شرط بندی روی رئال مادرید از آن سری موضوعاتی می باشد که شما می توانید با تکیه بر آن برای خود شرایطی فوق العاده را رقم بزنید. برای این کار ابتدا مطالعه آموزش پیش بینی فوتبال و بعد از آن شناخت کافی از این تیم لازم می باشد. از همین رو لازم دانستیم که در ادامه در این مورد کمی بیشتر با هم بررسی کنیم.

ممکن است که این روز ها نام تیم بزرگ رئال مادرید به گوش هواداران فوتبال آشنا نباشد. تیم رئال از غول های عرصه فوتبال است که آوازه ی قدرت او را کمتر کسی است که نشنیده باشد. رقم زدن افتخارات بزرگ و رکورد شکنی ها و فتح جام های زیاد برای این تیم از کاری بزرگ و رویایی دور از دسترس تبدیل به یک خواسته ی معمول شده است.

تاریخچه رئال مادرید


تاریخچه ی تیم رئال مادرید

شکل گیری این ابر قدرت دنیای فوتبال به سال های دور در دانشگاه کمبریج و اکسفورد مادرید برمی گردد. دانشجویان این دانشگاه برای پرداختن به ورزش و تفریح باشگاهی را برای خود تاسیس کردند و نام آن را باشگاه اسمان گذاشتند. آن ها دوشنبه ها در این باشگاه به فوتبال می پرداختند. پس از گذشت چندین سال این باشگاه تبدیل به دو باشگاه مجزا شد و در سال 1902 بود که نام رئال مادرید بر آن نهادند. این سر اغاز تاریخ سازی این باشگاه بود.

باشگاه رئال مادرید به سرعت پیشرفت می کرد و روز به روز به قدرت خود م افزود و بالاخره توانست بعد از سه سال تلاش اولین جام خود را با شکست اتلتیک بیلبائو به دست اورد. این اولین جام رئال شروعی برای رسیدن به نقطه ای بود که آن روز برای آن ها بسیار دور از انتظار بود. آن ها بعد از آن موفیقت جام های بسیار متعددی را کسب کردند و عطش تیم رئال مادرید به کسب جام های بیشتر روز به روز بیشتر و ویترین افتخا ات این تیم روز به روز تکمیل تر می شد.

موفقیت های باشگاه رئال مادرید

موفقیت های باشگاه رئال مادرید

تیمی به بزرگی رئال مادرید بی شک افتخارات زیادی را در کارنامه ی خود دارد. کادر مدریتی خوب این تیم و همبستگی آن ها و به خدمت گرفتن مربیان با تجربه و خرید ستاره های گران قیمت و خرج پول زیاد برای گرفتن مهره های کلیدی باعث شده تا تیم رئال مادرید موفیقت های بسیاری را کسب کند. این همبستگی و صرف هزینه ی هنگفت برای به خدمت گرفتن بازیکن باعث شده تا تبم رئال همیشه به عنوان یکی از شانس های اصلی قهرمانی در هر تورنمت که در آن حظور دارد مطرح باشد‌.

رئال در تمام فصل هایی که در لیگ اسپانیا حظور داشته تقریبا 40 درصد آن ها را قهرمان شده و این آمار به شدت قابل توجه است. آمادگی بازیکنان رئال مادرید و داشتن هدایت کننده های کار کشته باعث شده که درصد قابل توجهی از دوره های حظور خود در لالیگا را با قهرمانی خاتمه دهد. این قهرمانی های زیاد منجبر به رکورد شکنی های دیگری نیز شده است. تیم رئال در مجموع تاریخ لیگ اسپانیا بیشترین امتیاز را نسبت به سایر تیم های حاضر در این لیگ کسب نموده است. بارسا و اتلتیک بیلبائو رتبه های بعدی در جدول کسب امتیاز در لالیگا هستند.

افتخارات رئال مادرید

افتخارات رئال مادرید

تیم رئال مادرید به دلیل انسجام کادر مدریتی همیشه توانسته تیمی آماده راهی همه ی میادین کند و همین موضوع سبب شده که به در کسب افتخارات تداوم خوبی داشته باشد و همیشه در تمام رقابت ها حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. این امادگی همیشگی تیم رئال باعث شده که همیشه از او به عنوان جدی ترین مدعی برای کسب جام ها نام برده شود.

رئال مادرید مجموعه 63 جام رسمی را کسب کرده است. ریال مادرید موفق ترین و پر افتخار ترین تیم اسپانیا است و هیچ تیمی در اسپانیا نتوانسته به اندازه ی رئال مادرید جام و افتخار کسب کند. تیم رئال نه تنها در اسپانیا بلکه در اروپا هم بسیار مدعی است. تیم رئال مادرید پر افتخار ترین تیم در تورنمت های اروپایی است و از این نظر هیچ تیمی به پای ریال مادرید نمی رسد. کهکشانی ها توانسته اند 16 جام بین المللی را از آن خود کنند و رکورد دار این زمینه باشند. این باشگاه 13 بار قهرمان چمپیونز لیگ شده که معتبر ترین تورنمت باشگاهی است و بردن حتی یک جام در این تورنمت آرزوی بسیاری از تیم های بزرگ است اما رئال این کار بزرگ را به دفعات انجام داده است. تیم رئال 34 جام قهرمانی لالیگا هم دارد و معمولا در همه ی فصول لیگ جز برترین تیم ها بوده است و همیشه از شانس بالایی برای قهرمانی برخوردار بوده است. جام حدفی هم 19 بار توسط رئالی ها بالای سر برده شده است.

افتخارات رئال مادرید

بهترین بازیکن های رئال مادرید

باشگاه بزرگ رئال بازیکن های بزرگ زیادی به خود دیده است و ستاره های زیادی لباس این تیم را به تن کرده اند که فقط برخی از آن ها از پس مسئولیت سنگین لباس رئال مادرید بر آمده اند و تبدیل به اسطوره های این باشگاه شده اند.

رائول گنزالس یکی از این بازیکن هاس که توانست آمار فوق العاده ای از خود برجای بگذارد. رائول گنزالس 725 بازی با پیراهن رئال انجام داد که طی آن افتخارات زیادی را همراه رئال تجربه کرد. رائول 323 گل و 109 پاس گل را با پیراهن رئال برای خود ثبت کرده است. مانوئل سانچز یکی دیگر از اسطوره های این باشگاه است که 530 بازی در لالیگا، 67 بازی در کوپا دل ری، 100 بازی اروپایی و 20 بازی دیگر هم در سایر جام ها انجام داده در مجموع او در 710 بازی پیراهن رئال را به تن کرده است. سرخیو راموس کاپیتان حال حاضر رئال اکنون دیگر به یکی از اسطوره های این باشگاه تبدیل شده. مدافع متعصب و فوق العاده ی رئال مادرید که به خاطر عرق به تیمش بسیار در بین هواداران رئال مادرید مطرح است 650 بازی برای رئال انجام داده است، که 126 تای آن بازی های اروپایی و 452 بازی آن در لالیگا بوده است. راموس به یک رهبر تمام عیار در رئال مادرید تبدیل شده است و تمام بازیکنان رئال احترام ویژه ای برای اون قائل هستند.

باشگاه فوتبال رئال مادرید

باشگاه رئال مادرید در تاریخ 6 مارس 1902 کار خود را آغاز کرد. عملکرد خوب این باشگاه باعث شد تا به سرعت هواداران زیادی را به خود اختصاص دهد. اکنون تیم رئال از پر طرفدار ترین تیم های دنیا است. در باب اثبات پرشور بودن هواداران رئال مادرید می توان به رکورد 129690 تماشاگر در یک بازی که در جدال رئال مادرید با میلان بود اشاره کرد.

باشگاه رئال همیشه ستاره های خوب را به قیمت گزافی به خدمت می گیرد. این تیم بعد از درخشش خامس رودریگز و کروس در جام جهانی آن ها را به خدمت گرفت. رئال مادرید عادت به جذب ستاره های هر تورنمت دارد.

لباس اول تیم رئال مادرید همیشه سفید است؛ فقط هر ساله تغیرات کوچکی در آن ایجاد می شود. طراحی لباس رئال به عهده ی شرکت ادیداس است. لباس های دوم و سوم رئال به رنگ های صورتی و مشکی بوده است.

سایتیگو برنابئو ورزشگاه رئال مادرید

سایتیگو برنابئو ورزشگاه رئال مادرید

ورزشگاه اختصاصی باشگاه رئال مادرید ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است. که گنجایشی 81044 نفری دارد. این ورزشگاه دو بار تجدید بنا شده در سال های 1982 و 2001 که باعث بهبود شرایط آن شده است. ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبانی مسابقات مختلفی را به عهده داشته است که از جمله ی آن ها چهار دوره لیگ قهرمانان اروپا، یک جام ملت های اروپا در سال 1964 و یک جام جهانی در سال 1982 بوده است.

ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در پاسیو کاستیا و در محدوده ی چارمتین واقع شده است. بودجه ساخت این وررشگاه را بانک بازرگانی و صنعتی تامین کرده است. در سال 1944 مهندسان معمار مائول مونیوز و لوییز آله مانی سولر پروژه ی ساخت این ورزشگاه باشکوه را به عهده گرفتند. ورزشگاه سانتیاگو برنابئو از بروز ترین ورزشگاه های حال حاضر دنیای فوتبال به حساب می آید.

مربی رئال مادرید کیست ؟

مربی رئال مادرید کیست ؟

زیدان مربی رئال مادرید

یکی از موفق ترین سرمربیان تاریخ رئال مادرید بی شک زیدان بوده است. او توانست به طور کامل منطق فوتبالی خود را به بازیکن بفهماند و سبک فوتبالی خود را در تیم رئال پیاده سازی کند. زیدان با در اختیار داشتن مهره های فوق العاده توانست فوتبال چشم نوازی را ارائه دهد که باعث لذت بردن تماشاگران و کسب رضایت مالک باشگاه می شد. زیدان در رئال توانست سه بار پی در پی فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود و این امر محبوبیت آن را در بین هواداران دو چندان کرد. همچنین بعد از 5 سال رئال را قهرمان لیگ اسپانیا کرد.

آنجلوتی

کارلو انجلوتی یکی دیگر از مربیان رئال مادرید بود که عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت. او تیم رئال در شرایط آشفته تحویل گرفت و کار سختی در پیش رو داشت اما توانست به خوبی از پس این کار برآمد و توانست از رئال اشفته تیمی مقتدر بسازد.

مورینیو

ژوزه مورینو ملقب به آقای خاص یکی دیگر از سرمربیان مطرح و به نسبت محبوب میان رئالی ها است. ژوزه مورینیو با اخلاق و رفتار های خاص خود توانسته بود انس و رابطه ی خوبی با بازیکنان رئال بگیرد. او با بازیکنان رفتار دوستانه ای داشت و همین موضوع سبب شده بود آن سال ها جو خوبی بر تیم رئال مادرید حاکم باشد. همچین توانست فاتح جام حذفی و لالیگای اسپانیا شود.

کهکشانی ها لقب تیم اول شهر مادرید


کهکشانی ها لقب تیم اول شهر مادرید

تیم رئال مادرید به دلیل داشتن سابقه ی زیاد القاب زیادی نیز در طول زمان داشته است. اشباح ، وایکینگ ها، کرکس ها، قو های سفید، خامه ای ها، سفید ها و کهکشانی ها القاب رئال مادرید در دوره های مختلف بوده است.

اما مهم ترین و متداول ترین القاب این تیم سفید ها و کهکشانی ها است. دلیل سفید ها رنگ لباس رئال مادرید است که سال های طولانی به همین رنگ سفید بوده است. اما کهکشانی ها به این دلیل است که رئال میل زیادی به جذب ستاره های بزرگ دارد و همیشه تلاش می کند بهترین ها را گلچین کرده و در تیم خودش دور هم جمع کند.

بررسی دقیق از شهرآورد مادرید

بررسی دقیق از شهرآورد مادرید

شهرآورد مادرید یکی از جذاب ترین بازی های لیگ اسپانیاس رئال مادرید و اتلتیکو دو رقیب دیرینه ی همشهری که رقابت تنگا تنگی با یک دیگر دارند. تا کنون 273 بازی میان این دو تیم بر گزار شده است که سهم رئال ‌139 برد بوده است. در سمت مقابل تیم اتلتیکو مادرید 69 بار توانسته رئال را مقابل خود به زانو در بیاورد و 65 بازی هم مساوی به اتمام رسیده است. این رقابت به نوعی حیثیتی است و هواداران دو تیم بسیار روی نتیجه ی این بازی حساس هستند و گاها هم بین هواداران دو تیم جنجال و دعوا به راه افتاده است.

الکلاسیکو رئال و بارسلونا

الکلاسیکو رئال و بارسلونا

پر بازدید ترین مسابقه ی جهان و جذاب ترین دوئل فوتبالی بی شک بین دو تیم رئال مادرید و بارسلونا اتفاق می افتد. حساسیت های این بازی بسیار بالاست تا آنجا که همه ی سیستم های ممکن برای فیلم برداری و ثبت صحنه های ین بازی به کار می رود و تمام سعی و تلاش ها بر این است که بازی با کیفیت هرچه بهتر ضبط و نمایش داده شود.

تاکنون 244 بازی میان این دو تیم صورت گرفته است که سهم بارسلونا 96 برد و سهم رئال 97 برد بوده است و 52 مسابقه ی دیگر به تساوی کشیده شده است. به ترتیب راموس و مسی و مانوئل سانچز ماینر بیشترین حظور را در این رقابت مهم داشته اند و بهترین گلزنان این مسابقه هم به ترتیب مسی، دی استفانو و رونالدو بوده اند.

کهکشانی ها چند جام لیگ قهرمانان اروپا دارند ؟

تیم رئال پر افتخار ترین تیم در لیگ قهرمانان اروپاس که توانسته 13 بار این جام را بالای سر ببرد. رئال مادرید همیشه بهترین عملکرد خود را در لیگ قهرمانان اروپا از خود به نمایش گذاشته است. آن ها همیشه شانس اول برای قهرمانی این لیگ بوده اند. تیم های بزرگ زیادی وجود دارند که در کسب این جام ناکام بوده اند اما رئال مادرید با ثبات و اقتدار فوق العاده ای سال ها این جام را برای خود قبضه کرده است.

سوالات متداول

کدام تیم در الکلاسیکو موفق تر ظاهر شده؟

رئال مادرید پیروزی بیشتری کسب کرده است.

بهترین عملکرد در لیگ قهرمانان اروپا از آن چه تیمی است؟

رئال مادرید بیشترین قهرمانی را در این لیگ داشته است.

رونالدو چند گل برای رئال مادرید بهد ثمر رسانده است؟

رونالدو 450 گل برای رئال زده است.

رکورد بیشترین تماشگر برای رئال مادرید در یک بازی چقدر است؟

129690 تماشگر در یک بازی برای رئال به ورزشگاه آمدند.