فوتبال رشته ورزشی است که همواره با حاشیه ها و جنجال های فراوانی روبرو و مواجه بوده است و عمده این حاشیه‌ها مربوط به برخورد و اختلاف نظر عوامل فعال در این ورزش پرطرفدار می باشد. به همین خاطر است که اگر سری به سایت های خبری و ورزشی بزنید شاهد جنجال ها و برخورد های مختلف افراد با یکدیگر هستید که عمدتاً در رابطه با مسائل پیرامون فوتبال با یکدیگر اختلاف نظر دارند. نمونه ای از پرحاشیه ‌ترین اختلافات مطرح در فوتبال اختلاف موجود میان بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران یعنی علی کریمی و کی روش مربی سابق و حال حاضر تیم ملی فوتبال ایران است. اختلافی که بارها در رسانه ها و برنامه های مختلف مطرح شد. اما اینکه دلیل این اختلاف چیست و از چه زمانی شروع شده موضوع مورد بحث ما در این متن می باشد.

 • تنها با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ می توانید به بهترین سایت شرط بندی ایرانی هدایت شوید. همچنین لازم به ذکر است در این سایت بهترین خدمات برای پیش بینی جام جهانی 2022 در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
دلیل اختلافات میان علی کریمی و کی روش چیست؟

دلیل اختلافات میان علی کریمی و کی روش چیست؟

بهتر است بدانید کارلوس کیروش مربی پرتغالی است که از سال ۲۰۱۱ هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده داشت و تا سال ۲۰۱۹ تیم ملی ایران راه مربیگری می کرد. او در دوره حضور ش در ایران در رقابت های جام جهانی نیز به همراه تیم ملی ایران حضور داشت. در بدو ورود مربی بیشتر اهالی فوتبال همگام و همراه با او شدند تا بتوانند به بهترین نحو تیم ملی ایران را مربیگری کند که یکی از این افراد علی کریمی بازیکن سابق فوتبال ایران بود. در آن زمان علی کریمی در تیم ملی فوتبال حضور داشت و با دعوت کارلوس کی روش به عنوان یک مهره اصلی و کلیدی در مسابقات حضور داشت که بعدها با خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال به عنوان دستیار همکاری خود را با این مربی پرتغالی ادامه داد. اما در ادامه با وجود همکاری و دوستی این دو با یکدیگر شاهد بروز اختلاف و درگیری لفظی میان این دو شخص فوتبالی شدیم طوری که هر کدام از این افراد در مصاحبه های مختلف با لحن شدید یکدیگر را مورد انتقاد و سرزنش قرار می دادند.

شاید بپرسید که دلیل اختلاف علی کریمی و کارلوس کی روش چیست؟ در واقع اختلاف این دو شخص از  آن جایی شروع شد که کارلوس کی روش در رابطه با تیم پرسپولیس و مربی آن یعنی برانکو ایوانکوویچ اظهارات منتقدانه ای بیان داشت. که چین اظهاراتی با واکنش علی کریمی همراه بود و این واکنش شروعی بود برای اختلاف میان این دو شخص که در ادامه موارد دیگری هم به این بحث اضافه شد. مانند این که علی کریمی کیروش را متهم به باج گیری از ایران کرد و اینکه فدراسیون تیم ملی فوتبال ایران در قبال مربی گری کیروش هزینه بسیار زیادی را پرداخته  که در شرایط فعلی این فدراسیون یک تصمیم نابجا و غلط بوده است.

واکنش علی کریمی به بازگشت دوباره کی روش چه بود؟

اکنون در آستانه ورود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قرار داریم و تا قبل از آن و در دور مقدماتی راهیابی به این مسابقات، اسکوچیچ مربی تیم ملی فوتبال بود. اما در فاصله کمتر از دو ماه مانده به این رقابت ها خبرها گویای این هستند که کارلوس کی روش مربی تیم ملی ایران در جام جهانی قطر خواهد بود. همانطور که گفتیم در دو دوره جام جهانی قبل یعنی در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ نیز این مسئولیت بر عهده کی روش بود. انتشار این خبر با واکنش‌ های متفاوتی مواجه بود به این صورت که بازیکنان هوادار او با انتشار پست ها و استوری های مختلف خوشحالی خود را از حضور دوباره کی رش ابراز کردند. در حالی که مخالفان کی روش مانند علی کریمی با بیان یک استوری تند و شدیداللحن نظر و واکنش خود را نسبت به این اتفاق نشان دادند.

علت توهین کی روش به علی کریمی چه بود؟

علت توهین کی روش به علی کریمی چه بود؟

بهتر است بدانید که شروع کننده اختلاف میان این دو شخص علی کریمی بود که با اظهار نظرهای مختلف انتقادهایی را نسبت به کی ‌روش بیان می داشت. او حضور علی کریمی در تیم ملی فوتبال  را به عنوان یک مهره اصلی در تیم می ‌دانست که حضور او قطعاً در پیروزی و موفقیت تیم تاثیر گذار خواهد بود. با این حال در مناظره‌ ای که علی کریمی به همراه محمدرضا ساکت در برنامه نود به صورت زنده از تلویزیون شرکت کرد اظهاراتی را نسبت به کی روش بیان داشت که این اظهارات در نهایت با واکنش شدید کی روش همراه بود و به این اختلافات دامن زد.

استوری علی کریمی علیه کارلوس کی روش

همزمان با انتشار خبر حضور دوباره کارلوس کی روش در ایران و انتخاب او به عنوان مربی تیم ملی فوتبال ایران، کریمی از منتقدان و مخالفان سرسخت این مربی بود با انتشار یک استوری طولانی و شدیداللحن انتخاب دوباره او را مورد نقد قرار داد. متن کامل این استوری در سایت های مختلف و همچنین پیج اینستاگرام این فوتبالیست منتشر شده و در صورت تمایل می توانید متن کامل استوری تند و تیز علی کریمی علیه کی‌ روش را با ورود به این سایت ها مطالعه کنید. همچنین تمام واکنش اینستاگرامی علی کریمی به حواشی اخیر تیم‌ ملی و حواشی مربوط به آن در پیج اینستاگرام علی کریمی وجود دارد و با ورود به این پیج اینستاگرامی و دنبال کردن آن می توانید پیگیر این حواشی باشید.

واکنش علی کریمی به توهین های کی روش چه بود؟

واکنش علی کریمی به توهین های کی روش چه بود؟

بهتر است بدانید که در ادامه اختلافات میان علی کریمی و کارلوس کی روش در یک قسمت از برنامه جنجالی نود که شبکه سه سیما پخش می شد، علی کریمی در مناظره‌ ای با محمدرضا ساکت که از مدیران باشگاهی در ایران محسوب می شود حاضر شد و در این مناظره گفتگوی پیرامون مبلغ قرارداد کی روش و عملکرد او صورت گرفت. البته این گفتگو بیشتر به صورت انتقادی و از سوی علی کریمی عنوان شد. کی روش نیز در واکنش به چنین اظهاراتی علی کریمی را فردی بزدل خطاب کرد و خطاب به علی کریمی اینطور پیام داد “که روزی پاسخ حرف های بزدلانه تو را خواهم داد” زمانی که این پیام به گوش کریمی رسید در واکنش به آن پیام های مختلفی را اعلام کرد و همچنین از کی روش خواست تا در مناظره رو در رو ادعاهای گفته شده در رابطه با او را پاسخ دهد.

آیا اختلافات میان این دو رفع شده است؟

با وجود اینکه حدود سه سال از زمان آخرین حضور کارلوس کی ‌روش به عنوان مربی در تیم ملی ایران می گذرد و خبر ها حاکی از آن دارند که کی روش آمد؛ علی کریمی به سیم آخر زد و در واکنش شدید نسبت به انتشار این خبر استوری های مختلفی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد. این واکنش نشان دهنده این است که هنوز هم اختلاف میان این دو شخص برطرف نشده و هر کدام از آنها همچنان در مواضع خود نسبت به طرف مقابل قرار دارند. علی کریمی همچنان معتقد است که کی‌روش شایسته مربیگری ایرانی نیست و ارزش پرداخت هزینه زیاد را ندارد.

اختلافات میان علی کریمی و کی روش چه حاشیه هایی ایجاد کرده است؟

اختلافات میان علی کریمی و کی روش چه حاشیه هایی ایجاد کرده است؟

بهتر است بدانید که در زمان حضور کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی ایران نه تنها با علی کریمی بلکه با بسیاری از اهالی فوتبال درگیری و اختلاف داشت و بارها انتقادهایی را نسبت به افراد دیگری از جمله مایلی کهن مربی و بازیکن سابق ایران بیان داشته است. این طرز رفتار نشان دهنده این واقعیت است که هرکس که با کی‌روش همسو و هم نظر نباشد، مورد نقد و انتقاد او قرار خواهد گرفت و اگر بتواند او را از تیم ملی خط خواهد زد. همچنان که پس از اختلاف علی کریمی در آخرین لیست خود نام علی کریمی را به عنوان بازیکن قرار نداد و زمانی هم که علی کریمی به عنوان دستیار فعالیت داشت به خاطر اختلاف نظر با یکدیگر داشتند خیلی زود علی کریمی از این سمت استعفا داد. او بارها جزئیات اختلاف و ناراحتی خود را از کی روش در ویدئو ها و مصاحبه های مختلف در برنامه های تلویزیونی بیان داشته است.

اختلافات میان این دو نفر از چه زمانی آغاز شد؟

اختلاف و درگیری میان این دو نفر زمانی ایجاد شد که کی روش انتقادهای شدیدی نسبت به برانکو ایوانکوویچ که در آن زمان مربی تیم پرسپولیس بیان داشت و همچنین نقدهایی را هم نسبت به تیم پرسپولیس که تیم باشگاهی و مورد علاقه علی کریمی از بیان داشت همین انتقادها سبب شد که جرقه اختلاف نظر میان آنها ایجاد شود.

نظر کی روش درباره علی کریمی چگونه بود؟

نظر کی روش درباره علی کریمی چگونه بود؟

کی‌روش در ابتدا علی کریمی را یک مهره کلیدی و بازیکن با سابقه می دانست که حضور او در تیم ملی چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان دستیار مفید و موثر خواهد بود. اما بعدها که اختلاف میان این دو شدت گرفت او علی کریمی را یک بزدل خطاب کرد.

آیا کی روش در جواب علی کریمی در رابطه با بازگشت دوباره او واکنشی نشان داده است؟

همان طور که گفتیم واکنش تند و باورنکردنی علی کریمی به شایعه بازگشت کیروش در اینستاگرام منتشر شد. اما این طور به نظر می رسد که تاکنون کی ‌روش در رابطه با این اظهارنظر واکنشی نشان داده و در مصاحبه هایش در رابطه با استوری و پیام ها هیچ نظری را بیان کرده است.

سوالات متداول

 1. آیا ناراحتی کی روش از علی کریمی در شبکه های اجتماعی بازتاب داشت؟

  کی روش بار ها ناراحتی خود را از علی کریمی در شبکه های اجتماعی مطرح کرده است.

 2. آیا درگیری علی کریمی و کی روش از ابتدای حضور این مربی شکل گرفت؟

  اختلاف علی کریمی و کی روش مدتی بعد از حضور این مربی ایجاد شد.

 3. آیا علی کریمی و کی ‌روش هنوز با هم اختلاف دارند؟

  اختلاف علی کریمی و کی روش با وجود حضور دوباره این مربی هنوز پابرجاست.

 4. اصلی ترین دلیل اختلاف علی کریمی با این مربی پرتغالی چیست؟

  دلیل اختلاف علی کریمی با این مربی مبلغ بالای قرارداد و درگیری های اخلاقی بوده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :