پل جورج از بهترین بسکتبالیست های جهان است که در تیم ایندیانا پیسرز بازی می کند و هواداران بسیاری نیز دارد.

 • برای شرط بندی بسکتبال nba می توانید به راحتی بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید. همچمین با دانلود اپلیکیشن این سایت می توانید تا بیش از 50% بونوس ویژه دریافت کنید.
پل جورج کیست؟

پل جورج کیست؟

Paul George متولد ۲ مه ۱۹۹۰ در پام دیل کالیفرنیا می باشد. وی ۲۰۶ سانتی متر قد دارد. وزن او نیز ۱۰۰ کیلو گرم می باشد. از زندگینامه این بسکتبالیست اطلاعات زیادی در دسترس عموم نمی باشد. ولی می توانید به ویکی پدیا Paul George مراجعه کنید.

عکس های پل جورج را از کجا ببینیم؟

عکس های Paul George و بهترین بازیکنان بسکتبال جهان را می توان در سایت های مختلف از جمله ویکی پدیا و صفحات اینستاگرامی خود آن ها مشاهده کرد. عکس و فیلم هایی از حرکات برتر جرج در زمینه بسکتبال را نیز می توان از طریق همین سایت ها نظاره کرد.

آدرس پیج اینستاگرام پل جورج چیست؟

پل جورج در فضای اینستاگرام با آیدی (ygtrece) فعالیت می کند. وی هم اکنون حدود ۹ میلیون دنبال کننده دارد. خبری از فعالیتPaul George در فضای یوتیوب تا کنون منتشر نشده است.

جوایز و افتخارات پل جورج

او به عنوان بسکتبالیست دارای بیشترین پیشرفت در سال شناخته شد. تا کنون خبری در زمینه دریافت جایزه ام وی پی بسکتبال توسط این بازیکن منتشر نشده است. اسلم دانک های Paul George در بین طرفداران بسکتبال معروف می باشد.

چه حاشیه هایی برای پل جورج به وجود آمد؟

Paul George عضو تیم بسکتبال ملی آمریکا، مثل هر بازیکن دیگری دوست دارد بهترین بازیکن بسکتبال جهان باشد امّا رسیدن به این هدف بزرگ نیاز به تلاش دارد. Paul George در یک دیدار بین تیم ملی آمریکا سفید و تیم ملی آمریکا مشکی دچار مصدومیتی جدی شد. پای او در اثر این حادثه شکسته شد. این مصدومیت پل جرج توانایی انجام برخی بازی ها را از او گرفته است.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

زمان بازگشت پل جورج به اوکلاهاما در ۶ جولای سال ۲۰۱۷ بود. پل جرج در ازای دو بازیکن دیگر به اوکلاهاما سیتی ترید شد. بعد از آن، این بازیکن به تیم لس آنجلس کلیپرز ملحق شد و هم اکنون نیز در تیم ایندیانا پیسرز بازی می کند.

همسر این بازیکن کیست؟

دانیلا راجیچ نامزد پاول جورج می باشد. آن ها با این که هنوز ازدواج نکرده اند دارای دو دختر می باشند. پل جرج در صفحه اینستاگرامی اش از نامزد اش و دختران اش عکس و فیلم منتشر می کند.

ملیت این بازیکن

Paul George سی و یک ساله در پام دیل کالیفرنیا به دنیا آمده است و هم اکنون نیز دارای ملیت آمریکایی می باشد. او دوره تحصیل خود را نیز در همان شهر پام دیل گذرانده است.

سوالات متداول

 1. ملیت پل جورج چیست؟

  وی متولد پام دیل کالیفرنیا است و ملیت آمریکایی دارد.

 2. همسر Paul George چه کسی می باشد؟

  دانیلا راجیچ نامزد پاول جورج می باشد. آن ها با این که هنوز به طور رسمی ازدواج نکرده اند دارای دو دختر می باشند.

 3. قد و وزن پل جورج چقدر است؟

  وی ۲۰۶ سانتی متر قد و ۱۰۰ کیلو گرم وزن دارد.

 4. پل جورج در چه حادثه ای دچار مصدومیت شد؟

  او در یک دیدار نمایشی بین تیم ملی آمریکا سفید و تیم ملی آمریکا مشکی دچار شکستگی در ناحیه پا شد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :