در این مقاله قصد داریم در کنار آموزش پیش بینی فوتبال شما را با 10 بازیکن برتر فوتبال در ایران جهان آشنا سازیم و از شما می خواهیم که تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

10 بازیکن برتر فوتبال چه کسانی هستند؟

10 بازیکن برتر فوتبال چه کسانی هستند؟

فوتبال، یعنی هیجان و پیگیری، یعنی دل شوره و استرس، یعنی تپش قلب، یعنی اشک، گریه، ناراحتی و یا شادی هواداران، برای این که یک تیم در مسابقه اش برد را سهیم شود، قلب هزاران نفر هوادار به تپش می افتد و هیجان و استرس این بازی ها و یا برد و باختش برای هوادارانی که حاضرند تمام دارایی شان را به تیم محبوب شان بدهند، بسیار دل چسب و بسیار دل انگیز است.

یک تیم برای این که بتواند در سطح مسابقات استان، لیگ، کشور، قاره و جهان نتایج قابل قبول و منحصر به فرد و خوبی را کسب نماید، می بایست نسبت به انتخاب و تصمیم گیری در نقل و انتقالات و پذیرش و خرید انواع بازیکن در پست ها و وظایف مختلف و انواع کادر ( فنی، مربی، پزشکی و…) برای تیم، با هوشیاری بالا و چشم باز، کسب اطلاعات کافی و دقت در تاکتیک های ریز در هنگام بازیِ بازیکن و یا تجربه و سابقه کاری کادر را بسنجند تا بتوانند برای ساختن یک تیم ایده آل، از بهترین افراد در ساختار تیم استفاده کنند.

بهترین بازیکن فوتبال جهان

فاکتور های بهترین بازیکن فوتبال جهان

بهترین بازیکن جهان هم درصورتی بهترین بازیکن جهان است که در کنار دیگر بازیکنان تیم، پا به پای یک دیگر مسئولیت برد و شاد کردن دل هوادارانی که به تیم پای بند و پروپا قرص هستند را با عهده بگیرند. وقتی که بتوانند در کنار همدیگر به بهتر شدن و بالا رفتن استعداد یکدیگر کمک کنند برای مثال این که بازیکن ها در پست دفاع و حمله در یک تیم توانایی لازم را برای فعالیت های فوتبالی مثل شوت و پاس به یکدیگر را به خوبی هماهنگ کرده و با همدیگر کنار بیایند.

اما جدا از بازیکنان دیگر می خواهیم درباره اسطوره ها صحبت کنیم. اسطوره ها بحث شان از دیگر بازیکنان جدا است و یک سری بازیکنان که حرفه ای تر و قوی ترو مشهور تراز دیگران هستند اسطوره نامیده می شوند.

در کنار شناخت 10 بازیکن برتر فوتبال بد نیست بدانید که اگر ما بازیکن تیمی باشیم و یک بازی مقابل تیم دیگری داشته باشیم که یکی از اسطوره ها را در ترکیب خود داشته باشند، حتی اگر تیم مقابل پایین ترین تیم جدول هم باشد، بازهم استرس و ترس باخت در بازی را داریم زیرا یکی از اسطوره های جهان فوتبال مقابل ماست و قطعا او بی خودی اسطوره نشده و برای تیم اش کاری می کند و هم چنین اگر ما مربی و یا بازیکن تیمی باشیم که یکی از اسطوره ها را در ترکیب و همراه تیم مان داشته باشیم، هر لحظه امید گل زنی و دفاع عالی را از سمت تیم خود داریم و یا حتی اگر او را جزء ترکیب تیم قرار ندهیم و او در ذخیره و روی نیمکت تیم ما باشد، بازهم امید برد را با انجام تعویض طلایی داریم.

چه در فوتبال چه در رشته های دیگر ورزشی، اسطوره هایی را به عنوان بازیکنان برتر می شناسیم که بی شک و بی تردید، در هر بازی و در هر مسابقه ای که این اسطوره حضور داشته باشد، همه نگاه ها از سمت تماشاچیان به سوی او است نکته ی جالب این است که اگر در زندگی شخصی ای اسطوره ها کمی تامل به خرج دهیم، متوجه خواهیم شد که اکثر آن ها زندگی های مرفهی نداشتند و خبری از ارث های هنگفت پدری و یا سرمایه های آن چنانی در زندگی آن ها نیست و بیشتر آن ها افراد عادی و در حد قشر متوسط و یا حتی فقیر جامعه در کشور خودشان بوده اند و تمام این موفقیت ها در زندگیشان حق همه آن ها بابت تلاش و پشت کاری است که در زندگی نسبت به اهدافشان نشان داده اند . این نشان می دهد که یک انسان چقدر می تواند با انگیزه باشد و نسبت به آرزو ها و هدف هایش محکم و پرقدرت بجنگد.

تب داغ فوتبال در بین 10 بازیکن برتر فوتبال

همان طور که گفتیم فوتبال برای مردم، از نان شب هم واجب تر شده آن قدر که همه درگیر برد و باخت و امتیازات و این که تیم شان رتبه چندم جدول مسابقات است، شده اند و آن قدر که هواداران درگیر رو کم کنی از یک دیگر و تیم حریف شده اند. اگر عامیانه تر بگوییم کوری ها و کل کل های بین هواداران بدون توهین و بی احترامی بسیار شیرین و دیدنی است وقتی پای یک بازی هیجان انگیز به میان می آید. در بسیاری از شهر ها و کشور ها این مسائل را مشاهده می کنیم علی الخصوص در رابطه با بازی های شهر آوردی و دربی های درون شهری .

در هرفصل فوتبالی مقدار بسیار زیادی پول صرف هزینه های فوتبالی می شود؛ هزینه هایی از قبیل خرید و فروش خرید و فروش و نقل و انتقالات، تامین امکانات باشگاه ها، سرویس کردن و تامین امکانات ورزشگاه ها و مکان های تمرین بازیکن ها و … . این هزینه های بسیار زیاد همه برای علاقه و سرگرمی مردم صرف می شود.

اما جدا از این هزینه های عمومی یک سری هزینه های دیگر هستند که مردم بی صبرانه منتظر شنیدن رقم آن هستند.منتظر این که بالاترین رقم در میان قرارداد های نقل و انتقالی مربوط به کدام بازیکن می باشد؟ بالاترین قیمت خرید فوتبالی متعلق به کدام بازیکن می باشد ؟ معمولا این قرارداد ها و قیمت خرید های نجومی و بالا مربوط به همان اسطوره ها است بازیکنانی حرفه ای تر و مشهور تر نسبت به دیگر بازیکنان .

بنابراین اگر بخواهیم از لحاظ درآمد، بازیکنان برتر را مشخص کنیم ، بازیکنان برتر آن هایی هستند که بالاترین رقم قرارداد را به نام خود ثبت می کنند چون که تیم ها برای موفقیت بیشتر و برد های بیشتر و برای به دست آوردن و خرید یکی از اسطوره ها حاضر هستند که هرمقدار پولی را بپردازند.  یک تیم فوتبال در سطح استان، لیگ های مختلف، کشور،  قاره، و جهان سالانه و در فصل های فوتبالی خودش ، در صورت باز بودن پنجره و اجازه نقل و انتقالات و خرید و فروش بازیکن و کادر تیم ( فنی، مربی، پزشکی و …) درگیری های زیادی دارند و مدام قرارداد می بندند. تسلط به این موضوع قبل از انتخاب سایت شرط بندی فوتبال یک امر مهم قلم داد می شود.

لیست 10 بازیکن برتر فوتبال

لیست 10 بازیکن برتر فوتبال

بهترین بازیکن از نظر هرفرد متفاوت است زیرا به علت تفاوت هاو اختلاف در انتخاب، و هواداری تیم ها، هرکسی بازیکن تیم محبوب خود را بهترین بازیکن ، یا بازیکن برتر می داند .اما لیست تهیه شده ، محصولی از نتایج بزرگ ترین نظر سنجی ها و اکثر پاسخ بدین شرح بوده:

لیونل مسی،  کریستیانو رونالدو،  نیمارجونیور،  رابرت لواندوفسکی، کلیان امباپه،  کوین دی بروین،  ویرجیل وین دیک،  سادیو مانه، ریاض محرز و  ارلینگ هالند.

معرفی 10 بازیکن برتر فوتبال

معرفی 10 بازیکن برتر فوتبال

افراد موجود در این لیست برای شما بر اساس بررسی فاکتور های معرفی شده رتبه های 1 تا 10 را در اختیار دارند که در زیر تک تک آن ها برایتان آماده مطالعه هستند.

لیونل مسی در صدر 10 بازیکن برتر فوتبال دنیا

لیونل مسی کوچیتینی متولد ۲۴ ژوئن ۱۹۸۷ میلادی زاده شهر روزاریو در کشور آرژانتین می باشد. مسی با قد ۱.۷۰ متر در پست مهاجم در رشته فوتبال فعالیت  می کند. مسی خورخه هورا  کیو مسی، یک کارگر در یک کارخانه بود و مادر او نیز یک نظافت چی بود که نام اوهم سلیا ماریا کوچیتینی است. پدر و مادر مسی اهل کشور ایتالیا و شهر آنکونا هستند که به علت مهاجرت، به آرژانتین مسی در شناسنامه اش ملیت آرژانتینی دارد. خانواده مسی یک خانواده ی ۶ نفره است آن ها ۳ پسر و یک دختر دارند.

مسی کوچک ترین پسر در خانواده ی مسی ها است. لیونل مسی فوتبال را از  ۵سالگی آغاز کرد و در تیم شهر روزاریو که پدرش سرمربی آن تیم بود. مسی تا نوجوانی در آن تیم ادامه به کار داد و تا ۴ سال بعد در آن تیم بازی می کرد و از همان سن کم‌ در تیم خودش تبدیل به یک ستاره و نقطه قوت تیم بود. مسی از ۱۱ سالگی متوجه بیماری اش شد بیماری او کمبود هورمون رشد در بدنش بود و این مشکل بزرگی برای ادامه زندگی فوتبالش اش ایجاد می کرد و بسیار مشکل ساز می شد اما باشگاه بارسلونا پرداخت تمام هزینه های بیماری مسی را به عهده گرفت در واقع کارلس رکساچ مدیر باشگاه بارسلونا توسط اقوام مسی در جریان موضوع بیماری مسی و هزینه ی ۹۰۰ دلاری در ماه بابت درمان بیماریش قرار گرفت و روی یک دستمال کاغذی قراردادی بست که در عوض پرداخت هزینه های درمان بیماری کمبود هورمون رشد در بدن مسی، او به اسپانیا هجرت کند و برای تیم بارسلونا بازی کند.

مسی بازی های خود را در بارسلونا از سال های   ۲۰۰۰تا ۲۰۰۲در تیم های نوجوانان و سپس Aو  Bبارسلونا آغاز کرد و در سال ۲۰۰۳-۲۰۰۴در ۵ تیم بارسلونا صعود کرد و از تیم مبتدیان B به Aو سپس به C رفت پس از چند ماه در ۶ مارس ۲۰۰۴ وارد تیم Bبارسلونا شد .

اولین بازی رسمی مسی در ترکیب اصلی بارسلونا در ۱۶ نوامبر ۲۰۰۳ صورت گرفت او در ۱۶ سالگی اولین بازی رسمی اش را در لالیگا انجام داد . درست چند ماه بعد که تیم بارسلونا قرارداد مسی را تمدید و تا ژوئن ۲۰۱۴ تثبیت کرد. مسی در فصل فوتبالی ۲۰۰۶-۲۰۰۷با زدن ۱۴گل در ۲۶ بازی توانست خود را به عنوان یک بازیکن کلیدی به همه ثابت کند.در فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۸ مسی نامزد جایزه تیم برتر ۱۱نفره فیفا شد و پس ازیک نظر سنجی لیونل مسی با ۷۷ درصد رای،  بهترین بازیکن جهان شناخته شد. در همان فصل مسی برای دریافت جایزه توپ طلای اروپا رتبه سوم را کسب نموده و پس از کاکا و رونالدو در جایگاه سوم ایستاد اوهم چنین در سال ۲۰۰۷برای عنوان بهترین بازیکن جهان پس از کاکا در رتبه دوم قرار گرفت. در سال ۲۰۰۹با امتیاز ۴۷۳برنده توپ طلای اروپا شد و کریستیانو رونالدو با امتیاز ۲۳۳ در جایگاه دوم قرار گرفت. در ۱۹ دسامبر همان سال مسی موفق شد به عنوان اولین بازیکن آرژانتینی موفق به کسب مقام بهترین بازیکن جهان در سال ، نفر اول شود. درسال ۲۰۱۰مسی بازیکن سال لالیگا معرفی شد و ۲ بار درسال این جایگاه را کسب نمود. در سال ۲۰۱۰ مسی توانست توپ طلای فیفا را کسب کند.

موفقیت های مسی هم چنان در فصل های فوتبالی بعدی ادامه داشت و اما در سال های اخیر مسی جزء ترکیب اصلی و قلب تیم آبی اناری بارسلونا شد و هم چنین در عرصه جام های جهانی نیز بسیار موفق ظاهر شد و جزو 10 بازیکن برتر فوتبال نیز نام گرفت.

اسطوره ای به نام رونالدو

اسطوره ای به نام رونالدو

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو متولد ۵ فوریه ۱۹۸۵ زاده فونچال مادیرا در کشور پرتقال است. او با قد ۱.۸۷ پست مهاجم را در عرصه فوتبال دارد. پدر و مادر رونالدو خوزه دینسیس آویرو و ماریا دولورس سانتوس آویرو هستند و رونالدو یک برادر و دو خواهر دارد و از همه آن ها کوچک تر است .

رونالدو فوتبال را از هشت سالگی و از تیم آندورینها آغاز کرد و در ده سالگی به باشگاه ناسیونال مادیرا پسوست و عنوان قهرمان لیگ چوانان را کسب نمود و پس از آن به تیم اسپورتینگ لیبسون رفت. رونالدو در فصل ۲۰۰۳-۲۰۰۴ با تیم منچستر یونایتد قرارداد بست و مبلغ این قرارداد برای رونالدو ۱۲ میلیون پوند امضا شد.

در دسامبر ۲۰۰۶ و هم چنین نوامبر ۲۰۰۶عنوان بهترین بازیکن ماه را در لیگ انگلستان کسب نمود. در اوایل سال ۲۰۰۷ رونالدو یک قرارداد با منجستر یونایتد امضا کرد که مبلغ دریافتی رونالدو در این باشگاه به صورت ۱۲۰ هزار یورو در هفته بود و عنوان گران ترین بازیکن منچستر را به نام خود ثبت کرد و هم چنین عنوان بهترین بازیکن جوان را کسب کرد. در ماه دسامبر ۲۰۰۷ رونالدو پس از کاکا در جایگاه دوم توپ طلای فوتبال ایستاد و در پایان همان فصل توپ طلای فوتبال را به نام خود کسب کرد.

در پایان همان فصل ۲۰۰۸-۲۰۰۹نیز رونالدو توپ طلای اروپا را با کسب ۴۴۶ امتیاز و ۱۶۵ امتیاز اختلاف با لیونل مسی به دست آورد. در ماه ژانویه رونالدو پس از مصدومیتی که گذرانده بود عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال را کسب نمود. در همان سال در ۱۱ ژوئن رونالدو با قبول کردن پیشنهاد قرارداد کهکشانی های مادرید به رئال مادرید پیوست و قرارداد خود را برای ۶ سال امضا کرد.

در سال ۲۰۱۵-۲۰۱۶ رونالدو با بازی بی نظیرش مقابل تیم اتلتیکو مادرید و برد رئال مادرید در ضربات پنالتی تیم خودش را قهرمان لیگ کرد و آقای گل مسابقات لیگ شد و جزء سه بازیکن برتر اروپا شد. پس از دوسال و در سال ۲۰۱۸رونالدو گران ترین قرار داد بالای ۳۰سال فوتبال را با مبلغ ۱۱۲میلیون یورو با باشگاه یوونتوس بست. رونالدو در عرصه جام های جهانی نیز یک مقام چهارم را همراه تیم کشورش پرتقال گذرانده است. بازه ی زمانی طولانی است که این بازیکن همواره در لیست 10 بازیکن برتر فوتبال بوده است و اشاره به این موضوع نیز کم اهمیت نیست.

نیمار برزیلی

نیمار برزیلی نفرم سوم در بین 10 بازیکن برتر فوتبال

نیمار داسیلوا سانتوس جونیور متولد ۵ فوریه ۱۹۹۲زاده موگی داس کروزس در کشور برزیل ،با قد ۱.۷۵ در پست مهاجم چپ در زمین فوتبال فعالیت می کند. نیمار فوتبال را از شهر سائو ویستنه و تیم سانتوس آغاز کرد و برای این که بتواند در این تیم بازی کند، همراه خانواده اش به این شهر تغییر اقامت دادند. او در سن ۱۸ سالگی قرار دادی با مبلغ بسیار خوبی را با باشگاه اصلی سانتوس بست و اولین بازی های حرفه ای خود را با این تیم آغاز کرد.

در فصل ۲۰۱۱در دیدار با تیم پنارل اروگوئه بهترین بازیکن زمین شناخته شد و در همان فصل برنده جایزه مرد سال فوتبالی در کشور آمریکای جنوبی شد. سپس در فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ به بارسلونا پیوست و اولین بازی خود و تجربه ی بازی در لالیگا را با بارسلونا سپری کرد. اولین هت تریک نیمار در تیم بارسلونا بود و در بازی مقابل سلتیک در ۱۱دسامبر سال ۲۰۱۲صورت گرفت. نیمار در عرصه بازی های ملی نیز فعالیت بسیاری داشته و در رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برای کشورش برزیل بازی می کرد.

روبرت لواندوفسکی ماشین گل زنی بایرن مونیخ

روبرت لواندوفسکی متولد ۲۱اوت ۱۹۸۸زاده شهر ورشو در کشور لهستان با قد ۱.۸۴در پست مهاجمی در زمین فوتبال بازی می کند. روبرت فوتبال را از سال ۱۹۹۷ میلادی آغاز کرد و در تیم ملی جوانان کشورش آغاز به کار کرد. در سال ۲۰۰۵وارد تیم لگیا ورشو شد و پس از یک فصل بازی در این تیم به تیم ژنیچ پراژکوف پیوست.

در فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۸ آقای گل لیگ شد و فصل بعدی را با تیم بروسیا دورتموند قرار داد بست. در سال ۲۰۱۵ لواندوفسکی قرارداد ۵ ساله ای را امضا کرد و به تیم بایرن مونیخ پیوست. او در عرصه ملی نیز ۶۱ بازی ملی برای کشورش لهستان انجام داد و در سال ۲۰۲۱ برنده جایزه بهترین بازیکن سال شد.

کیلین ام باپه جوانترین فرد در بین 10 بازیکن برتر فوتبال جهان

کیلین ام باپه لوتان متولد ۲۰ دسامبر ۱۹۹۸ زاده شهر پاریس در کشور فرانسه با قد ۱.۷۸ در پست مهاجم در زمین فوتبال فعالیت می کند. پدر ام باپه یعنی ویلفرد ام باپه مربی فوتبال بوده است و مادر او نیز هندبالیست بوده و دوران فوتبالی خود را از تیم پدرش یعنی آ.اس.بوندی آغاز کرد.

ام باپه در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ در موناکو بازی می کرد و در سال ۲۰۱۷ به پاری سن ژرمن پیوست و سپی در فصل بعد به رئال مادرید پیوست.

کوین دی بروینه بازی ساز بلژیکی

کوین دی بروینه متولد ۲۸ ژوئن ۱۹۹۱ زاده شهر درونگن خنت در کشور بلژیک است. او با قد۱.۸۱در پست هافبک فوتبال بازی می کند و او در تیم های خنک در سال های ۲۰۰۸-۲۰۱۲ ،تیم چلسی در سال های ۲۰۱۲ -۲۰۱۴ ، وردربرمن در سال های ۲۰۱۲-۲۰۱۳  به صورت قرضی و در تیم وولسفبورگ در سال ۲۰۱۵ و در انتها به تیم منچستر سیتی پیوست . او سابقه بازی های ملی در تیم های زیر ۱۸ سال، زیر ۲۱ سال و تیم ملی کشورش را دارد.

ویرجیل فن دایک در بین فهرست 10 بازیکن برتر فوتبال

ویرجیل فن دایک متولد ۸ ژوئیه ۱۹۹۱زاده شهر بردا در کشور هلند با قد ۱.۹۳ و پست مدافع میانی ،  فوتبال بازی می کند. او در تیم هایی مانند خرونینگن، ساوت همپنتون، سلتیک و لیورپول سابقه بازی دارد .

ویرجیل عنوان گران قیمت ترین مدافع فوتبالی در جهان با بالاترین قیمت قرارداد را دارد. او در عرصه ملی نیز فعالیت بسیاری داشته و هم اکنون کاپیتان تیم ملی هلند است.

سادیو مانه مهاجم آفریقایی لیورپول

سادیو مانه متولد ۱۰ آوریل ۱۹۹۲ زاده سدهیو در کشور سنگال با قد ۱.۷۵ در پست وینگری فوتبال بازی می کند. او فوتبال را از تیم باشگاهی متز فرانسه آغاز کرد و سپس به باشگاه ردبول زالتبورگ پیوست و در سال ۲۰۱۳ نیز راهی ساوت همپتون شد و توانست سریع تریت هت تریک را در لیگ انگلستان به نام خود ثبت کند. او در سال ۲۰۱۷ برنده جایزه بهترین بازیکن سال شد. مانه هم چنین در عرصه ملی زیر ۲۳ سال و تیم ملی کشورش سنگال فعالیت بسیاری داشته است.

ریاض محرز در بین 10 بازیکن برتر فوتبال

ریاض محرز متولد ۲۱فوریه ۱۹۹۱ در شهر سارسل کشور فرانسه با قد ۱.۸ در پست هافبک راست فوتبال بازی می کند. ریاض یک شهروند فرانسوی دو رگه است زیرا پدرس اهل الجزایر و مادر او مراکشی است و او فوتبال حرفه ای را با تیم کوئیمپر شروع کرد و پس از یک سال بازی در این تیم به باشگاه لوآور رفت او سه سال در لوآور بازی کرد و سپس به باشگاه لستر سیتی پیوست او پس از لستر درسال ۲۰۱۸ با باشگاه منچستر سیتی قرارداد بست. ریاض در عرصه ملی نیز برای کشورش فعالیت می کند.

ارلینگ هالند ستاره نو ظهور دنیای فوتبال

ارلینگ برات هالند متولد ۲۱ژوئیه ۲۰۰۰ زاده شهر ایدز در کشور انگلستان با قد۱.۹۴ در پست مهاجم نوک در زمین فوتبال بازی می کند. او فوتبال را از یک آکادمی در شهر خودشان آغاز نمود و در سال ۲۰۱۵-۲۰۱۶ برای تیم براین بازی می کرد و در سال ۲۰۱۷ به مولده پیوست. او در سال های ۲۰۱۸-۲۰۲۰ قرار دادی به تیم ردبول سالزبورگ بست و از سال ۲۰۲۰ در تیم بروسیا دورتموند بازی می کند.

بهترین بازیکن فوتبال

بهترین بازیکن فوتبال

بهترین بازیکن فوتبال از نظر هر شخص متفاوت است و هر نفر بنا به انتخاب تیم محبوب خود بهترین بازیکن را نیز از تیم خود می گزیند .

اما اگر بخواهیم از نظرسنجی های دنیا استفاده کنیم بخشی از مردم در تمام جهان طرفدار کریستیانو رونالدو و بخشی دیگر طرفدار لیونل مسی هستند .

10 بازیکن برتر فوتبال اروپا

بازیکنان ستاره ی زیادی در اروپا وجود دارن اما در بین آن ها افرادی مانند لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، نیمار جونیور، محمد صلاح، لواندو فسکی، فنداک، لوئیس سوارز، سرخیو راموس، دیوید دخئا، کوین دی بروینه جزو بهترین ها هستند.

البته اگر بخواهیم بهترین بازیکن های اروپا را نام ببریم بایستی نظر سنجی های دقیق تری صورت بگیر اما بازیکنان نام برده جزء بهترین بازیکن های اروپا هستند.

10 بازیکن برتر فوتبال اروپا

10 بازیکن برتر فوتبال ایران

بازیکنان ایرانی نیز در منطقه بسیار عالی بازی کرده اند و نام برخی از آن ها به شرح زیر می باشد. جواد نکونام، کریم باقری، سردار آزمون، مهدی قایدی، علی رضا بیرانوند، مهدی طارمی، علی رضا جهان بخش، امید ابراهیمی، سیدجلال حسینی و پیام نیازمند.

10 بازیکن برتر فوتبال ایران

بررسی 10 بازیکن برتر فوتبال

اگر از نظر قیمت و سقف رقم قرار داد ها مقایسه کنیم، مسی و رونالدو گران ترین بازیکن های جهان فوتبال هستند و اگر از نظر حضور در بازی های ملی قیاس کنیم، لواندوفسکی و نیمار موفق تر از دیگران در عرصه ملی حضور یافتند.

کوین دی بروینه با قد ۱.۸۱ و ویرجیل فن دایک با قد ۱.۹۳ با وجود پست های غیر تهاجمی که دارند جزء بازیکن های سر زن محسوب می شوند و سادیو مانه و کلین امباپه جزء بازیکنانی با استارت های بی نظیر و سریع و تند و تیز محسوب می شوند. در رابطه با ریاض محرز می توان گفت بازیکنی است که فوتبال حرفه ای را زود تر نسبت به دیگر بازیکنان آغاز نموده و ارلینگ هالند نیز جزء بازیکنان کم سن و سال محسوب می گردد.

سوالات متداول

سوالات متداول در مورد 10 بازیکن برتر فوتبال

  1. آیا بازیکنان فوتبال ایران هم در عرصه جهانی رتبه ای کسب کرده اند؟

    بله.علی دایی به عنوان آقای گل جهان که تاکنون رتبه اش به نام خودش باقی مانده .

  2. لیونل مسی چگونه بیماری خود راشکست داد؟

    کارلس رکساچ مدیر تیم بارسلونا از بیماری مسی مطلع شد و تمام هزینه های بیماری مسی را پذیرفت در صورتی که مسی برای بارسلونا بازی کند.

  3. چرا ریاض محرز به دو رگه معروف شد؟

    زیرا پدرش اهل الجزایر و مادرش اهل مراکش است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :