امروزه با گسترش ارتباطات و شبکه های ارتباط جمعی افراد زیادی به واسطه فعالیت در این شبکه ها به شهرت فراوان دست یافته اند. شهرت برخی از این افراد نه تنها در کشور آن ها بلکه سراسر جهان گسترش یافته است. یکی از شغل هایی که به واسطه این شبکه های ارتباطی رواج زیادی پیدا کرده حرفه مدلینگ می باشد.

اگر چه در گذشته نیز افرادی به عنوان مدل فعالیت داشتند اما امروزه به خاطر وجود این شبکه ها صنعت مدلینگ و کسانی که به عنوان مدل فعالیت دارند گسترش یافته زیادی یافته است و کسانی که به عنوان مدل فعالیت دارند به شهرت زیادی به خصوص در فضای مجازی دست یافته اند.

یکی از این اشخاص ناتالیا بارولیچ مدل معروف کوبایی و از پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام می باشد که حاشیه های زیادی در رابطه با او به وجود آمده است. در ادامه به بیوگرافی ناتالیا بارولیچ و حواشی مرتبط به او خواهیم پرداخت.

 • خبر ها و حواشی های سلبریتی های معروف دنیا و ایران را می توانید در سایت پرشین بت دنبال نمایید.
ناتالیا بارولیچ کیست؟

ناتالیا بارولیچ کیست؟

در رابطه با ناتالیا بارولیچ ویکی پدیا این طور گفته شده که یک خواننده، رقصنده، دی جی و از مدل های اینستاگرام معروف است که اصالتی کوبایی- کرواسی دارد. این شخص در ۱۳ ژانویه سال ۱۹۹۹ در ایالت کالیفرنیا امریکا متولد شده است. خانواده او همگی اهل موسیقی و هنر بودند و به همین خاطر او از کودکی علاقه زیادی به خوانندگی داشت. طوری که در سن شش سالگی به عضویت گروه کر درآمد و خوانندگی را آغاز کرد و در همان زمان استعداد و علاقه خود را در زمینه موسیقی و رقص به همگان نشان داد. او برای پرورش این استعداد در تئاتر موسیقی فعالیت خود را آغاز کرد. ناتالیا در سن شانزده سالگی به دنبال یادگیری رقص باله رفت و پس از یادگیری پنج سال به عنوان یک رقصنده بالرین حرفه ای فعالیت داشت.

بعد از آن نیز به عنوان دیجی مشغول به کار شد و در نهایت فعالیت خود را در زمینه صنعت مدلینگ آغاز کرد و به عنوان یک مدل موفق ظاهر شد. او در مجلات معتبری ازجمله ‘FHM’ ،’Maxim’ ،’Esquire’ و’L’Officiel’ به عنوان مدل فعالیت می کرد و یک مدل سرشناس در کمپین های تبلیغاتی جهانی در رابطه با تبلیغ لباس شنا و لباس زیر فعالیت داشته است. از دیگر برندهای معتبری که او تبلیغات آن را انجام داده تبلیغات ایرفرانس و مرسدس بنز و همچنین مدل تبلیغاتی سامسونگ بوده است و در بین کاربران فضای مجازی به عنوان سوپر مدل کراوات شهرت دارد.

ناتالیا بارولیچ چه نسبتی با نیمار دارد؟

ناتالیا بارولیچ مدتی با خواننده معروف امریکایی یعنی مالوما در رابطه بود که به دلیل مشغله کاری این دو از یکدیگر جدا شدند. پس از مدتی این طور بر سر زبان ها افتاد که ناتالیا بارولیچ و نیمار با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شده اند و سوپر مدل کروات نامزد جدید نیمار است. این شایعه به این خاطر بود که ناتالیا در مراسم تولد نیمار حضور یافته بود. علاوه بر این بارها در اینستاگرام پیام ها و کامنت های تحسین برانگیز و عاشقانه برای یکدیگر ارسال می‌کردند. پس از مدتی مالوما در یکی از ترانه هایش به صورت غیرمستقیم به رابطه نیمار و ناتالیا اشاره کرد و به خاطر همین اتفاق ها این طور در بین طرفداران ناتالیا و نیمار شایعه شد که این دو با یکدیگر رابطه عاشقانه‌ای را آغاز کرده‌اند. اما پس از مدتی ناتالیا در یک مصاحبه خبری عنوان کرد که هیچ رابطه ای با نیمار ندارد و برای نیمار فقط یک دوست ساده است. با این حال این طور به نظر می رسد که ناتالی و نیمار یک رابطه کوتاه مدت عاشقانه را با یکدیگر تجربه کرده اند.

عکس های دوست دختر نیمار را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های دوست دختر نیمار را در کجا مشاهده کنیم؟

ناتالیا بارولیچ یک مدل فعال در ایالات متحده می باشد که تبلیغات برندهای معتبر و گوناگونی را برعهده داشته است. همچنین خواننده و رقصنده معروفی در امریکا محسوب می شود که طرفداران بسیار زیادی هم دارد. به همین خاطر است که عکس های زیادی از ناتالیا در وب سایت های مختلف و همچنین شبکه های متعدد فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است. همچنین خود او در اینستاگرام نیز بسیار فعال است طوری که روزانه عکس های زیادی از خود در پیج شخصی اش در اینستاگرام به اشتراک می گذارد. دنبال کنندگان او هر روز با عکس های جدیدی از ناتالیا مواجه می شوند. اگر تمایل دارید عکس های این سوپر مدل کوبایی را مشاهده کنید علاوه بر سایت های متعدد گوگل می توانید به پیج شخصی خود او در اینستاگرام وارد شوید و از عکس های متعدد ناتالیا دیدن کنید.

شغل این فرد چیست؟

همان طور که گفته شد ناتالیا بارولیچ یک بانوی هنرمند می باشد که در زمینه های مختلف هنری فعالیت داشته است و از کودکی به خوانندگی مشغول بود. در بزرگسالی در کنار خوانندگی او به عنوان رقصنده نیز فعالیت داشت. او در زمینه صنعت مدلینگ هم بسیار شناخته شده و معروف می باشد طوری که امروز را بیشتر به عنوان مدل می شناسند.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

این بانوی هنرمند تاکنون با حواشی و شایعات زیادی درگیر بوده است به خصوص این که او در فضای مجازی یعنی اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. از خصوصیات اینستاگرام این است که همیشه در آن حاشیه و شایعات مربوط به اشخاص معروف زیاد به چشم می خورد.‌ یکی از جنجالی‌ترین حاشیه که اخیراً در رابطه با ناتالی در شبکه های خبری و فضای مجازی منتشر شده به جدایی او از مالوما دوست پسر سابقش که یک خواننده مطرح کلمبایی می باشد و شروع رابطه عاشقانه جدید با نیمار ستاره فوتبال پاری سن ژرمن مربوط می شود. حاشیه ای که مثل بمب در بین طرفداران آن ها در فضای مجازی پیچید و در نهایت ناتالیا در مصاحبه ای چنین شایعه ای را تکذیب کرد.

ناتالیا بارولیچ کجا زندگی می کند؟

این خواننده کوبایی در ایالت کالیفرنیا امریکا متولد شده و درهمین شهر پرورش یافته است. در رابطه با محل دقیق زندگی او اطلاعات زیادی وجود ندارد اما این طور به نظر می رسد که او در حال حاضر در کالیفرنیا زندگی می کند.

آیا ناتالیا بارولیچ و نیمار عروسی کرده اند؟

برای مدتی این طور بر سر زبان افتاده بود که ناتالیا و نیمار با یکدیگر رابطه عاشقانه دارند، اما این که این خبر صحت دارد یا خیر موضوعی است که گمانه زنی ها در رابطه با آن زیاد است. در هر صورت اگر هم واقیت داشته باشد این رابطه خیلی کوتاه مدت بوده و دوام زیادی نداشته است که به ازدواج ختم بشود. چرا که در حال حاضر نیمار با شخص دیگری در رابطه است و ناتالیا بارولیچ دوست دختر سابق نیمار محسوب می شود.

آیا ناتالیا بارولیچ از نیمار فرزندی دارد؟

آیا ناتالیا بارولیچ از نیمار فرزندی دارد؟

همان طور که گفته شد ناتالیا بارولیچ رابطه جدی با نیمار ستاره فوتبالیست نداشته است و آن ها با یکدیگر ازدواج نکردند. در نتیجه باید گفت که او نتنها از نیمار بلکه از هیچ شخص دیگری صاحب فرزند نشده است.

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

این مدل معروف به عنوان یک ستاره مجازی نیز شناخته می‌شود و طرفداران زیادی در شبکه های مختلف فضای مجازی به خصوص اینستاگرام دارد. ناتالیا در اینستاگرام فعالیت بسیار زیادی دارد و تاکنون بیش از هزار پست برای فالوورانش به اشتراک گذاشته است. تمامی پست ها او شامل عکس هایی از او با ژست ها و مدل های مختلف می باشد. افراد زیادی دنبال کننده پیج ناتالیا بارولیچ مدل کراوات اینستاگرام هستند. طوری که تعداد آن ها به بیش از سه میلیون نفر می رسد. اگر شما نیز می خواهید به جمع فالووران این سوپر مدل کوبایی بپیوندید، باید آیدی اینستاگرام او را که @natalia می باشد را در این شبکه جستجو کنید تا وارد صفحه شخصی بشوید.

درآمد ناتالیا بارولیچ چقدر است؟

درآمد ناتالیا بارولیچ چقدر است؟

با وجود این که ناتالیا بارولیچ در زمینه های مختلف فعالیت دارد اما بیشترین درآمد خود را به عنوان مدل از حرفه ای مدلینگ به دست می‌آورد. او مدل چندین برند و کمپانی تبلیغاتی می باشد و علاوه بر این در حرفه موسیقی و همچنین کانال یوتیوب نیز بسیار فعال می باشد. تمامی این فعالیت ها یک منبع درآمد عالی برای او محسوب می شود طوری که برخی می‌گویند میزان درآمد خالص او حدود ۶۰۰ هزار دلار می باشد و برخی دیگر این میزان ثروت را ۱۸ میلیون دلار برآورد کرده اند.

ناتالیا بارولیچ چگونه معروف شد؟

او ابتدا به عنوان رقصنده در موزیک ویدیوی خواننده های معروف شرکت می کرد و بعد از آن به عنوان دی جی و خواننده همکاری هایی با خوانندگان معروف آمریکایی داشته است که همگی آن ها موجب شهرت و معروفیت این بانوی هنرمند شده است. اما اوج شهرت او با فعالیت در صنعت مدلینگ به وجود آمد. چرا که او تبلیغات برندهای معتبری از جمله مرسدس بنز و سامسونگ را انجام داده است و تصاویر بر روی جلد بسیاری از مجلات معتبر در ایالت متحده به چاپ رسیده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. ناتالیا برلویچ کیست؟

  او خواننده، رقصنده و مدل معروف کوبایی می باشد.

 2. ناتالیا برلویچ در کدام کشور متولد شده است؟

  این شخص در ۱۳ ژانویه سال ۱۹۹۹ در ایالت کالیفرنیا امریکا متولد شده است.

 3. ماجرای رابطه نیمار با ناتالیا بارولیچ مدل کوبایی واقعیت دارد؟

  شایعات پیرامون این رابطه زیاد است اما شواهد این طور نشان می دهد که این دو به مدت کوتاهی با یکدیگر در رابطه بوده اند.

 4. دوست پسر سابق این مدل چه کسی بوده است؟

  او مدتی با مالوما خواننده معروف کلمبیایی رابطه داشته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :