استفن کری بازیکن بسکتبال اهل ایالات متحدهٔ آمریکا است که در تیم گلدن استیت واریرز بازی می کند.

استفن کری کیست؟

استفن کری کیست؟

در رابطه با بیوگرافی استفن کری باید بگوییم که او متولد 14 مارس 1988 در اکران، اوهایو است. او یک بازیکن تکنیکی و چیره‌ دست بسکتبال اهل ایالات متحدهٔ آمریکا می باشد و خیلی از افراد بر این باورند که استفن از بهترین بازیکنان بسکتبال جهان است. ویکی پدیا stephen curry را از این لینک دنبال کنید.

عکس های استفن کری را از کجا ببینیم؟

این روز ها از استفن به عنوان یکی از بهترین بسکتبالیست های جهان یاد می شود. حال اگر شما هم تمایل دارید تا عکس هایی از این بسکتبالیست را مشاهده نمایید، پیشنهاد می کنیم تا به شبکه های اجتماعی استفن مانند اینستاگرام او مراجعه نمایید. هم چنین در گوگل نیز می توانید عکس های مختلفی از استفن مانند عکس های استفن کری و لبران جیمز را جستجو و مشاهده کنید. هم چنین علاوه بر عکس در گوگل می توانید اطلاعاتی در رابطه با بازی استفن، استفن در تیم ملی، ام وی پی بسکتبال، بسکتبال ملی آمریکا، استفن در بسکتبال، نیز بدست آورید.

آدرس پیج اینستاگرام استفن کری چیست؟

امروزه استفن کری اینستا را به یک پل ارتباطی تبدیل کرده است و در این شبکه‌ کلیپ ها و عکس های متعددی از خود را منتشر می‌ کند. حال برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام او کافی است تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه کنید. برای پیدا کردن آدرس سایر شبکه‌ های اجتماعی این بسکتبالیست مانند آدرس یوتیوب استفن نیز می‌ توانید مانند اینستاگرام به قسمت سرچ این برنامه‌ مراجعه نمایید.

جوایز و افتخارات استفن کری

از دلایلی که این بسکتبالیست، به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است و به بهترین بازیکن بسکتبال جهان تبدیل شده است، جوایز و افتخاراتی است که تا به اکنون به دست آورده است. حال از مهم‌ ترین آن ها می‌ توان به 2 بارMVP بهترین بازیکن سال و 4 بار نامزد MVP اشاره کرد. اگر تمایل دارید تا در رابطه با افتخارات او اطلاعات بیشتری را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم، استفن ویکی پدیا را مشاهده نمایید.

چه حاشیه هایی برای استفن کری به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای استفن کری به وجود آمد؟

در پیرامون خیلی از افراد مشهور و سرشناس جنجال ها و حاشیه‌ های متعددی مشاهده می‌ شود. حال از آن جایی که استفن یکی از بازیکنان معروف است، به همین هر از گاهی برای او نیز حاشیه‌ هایی به وجود می‌ آید که خیلی از این حاشیه ها در مورد روابط شخصی و حرفه او می باشد.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

او از سال 2009 تا به اکنون برای تیم گلدن استیت واریرز بازی می کند.

همسر این بازیکن کیست؟

از آن جایی که این بازیکن در رابطه با زندگی شخصی اش صحبتی نکرده است، به همین دلیل در رابطه با استفن و همسرش در اینترنت اطلاعاتی در دسترس نمی باشد.

ملیت این بازیکن

او متولد اکران در ایالت اوهایو از کشور ایالات متحده آمریکا است.

سوالات متداول

 1. استفن کری کیست؟

  او یک بسکتبالیست معروف است.

 2. این بازیکن اهل کجاست؟

  اهل ایالات متحدهٔ آمریکا است.

 3. او در چه تیمی بازی می کند؟

  تیم گلدن استیت واریرز.

 4. چگونه می توان عکس های این بازیکن مشهور را مشاهده کرد؟

  می توانید به اینترنت و یا شبکه های مجازی او مراجعه نمایید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :