سجاد غریبی قهرمان پاورلیفتینگ ایران می باشد که تاکنون در مسابقات مختلف حضور یافته است. او در چندین رقابت موفق به غلبه بر حریفان خود شده و به تازگی انتشار خبر مبارزه قهرمان ایرانی با دیگر بدنساز انگلیسی یعنی مارتین فورد سر و صدای زیادی در فضای مجازی و رسانه ها به پا به پا کرده است.  به همین سبب ما برای آشنایی بیشتر شما با این هالک ایرانی مطالبی را در خصوص بیوگرافی و نحوه فعالیت او گردآوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

سجاد غریبی کیست؟

سجاد غریبی کیست؟

در صفحه مربوط به سجاد غریبی ویکی پدیا اینطور آمده است که او در ۲۸ آذر ماه سال ۱۳۷۰ در شهر اهواز به دنیا آمده اما در شهر بوشهر بزرگ شده و در حال حاضر نیز در این شهر زندگی می کند. او فارغ التحصیل رشته کارشناسی بازرگانی از دانشگاه آزاد بوشهر می باشد و به خاطر علاقه و استعدادی که در زمینه ورزش های سنگین داشت به طور حرفه ای فعالیت خود را در زمینه رشته وزنه برداری قدرتی یا همان پاورلیفتینگ آغاز کرد. او از سال ۱۳۸۶ یعنی زمانی که ۱۶ سال سن داشت تمرینات خود را آغاز کرد و به مدت هفت سال به تمرین این رشته پرداخت.

سجاد غریبی با ۱۸۸ سانت قد و ۱۸۰ کیلوگرم وزن به سبب شباهتی که با هالک ( قهرمان معروف کمیک های آمریکایی)  دارد به هالک ایرانی شهرت دارد و به خاطر همین شباهت در برخی از روزنامه های مطرح از جمله سان و دیلی میل تصاویری از او منتشر شده است و از سجاد غریبی به عنوان هالک شگفت انگیز هرکول ایرانی نام برده شده و به همین سبب به یک چهره جهانی تبدیل شده است. این قهرمان ابتدا در زمینه پاورلیفتینگ فعالیت خود را آغاز کرد اما پس از مدتی به خاطر مشکلات جسمانی ناچار شد رشته خود را در ورزش بوکس تغییر دهد که البته در این زمینه هم موفق عمل کرد. او روزانه بین دو تا سه ساعت به تمرینات ورزشی اختصاص می دهد و از هفت وعده غذایی در طی روز مصرف می کند.

آدرس پیج اینستاگرام سجاد غریبی چیست؟

این ورزشکار در اینستاگرام پیج شخصی ایجاد کرده و تبدیل به سلبریتی های اینستاگرام شده است. پست های او معمولا تصاویر و کلیپ هایی از تمرینات ورزشی و همچنین فیگور های مختلف و تغییراتی که در طول زمان بر روی بدنش انجام صورت گرفته مربوط می شود. همچنین برای اینکه بهتر بتواند سایز و درشت اندامی خود را برای هوادارانش نمایان کند عکس هایی به صورت مقایسه ای از سایز بدنش با اجسام مختلف را به اشتراک می ‌گذارد. حدود یک میلیون نفر او را در این شبکه دنبال می کنند و از این طریق از آخرین اخبار مربوط به مسابقات به خصوص جنجالی ترین نبرد او که با مارتین فورد می باشد مطلع می ‌شوند. شما نیز اگر بخواهید به جمع هواداران سجاد غریبی اینستا بپیوندید باید آیدی پیج سجاد غریبی را در این شبکه که @sajadgharibiofficial می باشد را دنبال کنید.

یوتیوب سجاد غریبی

با وجود اینکه این ورزشکار در اینستاگرام بسیار فعال است و پست های متعددی را به اشتراک می گذارد، اما اینطور به نظر می رسد که در دیگر شبکه های مجازی صفحه شخصی ندارد و پیج یوتیوب و کلاب هاوس سجاد غریبی تا کنون فعال نشده است. با این حال بخاطر جنجال زیادی که اخیراً در رابطه با او در فضای مجازی به وجود آمده است میزان جستجوی نام سجاد غریبی در یوتیوب بسیار بالا رفته و و افراد زیادی به دنبال مشاهده کلیپ های سجاد غریبی به خصوص کلیپ های برخورد او با  رقیبش مارتین فورد در دبی هستند.

عکس های سجاد غریبی را در کجا ببینیم؟

عکس های سجاد غریبی را در کجا ببینیم؟

از این هالک ایرانی عکس های بسیاری در شبکه های اینترنی منتشر شده است چرا که او به خاطر اندام درشت و قوی که دارد همواره توجهات را به خود جلب می کند. همچنین او در اینستاگرام بسیار فعال است و عکس های جالب و متعدد از خود به اشتراک گذاشته است. بنابراین برای مشاهده عکس های او هم می توانید به شبکه اینترنتی وارد شوید و یا با دنبال کردن پیج اینستاگرامش جدید ترین تصاویر مربوط به او را دیدن کنید.

همسر سجاد غریبی کیست؟

با بررسی بیوگرافی سجاد غریبی به این نتیجه رسیدیم که او تا کنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد. همچنین در هیچ کدام از منابع خبری و وب سایت های مختلف تصویری از کسی که نشان دهنده دوست دختر او باشد نیز وجود ندارد و اینطور می توان گفت که او با کسی در رابطه نیست.

چه حاشیه هایی برای این شخص به وجود آمد؟

حاشیه های متعددی در خصوص سجاد غریبی در شبکه های اینترنتی و فضای مجازی مطرح شده است. یکی از این حاشیه ها به برخی از تصاویر مربوط به او است که این طور که گفته می‌شود این عکس ها فتوشاپ بوده و تصویر واقعی از هیکل و اندام این ورزشکار نیست. حاشیه دیگر که اخیراً به دفعات در فضای مجازی مطرح شد رویارویی او با رقیبش مارتین فورد و آنچه که در این دیدار گذشت می باشد.

آیا تا به حال این بدنساز مصاحبه ای انجام داده است؟

آیا تا به حال این بدنساز مصاحبه ای انجام داده است؟

این ورزشکار ایرانی تاکنون در مسابقات متعدد ملی و بین المللی حضور داشته و چندین مقام ارزشمند نیز به دست آورده است. به همین خاطر او نه تنها در داخل ایران بلکه دارای شهرت جهانی می باشد. مصاحبه های متعددی تاکنون با سجاد غریبی صورت گرفته است و او همواره در مصاحبه‌ هایش اینطور بیان می کند که داشتن چنین اندام و هیکلی جنبه ارثی دارد و تاکنون هیچ گاه از داروها و مکمل های بدنسازی استفاده نکرده و فقط با ورزش و تغذیه به این اندام رسیده است. همچنین در مصاحبه هایش خودش را عاشق و علاقه مند به اهل بیت اعلام کرده است.

درآمد این شخص از کجاست؟

شغل اصلی سجاد غریبی ورزش می باشد و او با فعالیت به عنوان یک ورزشکار با حضور در مسابقات مختلف جوایز متعددی را کسب کرده است که برای او درآمد محسوب می شود. البته این مبارزه در کنار ورزش به صورت پاره وقت در دفتر مشاور املاک نیز فعالیت می کند و به عنوان منبع درآمد دیگر او محسوب می شود.

سجاد غریبی چند کیلو است؟

این ورزشکار درشت هیکل حدود صد و هشتاد  کیلو وزن داشت و قد سجاد غریبی نیز ۱۸۸ سانتی متر می باشد‌ و به این خاطر او جزء افراد سنگین وزن قرار دارد. البته او بعد از اینکه وارد رشته بوکس شد به خاطر فشار و آسیبی که به کبدش وارد شد مجبور شد ۲۵ کیلو از وزن خود را کم کند و به صد و پنجاه و پنج کیلو برساند.

چرا سجاد غریبی در بیمارستان بستری شد؟

همان طور که گفتیم او ابتدا در رشته پاورلیفتینگ فعالیت داشت اما به دلیل اینکه ماهیچه یکی از پاهایش دچار پارگی شد در بیمارستان بستری شد و دکتر ادامه فعالیت های سنگین را برای او منع کرد. به همین خاطر او به رشته مورد علاقه اش یعنی بوکس وارد شد در آن زمان ۱۸۰ کیلو وزن داشت و فشار زیادی به کبدش وارد می شد و برای جلوگیری از آسیب بیشتر به حدود ۲۵ کیلو از وزن خود را کاهش داد.

اعدام سجاد غریبی هالک ایرانی واقعیت دارد؟

اعدام سجاد غریبی هالک ایرانی واقعیت دارد؟

ماجرای اعدام سجاد غریبی یکی از حاشیه ها و شایعاتی هست که مدتی پیش در رابطه با او توسط برخی از دشمنانش در فضای مجازی مطرح شد. این گونه در بین کاربران مجازی نقل می شد که به خاطر دعوای سجاد غریبی با جمعی از اراذل و اوباش محکوم به اعدام شده است و انتشار چنین خبری برای مدتی این ورزشکار را به چالش کشید.

سجاد غریبی در کشتی کج حضور داشت؟

اینطور گفته می‌شود که این ورزشکار سنگین وزن ایرانی تاکنون در مسابقات کشتی کج آمریکا حضور یافته و در این عرصه نیز به مبارزه پرداخته است. سجاد غریبی در wwe در برابر حرفان مطرحی از جمله آندرتیکر، جان سینا و تریپل اچ قرار گرفته است. البته خود او تا کنون در هیچ کدام از مصاحبه هایش در رابطه با اینکه واقعاً در این مسابقات حضور داشته است یا خیر حرفی نزده و آن را تایید نکرده است.

ماجرای فتوشاپ عکس های سجاد غریبی

در کلیپی که اخیراً از سجاد غریبی در فضای مجازی منتشر شده است، او در دیدار پیش از مبارزه در برابر مارتین فورد قرار گرفت و در این دیدار قد او نسبت به قد مارتین فورد خیلی کوتاه تر دیده می شد. انتشار چنین کلیپ موجب شد تا بین مردم اینطور گفته شود که عکس هایی که تا کنون از این ورزشکار منتشر شده همگی فتوشاپ بوده و یا با روش‌ ها و تکنیک‌ های خاص فیلمبرداری ثبت و ضبط شده اند.

کتک خوردن سجاد غریبی از مارتین فورد

این ورزشکار قرار است به زودی با مارتین فورد یکی از بوکسور های سنگین وزن انگلیس به رقابت بپردازد و پس از مدت ها تکرار درخواست از سوی سجاد بلاخره او پذیرفت. اخیرا برای آشنایی پیش از مسابقه سجاد غریبی و مارتین فورد در برابر یکدیگر قرار گرفتند که در این رویارویی مارتین با ضربه ای سجاد را هول می دهد که این امر موجب به زمین خوردن سجاد می شود. این برخورد توسط حاضرین فیلم برداری شد به سرعت در فضای مجازی و شبکه‌ های اینترنتی منتشر شد که بازتاب ها و واکنش های منفی بسیاری نسبت به سجاد غریبی به همراه داشت.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. سجاد غریبی متولد چه سالی می باشد؟

  او در ۲۸ آذر ۱۳۷۰ در شهر اهواز متولد شده است.

 2. سجاد غریبی در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

  او ابتدا در رشته پاورلیفتینگ و سپس در رشته بوکس فعالیت داشت.

 3. علت اعدام سجاد غریبی چه بود؟

  این خبر شایعه ای است که در فضای مجازی مطرح شده بود.

 4. این ورزشکار ایرانی به چه عناوینی ملقب شده است؟

  او به لقب هالک ایرانی و هرکول مشهور است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :