امیر دیوا که یکی از خواننده ها و ترانه ساز های معروف می باشد تا به اکنون آهنگ های بسیاری خوانده و هر یک را برای هواداران به اشتراک گذاشته است. در ادامه به بیوگرافی امیر دیوا و رابطه اش با امیر تتلو می پردازیم.

امیر دیوا کیست؟

امیر دیوا کیست؟

امیر دیوا که نام اصلی اش امیر حسین دلبند می باشد در زمینه خوانندگی، آهنگسازی، تهیه کنندگی، میکس و مسترینگ به فعالیت پرداخته است. این خواننده در یازدهم شهریور ماه سال هزار و سیصد و شصت و شش به دنیا آمده است.این خواننده در تهران ساکن است و توانسته از طریق خوانندگی به شهرت بسیاری برسد. این خواننده از زمانی که دوازده سال داشته تا به اکنون زیر نظر یکی از اساتید برجسته به نام ساسان شب افروز نوازندگی ساز گیتار را آغاز کرده است.

 او در سال هزار و سیصد و هشتاد و سه اولین آهنگ خود را ارائه کرده و در سال هزار و سیصدو هشتاد و چهار با وارد شدن به کنسرواتری تهران موسیقی برایش جدی شد و تصمیم گرفت به طور حرفه ای در این راه قدم گذارد. بعد از مدتی او وارد دانشکده موسیقی شد و در نهایت در سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت فارغ التحصیل شد. او در این سال استودیو شخصی خود را افتتاح نمود و به صورت حرفه ای به تنظیم و میکس و مسترینگ پرداخت. امیر حسین دلبند در اکثر سال های فعالیت خود بیشتر به کار تنظیم و میکس پرداخته اما در این اواسط او کار خوانندگی نیز انجام داده است.

اولین آلبوم او به صورت بی کلام به نام حرکت اول می باشد که ده قطعه در آن موجود می باشد و تمام آهنگ هایش مجاز می باشد. آهنگ های او در واقع کار هایی است که قبلا امیر تتلو (مدیر سایت تتل بت) آن ها را خوانده است و یا خودش خوانندگی آن را برعهده داشته است. این خواننده ارتباط نزدیکی با امیر تتلو دارد و تتلو قطعا و بدون شک یک دوست خوب برای این خواننده می باشد که رفاقت او اصلا وابسته به پول نیست و او همیشه از جان و دل برای رفیق هایش مایه می گذارد.

بهترین آهنگ های امیر دیوا کدامند؟

بهترین آهنگ های امیر دیوا کدامند؟

این خواننده آهنگ های بسیاری را خواند که هر کدام از آن ها توانسته افراد بسیاری را به خود جذب کند. در ادامه آهنگ های این خواننده را شرح می دهیم.

اتاق خالی

این آهنگ یکی از آهنگ هایی است که در سبک غمگین خوانده شد اما توانست افراد بسیاری را به خود جذب کند.

من آرومم

این آهنگ یکی دیگر از آهنگ های امیر می باش که توانیت روی سایت های بسیاری قرار گیرد و به سرعت به هواداران خود بی افزاید.

امیر دیوا برو

آهنگ برو کی از جذاب ترین آهنگ های این خواننده می باشد که تا به اکنون منتشر شده است. این آهنگ را می توانید از طریق سایت های معتبر نظیر موزیکفای دانلود کنید.

افتضاحه خونه

آهنگ افتضاحه خونه از آهنگ های غمگین این خواننده می باشد. این آهنگ زمانی که به صرت دمو روی سایت ها قرار گرفت افراد بسیاری منتظر بودند تا آهنگ کامل منتشر شود.

ادامه داره

آهنگ ادامه داره نیز از دیگر آهنگ های دلنشین این خواننده می باشد و شما می توانید به راحتی به آن دسترسی یابید. موزیک ویدئو این آهنگ نیز روی سرویس هایی نظیر یوتیوب قرار گرفته و شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

عکس امیر دیوا

اگر شما علاقه مند هستید تا به عکس های این خواننده دست یابید می توانید نام او را در مرورگر خود وارد کنید و از سایت های متعدد به راحتی به تصاویر او دست یابید. شما می توانید از طریق پیج اینستاگرام این خواننده نیز مراجعه کنید و از این طریق به عکس هایی که در قالب پست و استوری برای هواداران به اشتراک گذاشته شده دست یابید. معمولا عکس هایی که در قالب پست قرار داده شده اند لایک و کامنت بسیاری را به خود اختصاص داده اند. عکس های افراد معروف مانند امیر دیوا روی مجلات و روزنامه های بسیاری نیز دیده می شود.

پیج اینستاگرام امیر دیوا چیست؟

پیج اینستاگرام امیر دیوا چیست؟

امیر دیوا اینستا فعالی دارد و روزانه عکس های بسیاری را برای هوادران در قالب پست و استوری به اشتراک می گذارد. شما می توانید نام این خواننده را در مرورگر خود وارد کنید و از این طریق به راحتی به پیج او دست یابید. او در این پیج بیش از یک میلیون فالوور دارد و بیشتر از دویست پست دارد که هر یک موزیک ویدئو هایی است که او خوانده است. بعضی از هواداران او برا این خواننده فن پیج های زده اند که هر کدام از این فن پیج ها نیز افراد بسیاری را به خود اختصاص داده است.

امیر دیوا چه حاشیه هایی داشته است؟

این خواننده حاشیه آن چنانی نداره و همیشه سعی می کند در راستا خود حرکت کند. می توان گفت امیر دیوا یکی از خواننده های بی حاشیه می باشد زیرا او تا به اکنون حاشیه ای نداشته است.

نسبت امیر دیوا با امیر تتلو چیست؟

امیر دیوا و امیر تتلو دوستانی بسیار خوب برای هم می باشند. امیر حسین دلیبند یا امیر دیوا می گوید امیر تتلو یک رفیق واقعی و با معرفت است که اصلا مادیات را در نظر نمی گیرد و از جان و دل مایه می گذارد. او نیز گفته است که این خواننده عقاید خاص خود را دارد و همیشه روی این عقاید تاکید دارد و همین اصول او را نسبت به بقیه متمایز کرده است. او در ادامه گفت تتلو در کار هایش سرعت عمل بی نظیری دارد و فقط با بیست دقیقه می تواند شعر بنویسد شعری که همه را تحت تاثیر قرار دهد و واقعا من در همکارانم چنین ویژگی را اصلا ندیده ام.

دانلود آهنگ های امیر دیوا

اگر شما علاقه مند هستید تا آهنگ های این خواننده را دانلود کنید می توانید نام او را در مرورگر خود وارد کنید و از این طریق به راحتی از رسایت های معتبر نظیر موزیکفای به دانلود ان ها بپردازید. معمولا اهنگ های او در سایت های بسیاری برای هواداران به اشتراک گذاشته شده است و شما می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با امیر دیوا صورت گرفته است؟

تا به حال مصاحبه های بسیاری با این خواننده صورت گرفته که هر یک در سرویس هایی نظیر آپارات و یوتیوب قابل مشاهده هستند. او در اینستاگرام نیز کوئسشن باکس هایی قرار می دهد که هواداران از او سوال بپرسند و به همه این سوالات پاسخ می دهد که می توان این را نوعی مصاحبه به حساب آورد.

موزیک ویدیوهای امیر دیوا را در کجا مشاهده کنیم؟

امیر دیوا موزیک ویدئو های بسیاری را اجرا داشته است و هر یک در سایت های متعدد قابل دسترس می باشد. شما می توانید از طریق سایت ها و همچنین پیج اینستاگرامی این خواننده به موززیک ویدئو های او دسترسی داشته باشید. این روز ها افراد بسیاری هستند که تمام این موزیک ویدئو ها را جمع آوری می کنند و آن ها در کانال های تلگرامی خود برای هواداران به اشتراک می گذارند.

افتضاحه خونه

امیر دیوا فعالیت خود را در زمینه خوانندگی از چه سالی آغاز کرد؟

امیر دیوا سال هزار و سیصد و هشتاد و سه اولین آهنگ خود را برای هواداران به اشتراک گذاشت و بعد در سال هشتاد و چچهار به طور جدی تر در این مسیر قدم گذاشت و پیشرفت کرد.

مصاحبه امیر دیوا در مورد امیر تتلو به چه خاطر بود؟

از او سوال شد که شما با هم چه رابطه ای دارید که امیر دیوا شروع به تعریف از امیر تتلو کرد و گفت که امیر تتلو یک رفیق بسیار خوب است و اصلا برایش پول مهم نیست و در رفاقت سنگ تمام می گذارد. شما می توانید این مصاحبه را از سایت های متعدد مشاهده کنید.

امیر دیوا در چه آهنگ هایی با امیر تتلو همکاری کرده است؟

این خواننده با امیر تتلو اهنگ بی ریشه ها را خوانده که مورد استقبال بسیاری از هواداران قرار گرفته است. شما می توانید برای دسترسی به این آهنگ می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید و از این طریق آن را دانلود و یا به صورت آنلاین گوش کنید.

سوالات متداول

 1. امیر دیوا کیست؟

  امیر دیوا که نام اصلی اش امیر حسین دلبند می باشد در زمینه خوانندگی، آهنگسازی، تهیه کنندگی، میکس و مسترینگ به فعالیت پرداخته است. این خواننده تا به اکنون شهرت بسیاری را از آن خود کرده است.

 2. امیر دیوا با کدام یک از خواننده های معروف آهنگ خوانده است؟

  این خواننده با امیر تتلو که یکی از خواننده های سبک رپ می باشد آهنگ بی ریشه ها را خوانده است و این آهنگ در حال حاضر روی سایت های متعددی قرار گرفته است.

 3. چگونه به آهنگ های معروف این خواننده دست یابیم؟

  می توانید از طریق موتور جستجو نام آهنگ های او را وارد کنید و از این طریق به راحتی به آهنگ های او دست یابید.

 4. این خواننده متولد چه سالی است؟

  این خواننده در یازدهم شهریور ماه سال هزار و سیصد و شصت و شش به دنیا آمده است. این خواننده در تهران ساکن است و توانسته از طریق خوانندگی به شهرت بسیاری برسد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :