یحیی گل‌ محمدی بازیکن مطرح و سابق تیم‌ ملی فوتبال کشورمان که سال‌ های زیادی به عنوان مدافع در تیم پرسپولیس فعالیت می‌ کرد از نیم فصل دوم لیگ‌برتر نوزدهم سرمربی جدید پرسپولیس پایتخت انتخاب شد. باید بدانید او در حال حاضر از بهترین سرمربی های ایرانی است. گل‌ محمدی شروع مربی گری را در سال ۸۸ در تیم تربیت یزد شروع کرد و بعد به عنوان سرمربی نساجی فعالیت کرد. یحیی گل محمدی در سال ۹۰ به عنوان دستیار علی دایی در تیم راه‌آهن به کار پرداخت و بعد از آن سرمربی تیم صبای قم شد. گل‌ محمدی در سال ۹۱ به عنوان دستیار به تیم پرسپولیس آمد اما پس از کنار گیری مربی قبلی پرسپولیس به عنوان سرمربی پرسپولیس شروع به فعالیت کرد. تیم پرسپولیس با راهنمای کردن گل‌ محمدی در فینال جام‌ حذفی درمقابل سپاهان شکست خورد و به عنوان نایب قهرمانی رسید. گل‌ محمدی در هجدهم اردیبهشت سال ۹۲ از سمت خود استعفا داد تا از پرسپولیس جدا شود. گل‌ محمدی به عنوان سرمربی نفت‌ تهران مشغول به فعالیت شد و بعد از آن به ذوب‌آهن رفت و ۲ سال پیاپی تیم ذوب‌ آهن را به مقام قهرمانی جام‌حذفی برساند. این مربی سپس به شهرخودرو مشهد رفت و پس از یک سال و نیم کار در این تیم، در نیم‌فصل دوم لیگ‌برتر نوزدهم به پرسپولیس پیوست.

سرمربی فعلی پرسپولیس کیست؟

سرمربی فعلی پرسپولیس کیست؟

یحیی گل‌ محمدی سرمربی فعلی پرسپولیس است و یکی از موفق‌ ترین سرمربی‌ های پرسپولیس و از سرمربی های برتر جهان در سال 2022 بوده‌ است. او در هیجده سال مربیگری خود توانسته‌ است که به موفقیت‌ های زیادی برسد برای مثال، سه قهرمانی لیگ، سه قهرمانی جام حذفی، شش قهرمانی جام باشگاه‌ های تهران، دو قهرمانی جام حذفی تهران، و یک جام برندگان جام آسیا به دست آورده‌ است.

سرمربی پرسپولیس تا کنون چه افتخاراتی با این تیم کسب کرده است؟

از زمانی‌ که یحیی گل‌ محمدی دوباره بازگشت به پرسپولیس که در زمان مدیریت محمد حسن انصاری‌ فرد بود توانست در هشتاد و سه بازی پنجاه سه برد بیست و دو مساوی و باخت کسب کند او در تمام مدتی که در دوره جدیدش وارد پرسپولیس شد توانست دو بار قهرمان لیگ برتر شده و یک‌ بار هم قهرمانی سوپرجام را با این تیم جشن بگیرد و فعلا تنها جامی که در دست ندارد جام قهرمانی آسیاست او توانست تیمش را به فینال لیگ برتر رساند ولی نتوانست مقابل تیم رو به‌ رو مقاومت کند.

عکس های سرمربی پرسپولیس را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می‌ توانید با سرچ اسم سرمربی پرسپولیس در گوگل عکس‌ های آن را در قسمت تصاویر مشاهده کنید و هم چنین می‌ توانید اسم سرمربی پرسپولیس را در صفحه این اینستاگرام سرچ کنید تا صفحه اصلی ایشان بالا بیاید و می‌ توانید با فالو کردن همیشه از اخبار ایشان مطلع باشید هم چنین اگر اهل خواندن مجلات هستید می‌ توانید مجله‌ های مربوط به تیم پرسپولیس را تهیه کرده و مصاحبه‌ های آقای یحیی گل‌ محمدی را دنبال کنید و همچنین عکس‌ های ایشان در مجله ها وجود دارد.

سرمربی پرسپولیس چه حاشیه هایی داشته است؟

سرمربی پرسپولیس چه حاشیه هایی داشته است؟

تمام افراد مشهور و دیده‌ شده طبیعی است که در صفحات مجازی اخبار زرد برایشان به وجود بیاید برای مثال می‌ توان به یحیی گل‌ محمدی هم اشاره کرد ایشان در سال‌ های فعالیت خود بسیار حاشیه‌ ساز نبوده‌ اند و شاید می‌ توان گفت در این چند سال اخیر که وارد تیم پرسپولیس شده‌ اند و به‌ عنوان سرمربی در حال فعالیت هستند حاشیه‌ هایی برای ایشان هم بوجود آمده که کاملا طبیعی است، زیرا تمام مردم و طرفداران پرسپولیس به‌دنبال اخبار جدید از این مربی می‌ گردند و مجلات و اخبار زرد با فعالیت و ساخت حاشیه‌ های دروغ توانسته‌ اند که مخاطب برای صفحات خود جذب کنند اگر شما در جایی دیدید که فلان سلبریتی با همسر خود به مشکل برخورد و یا فلان هنرمند دچار افسردگی شده و یا فلان خواننده از کار کردن و فعالیت خوانندگی خداحافظی کرده‌ است تعجب نکنید و هم چنین باور نکنید زیرا باور کردن شما باعث می‌ شود این اخبارها بیشتر در جامعه بپیچد. برای مثال یک ماه پیش اخباری به‌عنوان خداحافظی یحیی گل‌ محمدی از پرسپولیس وارد صفحات مجازی شد که باعث شد مخاطبان زیادی واکنش به این‌ موضوع نشان بدهند که این اخبار غلط به گوش اکثر جامعه رسید زیرا افرادی که این اخبار را باور می‌کنند بسیار زیاد هستند ما باید اگر می‌خواهیم از چیزی مطمئن بشویم و آن را به گوش دیگران برسانیم کاملاً از راست بودن موضوع مطلع شویم و بعد خودمان موضوع را منتشر کنیم.

پیج اینستاگرام سرمربی پرسپولیس چیست؟

اگر می‌ خواهید دسترسی به پیج یحیی گل‌ محمدی پیدا کنید و یا هر هنرمند و ورزشکار و خواننده دیگر می‌ توانید با سرچ اسم ایشان به صفحه آن‌ها دسترسی پیدا کنید و هم چنین می‌ توانید با سرچ اسم آن‌ ها در گوگل هم صفحات آن‌ ها را بیابید اگر شخص موردنظر شما صفحه‌ ای داشته باشد باید اسم آن شخص را به زبان انگلیسی سرچ کنید و بعد وارد پیج آن‌ها شوید. یحیی گل‌ محمدی هم جزء همین افراد است که می‌توانید با سرچ اسم ایشان به انگلیسی وارد پیج این شخص شوید و تمام اخبار و عکس‌ ها و فعالیت‌ های ایشان را دنبال کنید و با کلیک کردن بر روی گزینه دنبال کردن همیشه ایشان را در صفحه خود داشته باشید و هر روز از اخبار جدید و واقعی باخبر شوید البته خیلی از بازیگران و هنرمندان و ورزشکاران اخبار زیادی در مورد فعالیت خود در صفحه مجازی خود قرار نمی‌ دهند ولی با دنبال کردن آن‌ها می‌ توانید از راست بودم و یا دروغ بودن اخبار زرد مطلع باشید.

وی از چه سالی هدایت این تیم را بر عهده گرفت؟

وی از چه سالی هدایت این تیم را بر عهده گرفت؟

یحیی گل‌ محمدی جزو سر مربی‌ های خوب ایران است و جزو سابقه تیم ملی ایران بوده‌ است وی توانسته بسیاری افتخار برای تیم‌ های مختلفی که در آن‌ ها مربیگری می‌ کرده است کسب کند و هم چنین ایشان کار خود را از کمک‌ مربی بودن شروع کردن است. او بعد از سال‌ ها سعی و تلاش توانست در تیم پرسپولیس به‌ عنوان سرمربی فعالیت داشته باشد وی جزو معدود مربی‌ های خوب کشور هم می‌ باشد. گل محمدی 23 دی 1398 جایگزین سرمربی سابق پرسپولیس شد و به بهترین نحو توانست تیم را کنترل کند و بسیار برای تیم سودمند باشد می‌ توان گفت یکی از بهترین انتخاب‌ های مدیران پرسپولیس می‌ باشد. او جزو افرادی است که بسیار زیاد توانسته ارتباط بسیار خوبی را با تمام کادر پرسپولیس برقرار کند و به‌ عنوان یک مربی بسیار خوب و یک دوست و همیار در کنار این کار باقی بماند.

درآمد این مربی در این تیم چقدر است؟

در تمام دنیا رقم و ارقام که به عنوان دستمزد به یک ورزشکار و یا هنرمند می‌ دهند ثبت می‌ شود ولی در داخل ایران این‌ طور نیست و به‌ هیچ‌ عنوان مقدار دستمزد اصلی هیچ‌ کس ثبت نمی‌ شود. یحیی گل‌ محمدی هم جزو همین دسته است و مقدار دقیق درآمد او را صورت دقیق نمی‌ توان گفت و مقدار دستمزد آن‌ها مشخص نیست و دستمزدی که به آن می‌ دهند به‌ صورت حدودی در صفحات مجازی قابل مشاهده است. یحیی گل محمدی هم در سال های اخیر توانسه دستمزد های خوبی برای هر فصل بگیرد، ولی اگر بخواهیم در آمد مربیان کشور های دیگر را با کشور خودمان مقایسه کنیم اختلاف بالایی به وجود می آید زیرا ایران در فشار تحریم است و این امر باعث شده که نتواند مانند کشور های دیگر به تیم های فوتبال خدمات بدهد.

دستیار این مربی در این تیم کیست؟

دستیار این مربی در این تیم کیست؟

حمید مطهری یکی از دستیاران یحیی گل‌ محمدی است که می‌ شود گفت دستیار اصلی اوست و در بسیاری از نظرات و تعویض‌ ها و هم چنین در تمام فعالیت های تیم نقش دارد. او بسیار زیرک است و توانسته بسیار زیاد اعتماد ها را به خود جلب کند. می توانید عکس های وی را از طریق جست و جو گوگل به راحتی مشاهده کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. سرمربی جدید پرسپولیس بعد از گل محمدی کیست؟

    این‌ که سر مربی جدید تیم پرسپولیس کیست در این چند روز اخیر بسیار حاشیه‌ ساز شده‌ است باید گفت که سرمربی فعلی پرسپولیس گل‌ محمدی است و به هیچ عنوان تعویضی انجام نشده و اگر اخباری به گوش شما رسیده‌ است کاملا دروغ و حاشیه است که افراد سود جو می‌ خواهد بازدید صفحه خودشان را بالا ببرند و هم چنین باید گفت که دراین فصل یحیی گل‌ محمدی مربی ثابت پرسپولیس است هیچ انتخاب دیگری انجام‌ نشده است، زیرا که یحیی گل‌ محمدی در طول فعالیت خود توانسته ثابت کند که یک مربی بسیار خوب است و توانایی خود را در جهت پیشرفت بکار گرفته‌ و هم چنین توانسته‌ است بسیار زیاد در این دوره افتخارات خوبی کسب کند که در بخش‌های بالا به آن اشاره‌ ای شده‌ است.

  2. سرمربی پرسپولیس بعد از برانکو چه کسی است؟

    بعد از دوره مربیگری برانکو سرمربی سابق پرسپولیس یحیی گل‌ محمدی به جای او برصندلی سر مربیگری نشست در زمان برانکو تیم به‌ صورت خوب به جلو پیش نمی‌ رفت و گهگداری حتی می‌ توان گفت که پس رفت هم داشته بوده‌ است و با آمدن یحیی گل‌ محمدی شرایط تیم به کل عوض شد او هر روز توانست به سمت جلو حرکت کند و این روند تا هم‌ اکنون ادامه دارد او توانسته خودش را به تمام طرفداران پرسپولیس ثابت کند ودر این مدت زمانی که مربی پرسپولیس است همیشه خنده بر روی لب طرفدارانش آورده است.

  3. بیو گرافی یحیی گل محمدی چیست؟

    یحیی گل محمدی متولد 28 اسفند 1348 در اردبیل، شغل او مربی گری می باشد. وی فارغ التحصیل فوق دیپلم دانشسرای تربیت معلم در شهر قم می باشد، از معملی به سطح اول فوتبال ایران رسید و سال هاست بازنشسته شده و کار مربیگری می کند. یحیی گل محمدی سالهاست با همسرش لیلا که اصلیت اش کُرد است ازدواج کرده که نتیجه ازدواج آن دو فرزند یک پسر جوان به اسم امیرحسین و یک دختر متولد سال 92 می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :