آندره درومند که نام اصلیش آدره دروموند می باشد از بازیکنان خوب تیم بسکتبال ملی کشور ایالات متحده آمریکا است. او در رقابت های NBA به عنوان بهترین بازیکن بسکتبال جهان در میان بهترین بسکتبالیست های جهان شناخته شده است. درومند در باشگاه لس آنجلس لیکرز بازی می کند.

 • جهت شرط بندی بسکتبال nba می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله می بینید کلیک کنید.
آندره درومند کیست؟

آندره درومند کیست؟

برای آشنایی با بهترین بازیکنان بسکتبال جهان بهتر است در ابتدا نگاهی به بیوگرافی آن ها بیندازیم. در بیوگرافی آندره درومند آمده است که این بازیکن در پست سنتر بازی می کند و در این پست هم از همان اوایل فعالیتش تاکنون بسیار درخشان بوده است.

عکس های این بازیکن را از کجا ببینیم؟

بهترین راه برای دیدن تصاویر این بازیکن، سرچ کردن آندره درومند ویکی پدیا است. سایت های زیادی در اینترنت وجود دارند که عکس های Andre Durumand در بسکتبال آمریکا را منتشر کرده اند.

آیدی پیج اینستاگرام این بسکتبالیست افسانه ای

آندره درومند اینستا نسبتا فعالی دارد. پیج اینستاگرام و یوتیوب Andre Durumand به نام خود این بازیکن می باشد. در پیج اینستاگرام این بازیکن حرکات برتر Andre Durumand به صورت ویدیو های کوتاه قرار دارند. یکی از معروف ترین ویدیو های یوتیوبی او را می توان اسلم دانک های Andre Durumand به حساب آورد.

جوایز و افتخارات آندره درومند

درومند مدت زمان زیادی است که در تیم بسکتبال ملی آمریکا بازی می کند. او جوایز زیادی را در این بازی ها به دست آورده است که از مهم ترین آن ها می توان به جایزه ام وی پی بسکتبال اشاره کرد.

چه حاشیه هایی برای آندره درومند به وجود آمد؟

زندگینامه آندره درومند بسیار کم حاشیه بوده است. او از سال 2012 مشغول بازی در تیم های مختلف بسکتبال است و در این سال ها شایعه ای را نداشته است. مصدومیت Andre Durumand در اردو تیم کشورش را می توان یکی از حواشی بازی های او دانست.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

تمرینات Andre Durumand برای تیم ملی آمریکا انجام می شوند. علاوه بر تیم ملی این کشور او در باشگاه لس آنجلس لیکرز نیز بازی می کند.

همسر این بازیکن کیست؟

همسر این بازیکن کیست؟

زمانی که سن Andre Durumand به 20 سال نرسیده بود خبر ازدواجش با یکی از دوست دختر هایش در رسانه ها شنیده شد. این دو امروزه با یکدیگر در آمریکا زندگی می کنند.

ملیت این بازیکن

آندره درومند در کشور آمریکا به دنیا آمده است. ملیت این بازیکن و خانواده اش هم به همین کشور بر می گردد. او بار ها اعلام کرده است که قصد بازی در تیمی به جز آمریکا را ندارد.

سوالات متداول

 1. <strong>نام اصلی این بازیکن محبوب تیم بسکتبال چیست؟</strong>

  آندره درومند که نام اصلیش آدره دروموند می باشد.

 2. <strong>عملکرد درومند در رقابت های NBA چگونه بوده است؟</strong>

  او در رقابت های NBA به عنوان بهترین بازیکن بسکتبال جهان در میان بهترین بسکتبالیست های جهان شناخته شده است.

 3. <strong>این بازیکن در چه باشگاهی بازی می کند؟</strong>

  درومند در باشگاه لس آنجلس لیکرز بازی می کند.

 4. <strong>معروف ترین ویدیو منتشر شده از این بازیکن چیست؟</strong>

  یکی از معروف ترین ویدیو های یوتیوبی او را می توان اسلم دانک های Andre Durumand به حساب آورد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :