در این جا می خواهیم به بحث در مورد بهترین سرمربی سری آ، بهترین مربی ماه سری آ و مربی سال سری آ و چند مطالب دیگر بپردازیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

  • در صورتی که قصد، شرط بندی روی فوتبال را دارید؛ می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید. به این صورت آموزش پیش بینی فوتبال را نیز می توانید دریافت کنید.
بهترین سرمربی های سری آ کدامند؟

بهترین سرمربی های سری آ کدامند؟

مربی سال سری آ جایزه ای ویژه است که سالی یک بار توسط اتحادیه بازیکنان فوتبال کشور ایتالیا، به مربی ای که بهترین عملکرد و نتیجه را در تیم خود در فصل گذشته سری آ به همراه داشته تقدیم می شود. باید بدانید که برخی از گران ترین سرمربی های دنیا در این لیگ قرار گرفته اند.

این جایزه محبوب میان مربیان فوتبال جزوی از مراسم گران گالا دل کالچو (با نام قدیمی: اسکار دل کالچو) است. رکورد دار و نام آور ترین باشگاه فوتبالی که تعداد زیادی نامزد دریافت این جایزه شده است باشگاه یوونتوس با بالغ بر یازده مرتبه دریافت این جایزه می باشد.

تا کنون فقط دو مربی توانایی دریافت این جایزه را داشته اند بهترین سرمربی های سری آ جان پیرو گاسپرینی اهل کشور ایتالیا که اولین جایزه اش را در سال ۱۹۹۷ دریافت کرد و برنده بیشترین جوایز آقای ماسیمیلیانو آلگری و برنده بیشترین جوایز پی در پی آقای آنتونیو کونته می باشد.

نخستین مربی ای که لایق دریافت جایزه بهترین سرمربی سری آ بود مارچلو لیپی است که در سال ۱۹۹۷ این جایزه را برای اولین بار از آن خود کرد. او علاوه بر این توانست در سال های ۱۹۹۸ و ۲۰۰۳ هم بهترین سرمربی سری آ شود. ژوزه مورینیو هم نیز مربی غیر ایتالیایی اهل کشوری دیگر تا کنون دو بار جایزه سرمربی سری آ را دریافت کرده است.
ماسیمیلیانو آلگری سر زبان ترین و معروف ترین سرمربی که تاکنون چهار بار این جایزه پر افتخار را دریافت کرده است. همچنین آنتونیو کونته مربی ای است که در سه سال متوالی با تلاش و پشتکار خویش موفق به دریافت این جایزه گشت.

بهترین سرمربی سری آ هدایت کدام تیم را بر عهده دارد؟

بهترین سرمربی سری آ هدایت کدام تیم را بر عهده دارد؟

آنتونیو کونته، متولد سال ۱۹۶۹ بازیکن قبلی تیم فوتبال و سر مربی کنونی تیم تاتنهام در لیگ برتر کشور انگلستان می باشد. وی در سال ۲۰۱۵ سرمربی خبره تیم ملی ایتالیا بوده و زاده ایتالیا نیز می باشد. قد او ۱.۷۸ سانتی متر و پست و مقامش هافبک بوده است که در باشگاه های حرفه ای و معروفی چون: لچه و یوونتوس که در مجموع ۳۷۷ بازی داشته سرمربی گری کرده است. افتخارات این سرمربی ماهر جایزه سرمربی سری آ یوونتوس و سرمربی سری آ اینتر میلان است.

ماسیمیلیانو آلگری، زاده ۱۱ اوت سال ۱۹۶۷ اهل لیورنو ایتالیا می باشد که سرمربی گری و هدایت تیم یوونتوس را بر عهده دارد. قد او ۱.۸۳ سانتی متر است و پست وی هافبک و در باشگاه های حرفه ای همچون: لیورنو، پیزا، پاویا، پسکارا، کالیاری، پروجا، پادوا، ناپولی و پیستویزه، مشغول به مربی گری بوده و در مجموع ۳۷۴ بازی داشته است. وی مربی گری خود را در سال ۲۰۰۳ به طور جدی در پیش گرفت و کم کم موفق شد تا تیم ساسولو را به قهرمانی سری سی ۱ برساند به طوری که عموم مردم او را دلیل اصلی و نقشی مهم در صعود و پیروزی ساسولو دانستند.

چندی پس از این پیروزی او هدایت و مربی گری در تیم کالیاری را قبول کرد و باز هم برای بار دوم قهرمانی را از آن خود کرد و این تیم در کنار تلاش ها و روحیه سرشار از انگیزه بازیکنان و مربی گری حرفه ای آلگری با پیروزی مواجه شد. او در سال ۲۰۲۱ پس از دوسال جدایی و فراق از مربی گری تیم فوتبال با بستن قراردادی چهارساله با یوونتوس به مربی گری بازگشت.

بهترین سرمربی سری آ چه افتخاراتی کسب کرده است؟

بهترین سرمربی سری آ چه افتخاراتی کسب کرده است؟

افتخارات ماسیمیلیانو آلگری: تیم ساسولو؛ سری سی، آ‌.ث.میلان سری آ، سوپر جام ایتالیا، یوونتوس سری آ ایتالیا و جام حذفی ایتالیا و سوپرجام ایتالیا و لیگ قهرمانان اروپا (نایب قهرمان).
آنتونیو کونته: قهرمانی با یوونتوس در سری آ، جام حذفی ایتالیا، سوپر جام ایتالیا و نایب قهرمان لیگ قهرمانان اروپا، جام بین قاره ای، جام اینترتوتو. قهرمانی با باری در سری بی، صعود به سری آ ایتالیا. قهرمانی با چلسی در لیگ برتر انگلستان، جام حذفی انگلستان.

عکس های این مربی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های او در پیج اینستاگرام خودش و هواداران پر و پا قرصش وجود دارد. شما می توانید با ورود به اینستاگرام و سر زدن به پیج های مربوط به این سرمربی ماهر یا پیج های فوتبالی و حتی با سرچ نام مربی های فوتبال برتر سری آ در اینترنت به عکس ها و حتی فیلم های بسیاری از آنان دست یابید.

درآمد هر فصل این مربی چقدر است؟

اغلب سرمربی های برنده جوایز سری آ حداقل ماهانه پنج میلیون و سیصد هزار پوند، برابر با سی و هشت میلیارد تومان در آمد دارند!

این مربی چه حاشیه هایی داشته است؟

هر کدام از این مربی های سری آ با توجه به شهرتی که دارند حواشی خاص خود را داشته اند. امروزه افراد زیادی به دنبال پیگیری حواشی این دسته از افراد هستند و در صورتی که شما نیز جزو این دسته از افراد هستید می توانید از سایت های مختلف و همچنین ویکی پدیا آخرین حواشی این مربی های سرشناس را پیدا و از آن ها با خبر شوید.

پیج اینستاگرام بهترین سرمربی سری آ چیست؟

پیج اینستاگرام بهترین سرمربی سری آ چیست؟

@max_allegri_official
پیج بالا، آدرس صفحه شخصی آلگری سرمربی سری آ می باشد که در صفحه شخصی خود عکس هایی از خود در کنار تیمش قرار داده است.

نامزد های بهترین سرمربی سری آ 2022 چه افرادی هستند؟

سرمربی تیم های میلان، اینتر، یوونتوس، ناپولی و رم در جمع نامزد های بهترین مربی این ماه سری آ ایتالیا قرار گرفته اند.

بهترین سرمربی های ماه در این فصل سری آ چه افرادی بودند؟

استفانو پیولی به عنوان برترین سر مربی تیم میلان در سری آ برگزیده شد. پیولی طی ماه گذشته (ماه مارس) توانست تیم‌ میلان را جز تیم های برتر جدول رده بندی سری آ قرار دهد وی حتی در ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ هم لقب بهترین سر مربی ماه در لیگ را از آن خود کرده بود کسب افتخارش در ماه مارس دومین افتخار انگیزه بخش او بود.

بهترین سرمربی سری آ در فصل 2021 چه کسی بود؟

بهترین سرمربی سری آ در فصل 2021 چه کسی بود؟

استفانو پیولی بهترین سرمربی ماه مارس سری آ تیم ایتالیا که تا به حال دوبار جوایز بهترین سرمربی میلان در سری آ را به چنگ آورده است. وی متولد شهر رم کشور ایتالیا می باشد و سرمربی تیم میلان است و در باشگاه های حرفه ای همچون: پارما، یوونتوس، هلاس ورونا، فیورنتینا، پادوا، پیستویزه، فیورونزیولا و کولورنو سر جمع ۳۱۲ بازی روی نیمکت بوده است.

مربی گری وی برای تیم اینتر میلان از سال ۲۰۱۶ درست زمانی که فرانک دی بوئر مربی قبلی تیم میلان اخراج شد آغاز شد. او در اوایل دوران مربی گری اش در تیم نتایج چندان دل چسب و خوبی نداشت و از او چندان راضی نبودند اما کم کم با مرور زمان میلان پیشرفت کرده و افتخاراتی را کسب نمود.

بهترین سرمربی سری آ تا کنون چند پیروزی کسب کرده است؟

او پیروزی های زیادی در تیم آث میلان کسب کرده اما اطلاعات دقیقی از تعداد پیروزی و موفقیت های وی در دسترس نیست. بازیکنان و مهاجمان تیم او عبارت اند از: مایک مینیان، متئو گابیا، تئو هرناندز، داویده کالابریا، انتونیو میرانته، راده کرونیچ، رافائل لیائو، الساندرو فلورنزی، فرانک کسیه، فیکایو توموری، فوده بالوتوره، پیر کالولو، اسماعیل بن ناصر، الیویه ژیرو، ابراهیم دیاز، ساندرو تونالی، دنیل مالدینی، الکسی سلماکر، آنته ربیچ، زلاتان ابراهیموویچ، تیموئه باکایوکو و جونیور مسیایس.

سوالات متداول

  1. آلگری بهترین سرمربی سری A در چه خانواده ای بدنیا آمد؟

    او خانواده ای چهار نفره دارد. یک خواهر، مادر و پدر. مادر وی کارلا آلگری و پدرش اگوستو الگری می باشد همسرش گلوریا آلگری بوده که صاحب دو فرزند والنتینا آلگری، جورجیو آلگری دارا هستند.

  2. نام بهترین سرمربی های سری آ اخیرا در جهان چیست؟

    جان پیرو گاسپرینی، آنتونیو کونته، ماسیمیلیانو آلگری، از جمله سر مربی های ماهری هستند که اخیرا جز برترین سرمربی ها و نامزد دریافت جوایز سرمربی سری آ شدند.

  3. سرمربی قهرمان فصل ۲۰۲۱ سری آ چه کسی بود؟

    آنتونیو کونته سرمربی فصل قبل اینتر بود که توانست با این تیم به عنوان قهرمانی سری آ ایتالیا برسد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :