تورنمنت کالاف دیوتی یکی از تورنمت های جالب و جذاب است که در سایت پیش بینی فوتبال و بازی های قمار ارائه شده است. در ادامه به شرح چگونگی شرکت در شرکت در تورنمنت کالاف دیوتی موبایل می پردازیم.

چگونه در تورنمنت کالاف دیوتی شرکت کنیم؟

چگونه در تورنمنت کالاف دیوتی شرکت کنیم؟

اگر شما علاقه مند هستید تا در این مسابقه جهانی شرکت کنید می توانید در تاریخ مشخص که این تاریخ از سیزدهم خرداد تا ششم تیر ماه می باشد ثبت نام کنید. برای وارد شدن به یک اکانت کالاف دیوتی موبایل شما احتیاج دارید که توتوریال های آن را گذرانده باشید و بعد در این مسابقه شرکت کنید.

تورنمنت جهانی کالاف دیوتی در سال 2022 چه زمانی است؟

تاریخ منتشر شدن دوره جدید تورنمنت کالاف دیوتی موبایل گفته شده و همه گان انتظار دارند تا به روزرسانی های این بازی در بیست و یک فوریه به اشتراک گذاشته شود. هم اکنون بازیکنان مشغول کسب تجربه فصل اول از سال 2022 می باشند و چالش ها و ماموریت ها را به پایان می رسانند اما این گونه که پیداست در دوره جدید سلاح های جدید و آیتم های متفاوت تر نسبت به دور قبل در این دوره وجود دارد. در این فصل همچنین قرعه کشی های بسیاری وجود دارد که جایزه ها را به طور رایگان به کاربران تقدیم می کنند.

هنوز تا اتمام فصل یک چند روزی باقی است و محتوا زیادی برای کاوش وجود دارند و این طور که پیداست در تاریخ بیست و یکم ماه میلادی باید محتوا جدید را دانلود کنید. بازیکن ها می توانند نقشه های افسانه ای بررسی کنند و باید بدانند اطلاعات لو رفته از طریق فایل های بازی به دست آمده است. اسلحه HBRa3 در این دوره یک اسکین لجندری و کمیاب دریافت می کنند و بازیکنان بر این عقیده اند که قدرت آن در این دوره باید افزایش پیدا کرده باشد. باید بگوییم این تفنگ ها با آسیب متوسط و لگد عمومی بالا مدتی است که در بین هواداران طرفداران بسیاری پیدا کرده است و خیلی از بازیکنان با تمرین زیاد توانسته اند لگد این تفنگ را کنترل کنند.

جوایز تورنمنت جهانی کالاف دیوتی چیست؟

جوایز تورنمنت جهانی کالاف دیوتی چیست؟

در تورنمنت جهانی معمولا هزینه ای به دلار برای تیم برنده واریز می شود. گفته شد مبلغ دقیق تر بسته به تعداد شرکت کنندگان دارد و هر چه افراد تعدادشان بیشتر شود این مبلغ بالاتر می رود.

جوایز تورنمنت کالاف دیوتی در ایران چیست؟

اهدا جوایز بعد از هشت ساعت از آخرین بازی اعلام می شود. کمترین تعداد تیم شرکت کننده شش گروه و حداکثر بیست و پنج گروه می باشد. یک سری قوانین برای این بازی وجود دارد که در ادامه شرح می دهیم. اگر تیم ها و گروه ها کامل نشوند ثبت نام را تمدید می کنند. اگر تکمیل ظرفیت انجام نشود گروه ها می توانند از مسابقه انصراف دهند و مبلغی که واریز کردند به طور کامل بازپس گیرند. البته است بدانید اگر تعداد تیم های ثبت نام کننده در تورنمنت کالاف دیوتی زیر ده گروه باشد فقط به مقام اول جایزه داده می شود.

تیم چهارم می تواند در لیگ بعدی به صورت رایگان ثبت نام کند. مبلغ جایزه برای افراد بدین صورت است که اگر شش تا ده تیم شرکت کرده باشند به تیم اول هشتاد تومان و تیم دوم می تواند به صورت رایگان در لیگ بعدی شرکت کند. اگر یازده و پانزده تیم در مسابقه شرکت کرده باشند به تیم اول مبلغ شصت هزار تومان  تیم دوم پنجاه هزار تومان و تیم سوم چهل هزار تومان و در نهایت تیم چهارم می تواند به طور رایگان در لیگ بعدی ثبت نام کند. اگر شانزده الی بیست و پنجم تیم در مسابقه شرکت کرده باشند تیم اول صد هزار تومان و تیم دوم هشتاد تومان تیم سوم هفتاد هزار تومان و تیم چهارم می تواند به صورت رایگان در لیگ بعدی ثبت نام کند.

لینک مسابقات در واتساپ

گروه واتساپ برای بازیکنان ایرانی برای آشنایی بیشتر و همچنین تعامل با افراد بین افراد ایرانی و فارسی زبانان ایجاد شد. لینک تورنمنت کالاف دیوتی در سایت های متعدد قرار داده شد و شما می توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. این گروه مزایای بسیاری دارد که یکی از آن ها تعامل با گیمر های ایرانی و پیدا کردن دوستان جدید در بازی های مختلف می باشد.

معتبر ترین تورنومنت کالاف دیوتی کدام است؟

معتبر ترین تورنومنت کالاف دیوتی کدام است؟

مجموعه فایندمچ از برگزار کنندگان رویداد های تورنمنت کالاف دیوتی می باشد. دومین دوره مسابقات ازاد کشوری مدرن وارفار 3 در حال برگزاری می باشد.

سوالات متداول

 1. تاریخ ثبت نام تورنمنت کالاف دیوتی په زمانی است؟

  تاریخ این مسابقات در سیزدهم خرداد تا ششم تیر ماه می باشد.

 2. جوایز این تورنمنت ها چیست؟

  معمولا هزینه نقدی به بازیکنان داده می شود و این هزینه بسته به تعداد شرکت کنندگان می باشد.

 3. آیا در واتساپ نیز این مسابقات برگزار می شود؟

  در گروه های واتساپی نیز لینک هایی قرار داده شده و گیمرها از این طریق نیز می توانند به بازی بپردازند.

 4. کمترین تعداد تیم شرکت کننده چه قدر می باشد؟

  کمترین تعداد تیم شرکت کننده شش گروه و حداکثر بیست و پنج گروه می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :