سرمربی جدید تیم ملی فوتبال فعلا نامشخص می باشد، دراگان اسکوچیچ از گران ترین سرمربی های دنیا مربی ایران به مدت دو سال و نیم است که روی نیمکت تیم ملی ما نشسته است و امروزه روز خبر اخراجش به گوش می رسد، دراگان اسکوچیچ جایگاه خود را در معرض خطر می دید و گمان می کرد قرار است از تیم ملی برود که بالاخره این اتفاق افتاد، سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 نامشخص می باشد زیرا که علی دایی نپذیرفت سرمربی تیم ملی باشد، جام جهانی قطر از اواخر آبان ماه آغاز می شود و ایران به مصاف انگلیس و امریکا می رود و فدراسیون باید خیلی زود یک سرمربی برای تیم معرفی کند.

 • همچنین خبری مبنی بر بازگشت کی روش به تیم ملی به دست ما رسیده که می توانید این موضوع را مطالعه کنید.
سرمربی جدید تیم ملی کیست؟

سرمربی جدید تیم ملی کیست؟

آخرین خبر از سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران این می باشد که علی دایی پیشنهاد سرمربیگری را نپذیرفت و دراگان اسکوچیچ از تیم ملی توسط کمیته فنی فدراسیون اخراج شد، همچنان سرمربیگری تیم ملی فوتبال نامعین است، امروزه زیاد شنیدیم که علی دایی سرمربی تیم ملی شد، اما این اخبار کذب می باشند و علی دایی این پیشنهاد را رد کرده است. سوال مربی تیم ملی فوتبال ایران کی شد این روزها بسیار شنیده می شود که فعلا باید منتظر باشیم تا ببینیم چه کسی برای مربی گری انتخاب می شود احتمالات زیادی بنابراین که کی روش دوباره به تیم ملی باز می گردد و سرمربی فوتبال ایران می شود وجود دارد اما فدراسیون بیشتر تلاشش مبنی بر این است که یک مربی داخلی برای سرمربیگری تیم ملی برگزیند.

طبق اخبار جدید کارلوس کی روش که از سرمربی های برتر جهان در سال 2022 بوده است قرار است به عنوان سرمربی جدید برای جام جهانی 2022 انتخاب شود؛ این موضوع بازار پیش بینی جام جهانی را بسیار داغ کرده است.

چه کسی هدایت ایران در جام جهانی 2022 را بر عهده خواهد داشت؟

سرمربی تیم فوتبال ایران هنوز نامعلوم می باشد، دراگان اسکوچیچ کمی استرس داشت که شاید از کارش اخراج شود که در نهایت نیز اخراج شد، فدراسیون قصد داشت علی دایی به عنوان سرمربی برگزیده شود اما علی دایی این پیشنهاد را نپذیرفت و همچنان سرمربی بعدی تیم ملی یعنی در سال ۲۰۲۲ نامشخص می باشد و فدراسیون باید خیلی زود سرمربی جدیدی معرفی کند زیرا تنها چهار ماه دیگر تا مسابقات جام جهانی قطر مانده است. سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ۱۴۰۱ احتمالا کارلوس کیروش باشد زیرا که این سرمربی دارای هواداران زیادی می باشد او که یکی از مربی های بسیار حرفه ای و درجه یک می باشد توانسته است خود را در ایران بشناساند و طرفداران زیادی داشته باشد.

آیا اسکوچیچ اخراج شده است؟
Head coach Dragan Skocic of Sanat naft abadan reacts during the persian gulf pro league match between Perspolis FC and Sanat naft abadan at Azadi Stadium on Sep 16, 2019 in Tehran, Iran.Photo By Amirhossein Kheirkhah PUBLICATIONxNOTxINxIRI

آیا اسکوچیچ اخراج شده است؟

با توجه به اتفاقات اخیر گزارش های زیادی مبنی بر اخراج اسکوچیچ منتشر شد، طبق این آمار اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به واسطه کمیته فنی فدراسیون فوتبال رد شد و از این رو فدراسیون فوتبال قرار است به زودی جانشین این سرمربی را انتخاب کنند. قاسم پور سخنگوی کمیته فنی فوتبال از رفتن قطعی اسکوچیچ خبر داد و بیان کرد صلاحیت این سرمربی توسط کمیته فنی تایید نشده است و تمام تلاش فدراسیون برای گزینه های بهتر می باشد که بزودی به عنوان سرمربی تیم فوتبال معرفی می شود‌.

گزینه های جانشینی اسکوچیچ برای جام جهانی قطر چه کسانی هستند؟

بنا به گزارش های به دست آمده فدراسیون تیم ملی بعد از اتفاقاتی تصمیم گرفت دراگان اسکوچیچ را از مربیگری کنار بگذارد و به گزینه های دیگری فکر کند، گزینه های پیشنهادی که فعلا فدراسیون در نظر دارد از جمله کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ می باشند، همچنین فدراسیون فوتبال ایران روی گزینه های ایرانی نیز تمرکز دارد، طبق آماری که به دست آمده است گزینه های جانشینی اسکوچیچ، امیر قلعه نویی مربی گل گهر سیرجان و جواد نکونام مربی فولاد و در نهایت علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان می باشند.

آخرین اخبار از سرمربی جدید تیم ملی را چگونه دنبال کنیم؟

آخرین اخبار از سرمربی جدید تیم ملی را چگونه دنبال کنیم؟

برای دانستن اخبار جدید از اینکه سرمربی جدید تیم فوتبال چه کسی خواهد بود می توان از طریق راه های گوناگون در جریان قرار گرفت، مثلا می توان از طریق یکی از آسان ترین روش ها که دیدن برنامه های خبری تلویزیون می باشد در جریان اینگونه اخبار قرار گرفت، اصولا اخبار از شبکه خبر به طور شبانه روزی اعلام می شود و همچنین می توان از طریق شبکه های اینترنتی نیز از اینگونه اتفاقات باخبر شد مثل کانال های خبری که در اپلیکیشن هایی همچون واتساپ و تلگرام وجود دارد و یا می توان با دنبال کردن پیج های خبری اینستاگرام در جریان اخبار ورزشی قرار گرفت.

عکس سرمربی جدید تیم ملی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تنها کافی است به مرورگر تلفن همراه خود مراجعه کنید و در آیکون جستجو نام مورد نظر را وارد کنید، البته که مربی جدید تیم ملی هنوز انتخاب نشده است ولی می توانید عکس مربی های سابق تیم ملی و یا مربیان احتمالی که قرار است برگزیده شوند را در اینترنت سرچ کرده و ببینید. مربیان احتمالی از جمله کارلوس کی روش، برانکو ایوانکوویچ، امیر قلعه نویی مربی گل گهر سیرجان، جواد نکونام مربی فولاد و در نهایت علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان می باشند.

آیا قلعه نویی سرمربی جدید تیم ملی خواهد بود؟

آیا قلعه نویی سرمربی جدید تیم ملی خواهد بود؟

پس از اتفاقات اخیر که اسکوچیچ سرمربی تیم ملی به فاصله چهار ماه مانده به مسابقات قطر از تیم ملی اخراج شد نام های مختلفی برای مربیگری جدید بیان شد که کارلوس کی‌ روش، علی دایی، جواد نکونام، امیر قلعه‌ نویی، برانکو ایوانکوویچ، و یحیی گل‌ محمدی از جمله این نفرات بودند که برانکو اعلام کرد با تیم عمان در حال همکاری است و قصد جدایی از این تیم را ندارد، علی دایی نیز این پیشنهاد را نپذیرفت و فعلا امیر قلعه نویی گزینه اول سرمربیگری تیم ملی می باشد اما تمام این صحبت ها هنوز در حد پیشنهاد می باشد و هنوز قطعی نشده است.

واکنش علی دایی برای سرمربی گری تیم ملی چه بود؟

علی دایی در مواجهه با خبرنگاران که درباره جواب منفی اش به پیشنهاد مربیگری تیم ملی سوال پرسیده اند بیان می کند که آرزوی هر مربی این است که در روی نیمکت تیم ملی کشورش حضور داشته باشد و مربیگری کند، اما من برای زندگی ام یک سری دیدگاه ها و اصول دارم که بر روی این اصول زندگی می کنم او بیان کرد الان نه زمان مناسبی برای حضور من در تیم ملی است و نه وقت کافی برای مربیگری تیم ملی را دارم.

واکنش فدراسیون فوتبال به سرمربی جدید تیم ملی چه بود؟

واکنش فدراسیون فوتبال به سرمربی جدید تیم ملی چه بود؟

کمیته فنی فدراسیون فوتبال تیم فوتبال ایران بنا به دلایلی دراگان اسکوچیچ را از مربیگری تیم ملی اخراج کرد و در زمانی که تنها چهار ماه تا جام جهانی قطر زمان باقی مانده است اعلام کرد که این مربی هیچگونه قراردادی با تیم ملی ایران ندارد، این کمیته قصد دارد سرمربی جدیدی و در حد امکان یک مربی داخلی برای تیم ملی لحاظ کند که فعلا علی دایی، جواد نکونام، امیر قلعه‌ نویی پیشنهادات فدراسیون بوده است، هم اکنون هیچ خبری از برگزیده شدن سرمربی جدید عنوان نشده است و تیم ملی هنوز بدون مربی می باشد.

آیا اسکوچیچ در جام جهانی سرمربی ایران خواهد بود؟

دراگان اسکوچیچ توسط کمیته فنی فدراسیون فوتبال از تیم ملی اخراج شد و در زمانی که تنها چهار ماه تا مسابقات جام جهانی قطر زمان باقی مانده است اعلام کرد که این مربی دیگر هیچ قراردادی با تیم ملی فوتبال ایران ندارد. از این رو دراگان اسکوچیچ در جام جهانی سرمربی ایران نخواهد بود و کمیته فنی فدراسیون فوتبال دنبال یک مربی دیگر می گردد و قصد دارد به احتمال زیاد یک مربی داخلی برای اداره کردن تیم فوتبال برگزیند، گزینه نخست علی دایی بود که این پیشنهاد را نپذیرفت و خود را از این مسئولیت کنار کشید. گزینه بعدی که برای مربیگری انتخاب شد و فعلا اولویت دارد امیر قلعه نویی می باشد، هم اکنون هیچ خبری از پذیرفتن این مسئولیت توسط آقای قلعه نویی دریافت نشده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران چه کسی می باشد؟

  سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران هنوز انتخاب نشده است، دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی ایران می باشد که به تازگی کنار گذاشته شد و کمیته فدراسیون قصد دارد از بین گزینه های داخلی یک سرمربی برگزیند و احتمال بیشتر بین امیر قلعه نویی و جواد نکونام می باشد.

 2. چرا علی دایی پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی ایران را نپذیرفت؟

  علی دایی بیان می کند آرزوی هر مربی این است که در روی نیمکت تیم ملی کشورش حضور داشته باشد اما من برای ادامه زندگی ام یک سری دیدگاه ها دارم که زندگی ام را بر این اصل ها ساخته ام، او بیان کرد الان زمان مناسبی برای حضور در تیم ملی ندارد.

 3. آخرین اخبار راجع به سرمربی جدید تیم ملی را از کجا دنبال کنیم؟

  برای دانستن اخبار ورزشی همچون انتخاب سرمربی جدید تیم ملی می توان در مرورگر تلفن همراه خود این موضوع را سرچ کرد و یا از طریق شبکه خبر تلویزیون نیز می توان اخبار ورزشی را دنبال کرد.

 4. آیا امیر قلعه نویی سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران می باشد؟

  پس از اخراج دراگان اسکوچیچ گزینه های مختلفی توسط کمیته فنی فدراسیون فوتبال برای مربیگری پیشنهاد شد که در میان آن ها نام امیر قلعه نویی نیز می باشد، اولویت اول انتخاب سرمربی علی دایی بود که خودش این پیشنهاد را نپذیرفت و پس از آن نفر نخستی که مورد بحث قرار می گیرد امیر قلعه نویی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :