سور در پاسور از جمله اعمالی است که در بازی های کارتی که با پاسور انجام می شود توسط کاربران ارائه می شود و باعث می شود که آن ها امتیاز بیشتری را از بازی کسب کنند. در واقع یکی از پرطرفدار ترین روش‌ های امتیازدهی و کسب سود از بازی های پاسور همین سور زدن می باشد. ما در این مقاله می‌ خواهیم بیشتر راجع به این موضوع صحبت کنیم و آموزش آن را در اختیارتان قرار بدهیم و همچنین قوانینی که برای آن ارائه شده است را برایتان توضیح می دهیم و این گونه می توانید عملکرد بهتری را در آن ارائه کنید پس پیشنهاد ما این است که تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و نکات را با دقت مطالعه کنید.

معنی سور در پاسور چیست؟

معنی سور در پاسور چیست؟

کاربران تازه واردی که می خواهند این بازی‌ ها را انجام بدهند معمولاً با اصطلاحاتی مانند سور زدن آشنا نیستند و بسیاری از ما این سوال را می‌ پرسند که سور در پاسور چیست؟ ما در ابتدا لازم دانستیم که معنی این کلمه را که به صورت عامیانه بین مردم استفاده می‌ شود را برایتان ذکر کنیم؛ معنی کلمه سور در بین مردم این است که آن ها دچار شادی و جشن شدند و در واقع کسی که در بازی پاسور نیز سور می زند به این معنا است که امتیاز زیادی را کسب کرده است و شاد می باشد.

پس می توانیم بگوییم که معنی سور در پاسور این است که کاربر بالاترین امتیاز موجود در آن بازی را نصیب خود کند و این گونه از برد خود خوشحال باشد. شما زمانی که می خواهید چنین کاری را انجام بدهید باید دقت کنید که تعداد کارت هایی که روی زمین است را تنها با یک کارت جمع کنید به صورتی که هیچ کارتی روی زمین نماند این گونه شما از این کار ۵ امتیاز دریافت خواهید کرد.

آموزش سرور زدن در پاسور

آموزش سرور زدن در پاسور

بازی پاسور یکی از بازی‌ های جذاب و پرطرفدار می‌ باشد. حال در خصوص آموزش یکی از تکنیک‌ های این بازی که مربوط به سور زدن در پاسور می‌ باشد می‌ توان این گونه بیان کرد که زمانی که شما به عنوان بازیکن کارتی در دست دارید که می‌ توانید تمام کارت‌ هایی که بر روی زمین قرار دارد را تنها با آن کارت به مجموع عدد 11 برسانید و آن ها را بردارید. آنگاه یک سور زده‌ اید و 5 امتیاز به شما تعلق می‌ گیرد.

یک سری قانون سور در پاسور وجود دارد که برای فراگیری آموزش کامل این تکنیک می‌ بایست این قوانین را هم بدانید. به عنوان مثال سور سرباز در پاسور به این گونه است که سرباز تنها با سرباز سور می شود. خیلی از افراد این نکته را نمی‌ دانند و تصور می‌ کنند که اگر کارت سرباز را در دست داشته باشند و بتوانند کارت‌ های دیگری که روی زمین قرار داده شده است را بردارند به این گونه سور زده اند. اما با این حال بهتر است بدانید که اگر سرباز کارت‌ های دیگری را از روی زمین بردارد آن سور محسوب نمی شود.

قوانین سور در پاسور

قوانین سور در پاسور

یکی از مهم‌ ترین مواردی که به کاربران کمک می کند تا در بازی پاسور سود قابل توجهی را کسب کنند این است که بتوانند قوانین مربوط به آن را اجرا کنند. در واقع هر چقدر کاربر به قوانین بازی مسلط باشد قطعاً سودی که از آن کسب می‌ کند بیشتر نیز خواهد بود اما در این میان باید بگوییم که یکی از امتیاز آور ترین کار هایی که کاربران در هر بازی پاسور انجام می‌ دهند سور زدن می باشد. قوانین سور در پاسور نیز بسیار اهمیت دارد و کاربران اگر آن را به خوبی آموزش دیده باشند می توانند به نتیجه خوبی برسند.

اکنون در این قسمت مقاله ما می‌خواهیم قوانین مهم این کار را به شما توضیح دهیم. شما زمانی می‌ توانید سور بزنید که تنها یک کارت روی زمین باشد و کارت مکمل آن را داشته باشید و بتوانید آن را برای خود بردارید. کاربران باید دقت کنند که اگر این سه حالت پیش بیاید نمی‌ توانند سور بزنند؛ به این صورت که در دسته آخر یا برگ آخر قرار داشته باشند، رقیب آن‌ ها ده سور زده باشد، اگر امتیاز شخصی که سور می‌ زند بالاتر از پنجاه و دو باشد باعث می‌ شود که قوانین سور زدن از بین برود و آن کاربر نتواند از این طریق سور بزند و پنج امتیاز را کسب کند.

سور در پاسور چند امتیاز دارد؟

گفتنی است که در حال حاضر عده زیادی کنجکاو هستند تا در رابطه با امتیاز سور در پاسور اطلاعات بیشتری را به دست آورند تا به این گونه در هنگام بازی با مشکلی رو به رو نشوند. در این باره بهتر است بدانید که به طور معمول امتیاز سور قبل از شروع بازی باید بین بازیکنان به توافق برسد. اما به طور کل بازیکنان این امتیاز را 5 و یا حتی 7 در نظر می‌ گیرند.

این حرکت مخصوص حرفه ای ها می باشد؟

این حرکت مخصوص حرفه ای ها می باشد؟

سور در بازی چهار برگ برای تمامی کاربران چه به صورت مبتدی باشند و چه حرفه ای باشند امکان پذیر است. در واقع کاربران تازه وارد این تصور را دارند که سور زدن دشوار است و فقط افراد حرفه‌ ای هستند که می توانند آن را انجام بدهند اما باید بگویم که این عملیات کار سختی نیست و هر شخصی با هر میزان توانایی که باشد می‌ تواند از این طریق در بازی پاسور سود کسب کند.

در واقع اکثر کاربران حرفه‌ ای در تلاش هستند که روش‌ هایی را پیدا کنند تا بتوانند از این طریق سود بیشتری را در بازی‌ ها به دست آورند که سور زدن یکی از این روش‌ ها در بازی پاسور می‌ باشد و همین موضوع باعث شده است که افراد حرفه‌ ای بیشتر از بقیه افراد تازه وارد از این روش استفاده کنند و این گونه برخی از مبتدی ها تصور می کنند که تنها افراد حرفه‌ ای این کار را انجام می‌ دهند. شما اگر می خواهید آموزش سور زدن در پاسور را دریافت کنید می‌ توانید به مقالاتی که توسط این کاربران حرفه‌ ای فراهم شده است مراجعه کنید.

در این مقالات به صورت تخصصی بازی پاسور به همراه امتیاز دهی برای شما توضیح داده شده است و شما می توانید به راحتی از این طریق عملکرد خوبی را ارائه کنید. کاربری که سوال می کند سور در پاسور یعنی چه قطعا در بازی ها حرفه ای نیست و نیاز به راهنمایی دارد پس می تواند از طریق آموزش های این افراد حرفه‌ ای فراهم کردند به تجربه و مهارت لازم در این زمینه برسد. همچنین ما متوجه شدیم که این افراد حرفه‌ ای برای کمک بیشتر کلیپ های تصویری را جهت آموزش فراهم کردند که با مراجعه به این ها می توانید استفاده مفید داشته باشید و به سود برسید.

از این اصطلاح در کدام بازی ها استفاده می شود؟

از این اصطلاح در کدام بازی ها استفاده می شود؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید از زمان قدیم تا به اکنون از این اصطلاح در بازی چهار برگ که به آن هفت خاج و یا (یازده تایی) هم گفته می شود استفاده می شود. حال در این خصوص گفتنی است که این بازی یکی از بازی های چهار نفره محبوب و پرطرفدار است که قوانین خاص خود را دارد. البته این بازی را می توان به صورت دو و یا حتی سه نفره هم انجام داد.

حال سور در این بازی کارتی به این گونه است زمانی که تنها یک کارت عکس‌ دار همچون شاه و یا بی بی بر روی زمین باشد و بازیکنی که قرار است به انجام بازی بپردازد همان کارت را در دست دارد می‌ تواند سور بزند. هم چنین به این موضوع هم توجه داشته باشید که اگر تعداد کارت‌ هایی که بر روی زمین قرار دارد با کارتی که در دست بازیکن است جمع عدد 11 شود. به گونه این که بازیکن با کارتی که در دست دارد بتواند تمام کارت های روی زمین را بر دارد. آنگاه بازیکن به این گونه هم می تواند سور بزند و امتیاز خوبی را کسب کند.

حال در راستای مطالب گفته شده در خصوص معنی سور در پاسور هم بهتر است بدانید که معنی عامیانه سور یعنی مردم دچار شادی و جشن شده اند. حال معنی سور در پاسور به این معنا است که بازیکن امتیاز زیادی را کسب کرده است و شاد می باشد.

سرباز با سرباز سور می شود؟

سرباز با سرباز سور می شود؟

سور سرباز در پاسور دارای قوانین خاصی می باشد که همین موضوع باعث شده است که کاربران تصور کنند کارت سرباز باعث می‌ شود که از سور شدن فاصله بگیرند اما باید بگوییم این تصور اشتباه اس؛ زیرا در موارد خاصی شما می توانید با سرباز سور خود را دریافت کنید و حتی امتیاز بالاتری را هم کسب کنید. دقت داشته باشید که اگر تنها کارتی که در دست شما باقی مانده است سرباز است و به وسیله آن می خواهید تمام کارت های روی زمین را جمع کنید دیگر نام این عمل سور زدن نمی باشد و شما آن امتیاز را کسب نخواهید کرد بلکه بر اساس ارزشی که هر کارت دارد می‌ توانید امتیاز دریافت کنید.

نکته ای که در اینجا قابل توجه است این می باشد که آیا سرباز با سرباز سور می شود؟ ما طبق بررسی هایی که در قوانین بازی ها داشتیم به این نتیجه رسیدیم که اگر تنها کارت باقیمانده روی زمین سرباز باشد و در ابتدای دست بد یکی از بازیکن ها بتواند با برگ سرباز آن کارتی که روی زمین بازی قرار دارد را بردارد، بهترین سور را زده است که به سور سرباز معروف است و در این عملیات کاربر می تواند ۱۰ امتیاز را از بازی دریافت کند.

از این اصطلاح در کدام بازی ها استفاده می شود؟

چگونه می توان از سور خوردن جلوگیری کرد؟

همان طور که در قسمت قبل هم بیان کردیم سور در پاسور یک تکنیک و یا روش خاص است که بازیکنان با انجام آن می‌ توانند بالاترین امتیاز را کسب کنند و به این گونه احتمال پیروزی شان را بیشتر کنند. حال در این میان مشاهده می شود که بازیکنان ترجیح می دهند تا تنها خودشان سور بزنند و از سور زدن سایر بازیکنان جلوگیری کنند تا به این گونه امتیاز بازیکنان دیگر بالا نرود. به همین دلیل دغدغه خیلی از بازیکنان این است که چگونه از سور خوردن جلوگیری کنند.

در این باره بهتر است بدانید که یکسری تکنیک در این حرکت وجود دارد که می‌ توانید با دانستن این تکنیک‌ ها و رعایت آن ها در هنگام بازی از سور زدن بازیکن مقابل جلوگیری کنید. حال یکی از مهم ترین تکنیک های جلوگیری از سور زدن سایر بازیکنان این است که می بایست شرایطی را به وجود آورید تا در هنگامی که بازیکن حریف می خواهد بازی را ادامه دهد. بیش از یک کارت و یا کارت هایی در زمین بازی قرار داشته باشند. به این گونه بازیکن نمی تواند تمام کارت‌ ها را بردارد. حال این شرایط تنها با نحوه بازی کردن شما به وجود می آید. چرا که شما با نوع بازی تان و کارت‌ هایی که بر روی زمین به جا می گذارید می‌ توانید مانع سور زدن بازیکن حریف شوید.

جالب است بدانید که عده‌ ای از بازیکنان حرفه‌ ای که به انجام این بازی می‌ پردازند به گونه‌ ای چهار برگ را بازی می‌ کنند که همیشه برای طرف مقابل کارت‌ های متعددی بر روی زمین باشد تا بازیکن مقابل نتواند سور بزند. اما در مقابل خودشان به گونه‌ ای بازی می‌ کنند که احتمال سور زدنشان در دست‌ های بعدی بیشتر باشد.

آیا بازی 4 برگ بدون این عمل هم قابل بازی است؟

آیا بازی 4 برگ بدون این عمل هم قابل بازی است؟

بهتر است بدانید با این که سور زدن یکی از مهم ترین تکنیک‌ ها و روش‌ هایی است که هر بازیکنی سعی دارد تا شرایط را به گونه‌ ای برای خود به وجود آورد که به سور زدن بپردازد. اما در بازی چهار برگ بدون این عمل هم بازیکنان می‌ توانند به بازی بپردازند. بهتر است بدانید که گاهی اوقات پیش می آید بازیکنانی که به انجام چهار برگ می‌ پردازند با توجه به شرایط بازی هیچگاه فرصت سور زدن را پیدا نمی‌ کنند. به همین دلیل می‌ توان این گونه بیان کرد که انجام این عمل در بازی چهار برگ الزامی نیست.

اما با این حال اگر بازیکنان شرایطی را در هنگام بازی برای خود به وجود آورند که بتوانند به انجام این عمل بپردازند. به این گونه امتیاز بالاتری را کسب خواهند کرد و احتمال پیروزی شدنشان در بازی افزایش می‌ یابد. حال اگر تمایل دارید تا به صورت حرفه‌ ای به انجام بازی چهار برگ بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم که در ابتدا تمرکز خود را بر روی بازی افزایش دهید و هیچگاه شرایطی را برای بازیکن مقابل به وجود نیاورید که بتواند سور بزند. در مقابل نیز شرایطی را برای خود به وجود آورید که در هر زمانی که توانستید سور بزنید تا به این گونه امتیاز بیشتری را در انتهای بازی کسب نمایید.

سوالات متداول

  1. قانون سور در پاسور در بازی دو نفره چگونه است؟

    اگر امتیاز شخصی که سور می‌ زند بالاتر از پنجاه و دو باشد باعث می‌ شود که قوانین سور زدن از بین برود.

  2. آیا سرباز با سرباز سور محسوب می شود؟

    بله اگر کاربر بتواند در ابتدای راند توسط سربازی که دارد، تنها سرباز روی زمین را بردارد سور زده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :