در این قسمت از مقاله می خواهیم در کنار آموزش بازی پوکر درباره ی لیو بوئری یا همان liv boeree یکی از افراد معروف در بازی پوکر بپردازیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

لیو بوئری کیست

لیو بوئری کیست

برا ی خیلی از افراد سوال به وجود می آید که لیو بوئری کیست و چرا به معروفیت رسده است؟ در این باره باید بگوییم که او یکی از افراد معروف در بازی پوکر است، هم چنین او اهل انگلستان است و مردم انگلستان او را به عنوان یکی از حرفه ای ترین پوکر باز ها می شناسند.

او در این زمینه بسیار حرفه ای است و هم چنین بیان کرده است که از نوجوانی به سمت بازی پوکر کشیده می شده است و بعد از چندین بار بازی کردند، جذب آن شده است.

لیو بوئری و برد های پوکر اش

او در این بازی توانسته است، برد های زیادی را بدست بیاورد و طرفداران او لقب ملکه پوکر را به او داده اند. هم چنین او در سال های 2014 تا 2016 برنده ی جایزه های بسیار زیاد با مبالغ هنگفتی شده است، البته این جوایز هر سال بر اساس شاخص های استاندارد به یکی از پوکر ها زن اهدا می شود.

هم چنین جالب است که بدانید درآمد او از این بازی در سال 2017 چیزی بیشتر از 3.5 میلیون دلار برآورد شده است که این رغم بسیار زیادی است.

لیو بوئری و برد های پوکر اش

درس های قهرمانی لیو

علاوه بر این که او در زمینه پوکر در میان مردم به شهرت رسیده است، در رشته اختر شناسی نیز بسیار تجربه دارد و یکی از کارشناسان در این زمینه می باشد. هم چنین علاوه بر این دو، او در زمینه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی سخنرانی های زیادی داشته است و فعالیت می کند. خیلی از صحبت های او باعث شده است که طرفداران او بیشتر از قبل بشوند، هم چنین باعث معروفیت و محبوبیت بیشتر او نیز شده است.

مصاحبه با لیو بوئری

او در مصاحبه ی خود عنوان کرده است که هر فردی که هدف و آرزو های زیادی دارد، برای این که به آن ها برسد بهتر است که سخت تلاش کند، چرا که با تلاش و سخت کوشی هر چیزی ممکن می شود. او در ادامه نیز افزوده است که برای این که به این جایگاهی که الان است برسد، بسیار تلاش کرده است و سختی های زیادی را تحمل کرده.

هم چنین او افزود که به این نتیجه رسیده است که برای این که هر فردی بخواهد به آن چیزی که می خواهد برسد فقط کافی است که تلاش کند و از آن خسته و نا امید نشود و به حرف دیگران اهیمت ندهد.

بیوگرافی لیو بوئری

بیوگرافی لیو بوئری

بوئری یکی از افراد بسیار با استعداد و با هوش است که توانسته است در زمینه های زیادی استعداد خود را شکوفا کند. هم چنین یکی از کار هایی که او در آن بسیار با استعداد است، بازی پوکر است. او در این حرفه توانسته است به معروفیت زیادی برسد و هم چنین از این طریق ثروت زیادی را کسب کرده است، خیلی ها معتقد هستند که او هوش بسیار بالایی دارد و از آن در راه درست و پیشرفت خود استفاده می کند.

طرفداران این بازیکن بیان کرده اند که زندگی شخصی لیو بوئری بسیار کم حاشیه است و او دوست ندارد که کسی از زندگی شخصی اش با خبر بشود.

او هم چنین در بهترین دانشگاه با نمرات عالی تحصیل کرده است و علاوه بازی پوکر، کار گویندگی را در شهر سن فرانسیسکو انجام می دهد.

عکس های لیو بوئری

عکس لیو بوئری در مجله پوکر کاور شده است و در این مجله از او تعریف و تمجید شده و هم چنین این مجله او را به عنوان یکی از تاثیر گذارترین افراد در انگلستان خواهده است.

قهرمان پوکر لیو بوئری یکی از افرادی است که بخشی از مبلغ قهرمانی خود را به موسسه های خیریه بخشیده است و از او به عنوان یک خیر دوس داشتنی و با محبت یاد می شود.

تکنیک بلوف liv boeree

بلوف در پوکر با لیو بوئری یکی از روش هایی است که او در بازی خود برای برد انجام می دهد و اکثر مواقع نیز این روش نتیجه می دهد و بازی به نفع او تمام می شود. او در این باره گفته است که بلوف یکی از روش هایی است که باید در بازی پوکر انجام شود تا فرد بتواند در بازی برنده شود و به افرادی که می خواهند به این حرفه وارد شوند توصیه کرده است که این روش را آموزش ببینند و در هنگام بازی و زمانی که لازم باشد این حقه را پیاده کنند.
کلیپ های لیو بوئری در هنگام بازی پوکر در سایت شرط بندی با تورنمنت قرار داده شده است، تا افراد روش بازی های او را ببینند و نکاتی را یاد بگیرند.

لیو بوئری در لیست برترین پوکر بازان جهان

بوئری یکی از افرادی است که به دلیل بازی فوق العاده و برد هایی که داشته است و هم چنین مبالغ هنگفتی که از این بازی نصیبش شده است در لسیت برترین پوکر بازان جهان قرار گرفته است.

لیو بوئری در لیست برترین پوکر بازان جهان

سوالات متداول

  1. لیو بوئری کیست؟

    او یکی از افراد معروف در بازی پوکر است، هم چنین او اهل انگلستان است و مردم انگلستان او را به عنوان یکی از حرفه ای ترین پوکر باز ها می شناسند. هم چنین او در زمینه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی سخنرانی های زیادی داشته است و فعالیت می کند.

  2. چرا او در بازی هایش از بلوف استفاده می کند؟

    او در این باره گفته است که بلوف یکی از روش هایی است که باید در بازی پوکر انجام شود تا فرد بتواند در بازی برنده شود و به افرادی که می خواهند به این حرفه وارد شوند توصیه کرده است که این روش را آموزش ببینند و در هنگام بازی و زمانی که لازم باشد این حقه را پیاده کنند.

  3. بوئری علاوه بر بازی پوکر چه کاری انجام می دهد؟

    او علاوه بازی پوکر، کار گویندگی را در شهر سن فرانسیسکو نیز انجام می دهد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :