جیمی باتلر (Jimmy Butler) بازیکن حرفه ای بسکتبال است. این بازیکن اهل ایالات متحده آمریکا در تیم میامی هیت بازی می کند. باتلر در لیگ اتحادیه ملی بسکتبال یا همان ان بی ای است.

  • در صورت تمایل به شرط بندی بسکتبال nba همواره می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید؛ با انجام این کار و دانلود اپلیکیشن بیش از 50% بونوس ویژه دریافت خواهید کرد.
جیمی باتلر کیست؟

جیمی باتلر کیست؟

باتلر بازیکن حرفه ای امریکایی است که در سال ۱۲ سپتامبر ۱۹۸۹ متولد شده است. این بازیکن آمریکایی سیاه پوست است و هیکلی بسیار عضلانی و قد بلندی دارد قد او ۲/۰۱ متر و وزنش ۱۰۴ کیلو گرم است. باتلر در تیم میامی در پست شوتینگ گارد مهاجم ریز تک بازی می کند. باتلر دبیرستان خود را در (Tomball) تامبال تگزاس گذرانده است . او از سال ۲۰۰۷ تا سال ۲۰۰۸ را در کالج Tyler JC و از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ را در کالج Marquette تحصیل کرده است.

مراجعه به ویکی پدیا Jimmy Butler می تواند به شما اطلاعات دقیق تری را در مورد او قرار بدهد.

عکس های جیمی باتلر را از کجا ببینیم؟

اگر شما علاقه مند به دیدن عکس های جیمی باتلر هستید می توانید با سرچ کردن اسم این بازیکن در گوگل عکس و فیلمهای اورا بخصوص اسلم دانک های بی نظیر باتلر را تماشا کنید یا در ویکی پدیا درباره او بخوانید.
همچین میتوانید پیج او را در اینستاگرام پیدا کنید و با دنبال کردن پیج او تمامی عکس ، فیلم و اخباری و روز مرگی هایی که از خود منتشر می کند را ببینید.

آدرس پیج اینستاگرام جیمی باتلر چیست؟

پیج اینستاگرام باتلر بازیکن حرفه ای بسکتبال معروف آمریکایی را می توان با سرچ کردن آیدی jimmybutler پیدا کنید. و تصاویری که این بازیکن در پیجش منتشر می کند تماشا کنید. باتلر در اینستاگرام ۶.۴ میلیون دنبال کننده دارد.

جوایزو افتخارات جیمی باتلر

باتلر بازیکن حرفه ای بسکتبال توانست عنوان پیشرفت کرده ترین بازیکن فصل ۲۰۱۴ و۲۰۱۵ را به دست آورد. باتلر برای شرکت در ال استار انتخاب شد بهترین امار دوران حرفه ای خود را به ثبت رساند.

چه حاشیه هایی برای جیمی باتلر به وجود آمد؟

یکی از حاشیه های این بازیکن بسکتبال دوران کودکی سخت وآشفته او است. پدرش وقتی او کودک بود او و مادرش را ترک کرد و مادرش او را در سن ۱۳سالگی از خانه بیرون انداخت در حالی که او تنها و بی سرپناه بود ولی خوشبختانه سر انجام توسط خانواده یکی از دوستانش پذیرفته شد. و امروز به جایگاهی که لایق اش بوده رسید.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

جیمی باتلر از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۷ در شیکاگو بولز بازی می کرد و از ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ در تیم مینه سوتا تیمبرولوز بازی کرده و از ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ در فیلادلفیا سونتی سیکسرز بازی کرده است و از ۲۰۱۹ تا کنون درمیامی هیت بازی می کند.

همسر این بازیکن کیست؟

جیمی باتلر بازیکن بسکتبال حرفه ای و معروف سیاه پوست آمریکایی ۳۲ ساله تا کنون ازدواج نکرده است و در حال حاظر رابطه عاشقانه ای با کسی ندارد.

ملیت این بازیکن

جیمی باتلر بازیکن بسکتبال حرفه ای که در تیم میامی هیت در لیگ اتحادیه ملی بسکتبال بازی می کند. ملیت این بازیکن آمریکایی است و در هیستون به دنیا آمده است.

سوالات متداول

  1. جیمی باتلر کیست؟

    بازیکن بسکتبال حرفه ای و معروف آمریکایی که در تیم میامی هیت لیگ ان بی ای در پست شوتینگ گارد و هم به عنوان یک مهاجم کوچک بازی می کند.

  2. جیمی باتلر چه جوایزی بدست آورده است؟

    باتلر بازیکن حرفه ای بسکتبال توانست عنوان پیشرفت کرده ترین بازیکن فصل ۲۰۱۴ و۲۰۱۵ را به دست آورد.

  3. این بازیکن چند سال دارد؟

    باتلر هم اکنون سی و دو سال سن دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :