با توجه به اینکه مطرح ترین داورهای جهان هم اکنون از شهرت بسیار زیادی در عرصه ورزش برخوردار می باشند، می دانیم که افراد زیادی هم اکنون کنجکاو اند که اطلاعات بیشتر و کاملی را نسبت به این افراد به دست آورند. به همین خاطر است که تصمیم داریم در ادامه توضیحاتی را در این زمینه درباره این افراد در اختیارتان بگذاریم. از این رو پیشنهاد می دهیم که برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این افراد در ادامه مطلب همراه ما باشید.

محتوا پنهان
مطرح ترین داورهای جهان کدامند؟

مطرح ترین داورهای جهان کدامند؟

در این قسمت تصمیم داریم درباره ده تن از داورهای مطرح جهان که در اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم و نسبت به این افراد اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم. از این رو توصیه می کنیم که اگر شما نیز تمایل به کسب اطلاعات از این افراد دارید در این قسمت ما را همراهی نمایید.

دمیر اسکومینا اسلوونی

دامیر اسکومینا از جمله بهترین داوران جهان است که متولد ۵ام آگوست سال ۱۹۷۶ می باشد و با وجود تجربه کم او در این عرصه اما در مسابقات بسیار مهم همواره حضور داشته است.

فیلیکس بریچ آلمان

فلیکس بریچ داوری با اصالت آلمانی می باشد و متولد ۳ام ماه نوامبر در سال ۱۹۷۵ می باشد.

بیورن کوئپرش هلند

در میان تمام داوران معروف بیورن کویپرس به عنوان یکی از با تجربه ترین داوران کنونی شناخته شده که اصالت او نیز هلندی می باشد.

جانلوکا روچی ایتالیا

جانلوکا روکی از مطرح ترین داورهای جهان و اهل کشور ایتالیا است.

جونیت چاکر ترکیه

جونیت چاکر از جمله داوران ترکیه ای می باشد که مدتی پیش از داوری محروم شد.

نستور پیتانا آرژانتین

نستور پیتانا متولد تاریخ ۱۷ام ماه ژوئن در سال ۱۹۷۵ است. او داوری آرژانتینی است و از سال ۲۰۱۰ توانست نام خود را وارد لیست بین المللی فیفا گرداند.

آنتونیو لاهوز اسپانیا

آنتونیو متئو لائوس از مطرح ترین داورهای جهانبوده و اصالتی اسپانیایی دارد و متولد ۲۱ام ماه مارس در سال ۱۹۷۷ می باشد که به خاطر میزان تجربه اش در بیشتر بازی ها و مسابقات مهم حضور داشته است.

کلمنت تورپین فرانسه

کلمن تورپین از جمله داوران معروف کشور فرانسه می باشد. این داور به عنوان کم خطا ترین داورانی شناخته شده که کمتر مورد نقد قرار گرفته است.

مارتین اتکینسون انگلیس

مارتین اتکینسون در تاریخ ۳۱م ماه مارس در سال ۱۹۷۱ متولد شده است. او متولد کشور انگلیس می باشد و در همین کشور به قضاوت و داوری پرداخته است.

مایکل اولیور انگلیس

مایکل اولیور از جمله داوران انگلیسی است که در این راه شهرت زیادی کسب نموده است. او زاده سال ۱۹۸۵ می باشد و تجربیات بی نظیری در این مسیر به دست آورده است.

عکس مطرح ترین داورهای جهان را کجا مشاهده کنیم؟

عکس مطرح ترین داورهای جهان را کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس های بیشتر از داورانی که مد نظر دارید و مایلید که نسبت به آنها اطلاعات بیشتری به دست آورید پیشنهاد می کنیم که به سایت های معتبر مراجعه گردانید و با جستجو نام داور مد نظر خود عکس های بیشتری از او مشاهده گردانید. همچنین می توانید پیج های اینستاگرام این افراد را نیز بیابید و عکس هایی که این افراد روزانه از خود منتشر می گردانند را مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام مطرح ترین داورهای جهان چیست؟

پیج اینستاگرامی داوران فوتبال همواره از پر بازدید ترین پیج های مرتبط با ورزش بوده که طرفداران رشته های ورزشی همیشه آنها را دنبال نموده اند و این پیج ها را مورد بازدید و حمایت خود قرار داده اند. در اینستاگرام این افراد پست ها و استوری های متعددی را از اخبار مرتبط با عرصه ورزشی مرتبط با فعالیت خود منتشر می کنند و این چنین با مخاطبان و دنبال کنندگان خود به بر قراری ارتباط می پردازند. از این رو شما نیز در صورت داشتن تمایل می توانید این افراد را دنبال کنید و اطلاعات بیشتری از آنها به دست آورید.

تا کنون کدام یک از مطرح ترین داورهای جهان بازنشسته شده اند؟

با توجه به اینکه اکثریت داوران قدیمی و با سابقه دار در عرصه داوری دیگر بازنشست شده اند و به فعالیت چندان زیادی در عرصه قضاوت و داوری نمی پردازند، می توان افراد زیادی را در این عرصه معرفی نمود که بازنشست شده اند و دیگر داوران پر کاری شناخته نشده اند. بیورن کویپرس یکی از داوران قدیمی و بسیار محبوب در عرصه ورزش و فوتبال است که به تازگی خبر بازنشستگی او مورد توجه طرفداران او قرار گرفته است.

مطرح ترین داورهای ایرانی در جهان کدامند؟

خداداد افشاریان و رضا ابوالفضلی و فریدون اصفهانیان تا کنون به عنوان مطرح ترین داوران ایرانی شناخته شده اند که نام خود را در لیست پر افتخار ترین داوران جهان نیز به ثبت رسانده اند.

مهم ترین بازی هایی که مطرح ترین داور های جهان قضاوت کرده اند کدام بوده است؟

مهم ترین بازی هایی که مطرح ترین داورهای جهان قضاوت کرده اند کدام بوده است؟

می توان گفت که مهم ترین بازی هایی که داوران با حساسیت بیشتری در آنها به قضاوت می پردازند بازی های جام جهانی و المپیک می باشد که با جدیت بسیار بیشتری توسط هواداران رشته های ورزشی دنبال می شود.

درآمد مطرح ترین داورهای جهان چقدر است؟

تا کنون آمار چندان دقیقی درآمد دقیق هر کدام از مطرح ترین داوران جهان به گوش نرسیده است و ما نیز نمی دانیم که هر کدام از آنها در هر فصل چه میزان درآمدی به دست می آورند. به هر حال شما می توانید در سایت های اینترنتی معتبر درباره درآمد دقیق این افراد اطلاعات بیشتری به دست آورید و نسبت به آنکه کدام یک از این افراد ثروت بیشتری به دست آورده اند اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

مطرح ترین داورهای جهان چه حاشیه هایی داشته اند؟

شاید بتوان گفت که اشتباهات و خطاهای داوری هم اکنون به عنوان مهم ترین حواشی این افراد شناخته شده است زیرا اخبار مربوط به این موضوع با شدت توحه بیشتری توسط دنبال کنندگان مسابقات دنبال می شود.

مهم ترین اشتباهات مطرح ترین داورهای جهان چه بوده است؟

مدت ها پیش گل اهدایی یکی از داوران جهان در بازی کریستین تیفرت هافبک دویسبورگ باعث شد که این خطا داوری بسیار مورد توجه قرار گیرد و باعث جلب توجه و برانگیختن نارضایتی بسیاری از دنبال کنندگان این مسابقه شود. هم اکنون نیز همچنان این اشتباه داوری فراموش نشده و مورد توجه قرار گرفته است.

مطرح ترین داورهای جهان اهل کدام کشور ها هستند؟

مطرح ترین داورهای جهان اهل کدام کشور ها هستند؟

با نگاهی کوتاه به اصالت و کشور هر کدام از داوران جهان متوجه خواهید شد که اکثریت این افراد متعلق به کشور هایی مانند آمریکا و ایتالیا و فرانسه و هلند می باشند و از همین کشور ها به سراسر جهان معرفی شده اند.

کدام یک از مطرح ترین داورهای جهان از قضاوت محروم شده است؟

احتمالا شما نیز دنبال کننده حواشی مرتبط با برکناری و محرومیت داوران از عرصه ورزشی مورد نظرشان بوده اید و همواره حواشی مرتبط با این موضوعات را دنبال نموده اید. داوران ترکی از جمله داورانی بوده اند که همیشه حواشی این چنینی را به وجود آورده اند و مورد توجه قرار گرفته اند. از جمله داوران ترکی که در این زمینه حواشی آنها به گوش رسیده و از حوزه داوری و قضاوت محروم شده اند می توان اشخاصی چون جونیت چاکر، علی پالابیوک، عبدالقادر بیتیگن، فیرات آیدینوس، بهاالدین شیمشک، بوراک شِکِر، سوات ارسلان‌بوعا، حسین گوجک، مرت گوزنگه، کان نومان‌اوعلو، آلپر اولوسوی و حالیص اوزکایا را نام ببریم.

اسطوره داوری جهان کیست؟

کولینا یکی داوران با سابقه و مشهور جهان می باشد که همیشه راه بسیار پر فراز و نشیبی را برای رسیدن به جایگاه کنونی خود طی نموده و به خاطر اینکه هیچگاه قانون را زیر پا نگذاشته و یا اینکه هیچگاه خطا بزرگی در طی قضاوت خود انجام نداده مورد توجه مردم و طرفداران ورزش قرار گرفته است و عده زیادی او را تحسین نموده اند. از این رو توصیه می کنیم که به طور جداگانه درباره او اطلاعات بیشتری به دست آورید و اطلاعات و دانش خود را نسبت به این فرد بیشتر گردانید.

ترسناک ترین داور جهان کیست؟

کولینا و جونیت چاکر را می توان در لیست ده داور برتر جهان بدانیم که حتی در رده بندی داوران فیفا نیز نام این داوران به چشم می خورد. مطرح ترین داورهای جهان 2021 تا کنون به خاطر میزان تجربیات و توانایی که از خود نشان داده اند بسیار برای بازیکنان فوتبال و دیگر رشته های ورزشی ترسناک واقع شده اند و بازیکنان برای قرار گرفتن در برابر این داوران ترس بسیاری را درون خود حس می کرده اند. علیرضا فغانی و کولیما از متعصب ترین داورانی بوده اند که هیچگاه قانون را زیر پا نگذاشته اند و به همین دلیل همیشه از بهترین داوران جهان شناخته شده اند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. ترسناک ترین داوران جهان کدام اند؟

  کولینا را می توان متعصب ترین و ترسناک ترین داور جهان دانست.

 2. بهترین داور جهان که به بازنشستگی رسیده کدام فرد است؟

  بیورن کویپرس به تازگی بازنشست شده است‌.

 3. کدام داور ایرانی شهرت جهانی کسب نموده است؟

  خداداد افشاریان و رضا ابوالفضلی و فریدون اصفهانی از جمله این افراد اند.

 4. درآمد داوران مطرح جهان چقدر می باشد؟

  با توجه به میزان ثروت این افراد می توان این داوران را از پر درآمدترین داوران جهان دانست.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :