ایوان زایتسف به ایتالیایی متولد ۲ اکتبر ۱۹۸۸ بازیکن والیبال دو ملیتی روسی ایتالیایی عضو تیم ملی والیبال ایتالیا و باشگاه کوزباس کیمروو روسیه است. بسیاریبه دلیل حضور ایوان اقدام به شرط بندی لیگ والیبال ایتالیا می کنند.

زایتسف را یکی از بهترین اسپکر های جهان می‌ دانند. او به سرویس ‌های پر قدرت و مهار نشدنی‌ مشهور است. البته بازیکنان والیبال ایتالیا همه بسیار قدرتمند هستند. دراین مقاله به بیوگرافی ایوان زایتسف می پردازیم.

ایوان زایتسف کیست؟

ایوان زایتسف کیست؟

طبث مصاحبه ای که با ایوان زایتسف یکی از 10 بازیکن برتر والیبال داشته اند؛ زایتسف در ابتدای بازی حرفه ای خود در پست پاسور بازی می کرد ولی بعد تغییر پست داد. اومبریا پروجا اولین تیم زایتسف بود و بعد از دو حضور در پروجا به تیم رم پیوست. در سال ۲۰۰۷ به لاتینا پیوست و بعد از یک سال فعالیت در این باشگاه دوباره به رم برگشت و تا سال ۲۰۱۲ در این تیم بازی کرد. زایتسف و همسرش باید بدانید که در ۱۸ مه ۲۰۱۳ با اشلینگ سروچی ازدواج کرد. ایوان و اشلینگ منتظر تولد اولین فرزند خود در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۴ هستند. قد زایتسف ۲٫۰۲ متر و سن زایتسف 31 سال دارد و اسپک زایتسف بسیار ماهرانه استفاده می شود.

آدرس پیج اینستاگرام ایوان زایتسف چیست؟

پیج زایتسف را می توانید از گوگل پیدا کنید و و ایشان را دنبال کنید البته ایشان خیلی اهل شبکه های مجازی نیستند اما خوب به خاطر طرفداران خود هر روز اینستاگرام خود را بررسی می کنند. زایتسف اینستا خود را باز گذاشته است تا طرفداران با ایشان در ارتباط باشند و همچنین یوتیوب زایتسف فعال است و در یوتیوب آموزش ها و تمرینات بدنسازی زایتسف را می گذارند.

عکس های ایوان زایتسف را در کجا ببینیم؟

عکس های این بازیکن و همسرشان را می توانید در اینستاگرام و گوگل مشاهده کنید و مستند زایتسف را می توانید در پیج ایشان ببینید.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این بازیکن هنوز هم بازی می کند و تا الان بسیار قدرتمند شده است و این بازیکن با هم تیمی های خود مانند زایتسف آشلینگ سیروکی و اشلینگ سروچی و زایتسف و انگاپت بسیار صمیمی هستند و هر روز با هم تمرین می کنند.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد این والیبالیست بالاست؟

دستمزد ایوان زایتسف بسیار بالا است و ایشان علاوه بر حقوق خود سرمایه خیلی زیادی دارند و می توان گفت که زندگی ایشان از لحاظ مالی بسیار عالی است.

ایوان زایتسف در کدام تیم است؟

این بازیکن خوب عضو تیم ملی والیبال ایتالیا و باشگاه کوزباس روسیه است. و جالب است که بدانید که سرویس های زایتسف بسیار ماهرانه است و می توان گفت که بازیکن بسیار عالی هستند.

سوالات متداول

 1. تفریحات مورد علاقه ایوان زایتسف چه چیز هایی است؟

  تفریحات مورد علاقه ایوان زایتسف، غذا خوردن و بازی ‌های کامپیوتری است و همچنین به ورزش تنیس هم علاقه دارد.

 2. زایتسف به چه چیزهایی در ایتالیا مشهور است؟

  زایتسف به دلیل بازی قدرتی و مدل مو های خود مشهور است.

 3. وزن زایتسف چقدر هستند؟

  وزن زایتسف 103 کیلوگرم است.

 4. آیا خانواده زایتسف در ایتالیا هستند؟

  خانواده ازایتسف در ایتالیا زندگی می کنند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :