دن بیلزریان یکی از حرفه ای ها در بازی پوکر است. اطلاعاتی از زندگی شخصی و حرفه ای این پوکر باز و هنرپیشه در اختیار شما می گذاریم امیدواریم که تا انتهای مقاله همراه ما باشید و خواندن این مقاله رضایت شما را برای ما به همراه داشته باشد.

دن بیلزریان کیست؟

دن بیلزریان کیست؟

دن بیلزریان متولد ۷ دسامبر ۱۹۸۰ که در شهر تامپت در ایالات فلوریدای آمریکا متولد شده است. هنرپیشه، ستاره اینترنتی و پوکر باز آمریکایی‌ ارمنی‌ تبار است. او ملقب به پادشاه اینستاگرام می باشد و به علّت زندگی مجللش به شهرت رسیده است. پدرش، پائول بیلزریان یک ارمنی‌ تبار می باشد و از فعالان بورس وال استریت بوده است. او از لحاظ مالی پس انداز قابل توجهی برای فرزندان خود به جای گذاشته است. ویکی پدیا Dan Bilzerian می تواند در این مورد کمک فوق العاده ای به شما بکند.

هر چند که دن بدون این پس انداز یکی از افراد ثروتمند می باشد. دن بیلزریان مدعی است و بیان کرده است که نیمی از خانواده بیلزریان در نسل‌ کشی ارامنه کشته شده‌اند.او یک برادر به نام آدام بیلزریان دارد که یک پوکر باز معروف می باشد. بیلزریان در مدرسه آمادگی تامپا حضور داشته است و بعد ها در دانشگاه فلوریدا ثبت نام کرد و در زمینه تجارت و جرم شناسی تحصیل کرده است. این پوکر باز مدتی اعلام کرده بود که قصد دارد در سال ۲۰۱۶ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کاندیدا شود.اما بعد از گذشت مدتی و پس از دیدار با دونالد ترامپ، حمایت خود را از او اعلام کرد. این پوکر باز در طول زندگی خود دو دفعه دچار حمله قلبی شده است که علت آن مصرف مواد مخدر بوده است.

دن بیلزریان در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

دن بیلزریان این پوکر باز معروف از سال ۲۰۱۲ فعالیت خود را در صنعت هالیوود نیز آغاز کرده است و در چندین فیلم بازی کرده است. تعدادی از این فیلم ها را به شما معرفی می نماییم. بیلزریان تا سال ۲۰۱۶ در چندین فیلم به ایفای نقش پرداخت. بعد از سال ۲۰۱۶ دیگر در فیلمی به نقش آفرینی نپرداخته است.

المپیوس سقوط کرده است

در سال ۲۰۱۲ دن بیلزریان در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است. او در این فیلم در کنار بازیگران بزرگی بازی کرده است.

تنها بازمانده

فیلم دیگری که این پوکر باز مشهور در آن به ایفای تقش پرداخته است فیلم تنها بازمانده می باشد. که این فیلم در سال ۲۰۱۳ تولید شده است.

زن دیگر

فیلم زن دیگر، محصول سال ۲۰۱۴ می باشد که بیلزریان این دختر باز مشهور در آن به ایفای نقش پرداخته است.

سگ های جنگی

فیلم دیگری از دن بیلزریان که در سال ۲۰۱۶ تولید شده است و طرفداران او از این فیلم بسیار استقبال کردند.

فرار گربه

این پوکر باز به عنوان هنرپیشه در این فیلم هم به ایفای نقش پرداخته است‌. فرار گربه محصول سال ۲۰۱۴ می باشد.

درآمد دن بیلزریان چقدر است؟

درآمد دن بیلزریان چقدر است؟

می توان گفت این پوکر باز و چهره معروف جهانی درآمد رویایی نیز دارد. درآمدی که در فکر هیچ کس نمی گنجد. او تنها در طی سال ۲۰۱۴ میلادی بیش از ۵۰ میلیون دلار درآمد کسب کرده است. دن بیلزریان با کسب بالاترین درآمد در بازی پوکر در سال ۲۰۱۵ این بازی را برای همیشه کنار گذاشت.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

معمولا هر کجا که شهرت وجود دارد حاشیه نیز در کنار آن می باشد. حاشیه هایی که گاهی ناخواسته و به دلیل نداشتن اطلاعات کافی به وجود می آید و باید دقت داشت که برای کم شدن این حاشیه علم خود را از موضوع افزایش دهیم و این زمانی حاصل می شود که منبع خبر و اطلاع رسانی معتبر باشد‌. اگر طرفدار و علاقمند به هنرمند و یا چهره مشهوری هستیم، بهتر است که اطلاعات در مورد او را از منابع معتبر و یا از طریق صفحه شخصی فرد به دست آوریم تا ناخواسته باعث انتقال حاشیه های نادرست نشویم. بیلزریان زندگی پر از حاشیه ای دارد و به همین دلیل پادشاه اینستاگرام لقب گرفته است. او یک دختر باز می باشد و عکس های زیادی از زندگی لاکچری خود در فضای مجازی منتشر کرده است. او یکی از دختربازترین افراد در جهان می باشد که حاشیه های زیادی در این زمینه برای خود ایجاد کرده است. این پوکر باز عاشق دیده شدن می باشد و به همین دلیل زندگی سرشار از حاشیه نیز دارد.

گفته می شود که دن با آنا وکیلی و مندی وکیلی هم رابطه جنسی داشته است که هنوز نمی توان این موضوع را به صراحت تایید کرد!

عکس های دن بیلزریان را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های زیادی از این بازیگر و پوکر باز آمریکایی در صفحات اینترنتی موجود می باشد. این پوکر باز مشهور طرفداران خیلی زیادی دارد که علاقمند هستند که عکس های بیشتری از او را مشاهده نمایند. به همین منظور آنها می توانند با مراجعه به صفحات اینترنتی و جستجو نام او در مرورگر گوگل عکس های او را مشاهده نمایند. همچنین می توانند به پیج او مراجعه نمایند و عکس ها و فیلم هایی که او در صفحه شخصی خود به اشتراک می گذارد را مشاهده نمایند.

پیج اینستاگرام دن بیلزریان چیست؟

دن بیلزریان بازیگر و پوکر باز و دختر باز آمریکایی که شهرت جهانی دارد، در اینستاگرام فعالیت دارد. بیش از ۳۲ میلیون فالوور صفحه او را دنبال می کنند و او در صفحه شخصی خود ۱۳۶۸ پست گذاشته است که تعدادی از این پست ها مختص فعالیت های او در بازی پوکر می باشد و در اکثر پست های خود عکس دختران و پارتی ها و مراسمات لاکچری خود را گذاشته است.علاقه مندان و طرفداران این هنرپیشه و دختربازترین فرد جهان می توانند با مراجعه به اینستاگرام و وارد کردن نام او در قسمت جستجو به پیج او و فن پیج های طرفدارانش دست پیدا کنند و فیلم ها و عکس های او را مشاهده نمایند و یا اینکه می توانند مستقیم به پیج او به نشانی danbilzerian مراجعه کنند و از طریق صفحه شخصی این هنرپیشه و پوکر باز در جریان فعالیت های او قرار گیرند.

همسر دن بیلزریان کیست؟

همسر دن بیلزریان کیست؟

دن بیلزریان، دختر بازترین مرد تاریخ جهان می باشد و او بالاخره بعد از رابطه های متعددی با تعدادی زیادی دختر در سال ۲۰۱۹ در سن ۳۹ سالگی با دختری به نام ماریا ازدواج کرد.

دن بیلزریان و دوست دختر هایش

همانطور که بیان شد این فرد دختر بازترین مرد تاریخ جهان می باشد او یک فرد زن ستیز می باشد که فقط زن ها را به چشم یک وسیله نگاه می کند و نامناسب ترین رفتارها را با آنها نیز دارد. تعداد دوست دختر های این فرد بسیار زیاد می باشد. یکی از افتخارات این پوکر باز داشتن رابطه جنسی در ۱۲ روز با ۱۶ دختر می باشد.

دن بیلزریان چگونه به شهرت رسید؟

دن بیلزریان به دلیل سبک زندگی متفاوتش و عکس هایی که در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به اشتراک می گذارد به شهرت جهانی رسیده است.

درامد اصلی دن بیلزریان چگونه تامین می شود؟

دن بیلزریان عمده درآمد خود را از طریق بازی پوکر کسب می کند او علاوه بر این فعالیت به عنوان بازیگر در هالیوود نیز فعالیت دارد و از این طریق هم به کسب درآمد می پردازد. این هنرپیشه و پوکر باز یک زندگی فوق لاکچری نیز دارد.

ثروت خالص دن بیلزریان چقدر است؟

دن بیلزریان یکی از افراد ثروتمند می باشد که از پدر خود هم نیز ثروت زیادی به ارث برده است ولی عمده ثروت او از طریق فعالیت های خود او در زمینه پوکر بازی می باشد. او یک زندگی لاکچری نیز دارد و به همین دلیل از شهرت بالایی برخوردار است. می توان گفت ثروت خالص او ۴۵۰ میلیون دلار آمریکایی می باشد. او یک فرد ثروتمند می باشد که بیشتر ثروت خود را صرف عیاشی و مصرف مشروبات الکلی و میهمانی های مختلفی کرده است. او هزینه های زیادی را صرف دیده شدن می کند.

خانه دن بیلزریان کجاست؟

خانه دن بیلزریان کجاست؟

این پوکر باز معروف و پادشاه اینستاگرام سبک زندگی ولخرجانه‌ ا ی دارد و یک دختر باز مشهور می باشد. خانه او در هالیوود هیلز در شهر لس آنجلس کالیفرنیا و در شهر لاس وگاس ایالت نوادا قرار دارد. او دارای املاک و خانه ها و ویلا های لاکچری زیادی می باشد.

سوالات متداول

 1. دن بیلزریان متولد چه سالی و در کجا می باشد؟

  دن بیلزریان متولد ۷ دسامبر ۱۹۸۰ که در شهر تامپت در ایالات فدوریدای آمریکا متولد شده است.

 2. لقب دن بیلزریان چه می باشد؟

  این پوکر باز و هنرپیشه آمریکایی به پادشاه اینستاگرام ملقب می باشد.

 3. دن بیلزریان علاوه بر هنرپیشگی در چه حرفه ای فعالیت می کند؟

  این هنرپیشه آمریکایی علاوه بر بازیگری به صورت حرفه ای بازی پوکر را دنبال می کند.

 4. دن بیلزریان در صفحه شخصی خود چند پست به اشتراک گذاشته است؟

  این پوکر باز بیش از ۳۲ میلیون فالوور صفحه او را دنبال می کنند و او در صفحه شخصی خود ۱۳۶۸ پست به اشتراک گذاشته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :