اگر اهل دنیای فوتبال هستید بدون شک در این روزها خبر بازگشت رامین رضاییان به تیم ملی به گوشتان خورده است. در این مقاله به بررسی این خبر اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آیا بازگشت رامین رضاییان به تیم ملی حقیقت دارد؟

چندین پایگاه خبری فوتبالی اخیرا خبر بازگشت رامین رضاییان به تیم ملی منتشر کردند. با این که از زمان بازگشت کی روش او به خبر بازگشت رامین رضاییان اشاره نکرده اند. اما خیلی دور از انتظار هم نیست که چنین اتفاقی بی افتد. رامین با کیروش میانه بسیار خوبی دارد. در دوران قبل مربی گری کی روش شاهد بازی رامین و درخشش آن در تیم ملی بوده ایم. اما از زمانی که اسکوچیچ روی کار آمد بنا بر دلایل نا معلوم رامین از تیم ملی خداحافظی کرد. همه منتظر این هستیم که خبر بازگشت رامین رضاییان به تیم از یک نهاد رسمی اعلام شود.

برنامه رامیین رضاییان برای بازی در تیم ملی

برنامه رامیین رضاییان برای بازی در تیم ملی

همان طور که اشاره کردیم رامین رضاییان تا کنون به این خبر اشاره نکرده است. اما او پس از خداحافظی از تیم ملی شروع کرد به بازی کردن در تیم پر طرفدار پرسپولیس که بسیار عملکرد خوبی هم داشت. یک ماه پیش این بازیکن به تیم سپاهان اصفهان پیوست و مشغول به بازی کردن در این تیم می باشد. با توجه به فعالیت های اخیر رامین، آمادگی کامل را برای حضور در تیم ملی را خواهد داشت. اهالی و طرفداران فوتبال منتظر رسمی شدن خبر بازگشت رامین رضاییان به تیم کشورمان هستند.

بازگشت رامین رضاییان به تیم ملی برای مسابقات جام جهانی

کی روش پس از این که مجددا به روی کار آمد. اعلام کرد: من اهدافی غیر قابل پیش بینی برای تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 دارم. از جمله قصد دارم از چند بازیکن جوان که در طی چند سال اخیر از تیم ملی فاصله گرفتند، دعوت کنم که به تمرینات و اردوی تیم ملی بازگردند. با این که کی روش اسم این چند بازیکن جوان را تا کنون منتشر نکرده است اما می توان احتمال داد که یکی از آن ها رامین رضاییان باشد. بدون هیچ شکی حضور رامین در مسابقات پیش رو که مسابقات جام جهانی قطر می باشد باعث قوی شدن تیم ملی کشورمان می شود. در مقاله های بعد به جزئیات و حواشی این خبر مهم اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. آیا رابطه کی روش با رامین رضاییان خوب است؟

    بله این دو نفر رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند.

  2. رامین رضاییان در حال حاضر در کدام تیم بازی می کند؟

    رامین رضاییان اخیرا قراردادی با سپاهان اصفهان بسته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :