در این قسمت قرار است تا در مورد ویسنته دل‌ بوسکه از سرمربی های برتر جهان در سال 2022 اطلاعات کامل و مفیدی را قرار دهیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

ویسنته دل‌ بوسکه کیست؟

ویسنته دل‌ بوسکه کیست؟

ویسنته دل بوسکه گونزالس از گران ترین سرمربی های دنیا (Vicente del Bosque González, 1st Marquis of Del Bosque) متولد 23 دسامبر 1950 است و می توان این گونه بیان کرد که هم اکنون سن ویسنته دل‌ بوسکه 71 سال می باشد. او در سالامانکا در اسپانیا به دنیا آمده است. بهتر است که بدانید دل‌ بوسکه از دوران کودکی در رئال مادرید بازی می‌ کرده است و با این تیم به عنوان بازیکن، 5 بار مقام قهرمانی لیگ و 4 بار قهرمانی جام حذفی اسپانیا را به دست آورد. این بازیکن برای تیم ملی اسپانیا نیز 18 مرتبه به میدان رفت. بعد از دوران فعالیت به عنوان بازیکن با سمت هماهنگ‌ کننده امور جوانان در رئال مادرید شروع به کار کرد.

در رابطه با ویسنته دل‌ بوسکه قد او باید بگوییم که 184 سانتی متر می باشد. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که وی در حال حاضر به عنوان مربی فعالیت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به ویسنته دل‌ بوسکه ویکی پدیا مراجعه نمایید.

عکس های ویسنته دل‌ بوسکه را در کجا مشاهده کنیم؟

ویسنته بازیکن سابق و مربی فعلی طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد. حال خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا به مشاهده عکس های او بپردازند و به این گونه از اوضاع و احوال ویسنته باخبر شوند. در این باره باید بگوییم که اگر به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را مانند ویسنته دل‌ بوسکه اسپانیا جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین در اینترنت علاوه بر عکس می توانید اطلاعات ویسنته دل‌ بوسکه مانند: ملیت دل‌ بوسکه، پست بازی ویسنته دل‌ بوسکه و دل‌ بوسکه رئال مادرید را نیز بدست آورید.

پیج اینستاگرام ویسنته دل‌ بوسکه چیست؟

اگر تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام این سرمربی معروف دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به قسمت جستجوی این شبکه مراجعه نمایید و نام او را به انگلیسی سرچ کنید. از آن جایی که دل‌ بوسکه در اینستاگرام فالووران زیادی دارد به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص می باشد.

ویسنته دل‌ بوسکه سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

ویسنته به عنوان مربی مدت زمان طولانی است که فعالیت می‌ کند، حال اگر تمایل دارید تا در رابطه با سابقه مربیگری او اطلاعات جالبی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم این قسمت از مقاله را از دست ندهید. او را یکی از پر افتخار ترین مربی های دنیا نیز به حساب می آورند.

رئال مادرید کاستیا

در سال های بین 1985– 1990 دل‌ بوسکه به عنوان مربی هدایت تیم رئال مادرید کاستیا را برعهده داشته است. او توانست در این تیم عملکرد خوبی را از خود نشان دهد.

رئال مادرید

در سال های 1994، 1996 و بین سال های 1999 تا 2003، او هدایت تیم محبوب رئال مادرید را برعهده داشته است.

بشیکتاش

از سال 2004 تا 2005 یعنی به مدت یک سال ویسنته هدایت تیم بشیکتاش را برعهده داشته است.

تیم ملی فوتبال اسپانیا

ویسنته هدایت تیم ملی فوتبال اسپانیا را نیز بین سال های 2008 تا 2016 برعهده داشته است.

ویسنته دل‌ بوسکه تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

ویسنته دل‌ بوسکه تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

ویسنته یکی از پرافتخار ترین افراد در دنیای فوتبال به شمار می رود. او چه زمانی که به‌ عنوان بازیکن فعالیت می‌ کرده است و چه زمانی که به عنوان مربی فعالیت می‌ کرده است، افتخارات و جوایز متعددی را از آن خود کرده است. حال از مهم ترین افتخارات او در دوران مربیگری در تیم رئال مادرید می توان به لالیگا (2)، سوپر جام اسپانیا (1)، لیگ قهرمانان اروپا (2)، سوپرکاپ اروپا (1)، جام بین قاره‌ ای (1) اشاره کرد. هم چنین او در تیم ملی اسپانیا نیز افتخاراتی مانند جام جهانی 2010 و یورو 2012 را بدست آورده است.

ویسنته دل‌ بوسکه از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

اگر طرفدار دل‌ بوسکه هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او از سال 1985 وارد دنیای مربیگری شد و هدایت تیم رئال مادرید کاستیا را برعهده گرفت.

ویسنته دل‌ بوسکه اکنون مربی چه تیمی است؟

در حال حاضر هنوز مشخص نشده است که دل‌ بوسکه مربی قرار است با کدام تیم به عنوان مربی قرارداد ببندد. این موضوع را هم باید افزود که آخرین بار او هدایت تیم ملی فوتبال اسپانیا بر عهده داشته است.

ویسنته دل‌ بوسکه چه حاشیه هایی داشته است؟

برای دل‌ بوسکه نیز همانند سایر افرادی که در فوتبال فعالیت می کنند، حاشیه های متعددی به وجود می‌ آید. البته ناگفته نماند که اکثر حاشیه هایی که در پیرامون او مشاهده می‌ شود در رابطه با فعالیت‌ هایی که در فوتبال انجام می‌ دهد می باشد. حال از مهم ترین آن ها می توان به استعفا او از مربیگری، درگیری‌ هایی که با برخی از بازیکنان داشته است، اخراج او از یکی از تیم های معروف، درآمدی که از طریق مربیگری به دست می‌ آورد و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

سوالات متداول

 1. ویسنته دل‌ بوسکه کیست؟

  ویسنته دل بوسکه گونزالس متولد 23 دسامبر 1950 است و در سالامانکا در اسپانیا به دنیا آمده است، او بازیکن سابق و در حال حاضر مربی است. وی در دوران کودکی در رئال مادرید بازی می‌ کرده است.

 2. افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های دل‌ بوسکه بپردازند؟

  اگر تمایل به مشاهده عکس های دل‌ بوسکه را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به شبکه‌ های مجازی او مانند اینستاگرام و یا حتی اینترنت مراجعه نمایید.

 3. او از چه سالی فعالیت خود را به عنوان مربی آغاز کرده است؟

  بهتر است که بدانید ویسنته از سال 1985 با حضور به عنوان مربی تیم رئال مادرید کاستیا وارد دنیای مربیگری شد و پس از آن به صورت حرفه‌ ای مربیگری را ادامه داد.

 4. دل‌ بوسکه تا به اکنون سابقه مربیگری در چه تیم هایی را داشته است؟

  دل‌ بوسکه تا به اکنون سابقه مربیگری در تیم هایی از جمله: رئال مادرید کاستیا، رئال مادرید، بشیکتاش و هم چنین تیم ملی فوتبال اسپانیا را برعهده داشته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :