدیمی تیم هیوستون راکتس چه بوده است؟

  این تیم از سال ۱۹۶۷ با نام سن دیگو راکتس فعالیت داشت؛ اما از سال ۱۹۷۱ تا کنون با نام هیوستون راکتس شناخته می شود و با این نام به ادامه فعالیت خود پرداخته است.

 4. پیراهن های تیم ملی Houston Rockets چه رنگی است؟

  تیم راکتس از پیراهن هایی به رنگ های قرمز، نقره ای، سفید، مشکی استفاده می کنند.

هیوستون راکتس
https://textnevis.fun/wp-admin/post.php?post=9740&action=edit
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :