پس از عبور تیم ملی ایران از بازی های مقدماتی جام جهانی و صعود به به جام جهانی 2022، تیم ایران با رهبری سر مربی خود کارلوس کی روش به قطر سفر خواهد کرد. تیم ایران با تیم های ولز، آمریکا و انگلیس هم گروه شده است و در یکی از دیدار های خود به مصاف تیم آمریکا خواهد رفت. در این دیدار باید بازیکن ها با یک ترکیب درست و اصولی بازی کنند تا به پیروزی دست یابند. در این مطلب در مورد ترکیب تیم ملی برابر آمریکا صحبت خواهیم کرد.

  • اگر علاقه به پیش بینی جام جهانی 2022 دارید می توانید با مشخص شدن نهایی ترکیب تیم ملی ایران در برار آمریکا اقدام به پیش بینی کنید. می توانید برای ورود به وب سایت های معتبر بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
زمان برگزاری بازی ایران و آمریکا چه موقعی است؟

زمان برگزاری بازی ایران و آمریکا چه موقعی است؟

پس از قرعه کشی و انتخاب گروه ها، زمان و مکان تمام بازی ها تعیین شد. طبق قرار سازمان جهانی فوتبال قرار است که در تاریخ 29 نوامبر سال 2022 یعنی در روز سه شنبه 8 آذر ماه سال 1401 تیم ملی ایران و تیم ملی آمریکا به دیدار هم بروند. این بازی در ورزشگاه الثمامه که در شهر دوحه قطر قرار دارد برگزار خواهد شد و تماشاچیان زیادی می توانند به این ورزشگاه رفته و بازی را از نزدیک تماشا کنند. این بازی در ساعت 22 و 30 دقیقه به وقت ایران خواهد بود. در نهایت با انتخاب شدن کارلوس کیروش به عنوان مربی تکلیف خیلی چیزهای دیگر مثل ترکیب تیم ملی مشخص شد.

ترکیب احتمالی تیم ملی برابر آمریکا چگونه است؟

ترکیب احتمالی تیم ملی برابر آمریکا چگونه است؟

ترکیب های زیادی برای تیم ایران پیش بینی نشده است. با توجه به روی کار آمدن کی روش، مشخص می شود که او فقط از افراد با تجربه و با سابقه در تیم ملی استفاده خواهد کرد و ریسک استفاده از بازیکنان جدید را به جان نمی خرد. یک ترکیب ایران مقابل امریکا در جام جهانی که پیش بینی شده است این چنین می باشد: علیرضا بیرانوند، امیر عابد زاده، سید حسین حسینی، پیام نیازمند به عنوان دروازه بان، محمد حسین کنعانی‌ زادگان، مجید حسینی، مرتضی پورعلی‌ گنجی، شجاع خلیل‌ زاده در پست مدافع میانی، صادق محرمی، رامین رضاییان، صالح حردانی مدافع راست، امید نورافکن، میلاد محمدی، ابوالفضل جلالی به عنوان مدافع چپ، سعید عزت‌ اللهی، امید ابراهیمی، میلاد سرلک، احمد نور اللهی، احسان حاج‌ صفی هافبک های دفاعی تیم، سامان قدوس هافبک تهاجمی و علیرضا جهانبخش، علی قلی‌ زاده، مهدی ترابی، مهدی طارمی، وحید امیری وینگر و سردار آزمون، کریم انصاری‌ فرد هم به عنوان مهاجم خواهند بود.

ترکیب اصلی تیم ملی برابر آمریکا چه زمانی اعلام می شود؟

ترکیب اصلی تیم ملی برابر آمریکا چه زمانی اعلام می شود؟

سر مربی همه تیم ها باید 30 روز قبل از این که بازی های جام جهانی شروع شود، ترکیب های خود را اعلام کنند. تمام تیم ها باید 4 دروازه بان داشته باشند و 26 بازیکن نیز در لیست وجود داشته باشد. از همه بازیکن ها تست های کرونا گرفته می شود که در صورت لزوم بازیکن های بیمار را تعویض می کنند. در صورت اعلام لیست ها دیگر نمی توان تغییری در لیست اجرا کرد. شماره پیراهن بازیکن ها از 1 تا 30 به ترتیب می باشد. نگاه ویژه فیفا به بازی ایران آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ توجه های زیادی را جلب کرده است و در این دیدار مشخص خواهد شد که کدام تیم به مرحله حذفی صعود خواهد کرد.

پیش بینی می شود ایران از چه سیستمی در این بازی استفاده کند؟

پیش بینی می شود ایران از چه سیستمی در این بازی استفاده کند؟

با توجه به این که بازیکن های تیم ملی افراد بسیار قوی و با تجربه ای هستند می توان حدس زد که در هر ترکیبی که قرار بگیرند می توانند به بهترین نحو عمل کنند. همان طور که برخی از تیم ها، تیم ملی ایران را یک تیم سر سخت با بازیکنانی قدرت مند می شناسند. با توجه به سابقه کی روش در بازی های تیم ملی می توان حدس زد که از چه سیستمی در جام جهانی 2022 استفاده خواهد کرد. دیدار ایران – آمریکا دومین دیدار حساس تاریخ جام جهانی خواهد بود.

ترکیب تیم ملی برابر آمریکا را در کجا می توانیم مشاهده کنیم؟

ترکیب تیم ملی برابر آمریکا را در کجا می توانیم مشاهده کنیم؟

برای این که بتوانید ترکیب تیم ملی را مشاهده کنید باید این جمله را در قسمت جست و جوی مرورگر خود وارد کرده و سرچ کنید. با این کار تصاویر و مطالب زیادی برای شما پیدا خواهد شد. در بسیاری از سایت های ورزشی و سایت فیفا نیز اطلاعات و تصاویری زیادی وجود دارد که می توان به آن ها مراجعه کرد. دیدار «ایران-آمریکا» در بین 10 بازی مهم جام جهانی 2022 قطر قرار دارد.

سوالات متداول

  1. چه کسی ترکیب تیم ملی برابر آمریکا را می چیند؟

    سر مربی تیم ملی ایران کارلوس کی روش است که ترکیب تیم ملی برابر آمریکا را چیده و اعلام خواهد کرد.

  2. در چه تاریخی باید ترکیب تیم ملی برابر آمریکا به فیفا اعلام شود؟

    28 مهر ماه 1401 آخرین مهلت برای اعلام ترکیب تیم ملی برابر آمریکا می باشد.

  3. در ترکیب تیم ملی برابر آمریکا چه کسانی مهاجم خواهند بود؟

    در ترکیب تیم ملی انصاری فرد و آزمون مهاجم خواهند بود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :