تیم ملی ایران بعد از انجام چند بازی دوستانه در رقابت های جام جهانی 2022 قطر حضور می یابد و قرار است با خواندن این مقاله نسبت به زمان بازی تیم ملی فوتبال ایران آگاه شوید. لازم به بیان است که در صورت تمایل می توانید اقدام به پیش بینی جام جهانی 2022 کنید و از راه کسب سود کنید.

  • تنها با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ می توانید به بهترین سایت پیش بینی فوتبال هدایت شوید.
آیا زمان بازی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی مشخص شده است؟

آیا زمان بازی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی مشخص شده است؟

این سوالی است که در ذهن همه دوست داران جام جهانی نقش بسته؛ در جواب باید گفت بله. رقابت های جام جهانی از اواخر آبان ماه آغاز می شود و ایران هم که در گروه B این رقابت ها حضور دارد و با تیم های انگلیس، آمریکا و ولز هم گروه است برای اولین صعود تاریخ خود به مرحله حذفی جام جهانی تلاش می کند.

زمان بازی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2022 کی است؟

تیم ملی ایران قبل از صعود به مرحله حذفی با سه تیم هم گروه است و برای صعود نیازمند کسب حداقل امتیاز است. می توانید در صورت تمایل به پخش زنده جام جهانی قطر 2022 مراجعه کرده و از نتایج بازی آگاه شوید.

برنامه کامل بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر

برنامه کامل بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر

بازی های مهم تیم ما:

بازی با انگلیس

ایران در اولین دیدار به مصاف انگلیس پر مهره می رود؛ تیمی که در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه از رسیدن به فینال بازماند و به مقام چهارمی رسید حالا با انگیزه های فراوان و بازیکنان پخته تر پا به این میدان می گذارد تا شاید رقابت متفاوتی را شکل دهد. با توجه به این که تیم ملی کشورمان در گروه B رقابت ها حضور دارد در اولین بازی از روز دوم رقابت ها در تاریخ 30 آبان ماه و از ساعت 16:30 دقیقه در کشور قطر به مصاف انگلیس می رود.

بازی با ولز

هفته دوم رقابت های جام جهانی در گروه B با بازی ایران و ولز آغاز می شود؛ ولزی که حالا بعد از سال ها و برای دومین بار خود را به این جام رسانده انگیزه های مضاعفی برای کسب امتیاز و صعود از این مرحله دارد. ولز و ایران در تاریخ 4 آذر ماه و از ساعت 13:30 به مصاف تیم ملی ولز می رود که گرت بیل بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو می بندد و حریف آسانی برای ایران نخواهد بود.

بازی با آمریکا

بازی با آمریکا

اما هفته سوم از این رقابت ها بازی که فقط عطر و بوی ورزشی ندارد و سرتاسر بوی سیاست می دهد؛ بازی حیثیتی بین دو تیم ایران و آمریکا که در سومین هفته از رقابت های گروهی این دوره برگزار می شود. آمریکا را هم نمی توان دست کم گرفت چرا که بیشتر از ولز تشکیل شده از بازیکنان نام آشنا است که حداقل نام 5 بازیکن از ترکیب این تیم را همگان شنیده ایم؛ البته که بازی آخر مقابل آمریکا می تواند سکوی پرتاب ما به مرحله خذفی رقابت های جام جهانی باشد. این بازی در تاریخ 8 آذر ماه از ساعت 22:30 در کشور میزبان یعنی قطر برگزار می شود.

ساعت برگزاری بازی های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی

باتوجه به اینکه هنوز مرحله گروهی آغاز نشده، تیمی هم برای مرحله حذفی منتخب نشده پس فعلا فقط برنامه مسابقات در مرحله گروهی اعلام شده و ایران سه بازی در این رقابت ها انجام خواهد داد تا شاید بتواند برای اولین بار از دور گروهی صعود کند.

زمان بازی های ایران اعلام شد

زمان بازی های تیم ملی ایران در جام جهانی قطر به شکل زیر است:

تیم ملی ایران در هفته اول با انگلیس بازی می کند که این دیدار در تاریخ 30 آبان از ساعت 16:30 آغاز می شود.

در دومین بازی ایران به مصاف ولز با انگیزه می روند که این بازی در تاریخ 4 آذر و از ساعت 13:30 آغاز می شود.

در هفته آخر رقابت های گروهی نیز ایران در مقابل آمریکا صف آرایی می کند و این بازی در تاریخ 8 آذر و از ساعت 22:30 آغاز می شود.

زمان بازی های تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران چگونه است؟

زمان بازی های تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران چگونه است؟

تیم ملی ایران برای این رقابت ها یک اردوی تمرینی در نظر گرفته این اردو از اواخر شهریور ماه و حدوداً ده روز در کشور اتریش برگزار خواهد شد. تیم ایران در این اردو دو بازی تدارکاتی سرسخت و با دو کشور حاظر در جام جهانی برگزار می کند؛ اولین بازی تدارکاتی ایران در این اردو در تاریخ یکم مهر ماه مقابل اروگوئه برگزار می شود و این اولین محک جدی تیم ملی ایران برای شرکت در رقابت های جام جهانی خواهد بود.

دومین محک جدی ایران پیش از این رقابت ها سنگال است؛ تیمی که سادیو مانه ستاره بی چون و چرای بایرن مونیخ را در اختیار دارد و قرار است حسابی با مدافعان تیم ملی در رقابت باشد و مدافعین ایران کار سختی را در هردو بازی تدارکاتی مقابل مهاجمین دو تیم اروگوئه و سنگال خواهند داشت.

آیا احتمال تغییر زمان بازی تیم ملی فوتبال ایران برابر اروگوئه و سنگال وجود دارد؟

بنظر نمی رسد زمان های اعلام شده برای اردوی اتریش و دو بازی تدارکاتی ایران مقابل دو تیم اروگوئه و سنگال تغییر کند و این دو بازی در تاریخ های یکم و پنجم مهرماه در کشور اتریش برگزار می شود. لازم به ذکر است این بازی ها پشت در های بسته برگزار می شود و تماشاچیان نمی توانند از نزدیک تیم کشور خود را همراهی کنند.

محل برگزاری بازی های ایران در جام جهانی قطر

رقابت دو تیم ایران و انگلیس در ورزشگاه بین المللی خلیفه، بازی ایران و ولز در ورزشگاه احمد بن علی الریان و بازی آخر مقابل آمریکا در ورزشگاه الثومه برگزار می شود.

آیا امکان تغییر زمان بازی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی وجود دارد؟

بنظر نمی رسد تاریخ رقابت های ایران در این رقابت و کمتر از دوماه مانده به آغاز این رقابت تغییر کند؛ آخرین تغییری که صورت گرفت تغییر زمان بازی افتتاحیه بود که بجای تاریخ 30 آبان، در تاریخ 29 آبان برگزار می شود و سوت آغاز این رقابت ها نواخته می شود.

سوالات متداول

  1. امکان تغییر تاریخ بازی های ایران وجود دارید؟

    این بازی ها در تاریخ اعلام شده برگزار می شود.

  2. امکان لغو بازی های تدارکاتی اردوی اتریش وجود دارد؟

    این بازی ها در تاریخ اعلام شده برگزار می شود و هنوز خبری درز نکرده است.

  3. اولین بازی ایران در چه تاریخی انجام می شود؟

    30 آبان مقابل انگلیس.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :