در این مقاله شما را به طور خلاصه با یکی از شاخ های اینستاگرام آشنا می کنیم، البته کلمه شاخ اینستاگرام هنوز یکمی برای او زود است و تقریبا راه زیادی را برای کسب این نام در پیش دارد او تنها حدود 500 هزار فالوور دارد. نگار رکنی دوست دختر داوود هزینه بود و در حال حاضر هم خبر ها حاکی از آن است که باهم رابطه دارند اما قبل از آن او بایک بچه پولدار به نام بهراد اقبال رابطه داشت که این نشان می دهد نگار از نظر رابطه دختر بسیار خوش شانسی است که در ادامه این موضوع را بیشتر توضیح می دهیم.

نگار رکنی کیست

نگار رکنی کیست

نگار در تهران به دنیا آمد و تک دختر خانواده اش بود و از این نظر پادشاهی می کرد. این که بچه تک باشی و آن هم دختر موهبتی است که نصیب هر کسی نمی شود، نگار به گفته خودش بسیار بازیگوش بود و هیچ وقت ساکت یک جا نمی نشست و یک سره در حال رقصیدن و آواز خواندن بود. اما این خوشی او خیلی به طول نینجامید، پدر و مادر نگار از هم طلاق گرفتند و نگار پیش مادرش ماند او هنوز بچه بود برای همین دادگاه او را به مادرش واگذار کرد البته پدرش هم برای سرپرستی او مشتاق نبود. مادر نگار خیلی زود ازدواج کرد و این ازدواج یک خواهر و برادر ناتنی را برای نگار رقم زد.

نگار به هیچ عنوان با اعضای خانواده خود نمی خواست او خیلی کوچک بود که دعوا های پدر و مادرش را دیده بود و آن دعوا ها شوک زیادی را به نگار وارد کرده بود و از طرفی با نا پدری خود نیز نمی خواست و آن ها چندین دفعه به گفته نگار بر سر ساعت آمدن به خانه باهم جر و بحث کردند البته اختلاف نظر آن فقط به این جا خطم نمی شد و سر خیلی از مسائل دیگر نیز باهم اختلاف نظر داشتند، مادر نگار هم نمی توانست طرف او را بگیرد و ترجیح می داد که طرف شوهرش را بگیرد و این موضوع نگار را از اعضای خانواده کم کم دور کرد تا جایی که کار بیخ پیدا کرد.

شروع زندگی با مواد فروشی

نگار رکنی دستگیر شد آن هم وقتی تنها حدود 18 سال سن داشت یعنی حتی هنوز به سن قانونی هم نرسیده بود. نگار را در خیابانی در هنگام فروش مواد دستگیر کردند و او را به اداره پلیس و بازداشتگاه بردند وقتی پدر و مادر نگار متوجه این موضوع شدند خودشان را رساندند، نا پدری نگار علاقه ای به بیرون آوردن او نداشت زیرا معتقد بود که او باید مدتی آن جا بماند و تغییر کند اما با خواهش های مادرش نا پدریش او را آزاد کرد و نگار به مادرش قول داد که دیگر سمت مواد نرود البته نگار خودش هنوز درگیر مواد نشده بود و فقط می فروخت. بعد از این که از زندان بیرون آمد مشکلاتش با خانواده اش حل نشد هیچ بلکه بیشتر هم شد. برای بررسی حواشی بیشتر حتما به اینستاگرام نگار رکنی توجه داشته باشید.

زندگی نگار رکنی به دو قسمت تقسیم می شود، نگار رکنی قبل از عمل و نگار رکنی بعد از عمل، این دو واقعا باهم تفاوت دارند و شما به خوبی می توانید این مسئله را ببینید. نگار عمل های زیادی انجام داد و از این نظر رکورد دار هم است او حدود 7 عمل جراحی بر روی صورت و بدن خود انجام داد و از این کارش جواب هم گرفت نگار یک پیشنهاد ازدواج خیلی خوب از بهراد اقبال دریافت کرد. بهراد اقبال یک گالری طلا و جواهر در تهران داشت و یک بچه پولدار لاکچری بود که گیر هر دختری نمی افتاد، اما نگار از او پیشنهاد دریافت کرد و قطعا جواب او بله بود.

عکس عروسی نگار رکنی

عکس عروسی نگار رکنی

وقتی به بیوگرافی نگار رکنی نگاه می کنیم بهترین قسمت زندگی نگار مراسم عروسی اش است. یک مراسم عروسی بسیار لاکچری که حتی خودش هم باورش نمی شد روزی همچین عروسی نصیبش شود. نگار و بهراد باهم وارد زندگی شدند و موفق شدند چند سالی را باهم خوش باشند اما فقط حدود 3 سال و بعد از 3 سال کار آن ها به طلاق کشید و نگار و بهراد از هم جدا شدند. نگار رکنی و داوود هزینه مدیر سایت شرط بندی لایو بت بعد از جدایی نگار از بهراد باهم دوست شدند و نگار به همراه داوود غفاری باهم به ترکیه رفتند اما بعد از چند وقت دوستی آن ها نیز بهم خورد و نگار و داوود راهشان از هم جدا شد.

دعوای نگار رکنی و سارا فراهانی

دعوای نگار رکنی و سارا فراهانی

حواشی نگار دوست دختر آقای هزینه بسیار زیاد بود او در کلیپ های داوود با انواع و اقسام تیپ های نا هنجار خودش را به نمایش می گذاشت و از همان جا هم بود که کم کم در بین فالوور های داوود معروف شد و نگار در پیج خود نیز به فالوور های قابل توجهی دست پیدا کرد. اما چند وقت پیش دعوایی بین نگار رکنی و سارا فراهانی در گرفت و آن هم به خاطر این بود که نگار فهمیده بود که بهراد با سارا دوست است و قرار ازدواج گذاشته است، نگار سارا را در بهم خوردن رابطه خودش با بهراد مقصر دانست و فکر کرد که سارا از همان اول رابطه بین آن دو را بهم زده است.

برای همین در لایوی او را خیانت کار خواند و از او خواست که دست از سر شوهرش بردارد، در جواب او سارا هم به بد ترین شکل ممکن جواب او را داد و انواع و اقسام توحین ها را به او کرد که این لایو را خیلی راحت با سرچ کردن در اینترنت می توانید پیدا کنید و ببینید. نگار در حال حاضر با کسی نیست البته اگر هم هست کسی خبر ندارد او در حال حاضر قصد دارد که به تنهایی تبدیل به یک شاخ اینستاگرامی شود او گفته است که قدرت این را دارد که به تنهایی مطرح شود و خودش را به یک شاخ اینستاگرامی پر فالوور تبدیل کند او گفته است از کسی که قبلا موفق به این کار شده است توانایی بیشتری دارد که قطعا منظورش از آن فرد دنیا جهانبخت بوده است.

سوالات تداول

  1. نگار رکنی با چه کسی راهی ترکیه شد و در آن جا به چه کاری مشغول شد ؟

    نگار بعد از جدایی از بهراد اقبال با داوود هزینه دوست شد و با او به ترکیه رفت و در آن جا کار خاصی نمی کرد و فقط در کلیپ هایی که داوود منتشر می کرد در کنار او بود.

  2. بهراد اقبال شوهر سابق نگار در حال حاضر با چه کسی است ؟

    بهراد با سارا فراهانی دوست شده است و باهم قرار ازدواج گذاشته اند.

  3. دلیل دستگیری نگار رکنی در سن 18 سالگی چه بود ؟

    نگار را حین فروش مواد مخدر دستگیر کردند و به بازداشتگاه بردند اما پدر و مادرش او را در آوردند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :