پرفکت مانی (perfect money) یک سیستم پرداخت کاملاً امن و قابل اعتماد می باشد و یک انتخاب کاملاً استاندارد برای افرادی است که از تراکنش های مالی بین المللی استفاده می کنند، برداشت پرفکت مانی بسیار با سرعت بالا انجام می شود و برای کسانی که سرعت انتقالات مالی برایشان اهمیت دارد گزینه بسیار مناسبی می باشد همچنین پرفکت مانی برای کاربران ایرانی قابل استفاده می باشد و تحریم روی آن تاثیری نگذاشته است زیرا که تمام صفحات آن به زبان فارسی نیز ترجمه شده است، دارندگان حساب در آن دیگر نگرانی بابت لیمیت شدن حساب هایشان نخواهند داشت در ادامه این مقاله نحوه برداشت از این سیستم و توضیحاتی راجع به این داده شده است که اگر نیز دارنده حساب بین‌ المللی پرفکت‌ مانی هستید و یا به دانستن طرز کار کردن آن علاقه مند هستید با ما همراه باشید.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک شرکت و سیستم پرداخت بین المللی می باشد که از طریق آن پرداخت های اینترنتی در سایت های خارجی صورت می گیرد از طریق این درگاه انتقال ارز به سراسر جهان و درآمد های ارزی انجام می شود دارندگان حساب و یا کاربران که از پرفکت مانی استفاده می کنند می توانند مقدار کثیری پول را از یک نقطه در جهان به نقطه بسیار دور تری واریز کنند و یا می توانند از سایت های خارجی کالا خرید کنند، این شرکت از معتبر ترین شرکت های پرداخت در دنیا می باشد که توانسته است تاکنون میلیون ها کاربر فعال در سراسر دنیا جذب کند، بیشترین چیزی که کاربران را مشتاق به استفاده از این سیستم می کند سیستم پرداخت آنلاین و تحریم نبودنش برای ایرانیان می باشد.

چگونه از پرفکت مانی می توانیم پول برداشت کنیم؟

برداشت پول از حساب پرفکت مانی به روش های مختلفی انجام می شود که در ادامه این مقاله شما را با روش های برداشت پول از این حساب ها آشنا می‌ کنیم، اولین روش حواله بانکی و دومین ارز الکترونیکی، بیت کوین، کارت هدیه مستر کارت و ویزا کارت پیش پرداخت و آخرین روش برداشت از طریق ای ووچر می باشد.

حواله بانکی

حواله بانکی یکی از روش هایی می باشد که می توانید به منظور برداشت از حساب پرفکت مانی خود انجام دهید، از راه حواله بانکی می شود به حساب بانکی آنلاین متصل شد و به اندازه مبلغ مورد نظر که لازم دارید پول برداشت کنید.

ارز الکترونیک

شرکت پرداخت پرفکت مانی یک امکان بسیار خوب برای کاربران فراهم کرده است که از طریق ارز الکترونیکی می‌ توانند از حساب های خود برداشت وجه و یا انتقال به حساب دیگری را انجام دهند.

کارت هدیه مستر کارت و ویزا کارت پیش پرداخت سیستم پرفکت مانی به دارندگان حساب در این سامانه این فرصت را دادند که کارت های پیش پرداختی را به صورت آنلاین خریداری کنند و سپس شما نیز می توانید ویزا یا مستر کارت پیش‌پرداخت را برای خرید هایی که می خواهید انجام دهید به صورت ایمن خریداری کنید.

برداشت از طریق ای ووچر

برداشت از طریق ای ووچر یا کارت پیش پرداخت پرفکت مانی، از طریق این آن شما می توانید از حساب پرفکت مانی جان برداشت کنید و نقل و انتقالات ارزی را به حساب دوستان و آشنایان خود انجام دهید.

بیت کوین

یکی دیگر از خدماتی که شرکت پرفکت مانی برای کاربران ایجاد کرده است کیف پول بیت کوین می باشد تا دارندگان حساب در پرفکت مانی بتوانند پول های خود را مستقیماً به کیف پول بیت کوین منتقل کنند و در آنجا موجودی خود را پس انداز کند تمامی این معاملات به صورت خودکار انجام می شود.

معتبر ترین صرافی های برای برداشت پول از پرفکت مانی کدامند؟

معتبر ترین صرافی های برای برداشت پول از پرفکت مانی کدامند؟

تقریباً تمام صرافی ها و پلتفرم های معاملاتی خارج از کشور اجازه فعالیت به ایرانیان را نمی دهند فقط در برخی از آنها می‌توانید با تغییر آی پی خرید و فروش کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه باید از اشخاص حرفه‌ ای سوال کرد و یا در سایت های گوناگون و معتبر مطالب متعددی خواند.

آموزش تصویری برداشت پرفکت مانی

سیستم پرفکت مانی در بین ایرانیان از محبوبیت بالایی برخوردار است زیرا همه چیز در این پلتفرم به صورت سلیس و روان می باشد به طوری که کاربران هنگام استفاده از آن وقت و هزینه زیادی را صرف نمی کنند، برداشت پول از پرفکت مانی و تبدیل به انواع کیف پول های آن توسط تراپی به آسانی برای شما انجام می‌ شود ابتدا شما باید در سایت تراپی یک حساب کاربری ایجاد کرده و درخواست را از طریق لینک ارسال نمایید، برای اطلاعات بیشتر و دیدن آموزش تصویری برداشتن از پرفکت مانی کافی است با کمی جستجو در گوگل و یوتیوب به فیلم مورد نظر دسترسی پیدا کنید و با دیدن آن همه چیز را کاملا متوجه خواهید شد.

باز کردن حساب در پرفکت مانی چگونه است؟

پرفکت مانی نیز همچون وب مانی یک سیستم پرداخت می باشد که با استفاده از آن می شود خدماتی مثل ارسال و دریافت پول را در سال های مختلف انجام داد، ایرانیان برای استفاده از این سامانه باید از آی پی کشورهای غیر از ایران و آمریکا استفاده کنند این سامانه سقف برداشت ندارد و بدون محدودیت است، برای ثبت نام در پرفکت مانی کافی است در پلتفرم گوگل ثبت نام در پرفکت مانی را سرچ کنید تا اطلاعات زیادی در این باره برایتان باز شود.

آیا برداشت پرفکت مانی در هر کارگزاری متفاوت است؟

هر کارگزاری در پرفکت مانی روش مختص خود را دارد اما تمام آن ها در رسیدن به خواسته ما یکپارچه عمل می کنند.

کارمزد برداشت پول در پرفکت مانی چقدر می باشد؟

کارمزد برداشت پول در پرفکت مانی چقدر می باشد؟

کارمزد سیستم پرفکت مانی بستگی به تراکنشی که قصد انجام آن را داریم و نوع حساب متغیر است و هر خدماتی که توسط این سیستم ارائه می‌ شود کارمزد مخصوص به خود را دارد اگر به سایت پرفکت مانی سر بزنید و به بخش fees بروید می توانید جدول میزان کارمزد های تراکنش های متفاوت را ببینید، برداشتن از حساب پرفکت مانی باعث کارمزد است و این رقم چه از برداشت مستقیم و چه از طریق انتقال، به مبلغ ۲.۸۵ درصد و گاها بیشتر و از طریق بیت کوین ۰.۵ درصد کارمزد دریافت می کند، البته باید به این موضوع اشاره کرد که حساب های وریفای نشده نسبت به حساب های وریفای شده کارمزد بیشتر دارد.

سقف برداشت پرفکت مانی چقدر است؟

این سیستم پرداخت بین المللی یکی از بهترین گزینه ها برای حجم بالای تراکنشات می باشد زیرا سقف برداشت از حساب پرفکت مانی نامحدود می باشد و فرد می تواند بدون محدودیت تراکنش های مالی خود را انجام دهد، اما یک نکته وجود دارد، حساب‌ های وریفای شده و همچنین حساب های وریفای نشده می‌ توانند به صورت نامحدود از پرفکت مانی برداشت کنند اما حساب های وریفای شده کارمزد کمتری نسبت به حساب های وریفای نشده پرداخت می‌ کنند.

حداقل برداشت پرفکت مانی چقدر می باشد؟

برداشت از طریق بیت کوین نیم درصد کارمزد دارد و حداقل مبلغ برداشت یک صدم بیت کوین می باشد.

آیا برداشت پرفکت مانی برای کاربران ایرانی محدودیت دارد؟

با وجود اینکه تحریم های آمریکا بر علیه ایرانیان همچنان مستدام است اما این شرکت خدمات خود را برای ایرانی‌ ها نیز در نظر گرفته است زیرا که تمام صفحات وب سایت خودش را به زبان فارسی نیز ترجمه کرده است، تا ایرانیان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

نحوه تبدیل انواع ارز ها برای برداشت پرفکت مانی چگونه است؟

نحوه تبدیل انواع ارز ها برای برداشت پرفکت مانی چگونه است؟

نحوه تبدیل انواع ارز ها برای برداشتن از پرفکت مانی به صورت زیر می باشد، USD معادل دلار آمریکا، EUR معادل یورو، Gold معادل طلا، معادل بیت کوین، در این سیستم انواع این ها در اکانت کاربران موجود در در سیستم پرداخت بین المللی به نرخ روز بازار محاسبه می شود و قابل معاوضه است.

در پرفکت مانی چه ارز هایی می توان برداشت کرد؟

در این سیستم پرداخت بین المللی ارز هایی همچون دلار آمریکا، بیت کوین، یورو می توان برداشت کرد، برای اطلاعات دقیق تر می توانید به سایت های معتبر موجود در گوگل مراجعه نمایید.

سوالات متداول

 1. پرفکت مانی چیست؟

  یک شرکت و سیستم پرداخت بین المللی می باشد که از طریق آن پرداخت های اینترنتی در سایت های خارجی صورت می گیرد از طریق این درگاه انتقال ارز به سراسر جهان و درآمد های ارزی انجام می شود.

 2. چگونه می توان از پرفکت مانی پول برداشت کرد؟

  از طریق راه های مختلفی می توان از پرفکت مانی پول برداشت کرد، از جمله آن ها می توانیم به روش هایی همچون حواله بانکی، ارز الکترونیکی، بیت کوین، کارت هدیه مستر کارت و ویزا کارت پیش پرداخت، برداشت از طریق ای ووچر اشاره کنیم.

 3. سقف برداشت پرفکت مانی چقدر است؟

  سقف برداشت از این سیستم پرداخت بین المللی نامحدود می باشد و افراد می توانند بدون محدودیت تراکنش های مالی خود را انجام دهند، اما اگر حساب وریفای نشده باشد سیستم کارمزد بیشتری دریافت می کند.

 4. برداشت پرفکت مانی برای ایرانیان محدودیت دارد؟

  با اینکه ایران عزیزمان از جانب آمریکا هنوز تحریم است و تحریم ها برداشته نشده است؛ اما این شرکت خدمات خود را برای ایرانی‌ ها نیز در نظر گرفته است و خیلی وقت است که تمام صفحات وب سایت خودش را به زبان فارسی نیز ترجمه کرده است تا ایرانیان نیز راحت بتوانند از آن استفاده کنند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :