امیر تتلو یکی از معروف ترین رپر های ایران است که نزد ایرانیان شهرت زیادی دارد. اما این روزها آنچه که موجب شهرت و معروفیت  این خواننده شده حضور پررنگ و پر حاشیه او در شبکه های مجازی است. طوری که همیشه شاهد انتشار پستی که مربوط به این خواننده باشد در شبکه های اجتماعی هستیم که البته همه این فعالیت ها با اهداف و اغراض خواستی صورت می گیرد.

در واقع این گونه سعی می کند که تعداد بازدید کنندگان خود را در شبکه های مختلف بالا نگه دارد و با جذب فالوور بیشتر بتواند به اهداف خود جامعه عمل بپوشد. بعد از یک مدت نقل خبرهای مختلف در خصوص ازدواج و رابطه او با سحر قریشی و فروکش کردن تب و تاب این خبر، به تازگی خبر مرگ تتلو در شبکه ها منتشر شده است. موضوع این مقاله نیز در رابطه با مرگ امیر تتلو از شایعه تا واقعیت با اصل خبر و توضیحات مربوط به آن است، در ادامه با ما همراه باشید.

 • همواره برای ورود به سایت تتل بت امیر تتلو می توانید از لینک موجود در گزینه “ورود به وب سایت” استفاده کنید تا از این سایت دیدن کنید.
آیا خبر مرگ تتلو صحت دارد؟

آیا خبر مرگ تتلو صحت دارد؟

امیر تتلو یا همان امیر حسین مقصودلو رپر معروف است که از سال ۱۳۷۹ پا به عرصه موسیقی ایران گذاشته و پس از مهاجرت به کشور ترکیه بیش از پیش فعالیتش را در این زمینه گسترش داده است. او فعالیت گسترده ای در شبکه های اجتماعی دارد و به نوعی به یک سلبریتی مجازی تبدیل شده است. در این اواخر بیشتر این حاشیه ها و جنجال ها موجب زبانزد شدن این خواننده بوده است که از جدیدترین این حواشی می‌ توان به رابطه او با سحر قریشی اشاره کرد که جنجال زیادی در بین کاربران فضای مجازی به پا کرد. بعد از فروکش کردن این جنجال طرفداران او شاهد انتشار خبری مربوط به مرگ او و اینکه تتلو بر اثر ایست قلبی به دلیل استرس های کنسرت فوت کرد، بودند که با تعجب و واکنش های بسیار همراه بود و به سرعت در تمامی شبکه های اجتماعی منتقل شد.

البته قبلا هم خبرهایی مبنی بر اینکه امیر تتلو به دلیل ترور کشته شده و یا در سانحه تصادف جان خود را از دست داده است هم منتشر شده بود، اما از آنجایی که در این مرتبه عکس هایی از جسد او هم به اشتراک گذاشته شده بود کمی به واقعیت نزدیک بود و همگان را با این سوال مواجه کرد که آیا واقعاً چنین خبری صحت دارد؟ که البته مدت زیادی طول کشید که این خبر از سوی او و دیگر اطرافیانش تکذیب شد.

آیا مرگ تتلو به صورت رسمی تایید یا تکذیب شده است؟

لازم به ذکر است که این خبر ابتدا در کانال شخصی خود تتلو منتشر شد و بعد از این که هیاهو و جنجال زیادی را در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرد و به نوعی همه آن را باور کردند، امین فردین در پستی در اینستاگرام این خبر را تکذیب کرد. چند ساعت بعد نیز خود امیر تتلو به صورت پستی جدید خبر مرگش را تکذیب کرد و در نهایت به این جنجال ‌ها و خبرها پایان داد.

حواشی مربوط به فوت این خواننده چگونه ایجاد شد؟

حواشی مربوط به فوت این خواننده چگونه ایجاد شد؟

همان طور که به آن اشاره کردیم، این خبر برای اولین بار توسط اطرافیان خود تتلو در کانال تلگرام ایجاد شد. این خبر ابتدا به این صورت بود که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا امیر تتلو فوت کرده است که البته زیاد برای کاربران باور پذیر نبود. به همین خاطر دوباره این خبر را به این صورت که امیر تتلو در اثر ایست قلبی و فشار بالا در گذشت منتشر کردند در کنار آن با انتشار عکس‌ هایی کمی باور پذیرتر بود و کاربران آن را باور کردند. این خبر هم چنان در حال اوج بود که خود تتلو پستی را دوباره در کانال تلگرامش منتشر کرد و گفت که زنده است و این خبر واقعیت ندارد.

هدف از انتشار این اخبار چه بود؟

امیر تتلو مانند بسیاری از سلبریتی هایی که ساکن کشور ترکیه هستند اقدام به ایجاد سایت شرط بندی کرده است. سایت هایی که اساس کار آنها دریافت پول از کاربران و ارائه بازی های مختلف به صورت شرطبندی است. بنابراین هرچه متقاضیان ورودی به سایت ها بیشتر باشد درآمد مدیران آن نیز بیشتر خواهد بود. هدف امیر تتلو از انتشار خبر هایی مانند این افزایش فالوور و دنبال کننده در شبکه‌ های اجتماعی و ایجاد بستری مناسب برای تبلیغ چنین سایت هایی است.

واکنش کاربران فضای مجازی به خبر مرگ تتلو چگونه بود؟

واکنش کاربران فضای مجازی به خبر مرگ تتلو چگونه بود؟

با انتشار خبر مرگ امیر حسین در شبکه های مجازی مطابق روال قبل کاربران شروع کردند به بررسی و تفسیر این خبر و ریشه یابی علت مرگ او. از مهمترین این واکنش ها که بیشتر از همه تکرار شد می توان اشاره کرد به اینکه برخی علت مرگ او را سکته ناشی از ناراحتی جدایی از سحر قریشی دانسته اند. تعدادی دیگر از کاربران معتقد بود که او به خاطر فشار عصبی ناشی از کنسرت آینده دچار این عارضه شده است.

آیا خود این خواننده به حواشی مربوط به خبر مرگ خودش واکنش نشان داده است؟

پس از مطرح و انتشار این خبر و بعد از اینکه در همه شبکه ها منتشر شد، برای فروش کردن هیجانات و واکنش های کاربران خودت تتلو وارد عمل می شود و با انتشار پستی واکنش خود را نسبت به این خبر به اصطلاح شایعه به طرفدارانش ابراز می کند.

چگونه اطلاعات لحظه به لحظه از خبر مرگ تتلو را پیگیری کنیم؟

فوت خواننده ایرانی در ترکیه جدیدترین خبرهای مربوط به تتلو است که در شبکه های اجتماعی مطرح شد. خبری که خیلی زود با انتشار گسترده همراه بود و به سرعت از سوی امیرحسین مقصودلو تصویب شد. با این حال اگر دوست دارید جزئیات بیشتری در رابطه با این خبر و حواشی مرتبط با آن را بدانید می توانید به صفحات شخصی این خواننده در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنید و پیگیر این خبرها باشید.

سوالات متداول

 1. خبر درگذشت امیر حسین مقصود لو در کدام شبکه اجتماعی مطرح شد؟

  خبر مرگ تتلو در کانال تلگرامش و سپس در دیگر شبکه های اجتماعی منتشر شد.

 2. در خبرهای منتشر شده علت مرگ تتلو چه چیزی اعلام شد؟

  در خبر هایی که اعلام شده علت مرگ تتلو را ایست قلبی و بیماری کرونا اعلام کردند.

 3. آیا امیرحسین مقصودلو نسبت به این خبر واکنش داشته است؟

  در پی انتشار خبر مرگ تتلو انتشار پستی واکنش خود را به این خبر نشان داد.

 4. هدف نهایی از انتشار خبر مرگ تتلو چه بود است؟

  هدف عوامل ترا خبر مرگ تتلو جلب توجه و افزایش فالوور می باشد

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :