ریکاردو لوکارلی یکی از 10 بازیکن برتر والیبال است. این بازیکن امروزه در تیم ملی کشور اروگوئه بازی های درخشانی را از خود نشان داده است. لوکارلی علاوه بر تیم ملی کشورش، در باشگاه ترنتینو ایتالیا هم بازی می کند. در مشخصات Ricardo Lucarelli آمده است که قد Ricardo Lucarelli با قد والاس دسوزا برابر است و 196 سانتی متر می باشد.

ریکاردو لوکارلی کیست؟

ریکاردو لوکارلی کیست؟

در بیوگرافی ریکاردو لوکارلی آمده است که این بازیکن در تاریخ 14 فوریه سال 1992 در اروگوئه به دنیا آمده است. در پاسخ به این پرسش که Ricardo Lucarelli چند سال دارد باید گفت که سن Ricardo Lucarelli بیست و نه سال است. ملیت Ricardo Lucarell به کشور اروگوئه بر می گردد و ریکاردو لوکارلی و همسرش امروزه در دو کشور ایتالیا و اروگوئه زندگی می کنند.

 • شما به راحتی و تنها با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” می توانید اقدام به شرط بندی والیبال در سایت های معتبر کنید.

آدرس پیج اینستاگرام ریکاردو لوکارلی چیست؟

Ricardo Lucarelli اینستا بسیار فعالی دارد. یوتیوب Ricardo Lucarelli که بار ها به عنوان بهترین بازیکن والیبال برزیل شناخته شده است هم فعال است. این بهترین بازیکن والیبال جهان تا به حال در باشگاه هایی از کشور برزیل هم بازی کرده است که با سرچ کردن Ricardo Lucarelli اینستاگرام می توانید تصاویر حضورش در این باشگاه ها را مشهده کنید. شما می توانید با سرچ کردن نام انگلیسی این بازیکن در اینستاگرام به پیج پابلیک او دسترسی پیدا کنید.

عکس های ریکاردو لوکارلی را در کجا ببینیم؟

در مصاحبه Ricardo Lucarelli که از شبکه های اجتماعی و سایت های اینترنتی زیادی منتشر شده است، عکس های این بازیکن نیز قرار دارند. سن لوکارلی 29 سال است و تا این سن توانسته است از بهترین بازیکنان والیبال برزیل 2021 شناخته شود و به همین دلیل در سایت های زیر مجموعه فدراسیون والیبال تصاویر زیادی دارد.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این بازیکن هم اکنون در باشگاه ترنتینو ایتالیا و تیم ملی کشور اروگوئه بازی های درخشانی انجام می دهد. اسپک Ricardo Lucarelli در مقابل دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران و رقیب دیگرش زایتسف، از زیبا ترین حرکات این والیبالیست است.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

لوکارلی یکی از پولدار ترین والیبالیست های برزیل و اروگوئه است. این بازیکن از بازی های والیبال ملی و بین المللی درآمد زیادی به دست می آورد. معمولا اکثر والیبالیست های دنیا از سطح مالی نسبتا خوبی برخوردار هستند.

ریکاردو لوکارلی در کدام تیم است؟

ریکاردو لوکارلی در تیم ها و باشگاه های زیادی بازی کرده است. او در تیم کشور هایی مانند برزیل و اروگوئه عملکرد بسیار درخشانی از خود نشان داده است. تیم کنونی این بازیکن ترنتینو نام دارد و در این باشگاه پیراهن شماره هشت را به تن می کند.

سوالات متداول

 1. <strong>لوکارلی در حال حاضر در چه تیم هایی بازی می کند؟</strong>

  لوکارلی علاوه بر تیم ملی کشورش، در باشگاه ترنتینو ایتالیا هم بازی می کند.

 2. <strong>قد این والیبالیست چند سانتی متر است؟</strong>

  قد ریکاردو لوکارلی 196 سانتی متر می باشد.

 3. <strong>Ricardo Lucarelli کیست؟</strong>

  ریکاردو لوکارلی یکی از بازیکنان مطرح والیبال است

 4. <strong>تاریخ تولد این بازیکن چه تاریخی است؟</strong>

  این بازیکن در تاریخ 14 فوریه سال 1992 در اروگوئه به دنیا آمده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :