یکی از تیم های بسیار مطرح ایرانی که تا به امروز تعداد طرفداران بسیاری را از آن خود کرده است، تیم سپاهان می باشد. در این مقاله قصد داریم به صورت اختصاصی به این تیم بسیار مطرح بپردازیم و هم چنین اطلاعات بسیار خوبی درمورد سرمربی سپاهان که از سرمربی های برتر جهان در سال 2022 نیز بوده است؛ به شما عزیزان ارائه دهیم.

سرمربی فعلی سپاهان کیست؟

سرمربی فعلی سپاهان کیست؟

طبق گزارشات گروه ورزشی و نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان محرم نویدکیا به عنوان یکی از بهترین سرمربی های ایرانی و سرمربی سپاهان معرفی شده است. محرم نوید کیا زاده 10 آذر 1361 است، بر خلاف تصور عموم او اصفهانی نیست و اصالتش به یکی از روستاهای مرند به نام اردهلی در کیلومتری تبریز برمی گردد. در سال 72 وقتی 11 سالش بود با خانواده به اصفهان کوچ کردند. نام خانوادگی او گوزلی بود که به خاطر سختی تلفظ آن را به نویدکیا تغییر دادند.

او 182 سانتی متر قد دارد و هافبک تمام دوران حرفه ای خود در ساپاهان بوده است. بازیکن پیشین سپاهان و تیم ملی ایران است او به عنوان کاپیتان سپاهان در لیگ های برتر دوم، نهم، دهم، یازدهم و چهاردهم جام قهرمانی را بالای سر برده بود و همچنین در لیگ هفتم با این تیم به نایب قهرمانی رسید نوید کیا دو بار در سال‌ های ۸۱- ۸۲ و ۹۱ ۹۲ عنوان بازیکن سال فوتبال را از آن خود کرد و اسطوره فوتبال استان اصفهان شد. پس از گذشت حدود دو دهه فعالیت در تیم‌ های ملی و به عنوان یکی از وفادار ترین بازیکنان  سپاهان اصفهان که در ایران فقط در این تیم بازی کرده بود و محصول این باشگاه بود در تاریخ ۲۴ مهر ۹۵ در قالب هفته هشتم لیگ شانزدهم و در شهرآورد اصفهان مقابل ذوب‌ آهن در ورزشگاه فولادشهر از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

سرمربی سپاهان تا کنون چه افتخاراتی با این تیم کسب کرده است؟

قهرمانی در لیگ برتر در سال های۸۲–۱۳۸۱، ۸۹–۱۳۸۸، ۹۰–۱۳۸۹، ۹۱–۱۳۹۰، ۹۴. کسب قهرمانی در جام حذفی در سال های ۸۳–۱۳۸۲، ۸۵–۱۳۸۴، ۸۶–۱۳۸۵، ۹۲–۱۳۹۱. نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2007، مقام پنجم در جام باشگاه های جهانی، قهرمانی در جام اتحادیه تهران و نقش جهان می باشد. می توانید ویدیو های مربوط به بازی هایی که وی در آن ها به قهرمانی رسیده است را با کیفیتی بسیار بالا از طریق یوتیوب و آپارات مشاهده کنید. در صورت نیاز می توانید از طریق آپارات این دسته بازی ها را با کیفیتی بسیار عالی دانلود کنید.

عکس های سرمربی سپاهان را در کجا مشاهده کنیم؟

می توایند با سرچ کلمه محرم نوید کیا یا سرچ سرمربی سپاهان عکس ها و اخبار را او را مشاهده کنید. هم چنین می توانید از طریق جست و جو در اینستاگرام و یا استفاده از هشتگ نام وی در اینستاگرام نیز بسیاری از عکس های با کیفیت این فرد را مشاهده کرده و در صورت نیاز برای دوستان خود نیز ارسال کنید. می توانید از صفحات طرفداری در اینستاگرام نیز در این زمینه استفاده کنید. با مشاهده کردن عکس های این فرد از طریق اینستاگرام و سایت های معتبر می توانید در کنار آن اخبار مربوط به وی را نیز به راحتی مشاهده کنید و از جدید ترین اخبار نیز مطلع شوید.

سرمربی سپاهان چه حاشیه هایی داشته است؟

سرمربی سپاهان چه حاشیه هایی داشته است؟

حاشیه های محرم نویدکیا بعد از عملکرد شاگردانش در دوئل با ذوب‌ آهن موضع گیری کرد و همچنین استعفای خود را به طور رسمی اعلام کرد. طبق گزارش ورزش سه بعد از تساوی بدون گل دربی اصفهان محرم نوید کیا  به کنفرانس خبری بعد بازی آمد و در جمع رسانه ها به صحبت درباره مسابقه پرداخت. مهم ترین مسئله ای که در آنجا مطرح شد صحبت های او راجع به اعلام خبر استعفای خود از سمت مربیگری سپاهان بود ضمن اینکه نوید کیا انتقاداتی راجع به عملکرد شاگردانش داشت محرم نوید کیا ضمن قدردانی از هواداران سپاهان گفت: می‌ دانم هواداران مان خیلی ناراحت می شوند. من واقعا به آنها حق می‌ دهم خودم هم خیلی ناراحتم اما باید واقع‌ بینانه حرف زد. از روزی که آمدم تمام تلاشم را کردم که باشگاه ساختار بهتری داشته باشد، روند خوبی داشته باشد و بزرگ بازی کند اینکه تیم مان سعی کند فوتبال هجومی بازی کند و ساختار مناسبی در دفاع و حمله داشته باشد اما متاسفانه نتایج من طوری نیست که بخواهیم از خود و نوع بازی تیم سپاهان دفاع کنیم ولی باید قبول کنیم که نتیجه هم نیاز دارد و در نتیجه گیری خیلی خوب نبودیم.

با استعفای رسمی خود از این سمت صحبت هایش را ادامه داد و گفت: من فقط آمده بودنم که به تیم کمک کنم نیاز است نفر جدید بیاید که بچه ها را از لحاظ روحی و روانی برای بازی ها آماده کند و امیدوارم قبول کنند و اجازه بدهند من کنار بروم و نفر دیگری به تیم اضافه شود. نوید کیا در پایان بخش پایانی صحبت هایش گفت هر کسی هم که جای من باشد قطع تمام تلاشش را به کار می‌ گیرد که به تیم کمک کند اگر کم و کاستی هم بود از همه عذرخواهی می‌ کنم و امیدوارم همه موفق باشند.

پیج اینستاگرام سرمربی سپاهان چیست؟

اگر از نرم افزار اینستاگرام استفاده می کنید می توانید به راحتی اسم محرم نویدکیا را سرچ کنید البته باید ذکر کرد که این بازیکن فوتبال پیج اصلی ندارد و تمام  پیج های موجود پیج‌ های هواداری و اصطلاحاً فن پیج هستند معروف ترین فن پیج محرم نویدکیا با اسم moharram_navidkia_4 که تا به امروز با ۱۲ و ۹ میلیون فالوور در سطر اول سرچ ها قرار می گیرد هم چنین می توانید با اینستاگرام نسخه وب از طریق گوگل پیج این بازیکن را ببینید.

وی از چه سالی هدایت این تیم را بر عهده گرفت؟

نویدکیا در مهرماه سال ۹۵ از دنیای فوتبال بعد از لیگ شانزدهم خداحافظی کرد پس از گمانه زنی های فراوان رسانه‌ ها مبنی بر حضور نویدکیا در سپاهان در تاریخ ۱۶ شهریور ۹۹ توی جلسه در دفتر مدیرعامل سپاهان محمدرضا ساکت و با حضور اعضای هیئت مدیره باشگاه سپاهان به مدت سه فصل هدایت طلایی پوشان را به عهده گرفت. این شخص یکی از بهترین های تیم سپاهان بوده است که تا به امروز توانسته بسیار این تیم را در مقاطع بالا هدایت کند و به قهرمانی های بسیاری دست پیدا کند.

درآمد این مربی در این تیم چقدر است؟

درآمد این مربی در این تیم چقدر است؟

این بازیکن از سال دومش درآمد خیلی خوبی دارد به طوری که گفته می شود سالیانه حدود ۳۰۰ میلیون تومان درآمد کسب می‌ کنند البته باید گفت که هیچ منبع رسمی این موضوع را تایید یا رد نکرده البته گفته می‌ شود شغل دوم این مربی پرورش پرنده است و این نکته قابل ذکر است که درآمد نویدکیا از مربیگری در هیچ جا قید نشده است. با دنبال کردن مصاحبه های این شخص و هم چنین مراجعه به انواع سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند، می توانید اختصاصی تر در این زمینه به کسب اطلاعات بپردازید.

دستیار این مربی در این تیم کیست؟

مربی پرتغالی تاتنهام در نصف جهان لویس مارتینس مارتینز کمک مربی سابق زنیت و تاتنهام به کادر فنی تیم فوتبال سپاهان اضافه شد به گزارش ورزش سه و تایید حضور مربی پرتغالی نویدکیا در انتخاب به این مربی اینطور نوشته است لوئیس مربی با سابقه پرتغالی پس از انجام مذاکره با محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال و درخواست ایشان و طی جلسات با مدیر عامل و هیئت مدیره باشگاه به عنوان مربی به کادر فنی تیم فوتبال اضافه شد سپس مارتینز ۵۸ ساله که بیشتر به عنوان سرمربی تیم‌ های پایه و هم چنین مربی تیم‌ های بزرگسالان مشغول به کار بود از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ در تیم اسپورتینگ لیسبون حضور داشت و برای یک دوره طلایی در آکادمی این تیم و همچنین تیم بی اسپورتینگ مشغول فعالیت بود او اکنون یکی از بزرگترین مربیان شاغل در فوتبال ایران است که می‌ تواند برای رقابت‌ های آسیایی کمک‌ های بزرگ به نویدکیا بکند کسی که تجربه کار در رقابت‌ های اروپایی و لیگ جزیره را دارد و برای سالیان طولانی در آکادمی های فوتبال مشغول بوده و حال باید منتظر فصل جدید لیگ برتر شود تا اثرگذاری او بر سپاهان مورد بررسی قرار بگیرد. لازم به ذکر است که مارتینز سابقه مربیگری در تیم هایی مانند اسپورتینگ لیسبون که در بالا اشاره کردیم و هم چنین پورتیموننزه و براگای پرتغال، تاتنهام انگلیس، زنیت سن پترزبورگ روسیه؛ الاهلی عربستان و تیم ملی عربستان را در کارنامه خود دارد.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. آیا علی دایی سرمربی سپاهان بود؟

    علی دایی با عقد قرار دادی یک ساله پس از مذاکرات بسیار زیاد با وکیل وی به مدت 1 سال سرمربی تیم سپاهان بود.

  2. <strong>سرمربی تیم سپاهان کیست و در چه سالی بازیکن شد؟</strong>

    سرمربی تیم سپاهان محرم نوید کیاست که قبلا بازیکن افتخار آفرینی برای این تیم بوده است. او از تیم سپاهان مربیگری خود را آغاز کرد. در سال 1377 توسط مهدی مناجاتی به تیم بزرگسالان سپاهان آمد و در نیم فصل دوم 79 توسط حمید ندیمیان برای اولین بار او را در ترکیب اصلی و فیکس خود قرار داد.

  3. <strong>کل درآمد محرم نوید کیا از مربیگری چقدر است؟</strong>

    طبق بعضی گزارشات و حواشی ها این بازیکن و مربی شغل دوم دارد. شغل دوم وی پرورش پرنده است که گویا درآمد بسیار زیادی هم دارد، به همین دلیل است که او علاقه زیادی به مربیگری مثل سابق ندارد. البته این خبر از جانب وی تایید یا رد نشده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :