در این مطلب قصد داریم شما عزیزان را بعد از پشت سر گذاشتن آموزش بازی پوکر با یکی از حرفه ای ترین پوکر بازان تاریخ این بازی ها به نام جاناتان دوهامل آشنا کنیم. او یکی از پول سازترین و جوانترین بازیکنان این حرفه می باشد که توانسته قهرمانی های زیادی را در کارنامه خود به ثبت برساند. امیدواریم از این مطالب لذت ببرید.

بیو گرافی جاناتان دوهامل

بیو گرافی جاناتان دوهامل

جاناتان دوهامل متولد 24آگوست سال 1987می باشد. او در استان کبک کانادا به دنیا آمد، و در شهر  بروچیل بزرگ شد.زندگی جاناتان دوهامل کمتر دستخوش تغییرات بود چراکه او در یک خانواده متوسط به دنیا آمده و بزرگ شد. شغل پدرش مهندسی مکانیک و مادرش کارمند بانک بود. او از سن 13 سالگی وارد دنیای کار شد و از طریق کار برداشت توت فرنگی مشغول کسب در آمد شد. ولی چندی بعد با آشنا شدن با دنیای بازی های پوکر زندگی جدیدی را تجربه کرد.

جاناتان دوهامل پوکر باز

جاناتان دوهامل بعد از پایان دبیرستان به دانشگاهی معروف به  UQUAM در مونترال رفت، ودر آنجااز طریق هم کلاسی هایش با بازی پوکر آشنا شد. او متوجه علاقه شدید خود به بازی پوکر شد و به همین علت درس و دانشگاه را رها کرد تا بتواند بصورت حرفه ای این بازی مهیج را دنبال کند. طولی نکشید که او توانست اولین جایزه نقدی خود به ارزش بیش از 50000دلار در مسابقات نولیمیت هولدم European Poker Tour در سال 2008 کسب کند. برد های جاناتان دوهامل تنها به این بازی ختم نشد و اوتوانست در سال های بعد به قهرمانی های بیشتری دست پیدا کند.

یکی از عجیب ترین اتفاقات وقتی بود که توانست در رقابت بسیار نزدیکی که با جان ریسنر در مسابقات نولیمیت هولدم WSOPدر سال 2010 داشت، جایزه ای نزدیک به 9 میلیون دلار ازآن خود کند. بازی های جاناتان دوهامل افسانه ای تنها به اینجا ختم نشد و او توانست با شرکت و قهرمان شدن در تورنمنت پوکر های بزرگ بین المللی نظر بسیاری از پیشکسوتان این عرصه را به خود جلب کند.البته باید خاطر نشان کرد که او بیتر جوایز خود را از مسابقات بزرگ نولیمیت هولدم به دست آورده است.

جوان کانادایی پوکر باز

جوان کانادایی پوکر باز

جاناتان دوهامل  جوانی اهل کاناداس که  با سن کم وارد دنیای بازی پوکر شد و توانست به سرعت در این بازی پرطرفدار پیشرفت و به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کند.معرفی جاناتان دوهامل به دنیای بازی های پوکر بسیار اتفاقی و ناباورانه بود، او حتی فکرش را نمی کرد که بتواند بواسطه  یک بازی به یک شهرت جهانی دست پیدا کند. علاقه او محدود به بازی پوکر نمی شود، او یکی از طرفداران بازی هاکی رو یخ می باشد و تیم مورد علاقه اش  Montreal Canadienاست.

او همچنین کتابی در مورد بازی های پوکر به  نام Final Table  نوشته که در آن به شرح جزییات استراتژی های  پوکر پرداخته است. جانتان دوهامل در کارهای خیریه ای نیز شرکت کرده است که نشادهنده روحیه انسان دوستی او می باشد. نام او در ویکی پدیا  به چشم می خورد که با توجه به قهرمانی های متعددی که داشته این امر دور از انتظار نیست .

حضور جاناتان در WSOP

اولین برد جاناتان دوهامل و همچنین عجیب ترین آن برنده شدن 9 میلیون دلار جایزه نقدی در مسابقات نولیمیت هولدم WSOPدر سال 2010 بود. بعد از آن در سال 2014 توانست مقام سوم در دو بازی پات لیمیت اوهاما و Game mixed 8 مسابقات WSOPرا ازآن خود کند و در جایگاه دهم Omaha Hi/Loمسابقات WSOP قرار گیرد.

حضور جاناتان در WSOP

لیست ستارگان WSOP

جاناتان دوهامل در لیست ستارگان WSOP در جایگاه پنجم این لیست قرار می گیرد. او توانسته بعد از ستارگان دیگری نظیر فیل هلماس، کریس فرگوسن، جیمی گلد جایگاه پنجم را ازآن خود کند.

فیلم های جاناتان دوهامل

فیلم های این بازیکن کار کشته پوکر جهان را می توانید تا در صفحه سایت یوتیوب او مشاهده نمایید و از آنالیز بازی های او توسط دوست داران و علاقه مندانش لذت ببرید چرا که او یکی از بزرگ ترین پوکر باز های جهان می باشد.

جاناتان دوهامل در لیست برترین پوکر بازها

جاناتان دوهامل در لیست برترین پوکر بازها

جاناتان در روی میز پوکر به یک فردی بسیار حرفه ای و جسور تبدیل می شود. او توانسته عنواین قهرمانی درخشانی را ازآن خود کند، به طور مثال: او توانست مقام اول مسابقات Highroller No Limit Hold’em  سال 2011 EPT را کسب و پولی به ارزش 270000دلار را با دارایی های خود اضافه کند.

او همچنین مقام دوم مسابقات نولیمیت هولدم L.A.Poker Classicپس از یک رقابت سنگین و سخت با ونسا سلبست کسب کند. در سال 2015 چند ماه بعد از کسب مقام اول مسابقات PokerStar Caribean Adventure ، توانست مقام هفتم مسابقات نولیمیت هولدم تور جهانی پوکر را مال خود کرد. همه این قهرمانی ها باعث شد تا جاناتان دوهامل در لیست برترین پوکر بازان جهان قرار گیرد.

جاناتان دوهامل اینستاگرام

او در اینستا گرام پیجی با نام Jonathonduhamelofficial دارد، که در آن عکس هایی از تفریحات، مسابقات و زندگی شخصی اش به اشتراک می گذارد. او همچنین در یوتیوب به فعالیت پرداخته است و توانسته هر چه بیشتر به محبوبیت خود اضافه کند.

سوالات متداول

  1. جاناتان دوهامل کیست؟

    جاناتان دوهامل  جوانی اهل کاناداس که  با سن کم وارد دنیای بازی پوکر شد و توانست به سرعت در این بازی پرطرفدار پیشرفت و به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کند.

  2. او چطور به دنیای بازی های پوکر وارد شد؟

    جاناتان دوهامل بعد از پایان دبیرستان به دانشگاهی معروف به  UQUAMدر مونترال رفت، ودر آنجااز طریق هم کلاسی هایش با بازی پوکر آشنا شد. او متوجه علاقه شدید خود به بازی پوکر شد و به همین علت درس و دانشگاه را رها کرد تا بتواند بصورت حرفه ای این بازی مهیج را دنبال کند.

  3. جاناتان چه عناوین قهرمانی را ازآن خود کرده است؟

    او توانست مقام اول مسابقات Highroller No Limit Hold’em سال 2011 EPT را کسب و پولی به ارزش 270000دلار را با دارایی های خود اضافه کند. او همچنین مقام دوم مسابقات نولیمیت هولدم L.A.Poker Classicپس از یک رقابت سنگین و سخت با ونسا سلبست کسب کند. در سال 2015 چند ماه بعد از کسب مقام اول مسابقات PokerStar Caribean Adventure ، توانست مقام هفتم مسابقات نولیمیت هولدم تور جهانی پوکر را مال خود کرد. همه این قهرمانی ها باعث شد تا دوهامل در لیست برترین پوکر بازان جهان قرار گیرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :