ترلان پروانه یکی از بازیگران جوان ایرانی است که از کودکی در سینما و تلویزیون حضور داشته است. این بازیگر محبوب، برادری خوشتیپ و جذاب دارد که در بسیاری از مواقع به همراه ترلان بوده است. همواره نام او در اخباری که راجب حواشی بازیگران است به چشم می خورد که خود او بیان کرده از موضوع ناراحت است. در این مطلب قصد داریم در مورد عرفان پروانه، برادر ترلان پروانه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

عرفان پروانه کیست؟

عرفان پروانه کیست؟

عرفان پروانه در سال 1375 به دنیا آمده است. او برادر ترلان پروانه زیباترین سلبریتی زن ایرانی است. عرفان در رشته معماری به تحصیلات خود ادامه می دهد و البته مهندس گرافیک نیز می باشد. عرفان که برادر بزرگ ترلان است، رابطه بسیار خوب و صمیمی با خواهر خود دارد و در جشنواره های زیادی همراه خواهرش بوده است. ترلان و عرفان تنها فرزندان خانواده خود می باشند. آن ها خواهر یا برادر دیگری ندارند و خانواده کوچک و کم جمعیتی دارند. مادر این دو نفر، پریسا فروغی است و پدر آن ها در زمینه مهندسی فعالیت می کند.

عرفان پروانه چه نسبتی با ترلان پروانه دارد؟

عکس های بسیار زیادی از ترلان پروانه کنار برادرش عرفان پروانه منتشر شده است. با توجه به شباهت بسیار زیاد این خواهر و برادر به راحتی می توان نسبت آن ها را حدس زد. عرفان در یکی از تصاویری که در صفحه خود منتشر کرده است از رابطه خود با ترلان صحبت کرده است و با لحنی طنز گونه گفته است که پدر و مادرش او را برای هم بازی بودن با ترلان به دنیا آورده اند.

رابطه بین عرفان پروانه و ترلان

رابطه بین عرفان پروانه و ترلان

ترلان پروانه تا به اکنون تصاویر متعددی از برادرش را در صفحه شخصی خود منتشر کرده است و هم چنین در برخی از مراسمات مهم به همراه برادرش حضور پیدا کرده است که این موضوع نشان دهنده رابطه خوب و صمیمی او و برادرش است. هم چین ناگفته نماند که برخی از نزدیکان این خواهر و برادر بیان کردند که ترلان پروانه و عرفان رابطه بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند. ترلان در اوقات فراغتش، وقت خود را با عرفان می‌ گذراند.

دوست دختر عرفان پروانه کیست؟

در حال حاضر عرفان به واسطه خواهرش در میان مردم ایران به شهرت زیادی رسیده است و مخاطبان و طرفدارانی را هم به دست آورده است. حال خیلی از مخاطبان عرفان تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی او و دوست دخترش اطلاعاتی را به دست آورند. در این مورد بهتر است بدانید با توجه به این که عرفان تا به اکنون در مورد روابط شخصی خود با مخاطبانش صحبتی نکرده است و هیچ عکس دو نفری از او در کنار دختری در فضای مجازی منتشر نشده است. به همین دلیل اطلاعات دقیق و کاملی در رابطه با دوست دختر او در دسترس نمی‌ باشد.

عکس های عرفان پروانه را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های عرفان پروانه را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های عرفان پروانه بهتر است نام او را در قسمت جست و جوی اینترنت خود نوشته و سرچ نمایید. با این کار، تصاویری از عرفان برای شما پیدا خواهد شد. در اینستاگرام او تصاویر و عکس های زیادی منتشر شده است که با رفتن به صفحه او، می توان تمامی تصاویر را مشاهده کرد. البته در برخی از سایت ها که بیوگرافی و زندگی عرفان را نوشته اند نیز، تصاویری از او وجود دارد. عکس دیده نشده و جدید ترلان پروانه و برادرش عرفان پروانه در اینستاگرام ترلان به اشتراک گذاشته شده است و بعضی از سایت ها نیز این عکس را در مطالب خود منتشر کرده اند.

آدرس پیج عرفان پروانه در اینستاگرام چیست؟

برای به دست آوردن پیج اینستاگرام عرفان پروانه باید در ابتدا وارد اینستاگرام خود شوید و نام او را در قسمت جست و جوی نرم افزار، به زبان انگلیسی نوشته و سرچ نمایید. در ابتدا پیج های زیادی برای شما پیدا خواهند شد که یکی از آن ها صحیح می باشد. صفحه اینستاگرام عرفان، دارای 159 پست می باشد که بسیاری از آن ها نمونه کار های او در زمینه گرافیک می باشد. او در یکی از استوری های هایلایت شده است، تصاویری از کودکی خودش را قرار داده است و از زندگی خود صحبت کرده است.

او گفته است که در شیراز متولد شده است. او اطلاعات کودکی خود را مانند وزن، قد، آپگار و ساعت تولد خود را با مخاطبان خود در میان گذاشته است. او دارای 19 هزار و 200 دنبال کننده می باشد و در این نرم افزار تعداد 4 هزار و 110 پیج را دنبال می کند. برای مطلع بودن از او و خبر از فعالیت هایش می توان پیج او را دنبال کرد. Ervan.parvane پیج اینستاگرام این فرد می باشد.

یوتیوب عرفان پروانه

یوتیوب عرفان پروانه

اگر تمایل دارید تا آدرس چنل یوتیوب عرفان پروانه را پیدا کنید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به قسمت سرچ یوتیوب مراجعه نمایید و نام او را جستجو کنید. این موضوع را هم باید افزود شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب پروانه و فعال کردن زنگوله می‌ توانید هر زمانی که او ویدیویی را در چنل یوتیوب خود آپلود کرد آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

عرفان پروانه بازیگر است؟

بهتر است بدانید عرفان در رشته گرافیک و معماری تحصیلات خود را به پایان رسانده است. اما آن طور که به نظر می‌ رسد، او در حال حاضر در زمینه رشته تحصیلی خود فعالیت زیادی ندارد و به شغلی متفاوت رشته تحصیلی خود فعالیت دارد. در این باره بهتر است بدانید که عرفان فعالیت خود را در زمینه نویسندگی و بازیگری در زمینه نوجوانان کودک آغاز کرده است و هم چنین دارای وبلاگ شخصی در اینترنت هم می باشد.

شغل این فرد چیست؟

شغل این فرد چیست؟

شغل اصلی او مهندسی گرافیک می باشد. در پیج او تعداد زیادی کلیپ و ویدئو در مورد کار های او به اشتراک گذاشته شده است. او انیمیشن های زیادی را طراحی می کند. همان طور که می دانید در سال های اخیر به خصوص در سال های 2021 و 2022 توکن های بی‌ همتا (NFT) بسیار مشهور و ترند شده اند.

طراحان و افراد هنرمند زیادی در این حوزه فعالیت دارند و با طراحی هایی که در این زمینه انجام می دهند، میلیون ها دلار پول به دست می آورند. کلکسیون‌ های NFT در واقع تعدادی کاراکتر هستند که توسط کامیپوتر ها ایجاد می شوند و ایده خاصی را دنبال می کنند. هر طراحی و اثر در ابتدا بر روی بلاک چین مینت می شود و سپس به عنوان یک اثر منحصر به فرد شناخته می شود.

زمانی که طراحی و اثر بر روی بلاک چین ذخیره شود، توسط یک کد رمز گذاری می شود. مراحل فرایند NFT ها تقریبا مانند دانلود کردن و یا باز کردن یک عکس بر روی وب سایت ها می باشد. اما برای انجام این مراحل باید کیف پول داشته باشید و هر کارمزد در بلاک چین های مختلف، با دیگری متفاوت هستند. برای ساخت توکن های بی همتا، هزینه هایی باید پرداخت شود که شامل موارد زیادی می باشد. عرفان علاوه بر کار ها و طراحی های گرافیکی در این زمینه نیز فعالیت های زیادی دارد و گویا تا کنون بسیار موفق بوده است.

این فرد چقدر درآمد دارد؟

افرادی که اثر های هنری و طراحی های NFT را انجام می دهند معمولا درآمد های بسیار بالایی دارند. او با ساخت یک مجموعه NFT به راحتی به درآمد می رسد. او با استفاده از خلاقیت های خود یک کاراکتر را به وجود می آورد و او را با هنر خود آمیخته می کند و در نهایت این آثار را به فروش می رساند و پول زیادی کسب می کند. اطلاعات دقیقی از درآمد عرفان در دست نمی باشد. اما می توان حدس زد که او میلیون ها دلار درآمد دارد. باید بیان شود در قسمت  اخبار سلبریتی ها می توانید مطالب بیشتری را درباره عرفان و بقیه سلبریتی ها را پیدا کنید.

عکس های 2 نفری عرفان پروانه و ترلان را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های 2 نفری عرفان پروانه و ترلان را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های 2 نفره ترلان و عرفان می توانید نام آن ها را در اینترنت خود سرچ کنید. در پیج ترلان پروانه نیز تعدادی عکس وجود دارد که در آن ها برادرش عرفان نیز حضور دارد. در صفحه اینستاگرام عرفان هم تعدادی از عکس های دو نفره این خواهر و برادر منتشر شده است که شما می توانید با دنبال کردن پیج این دو نفر، این تصاویر را مشاهده کردنید. این گونه از زندگی و روابط خانوادگی آن ها مطلع شوید.

این فرد کجا زندگی می کند؟

تا کنون صحبتی از محل زندگی عرفان در میان نیامده است. اما گمان می رود که او در خارج از ایران سکونت داشته باشد. چرا که استوری ها و پست های او نشان دهند زندگی او در کشوری غیر از ایران می باشد. در بیوگرافی عرفان پروانه اطلاعات دقیق و کاملی ثبت نشده است. اما ما سعی کرده ایم که با استفاده از امکانات خود، اطلاعات بیش تری را در اختیار شما قرار بدهیم.

آیا عرفان پروانه تا کنون حاشیه ای هم داشته است؟

آیا عرفان پروانه تا کنون حاشیه ای هم داشته است؟

عرفان پروانه تا کنون حواشی زیادی نداشته است. بیش ترین حاشیه هایی که وجود دارد در مورد کار او و طراحی های او می باشد که برخی از آن ها برای شوخی با ارگان دولتی ساخته شده اند. از دیگر حواشی این شخص، عکس های دو نفره در کنار خواهرش می باشد که برخی از افراد او را به عنوان نامزد و یا همسر ترلان پروانه معرفی کرده اند. اما بار ها توسط ترلان و یا دیگر افرادی که با خانواده پروانه آشنایی دارند، این خبر ها تکذیب شده است.

عرفان حواشی زیادی ندارد چرا که فعالیت کمی در اجتماعات دارد و کم تر کسی او را می شناسد. خود عرفان نیز سعی می کند به دور از هیجانات و حواشی کار خود را انجام بدهد. ترلان پروانه عرفان را بسیار دوست دارد و سعی می کند در اکثر مواقع همراه او باشد. صمیمیت و عشق ترلان به عرفان از تصاویری که منتشر می شود و کامنت هایی که برای یک دیگر می نویسند بسیار واضح می باشد.

سوالات متداول

 1. عرفان پروانه در چه سالی متولد شده است و زادگاه او چه شهری است؟

  عرفان پروانه در سال 1375 در شهر شیراز به دنیا آمده است.

 2. عرفان پروانه هم اکنون در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

  عرفان پروانه هم اکنون مشغول طراحی آثاری برای nft می باشد.

 3. پدر و مادر عرفان پروانه چه کسانی هستند؟

  پدر عرفان پروانه، حمید پروانه می باشد و مادر او پریسا فروغی است.

 4. عرفان پروانه چند خواهر و برادر دارد؟

  عرفان پروانه یک خواهر به نام ترلان پروانه دارد که از کودکی در حرفه بازیگری و مدلینگی فعالیت داشته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :