همانطور که می دانید بیست و دومین دوره جام جهانی فوتبال از 20 نوامبر تا 18 دسامبر 2022 در قطر برگزار خواهد شد. احتمالا شنیده اید که آخرین جام جهانی بازیکنانی مثل دو ستاره فوتبال لیونل مسی و کریستیانو رونالدو خواهد بود. بسیاری به همین دلیل قصد پیش بینی جام جهانی 2022 را دارند؛ چرا که بسیاری از ستاره در 2026 همراه ما نخواهند بود. ما در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.

  • برای ورود به سایت پیش بینی فوتبال با ضریب بالا می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در ابتدای مقاله می بینید کلیک کنید.
محتوا پنهان
کدام بازیکنان آخرین جام جهانی خود را تجربه خواهند کرد؟

کدام بازیکنان آخرین جام جهانی خود را تجربه خواهند کرد؟

ما در این بخش می خواهیم بازیکنانی را به شما معرفی کنیم که به احتمال زیاد آخرین جام جهانی خود را تجربه خواهند کرد.

مسی

لیونل آندرس مسی که 35 سال سن دارد که یکی از 10 فوتبالیست برتر جهان است که از او همیشه به عنوان بهترین بازیکن نسل خود یاد می شود. با توجه به سن این بازیکن سرشناس به احتمال خیلی زیاد آخرین جام جهانی این بازیکن خواهد بود، البته خود این بازیکن در این مورد گفته فعلا تمرکزم روی بازی بعدی تیم است.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو با 37 سال سن یکی از معروف ترین و ثروتمند ترین ورزشکاران در دنیا است. وی که به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان شناخته می شود احتمالا آخرین جام جهانی خود را تجربه خواهد کرد با توجه به اینکه چهار سال دیگر او به سن 41 سالگی می رسد این آخرین حضور او در جام جهانی خواهد بود.

لواندوفسکی

روبرت لواندوفسکی با 33 سال سن یکی از برترین مهاجمان تاریخ فوتبال می باشد. احتمال اینکه این بازیکن هم آخرین جام جهانی خود را تجربه کند زیاد است.

راموس

سرخیو راموس گارسیا بازیکن اسپانیایی که 36 سال سن دارد در جام جهانی فوتبال سال 2010 همراه با اسپانیا به قهرمانی رسید و در همان جام جهانی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان در تیم برگزیده بود. او نیز با توجه به اینکه 36 سال سن دارد به احتمال خیلی زیاد آخرین جام جهانی این بازیکن خواهد بود.

په په

کپلرلاوران لیما فریرا که همگان با نام په په می شناسند یکی از بهترین مدافعان فوتبال به شمار می رود. وی باتوجه به اینکه 39 سال سن دارد احتمالش است آخرین جام جهانی باشد که په په حضورخواهد داشت.

هازارد

ادن میکل آزار با 31 سال سن ولی به دلیل مصدومیت های بسیاری که دیده است احتمال دارد آخرین جام جهانی باشد که او در آن حضور دارد.

دی ماریا

آنخل دی ماریا 33 سال دارد و یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی آرژانتین که بسیاری معتقدند این آخرین جام جهانی است که دی ماریا در آن حضور دارد.

مودریچ

لوکا مودریچ بازیکن اهل کرواسی است که با توجه به اینکه 36 سال سن دارد، بسیاری از کارشناسان معتقدند که این آخرین جام جهانی است که وی حضور دارد.

نویر

مانوئل پیتر نویر با 36 سال سن بهترین و برترین دروازه بان دهه اخیر فوتبال انتخاب شده است. با توجه به اینکه 4 سال دیگر نویردر 40 سالگی است این احتمال است که آخرین جام جهانی باشد که او حضور دارد.

بوسکتس

سرخیو بوسکتس بورگوس با 34 سال سن بازیکن اهل اسپانیا است که درجام جهانی 2010 با اسپانیا به قهرمانی رسید. احتمال دارد که این آخرین جام جهانی باشد که بوسکتس حضور دارد.

آیا خداحافظی این بازیکنان پس از جام جهانی قطعی است؟

آیا خداحافظی این بازیکنان پس از جام جهانی قطعی است؟

بازیکنانی نظیر لیونل مسی و کریستیانو رونالدو پنجمین حضور در جام جهانی را تجربه می کنند. با این حال که این خبر باعث ناراحتی طرفداران فوتبال خواهد شد امسال و این جام جهانی برای جمعی از بازیکنان آخرین فرصت برای کسب یکی ازمهم ترین جوایز فوتبال خواهد بود. این ها ستارگانی هستند که در قلب اکثر فوتبال دوست ها جای دارند و به این سادگی نمی توان این حقیقت را پذیرفت که هر اوجی روزی پایانی دارد.

بازیکنانی که آخرین جام جهانی خود را تجربه خواهند کرد عضو کدام تیم ها هستند؟

بازیکنانی که آخرین جام جهانی خود‌ را تجربه خواهند فوق ستاره ای همانند مسی است که عضو تیم ملی آرژانتین است. این فوق ستاره آرژانتینی در دقایق پایانی یک گل تلخ به تیم ملی ایران هم زده است. نفر بعدی کریستین رونالدو فوق ستاره فوتبال جهان که پنج جایزه توپ طلا را دریافت کرده است عضو تیم ملی پرتغال است. در جام جهانی قبلی در آخرین رویارویی و در ضربه پنالتی بیرانوند دروازه بان مقتدر تیم ایران توانست توپ این بازیکن را مهار کرده و از باز شدن دوباره دروازه ایران جلوگیری کند. بازیکن بعدی نیمار جونیور است که عضو تیم ملی برزیل می‌ باشد. این بازیکن جوان و خلاق برزیلی ادعا می کند قرار است تیم ملی برزیل را این بار قهرمان جام جهانی بکند. البته که تیم ملی برزیل همیشه پر قدرت و قوی در جام جهانی ظاهر شده است و همینطور سرخیو بوسکتس که بازیکن تیم ملی اسپانیا می باشد، این بازیکن پر افتخار اخرین جام جهانی خود را تجربه خواهد کرد. او توانسته بود در سال ۲۰۱۲ با تیم ملی اسپانیا قهرمانی جام جهانی را تجربه کند.

عکس این بازیکنان را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس این بازیکنان را در کجا مشاهده کنیم؟

شما برای آن که عکس بازیکنانی که احتمالا آخرین جام جهانی باشد که در آن حضور دارند را ببینید، می توانید در گوگل جست و جو کنید و از طریق سایت های معتبر و همینطور در اینستاگرام مشاهده کنید. این افراد به خاطر محبوبیت زیادی که دارند فن پیج های زیادی هم برای آن ها تشکیل شده است. حتی کانال های تلگرام هم پوشش خبر راجع به این بازیکنان مشهور و حواشی زندگی آن ها دارند.

سن بازیکنان در آخرین جام جهانی خود چقدر خواهد بود؟

در دنیای ورزشی احتمالا به گوش شما خورده است که سن بازیکنان دیگر این اجازه را به آن ها نخواهد داد که در مسابقات شرکت کنند و دنیای فوتبال هم از این قاعده مستثنی نیست. بازیکنانی مثل کریستیانو رونالدو، راموس، په په، مودریچ، نویر و… تا جام جهانی بعدی 40 ساله خواهند شد و باید از این ستاره ها خداحافظی کرد. برای عاشقان فوتبال مسلما صحنه ای دردناک خواهد بود چرا که سالیان سال با افتخار آفرینی و بازی های فوق ستاره ها خاطره داشتند و حالا خداحافظی این ستاره ها دنیای فوتبال را غمگین خواهد کرد.

آیا نیمار هم آخرین جام جهانی خود را تجربه خواهد کرد؟

آیا نیمار هم آخرین جام جهانی خود را تجربه خواهد کرد؟

طبق گفته خود نیمار این آخرین جام جهانی است که در آن حضور خواهد داشت. نیمار به شبکه DAZN گفت: جام جهانی 2022 آخرین جام جهانی خواهد بود که در آن حضور خواهم داشت زیرا نمی دانم از نظر روانی و همچنین جسمانی آن قدر قدرت برایم بماند که بتوانم در آینده هم در جام جهانی حضور داشته باشم. نیمار در دو جام جهانی قبلی حضور داشت و لیدر تیم ملی کشور خود بود ولی در هر دو جام جهانی قبلی شکست خورد.

واکنش ها به آخرین جام جهانی بازیکنان چه بود؟

واکنش ها به آخرین جام جهانی بازیکنان چه بود؟

مسلما این خبر برای طرفداران و دوست داران فوتبال بسیار غمگین و دردناک است و باورش برای طرفداران این بازیکنان سخت است که دیگر این ستاره ها در بازی های جام جهانی حضور نداشته باشند ولی باید سلامت روح و روان و جسم این بازیکنان محبوب هم در نظر گرفت. درمورد آخرین حضور نیمار در این جام جهانی انتقادات زیادی صورت گرفت مخصوصا بعد از اینکه نیمار این خبر را تایید کرد این آخرین جام جهانی است که او حضور دارد ولی کاپیتان تیم ملی برزیل از نیمار دفاع کرد.

آیا خود این افراد بازیکنان اخبار مربوط به آخرین جام جهانی خود را تایید کرده اند؟

آیا خود این افراد بازیکنان اخبار مربوط به آخرین جام جهانی خود را تایید کرده اند؟

بازیکنانی مثل نیمار خودش خبر داد که این آخرین جام جهانی خواهد بود که در آن حضور خواهد داشت. لیونل مسی درباره این موضوع گفته فعلا فقط تمرکزش روی بازی بعدی است و امیدوار باشیم همه چیز خوب پیش برود و بعد در این مورد فکر خواهد کرد. رونالدو نیز خودش اعلام کرد که این آخرین جام جهانی خواهد بود که در آن شرکت خواهد کرد.

کدام بازیکنان ایرانی آخرین جام جهانی خود را تجربه خواهند کرد؟

کدام بازیکنان ایرانی آخرین جام جهانی خود را تجربه خواهند کرد؟

همانطور که می دانید تیم ملی ایران تا کنون پنج دوره در جام جهانی حضور داشته است و این بار هم در جام جهانی قطر حضور خواهد داشت. بازیکنانی نظیر احسان حاج صفی، وحید امیری، امید ابراهیمی، کریم انصاری فرد و احتمالا شجاع خلیل زاده آخرین جام جهانی است که این بازیکنان در آن حضور خواهند داشت. البته این خبر هم به گوش طرفداران فوتبال رسیده است که امکان دارد احسان حاج صفی، امید ابراهیمی، کریم انصاری فرد اصلا به تیم ملی دعوت نشوند زیرا از لحاظ فنی و جسمی نسبت به قدیم افت کرده اند و همینطور که جزو حامیان دراگان اسکوچیچ نیستند.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. آیا این اخرین شانس مسی، رونالدو و نیمار برای قهرمانی در جان جهانی است؟

    طبق گفته های این بازیکنان این آخرین جام جهانی خواهد بود که فوق ستاره های فوتبال در آن حضور خواهند داشت که برای به دست آوردن قهرمانی تمام تلاش خود را می کنند.

  2. آیا کاپیتان تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 تغییر خواهد کرد؟

    هنوز خبر قطعی منتشر نشده است اما شایعاتی مبنی بر تغییر کاپیتان تیم ملی ایران وجود دارد.

  3. تیم ملی ایران با چند بازیکن در جام جهانی حضور خواهد داشت؟

    احتمالا تیم ملی ایران با 26 بازیکن در جام جهانی قطر حضور پیدا می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :