لوئیز فن خال سرمربی فعلی تیم ملی هلند و بهترین سرمربی لیگ جزیره می باشد که از زمان حضورش در فوتبال چه به عنوان سرمربی و چه به عنوان بازیکن قهرمانی های متعددی را کسب کرده است. در این مطلب در خصوص این عناوین و عملکرد کلی او در دنیای فوتبال به صورت کامل صحبت خواهیم کرد.

لوئیز فن خال کیست؟

لوئیز فن خال کیست؟

لوئیز فن خال یکی از گران ترین سرمربی های دنیا است. البته باید بدانید او از سرمربی های محبوب و با تجربه دنیای فوتبال می باشد که در تاریخ 8 اوت 1951 در کشور هلند متولد شده است و فعالیت خود در زمینه فوتبال را نیز در همین کشور آغاز کرده است. لوئیز فن خال هم اکنون 71 ساله می باشد و به عنوانِ یک سرمربی فوتبال بسیار با تجربه و شناخته شده و هم چنین محبوب می باشد. لوئیز در زمان بازیگری خود در پست تخصصی هافبک بازی می کرده است. او فوتبال خود را از مقطع سنی جوانان آغاز کرده است و در سال 1972 نیز به تیم بزرگسالان آژاکس پیوسته است و به مدت یک سال در این تیم حضور داشته است.

او سپس به تیم رویال آنتورپ پیوست و به مدت 4 سال نیز در این تیم حضور داشته است. او در سال 1977 از این تیم جدا شد و به تیم فوتبال تل استار پیوسته است و به مدت یک سال نیز در این تیم حضور داشته است. او سپس از سال 1978 تا سال 1986 در تیم اسپارتا روتردام فعالیت داشته است. او در این سال نیز از این تیم جدا شد و به تیم آزد آلکمار پیوست و مدتی نیز در این تیم حضور داشته است. او سپس از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرده است و فعالیت خود در زمینه مربی گری را از تیم آژاکس آغاز کرده است. او در این تیم نتايج خوبی را کسب کرده است و همین مسئله سبب شد که پیشنهاد های بهتری را در زمینه فوتبال کسب کند.

این شخص تا کنون حواشی متعددی را تجربه کرده است که بیشتر این حواشی مثبت می باشد و اکثرا مربوط به کسب عناوین و نتايج این شخص در تیم های مختلف می باشد. او هم چنین اخیرا اعلام کرده است که به بیماری سرطان مبتلا شده است و هم اکنون نیز در حال طی مراحل درمانی خود می باشد.

عکس های لوئیز فن خال را در کجا مشاهده کنیم؟

در مرورگر گوگل و صفحه رسمی اینستاگرامی تیم ملی هلند عکس های متعددی از این شخص موجود می باشد که با مراجعه به این گزینه های مطرح شده می توان این عکس ها را تماشا کرد.

پیج اینستاگرام لوئیز فن خال چیست؟

اپلیکیشن اینستاگرام دارای قابلیت‌ سرچ می باشد که با مراجعه به این قسمت و جستجوی نام شخص مد نظر خود صفحه او نمایش داده می شود و شما می توانید صفحه نمایش داده شده را مشاهده کنید.

لوئیز فن خال سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

لوئیز فن خال سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

لوئیز فن خال سرمربی هلندی دنیای فوتبال می باشد که علاوه بر تجربه بسیار، محبوبیت بسیار زیادی نیز در بین افراد فوتبال دوست دارا می باشد که تا کنون در تیم های مختلفی حضور داشته است که در این قسمت در این خصوص صحبت خواهیم کرد.

آژاکس

این سرمربی راه خود در سرمربی گری را با این تیم مطرح هلندی آغاز کرده است و مدت زیادی با یکدیگر هم مسیر بوده اند.

بایرن مونیخ

مطرح ترین و شناخته شده ترین تیم فوتبال آلمان می باشد که همراه این سرمربی جام ها و عناوین مختلفی را کسب کرده است. از جمله عناوین کسب شده می توان به قهرمانی در بوندسلیگا اشاره کرد.

بارسلونا

تیم محبوب اسپانیایی می باشد که همراه این سرمربی به قهرمانی در جام حذفی و لالیگا و هم چنین سوپر کاپ اروپا دست پیدا کرده است.

منچستر یونایتد

تیم مطرح انگلیسی می باشد که مدت دو سال بین سال های 2014 تا 2016 هدایت این تیم را بر عهده داشته است.

تیم ملی هلند

هم اکنون و تا پایان سال 2023 این دو با یکدیگر همکاری دارند و امکان افزایش تمدید مدت قرارداد نیز وجود دارد.

لوئیز فن خال تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

لوئیز فن خال در اکثر تیم هایی که مشغول به فعالیت بوده است موفق به کسب عنوان قهرمانی شده است که از جمله این قهرمانی ها می توان به قهرمانی لالیگا اسپانیا همراه بارسلونا، قهرمانی لالیگا همراه با تیم بایرن و جام حذفی انگلستان با تیم منچستر یونایتد اشاره کرد.

لوئیز فن خال از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

لوئیز فن خال از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

وی از سال 1991 هدایت تیم آژاکس که تیمی از لیگ برتر کشور خودش می باشد را بر عهده گرفت و با این تیم وارد این حرفه شد و تا سال 1997 نیز همراه این تیم به فعالیت خود ادامه داد، سپس در تیم های مختلف دیگری مشغول به فعالیت شد.

لوئیز فن خال اکنون مربی چه تیمی است؟

در سال 2021 تیم ملی هلند با این سرمربی که دارای ملیت هلندی نیز می باشد به توافق رسمی دست پیدا کرد و با قراردادی 2 ساله با یکدیگر به توافق دست پیدا کردند. تیم ملی هلند و لوئیز فن خال یک سال دیگر به مسیر مشترک خود ادامه می دهند و در صورت توافق مجدد می توانند این مدت را افزایش دهند.

لوئیز فن خال چه حاشیه هایی داشته است؟

لوئیز فن خال را می توان از جمله مربی ها و افراد شاغل در فوتبال دانست که حواشی کمی را تجربه کرده است. در این خصوص رفتار خود این شخص نیز بسیار تاثیرگذار بوده است زیرا حواشی پیرامون خود را تا حدود بسیاری مدیریت کرده است و علاقه چندانی به پیگیری این حواشی نداشته است. او هم چنین به تازگی و در مصاحبه ای به رسانه ها اعلام کرده است که مبتلا به بیماری سرطان پروستات می باشد. او باید مراحل درمانی مربوط به بیماری خود را به صورت کامل پیگیری کند تا بهبودی کامل خود را به دست بیاورد.

سوالات متداول

 1. لوئیز فن خال کیست؟

  مربی هلندی دنیای فوتبال می باشد که هدایت تیم های مطرحی هم چون بارسلونا، بایرن مونیخ، منچستر یونایتد و تیم ملی هلند را بر عهده داشته است.

 2. لوئیز فن خال مبتلا به چه بیماری است؟

  لوئیز فن خال اعلام کرده است که به بیماری سرطان مبتلا شده است.

 3. لوئیز فن خال فعالیت خود را در زمینه سرمربیگری از چه سالی و با چه تیمی آغاز کرده است؟

  وی از سال 1991 با حضور در تیم آژانس فعالیت خود در این زمینه را آغاز کرده است.

 4. مدت قرارداد این سرمربی با تیم ملی هلند چند سال می باشد؟

  این شخص که هم اکنون هدایت تیم فوتبال ملی هلند را بر عهده دارد و تا پايان سال 2023 با این تیم قرارداد دارد و با قراردادی دو ساله از سال 2021 به این تیم پیوسته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :