دروغ در پوکر به معنای همان بلوف زدن است. زمانی که بازیکنان تصمیم بگیرند که در بازی چندین دروغ را وارد کنند، به این معنی است که آن ها می خواهند با گول زدن حریف خود امتیاز بیشتری در بازی به دست آورند. تشخیص اینکه کدام ادعاهای افراد در بازی دروغ و کدام یک از ادعاها راست است، می‌ تواند به جلوگیری از باخت بسیاری از بازیکنان کمک کند. بنابراین شما می توانید با کمک یک سری الگوهای رفتاری و حرکتی دروغ در بازی پوکر را تشخیص دهید. به همین خاطر توصیه می کنیم که در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم.

 • معتبرترین سایت شرط بندی پوکر در گزینه “ورود به وب سایت” برای شما در نظر گرفته شده است؛ تنها کافی است بر روی این گزینه کلیک کنید تا وارد این سایت شوید.
چگونه متوجه شویم شخصی در پوکر دروغ می گوید؟

چگونه متوجه شویم شخصی در پوکر دروغ می گوید؟

با توجه به آنکه ترفندهای بازیکنان برای به پیروزی رساندن خود بسیار زیاد است، از این رو شناخت هر کدام از این افراد نیز کار چندان آسانی نیست. بنابراین اگر بتوانید متوجه شوید که چه شخصی در پوکر توانایی دروغ گفتن را دارد و چه زمانی دروغ می گوید، می تواند به پیروزی شما بسیار کمک کند. از این رو توصیه می کنیم که در ادامه مطلب همراه ما باشید تا در این زمینه چند راهکار در اختیارتان بگذاریم تا بتوانید در بازی‌ های دیگر به آسانی دروغ های بازیکنان را تشخیص دهید. همچنین اگر هنوز با قواعد بازی آشنا نیستید؛ حتما آموزش بازی پوکر را دنبال نمایید.

دقت به حالت نگاه حریف

شما می‌ توانید به حالت چشمان و نگاه حریف خود نگاه کنید. برای مثال بازیکنانی که دروغ در پوکر می گویند، اغلب سعی می‌ کنند که نگاهشان را از شما بدزدند اما این استراتژی همیشه و در همه شرایط جوابگو نیست، زیرا بسیاری از مواقع بازیکنان ماهر که در حال بلوف زدن اند، سعی می‌ کنند تا به چشمان حریف خود نگاه نکنند.

دقت به مردمک چشم حریف

دقت به مردمک چشم حریف

بازیکنان حرفه ای مراقب پاسخ های مردمک خود در شرایط استرس زا هستند و حواسشان را جمع می‌ کنند تا استرس ناشی از بلوف زدن بر روی گشاد شدن مردمکشان اثر نگذارد اما بازیکنان جدید و مبتدی اصلا به این موضوع توجه نمی کنند و شما می توانید این گونه، دروغ آن ها را تشخیص دهید.

دقت به زبان بدن

دقت به زبان بدن از جمله ترفند های دیگر برای پی بردن به دروغ حریف خود است. برای مثال شما می توانید به شانه های حریف خود نگاه کنید. اصولاً بازیکنانی که احساس قدرت بیشتری می کنند، شانه های خود را بالا می دهند اما افرادی که دست ضعیفی دارند و از رقیب خود می ترسند، شانه های خود را به سمت پایین می دهند.

کتاب پوکر دروغگو را چگونه خریداری کنیم؟

هم اکنون می توانید برای خرید کتاب پوکر دروغگو به سایت های معتبر اینترنتی که در زمینه فروش کتاب به صورت آنلاین در حال فعالیت هستند، مراجعه کنید و این کتاب را هم به صورت چاپی و هم به صورت فایل pdf دریافت نمایید. هم اکنون راه های مختلفی برای خرید این کتاب وجود دارد که با جستجوی نام این کتاب می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

دروغ چه کاربردی در بازی پوکر دارد؟

دروغ چه کاربردی در بازی پوکر دارد؟

بسیاری از بازیکنانی که دست ضعیفی دارند، نمی توانند همگام با بازی پیش بروند. همچنین نمی توانند مانند بازیکنان قوی امتیاز به دست آورند و به همین دلیل شروع به بلوف زنی و دروغ گفتن می کنند تا از این طریق دست خود را قوی جلوه دهند و توجه بازیکنان دیگر را به خود جلب کنند و در دل بازیکن دیگر هراس بیاندازند. از این رو، اینکه چه زمانی بازیکنان دروغ می‌ گویند و چه زمانی واقعیت را می گویند، بسیار مهم است.

آیا دروغ در پوکر به معنای بلوف زنی است؟

آیا دروغ در پوکر به معنای بلوف زنی است؟

پوکر دروغگو نام کتابی است که در راستای بلوف زنی راهکارهای مختلفی ارائه می دهد. اینکه بتوانیم تشخیص دهیم شخصی در پوکر حرف راست نمی گوید و به درستی ادعا او پی ببریم، بسیار مهم است و می تواند به پیروزی رساندنتان کمک کننده باشد. طبق آموزش پوکر در کتاب ها و منابع مختلف، می دانیم که بلوف زنی و دروغ در پوکر، از جمله اصطلاحات پوکر است که امروزه یک جز جدانشدنی از بازی پوکر به شمار می آید. بازیکنان مبتدی و حرفه ای بلوف ها و ادعاهایی در بازی پوکر دارند که با این کار سعی در بلوف زدن می کنند تا بازیکنان دیگر را به هراس بیاندازند.

سوالات متداول

 1. دروغ در پوکر چگونه است؟

  دروغ در پوکر همان بلوف زدن است.

 2. چگونه می توان به دروغ در پوکر بازیکنان پی برد؟

  با دقت به زبان بدن بازیکنان می توان به دروغ در پوکر آنها پی برد.

 3. دروغ در پوکر چه فایده ای دارد؟

  دروغ در پوکر به قوی نشان دادن دست بازیکنان کمک می کند.

 4. دروغ در پوکر چه سودی برای بازیکن دارد؟

  دروغ در پوکر هراس زیادی را در دل حریف شما می اندازد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :