کیمیا تاج‌ زاد یکی از هنرمند های فعال و از سلبریتی های اینستاگرام است که با به اشتراک گذاشتن پست و استوری های متعدد افراد بسیاری را به خود جذب کرد. وی متولد بیست و هشتم مرداد ماه سال هفتاد و نه در تهران به دنیا آمد. در ادامه به بیوگرافی کیمیا تاج زاد می پردازیم پس همراه ما باشید‌‌.

 • برای بدست آورند اطلاعات بیشتر از هنرمندان و سلبریتی ها می توانید دسته بندی خبر ها و حواشی ها سایت ما را دنبال نمایید.
کیمیا تاج‌ زاد کیست؟

کیمیا تاج‌ زاد کیست؟

احتمالا تا به اکنون نام کیمیا تاج زاد که یکی از سلبریتی های معروف ایران است؛ به گوش شما خورده است ولی به طور دقیق او را نمی شناسید به همین دلیل قصد داریم در این مقاله اطلاعاتی را از وی در اختیار شما قرار دهیم. کیمیا در بیست و هشتم سال هفتاد و نه در تهران به دنیا آمد. او به علت علاقه زیادی که به خوانندگی داشت در این حیطه به فعالیت پرداخت و توانست افراد زیادی را به سمت خود جذب کند‌. او دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی معماری از دانشگاه آزاد است. وی از نواختن ساز هایی مانند گیتار کار خود را آغاز کرد و سعی کرد تا روز به روز پیشرفت زیادی کند که در این حیطه موفق هم بود. او بعد از گذشت مدتی در زمینه خوانندگی هم به فعالیت پرداخت و در حال حاضر هم که علاقه زیادی به والیبال دارد. او در دوره دبیرستان رشته تحصیلی اش ریاضی فیزیک بوده و فقط یک برادر کوچکتر از خودش دارد‌.

او فعالیتش را در موسیقی از سال هشتاد و چهار آغاز کرد یعنی زمانی که درست پنج سال داشت‌. او در این سن دوره های ارف و بلز را در صدا و سیما گذراند و بعد از اتمام این دوره، به دوره های ساز شناسی رفت. از سال هزار و سیصد و نود و پنج که او شانزده ساله شد به کلاس های گیتار رفت و بعد از گذشت مدت کوتاهی در کلاس های گیتار حضور پیدا کرد و بعد از چند ماه تسلط و مهارت زیادی به دست آورد. هم زمان با این که گیتار را فرا گرفت ساز پیانو را هم آغاز کرد تا این که خرداد ماه سال نود و هفت زمانی که هجده سال داشت توانست آهنگی را با علیشمس به صورت اشتراکی بخواند که همین مورد استقبال بسیاری ها قرار گرفت. کیمیا به علت علاقه ای که از کودکی به خوانندگی داشته توانسته در این حیطه به بهترین نحو ممکن به فعالیت بپردازد و در بیست و دو سالگی در اوج قرار گیرد و همه گان را به خود جذب کند.

عکس های کیمیا تاج‌ زاد را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های کیمیا تاج‌ زاد را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر علاقه مند هستید تا به عکس های این خواننده دست یابید می توانید نام او را در مرورگر های مختلف وارد کنید و از این طریق به بهترین شکل ممکن به همه تصاویر این شخصیت دست یابید. امروزه روش های بسیاری برای مشاهده تصاویر این شخص وجود دارد که یکی از این روش ها از طریق شبکه های اجتماعی مختلف می باشد. بعضی از افراد تمام عکس های هنرمندان و چهره های معروف را جمع آوری می کنند و هر یک از آن ها را در صفحه مجازی شان و یا صفحات دیگر مثل فن پیج هایی که برای آن ها زده اند به اشتراک می گذارند. هر کدام از عکس های این شخصیت لایک و کامنت زیادی را به خود اختصاص می‌ دهد.

معروف ترین آهنگ های کیمیا تاج‌ زاد کدامند؟

معروف ترین آهنگ های کیمیا تاج‌ زاد کدامند؟

این خواننده تا به اکنون آهنگ های بسیاری خوانده و توانسته جز بهترین خواننده ها باشد. این خواننده با خواننده معروف علیشمس نیز همکاری داشته و با او آهنگ های زیادی خوانده است. در ادامه به معرفی چند آهنگ او می پردازیم پس همراه ما باشید.

هوس عاشقی

هوس عاشقی یکی از آهنگ هایی است که تا به اکنون مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این آهنگ با همکاری علیشمس خوانده شد و روی سایت های زیادی قرار گرفت.

سنگ صبور

یکی دیگر از آهنگ های کیمیا سنگ صبور نام دارد که این آهنگ هم همانند دیگر آهنگ ها مورد توجه بسیاری ها قرار گرفت و توانست با این آهنگ روز به روز به شهرتش بی افزاید. این آهنگ در سایت های متعدد با دو کیفیت قرار داده شد که افراد با هر کیفیتی که خواستند آن را دانلود کنند.

لجباز

لجباز از آهنگ هایی است که روی سایت های متعدد قرار گرفت و جز برترین آهنگ های کیمیا قرار گرفت. این آهنگ در حال حاضر در کانال های تلگرامی متعدد هم قرار گرفته و دسترسی را برای علاقه مندان راحت تر کرده است.

نرو

نرو

این آهنگ فوق العاده احساسی است و با این که کیمیا جز خواننده های تازه کار است اما توانست این آهنگ را به بهترین نحو ممکن بخواند.

حس خوب

این آهنگ هم جز آهنگ های پر طرفدار است که مورد توجه بسیاری ها قرار گرفت و توانست به نسبت دیگر آهنگ هایش در اوج قرار گیرد.

آهنگ های کیمیا تاج‌ زاد را چگونه دانلود کنیم؟

اگر شما هم علاقه مند هستید تا آهنگ های این خواننده را دانلود کنید باید بگوییم می توان با وارد کردن نام او در قسمت جستجوگر وارد کنید و از سایت های متعدد آهنگ های او را دانلود کنید. امروزه آهنگ های بسیاری از این خواننده به اشتراک گذاشته شده که هر کدام به نوعی مورد دانلود همه گان قرار گرفته است. اگر شما علاقه مند هستید تا از طریق شبکه های اجتماعی هم به دانلود آهنگ های این شخصیت بپردازید می توانید به کانال های تلگرامی متعدد بروید و از این طریق هم به بهترین شکل ممکن به همه آهنگ های این شخصیت دست یابید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت های متعدد مراجعه کنید.

آدرس پیج کیمیا تاج‌ زاد چیست؟

برای دست یابی به پیج اینستاگرام کیمیا می توانید نام او را به لاتین در قسمت جستجوگر اینستاگرام وارد کنید و از این طریق به پیج او و فن پیج هایی که برای او ایجاد کرده اید دسترسی پیدا کنید. او در این پیج بیش از یک میلیون فالوور دارد و پست های زیادی هم برای هوادارانش به اشتراک گذاشته است که هر یک لایک و کامنت زیادی را به خود اختصاص داده است. افرادی که از هواداران کیمیا هستند نیز برای این شخصیت پیج هایی زده اند و موزیک ویدئو و عکس های او را به اشتراک گذاشته اند.

موزیک ویدیو های کیمیا تاج‌ زاد را در کجا مشاهده کنیم؟

موزیک ویدیو های کیمیا تاج‌ زاد را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر شما هم علاقه مند هستید تا به موزیک ویدئو های کیمیا دست یابید باید به سرویس هایی نظیر یوتیوب مراجعه کنید. چرا که در این سرویس ها موزیک ویدئو های بسیاری به اشتراک گذاشته شده اند که هر کدام بازدید زیادی را به خود اختصاص داده اند. در صفحات مجازی که در اینستاگرام هم برای این هنرمند زده اند موزیک ویدئو های بسیاری را به اشتراک گذاشته اند که هر کدام لایک و کامنت زیادی را به خود اختصاص داده است. سرویس هایی نظیر آپارات نیز جز سرویس هایی است که موزیک ویدئو های زیادی از کیمیا را به اشتراک گذاشته است.

همسر کیمیا تاج‌ زاد کیست؟

کیمیا تا به اکنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر هنوز مجرد است. در بسیاری از سایت ها منتشر شد که این هنرمند ازدواج کرده و حتی بچه هم دارد اما باید بگوییم او با هوادارانش عکس منتشر کرده و ازدواج نکرده است. او با همکاری کردن با خواننده معروف علیشمس برای خودش شایعه ایجاد کرد و همه فکر کردند که او با علیشمس ازدواج کرده است اما اینطور نیست. اگر شما به پیج او سر بزنید متوجه می شوید که این خواننده هنوز ازدواج نکرده است. اگر او ازدواج کرده بود عکسی را در قالب پست و استوری به اشتراک می گذاشت در صورتی که او هیچ عکسی را به اشتراک نگذاشته است.

کیمیا تاج‌ زاد کجا زندگی می کند؟

کیمیا تاج‌ زاد کجا زندگی می کند؟

کیمیا در تهران متولد شد و هم اکنون در همین شهر زندگی خود را سپری می کند. در بعضی از رسانه ها منتشر شد که این خواننده به ترکیه مهاجرت کرده است اما اینطور نیست و او تا به اکنون در این رابطه هیچ مطلبی منتشر نکرده است.

کیمیا تاج‌ زاد چه حاشیه هایی داشته است؟

این خواننده همیشه سعی کرده تا به دور از حاشیه زندگی خود را سپری کند و تا به حدی هم در این حیطه موفق بوده است. یکی از حاشیه هایی که کیمیا داشته در رابطه با همکاری اش با خواننده معروف به نام علیشمس است چرا که زمانی که با این خواننده همکاری کرد در همه رسانه ها منتشر شد که کیمیا با عیلیشمس ازدواج کرده است در صورتی که این چنین نیست.

سوالات متداول

 1. کیمیا تاج زاد کیست؟

  کیمیا تاج زاد یکی از خواننده های معروف است که با همکاری کردن با علیشمس توانست به شهرتش بی افزاید.

 2. کیمیا تاج زاد چند سال دارد؟

  او در بیست و هشتم مرداد ماه سال هفتاد و نه به دنیا آمد و در حال حاضر حدودا بیست و دو سال دارد.

 3. نام همسر کیمیا تاج زاد چیست؟

  کیمیا تاج زاد در حال حاضر ازدواج نکرده است.

 4. کیمیا تاج زاد در چه زمینه ای به فعالیت پرداخته است؟

  کیمیا تاج زاد در زمینه خوانندگی به فعالیت پرداخت و اکنون جز بهترین خواننده ها می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :