در این قسمت از مقاله می خواهیم به یک قهرمان ufc معروف جهان یعنی کارنر مگرگور بپردازیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

کارنر مگرگور اهل کجاست

کارنر مگرگور اهل کجاست

مک گرگور در سال 1988 در شهر دوبلین به دنیا آمده است، مگرگور اولین مبارزی است که همزمان در دو وزن مختلف مسابقات یو اف سی به قهرمانی رسید و نیز او یکی از بهترین مبارزان هنر های رزمی ترکیبی در تمام ادوار به ‌شمار می‌ رود. گرگور مبارزه ترکیبی حرفه‌ ای خود را از سال 2008 شروع کرد و در سال 2015 توانست در مبارزه برای کمربند قهرمانی پَر وزن ژوزه آلدو قهرمان شکست‌ ناپذیر ufc را در 14 ثانیه شکست بدهد و به قهرمانی جهان برسد. مک گرگور در این حرفه به افتخارات زیادی رسیده است و هم اکنون یکی از سلبریتی های معروف در سرتاسر جهان می باشد.

امیر علی‌اکبری یکی از بهترین مبارزان هنر های رزمی ترکیبی اهل ایران است، هم چنین او برندهٔ مدال طلای قهرمانی کشتی فرنگی جهان در سال 2010، برنده برنز قهرمانی جهان در سال 2009 و برنده مدال طلای قهرمانی آسیا شده است، از او به عنوان شیر ایرانی یاد می شود. یکی از هیجان انگیز ترین مسابقات از نظر تماشاچیان مسابقه ی بین دو مبارز کارنر مگرگور و امیر علی اکبری می باشد، این دو مبارز تا به امروز چندین مبارزه ی جنجالی با هم داشته اند.

کارنر مگرگور والپیپر

کارنر مگرگور والپیپر

کارنر مک‌ گرگور زمانی به ufc وارد شد (ufc چیست) که به قهرمانی دو وزن هم ‌زمان در Cage Warriors بود و 8 بازی آخرش را هم به‌ طور متوالی برنده شده بود. کارنر در اولین مسابقه رسمی خود در ufc که در سال 2013 بود، حریف خود مارکوس بریماج را با عملکردی منحصر به فرد در تنها یک دقیقه ناک اوت کرد و توانست جایزه تاک اوت شب را از سازمان یو اف سی دریافت کند. بعد از این مسابقه ی هیجانی که کارنر توانست در آن قدرت بدنی و هم چنین استعداد خود را در این حرفه به رخ دیگران بکشد، بسیار معروف و مشهور شد. جالب است که بدانید خیلی از طرفداران کارنر به دلیل علاقه ی زیادی که به او دارند، عکس های کارنر مگرگور را برای والپیپر گوشیشان انتخاب کرده اند.

مبارزه conor mcgregor و حبیب

مبارزه conor mcgregor و حبیب

حبیب قهرمان ufc نیز یکی از مبارزان ترکیبی حرفه‌ ای و قهرمان سبک ‌وزن مسابقات یو اف سی می باشد. از او به عنوان مبارزه شکست ناپذیر یاد می شود، حبیب که در سال 2018 با غلبه بر کانر مک گرگور توانست از مقام قهرمانی خود دفاع کند و آن را تسلیم به کارنر مگرگور نکند. در حالت کلی کارنر مگرگور و حبیب مبارزه و مسابقاتشان همیشه یکی از پر طرفدار و هیجان انگیز ترین مسابقه ها در ufc بوده است. بهتر است که بدانید حبیب به دلیل مرگ پدرش بعد از کسب بیست و نهمین برد از 29 بازی در رقابت‌ های حرفه ‌ای که برابر جاستین داشت، با دفاع مجدد از عنوان قهرمانی جهانیش از این حرفه خداحافظی کرد.

اهنگ ورود منحصر به فرد کارنر

اهنگ ورود منحصر به فرد کارنر

جالب است که بدانید اهنگ ورودی کارنر مگرگور و هم چنین مدل راه رفتن او بسیار خاص و منحصر به فرد است و همین دلیل باعث شهرت بیشتر او شده است، چرا که مدل راه رفتن کارنر ترند شده است و توسط خیلی از افراد و هم چنین هواداران او انجام می شود. برخی از افراد معتقد هستند که این مدل راه رفتن او نشانه ی این است که حریفان خود را بی قدرت و در برابر خودش ناچیز می پندارد و برای نشان دادن قدرت خود این گونه راه می رود.

هم چنین اهنگ ورود به رینگ کارنر مگرگور بسیار خاص و هیجانی می باشد، او درباره ی انتخاب آن گفته است که این آهنگ نشانه ی قدرت من است و من با این آهنگ هنگام ورود به رینگ قدرت بیشتری در خود احساس می کنم، این آهنگ در سایت های مختلف برای دانلود گذاشته شده است و کسانی که می خواهند می توانند این آهنگ را به راحتی دانلود کنند.

کارنر مگرگور قانون جذب برایش چگونه اثر کرده است؟ این سوال خیلی از افراد می باشد، در این باره باید بگوییم که جرقه ی آن برای کارنر مک گروگر در سال 2015 زده شد. بعد از آن او به تمرین قانون جذب در زندگی روزمره و حتی برای جزئی ترین مسائل خودش پرداخت. جالب است که بدانید سال 2015 نقطه شروع مگرگور جدید و نقطه پایان مگرگور قدیم بوده است، بعد از آن قانون جذب نقش مرکزی ای در زندگی مک مگرگور داشته است.

خداحافظی کارنر مگرگور

کارنر با کسب کردن افتخارات زیاد و هم چنین بدست آورد شهرت زیاد در این حرفه در سال 2019 خبر خداحافظی خود را از طریق رسانه ها عمومی کرد. اما این خداحافظی مدت زمان کمی دوام داشت، چرا که در سال 2020 با ناک ‌اوت دونالد سرونی مبارز سطح بالای یو اف سی  در کمتر 40 ثانیه، به مسابقات ترکیبی حرفه ‌ای خود بازگشت. البته او دوباره در 6 ژوئن همان سال 2020 با انتشار پستی در اینستاگرام خود، اعلام کرد برای همیشه از رقابت حرفه ‌ای خداحافظی کرده ‌است.

مبارزه کارنر مگرگور و امیر علی اکبری

مبارزه کارنر مگرگور و امیر علی اکبری

همان طور که گفتیم امیر علی‌اکبری یکی از بهترین مبارزان هنر های رزمی ترکیبی اهل ایران است، هم چنین او برندهٔ مدال طلای قهرمانی کشتی فرنگی جهان در سال 2010، برنده برنز قهرمانی جهان در سال 2009 و برنده مدال طلای قهرمانی آسیا شده است. این دو مبارز حرفه ای و سرسخت تا به الان مبارزاتی با یکدیگر داشته اند، که از نظر تماشاچیان مسابقه ی بین دو مبارز بسیار هیجانی بوده و ارزش دیدن را داشته است. در یکی از این مسابقات که همه افراد حاضر در آن جا فکرمی کردند که کارنر پیروز مسابقه است، ناگهان خلاف آن ثابت شد و امیر علی اکبری در یک حرکت حرفه ای، حریف خود را ناک اوت کرد و پیروز مسابقه شد و پرچم ایران را بالای سر خود نگه داشت.

علت دستگیری کارنر مگرگور

مگرگور که یکی از بهترین مبارزان هنر های رزمی ترکیبی در تمام ادوار به ‌شمار می‌ رود، مدتی قبل در سواحل میامی آمریکا دستگیر شد. او به اتهام سرقت تلفن همراه یکی از طرفدارانش و پس از آن لگد کردن و خسارت زدن به آن، دستگیر شد. افرادی که در آن جا حضور داشته اند، در این باره بیان کردند که فردی با گوشی تلفن همراه خود اقدام به عکسبرداری از مگرگور کرده که نارضایتی و واکنش تند او را به همراه داشته است، تا حدی که تلفن همراه هوادارش را گرفته و آن را به زمین کوبیده و سپس زیر پای خود لگد می ‌کند. بعد از این اتفاق آن فرد به پلیس مراجعه کرده و از کارنر شکایت می کند، به همین دلیل پلیس مجبور به دستگیری او می شود.

ثروت conor mcgregor

ثروت conor mcgregor چقدر می باشد ؟

او یکی از مبارزان معروف و هم چنین مشهوراست، که بخاطره عملکرد فوق العاده ای که در مسابقات از خود ارائه داده است، بسیارمعروف شده است. هم چنین در این حرفه ثروت کارنر مگرگور به میلیون ها دلار رسیده است و جزء یکی از پولدار ترین سلبریتی های حال حاضر است. او در حال حاضر در شهر هایی مانند ایرلند، ماربیا، لاس وگاس عمارت های بسیار لاکچری خریداری کرده است. یکی از تفریحات او بعد از بازنشستگی جت اسکی است، او این روز ها به دور از هیاهو مشغول لذت بردن از زندگی در ایرلند در کنار خانواده اش است و با آرامش طعم زندگی کامل بدون مبارزه را می‌ چشد و از آن لذت می برد.

هم چنین درمورد ثروت او، عده ای معتقدند کل درآمد کارنر بیش از 200 میلیون دلار است که توانسته علاوه بر مسابقات ufc با سرمایه گذاری ثروتش را چندین برابر کند، هم چنین گفته شده است که او فقط با شرکت در مسابقات توانسته است 35 میلیون دلار بدست آورد. طبق گفته برخی از آشنایان و دوستان او، کارنر علاقه ی زیادی به خرید خانه های لوکس و هم چنین ماشین های اسپورت دارد، به همین دلیل بخش کوچکی از پول خود را بر روی ماشین و خانه سرمایه گذاری کرده است.

سوالات متداول کاربران درباره ی کارنر مگرگور

کارنر مگرگور کیست؟

مک گرگور در سال 1988 در شهر دوبلین به دنیا آمده است، مگرگور اولین مبارزی است که همزمان در دو وزن مختلف مسابقات یو اف سی به قهرمانی رسید و نیز او یکی از بهترین مبارزان هنر های رزمی ترکیبی در تمام ادوار به ‌شمار می‌ رود. گرگور مبارزه ترکیبی حرفه‌ ای خود را از سال 2008 شروع کرد و در سال 2015 توانست در مبارزه برای کمربند قهرمانی پَر وزن ژوزه آلدو قهرمان شکست‌ ناپذیر ufc را در 14 ثانیه شکست بدهد و به قهرمانی جهان برسد.

علت دستگیری کارنر مگرگور چیست؟

او به اتهام سرقت تلفن همراه یکی از طرفدارانش و پس از آن لگد کردن و خسارت زدن به آن، در سواحل میامی آمریکا دستگیر شد. افرادی که در آن جا حضور داشته اند، در این باره بیان کردند که فردی با گوشی تلفن همراه خود اقدام به عکسبرداری از مگرگور کرده که نارضایتی و واکنش تند او را به همراه داشته است، تا حدی که تلفن همراه هوادارش را گرفته و آن را به زمین کوبیده و سپس زیر پای خود لگد می ‌کند.

کارنر در چه سالی به معروفیت رسید؟

کارنر در اولین مسابقه رسمی خود در ufc که در سال 2013 بود، حریف خود مارکوس بریماج را با عملکردی منحصر به فرد در تنها یک دقیقه ناک اوت کرد و توانست جایزه تاک اوت شب را از سازمان یو اف سی دریافت کند. بعد از این مسابقه ی هیجانی که کارنر توانست در آن قدرت بدنی و هم چنین استعداد خود را در این حرفه به رخ دیگران بکشد، بسیار معروف و مشهور شد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :