ورزشگاه سردار جنگل رشت یکی از استادیوم های ایرانی به نام در سراسر کشور می باشد که با چمن مصنوعی پوشیده شده و در حال حاضر در روستای فلکده می باشد و دسترسی به این ورزشگاه برای همه افراد آن منطقه به حساب می آید. این ورزشگاه برای افرادی که در آن به تمرین و یادگیری و آموختن مهارت های جدید ورزشی پرداخته اند، کامل بوده و همه اشخاص رضایت خودشان را نسبت به آن اعلام کرده اند. با توجه به این موضوع این استادیوم از بهترین ورزشگاه های همه ایران شناخته شده و برای ایجاد آن همچنین هزینه زیادی شده و در حدود ششصد میلیارد برای ساخت این استادیوم هزینه شده است. از این جهت اشخاص بسیار زیادی از هواداران تیم های شهرستان رشت و همینطور علاقه مندان به ورزش و رشته های متعدد قصد دارند که در رابطه با این استادیوم پر هوادار و محبوب اطلاعات زیادی کسب کنند و جزئیات و ویژگی های همه این ورزشگاه را مطالعه کنند. به همین علت پیشنهاد می‌ کنیم اگر شما همینطور که از علاقه‌ مندان به بدست آوردن اطلاعات در رابطه با استادیوم سردار جنگل رشت هستید، در ادامه مطلب ما را همراهی کنید تا اطلاعات و خصوصیات زیادی از آن را در اختیار شما قرار دهیم.

 • همچنین برای شما کاربران گرامی لینک ورود به قدیمی ترین سایت پیش بینی فوتبال را قرار داده ایم؛ بر روی لینک کلیک کنید تا به این سایت هدایت شوید.
معرفی ورزشگاه سردار جنگل رشت

معرفی ورزشگاه سردار جنگل رشت

ورزشگاه سردار جنگل رشت به عنوان یکی از استادیوم های فوتبال معرفی شده که در آن چمن مصنوعی است‌. این استادیوم در روستای فلکده است و در دهستان لاکان موجود می باشد و بخش مرکزی این استادیوم بخش خارجی حومه رشت به حساب می آید. این استادیوم مدتی به عنوان یکی از پروژه های نیمه کاره در دهکده المپیک رشت معرفی شده بود. با توجه به این که بازی های مهم فوتبال شهر رشت مثل بازی های داماش گیلان و سپید رود رشت در این استادیوم برگزار می‌ شد، افراد زیادی کنجکاو هستند که در رابطه با این ورزشگاه اطلاعات زیادی کسب کنند و بعد از آن به به دست آوردن جزئیات بیشتر پرداختند‌.

اسم کامل این استادیوم، ورزشگاه سردار جنگل رشت است که در محل خارج از اطراف رشت ایجاد شده است و ساخت آن چند سال بعد توسط بهترین معماران و طراحان معماری زمان زیادی برد. اداره کل تربیت بدنی گیلان مالک و مدیر این استادیوم معرفی شده است و نوع زمین چمن این استادیوم مصنوعی بوده و برای ساخت آن حدود ششصد میلیارد هزینه صرف شده است و سال ها زمان برده تا در حال حاضر به شکل کنونی در آید. گنجایش و ظرفیت این ورزشگاه پانزده هزار نفر بوده و تیم هایی که در این ورزشگاه حضور دارند داماش گیلان و سپید رود رشت هستند.

مسابقات زیادی داماش گیلان و سپید رود رشت به علت در دسترس نبودن و مکان یابی صحیح دیگر ورزشگاه و استادیوم های شهر رشت سبب ساز مشکلات متعدد می شد. همینطور ویژگی های مخابراتی یا آب سالم برای آشامیدن این استادیوم همچنین دلیل بر این بود که این استادیوم نیاز به یک بازسازی کلی دارد و به همین خاطر مالک و اداره کننده این استادیوم قصد بازسازی این ورزشگاه ها را گرفتند و چند سالی در حال بازسازی بود. به همین دلیل افراد زیادی برای آموختن مهارت های جدید در این ورزشگاه مدتی صبر کردند تا بعد از آن به ادامه اموختن مهارت در این ورزشگاه در زمان دیگری بپردازند.

در سال هزار و سیصد و نود و شش بود که مشکلاتی برای بعضی از سکو های موجود در استادیوم گفته به وجود آمد و به این علت تغییرات جزئی در بازسازی این ورزشگاه انجام شد. به عنوان نمونه نوع چمن طبیعی آن به مصنوعی تغییر یافته است و این سبب شد که بسیاری از خصوصیات ظاهری این استادیوم تغییر پیدا کند. این استادیوم با بازسازی کلی که بر روی آن انجام شد، هواخواه بیشتری پیدا کرد و اشخاص بسیاری تمایل داشتند تا بعد از بازسازی این استادیوم، بلیت مسابقات را در این استادیوم تهیه کنند و به تماشای رقابت و مسابقه ها بین تیم های مورد علاقه خود بپردازند.

ورزشگاه سردار جنگل رشت میزبان بازی های کدام تیم است؟

ورزشگاه سردار جنگل رشت میزبان بازی های کدام تیم است؟

اگر شما هوادار دو تیم سپید رود رشت و داماش گیلان هستید باید بدانید که همه مسابقه های بین این دو تیم با تیم های دیگر در محل استادیوم های این شهر برگزار می شود و مسابقه های مهمی مثل مسابقه لیگ در این استادیوم برگزار شده و توجه هواداران این دو تیم و طرفداران آن به این مسابقه جلب شده و به خرید بلیت های مسابقات در این استادیوم می پردازند و این سبب شده تا اشخاص بسیاری با این استادیوم آشنایی داشته باشند.

آدرس ورزشگاه سردار جنگل رشت

اگر شما هم یکی از اشخاص علاقه مند به دو تیم سپید رود رشت و داماش گیلان باشید، تمایل دارید که مسابقه این دو تیم را پیگیری کنید و در رابطه با آن به کسب اطلاعات بیشتر بپردازید و از نزدیک شاهد روبه رو شدن این دو تیم با تیم های دیگر هم باشید. به این خاطر باید اول در رابطه با این ورزشگاه اطلاعات کسب کنید.

آدرس این ورزشگاه در محله آقا سید شریف گیلان می باشد و در خیابان فومنی ایجاد شده و از جهت جغرافیایی به اماکنی مثل پیست اتومبیل رانی سردار جنگل رشت و مجموعه ورزشی فلک ده رشت و استخر ایثار رشت نزدیک است. شما می‌توانید از روش دسترسی به اپ های مثل گوگل مپ و بلد به این ورزشگاه دسترسی پیدا کنید و آدرس این ورزشگاه آن را به بهترین شکل ممکن دست یابید.

عکس های این ورزشگاه را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این ورزشگاه را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر می توانید برای مشاهده عکس ها استادیوم گفته شده به سایت های اینترنتی معتبر مراجعه کنید و در این سایت به مشاهده عکس بیشتر بپردازید. همینطور وب‌ سایت رسمی این ورزشگاه همچنین اطلاعات و تصاویر زیادی را در اختیار اشخاص قرار داده اند. همینطور می توانید به پیج اینستاگرامی این ورزشگاه همچنین مراجعه کنید و عکس ها بیشتری از این استادیوم را مشاهده نمایید.

این استادیوم در چه سالی ساخته شد؟

این استادیوم در چه سالی ساخته شد؟

این استادیوم جدیدا ساخته شده و در سال هزار و سیصد و نود و شش ساخت آن تکمیل شده است و بعد از آن فقط چند عدد بازسازی های مهم در آن انجام شد.

این استادیوم چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از ویژگی های این استادیوم می توان به در دسترس بودن آن از لحاظ مکانی اشاره کنیم که همه اهالی شهر رشت می توانند به بهترین شکل به این استادیوم دسترسی یابند تا در رشته‌ های گوناگون ورزشی دوره های متعدد را بگذرانند‌.

زمین چمن ورزشگاه سردار جنگل رشت چگونه است؟

زمین چمن ورزشگاه سردار جنگل رشت چگونه است؟

از وقتی که این ورزشکار ساخته شد یعنی در سال هزار و سیصد و نود شش زمین چمن آن از نوع مصنوعی است و تا به حال همچنین زمین چمن آن تغییری نداشته است و هم اکنون از نوع مصنوعی است.

ظرفیت این ورزشگاه چقدر است؟

با توجه به این که در این استادیوم مسابقه خیلی مهمی برای رشته های والیبال و بسکتبال و شنا برگزار می‌ شود ظرفیت این استادیوم رقم بالایی گفته شده ظرفیت فوتبالی آن کمتر از پانزده هزار نفر بوده و بیشتر از این تعداد ظرفیت ندارد.

مهم ترین بازی هایی که در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شده اند کدامند؟

مهم ترین بازی هایی که در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شده اند کدامند؟

یکی از مهم ترین بازی هایی که در استادیوم سردار جنگل رشت برگزار شده را می توان بازی های لیگ برتر گفت که تیم‌ های داماش گیلان و سپید رود رشت به رقابت پرداختند‌. مسابقه آن چنان حساسی در این استادیوم برگزار نمی شود. به همین علت می توان مسابقات بسیاری را از این استادیوم مشاهده کرد.

مالک ورزشگاه سردار جنگل رشت کدام تیم است؟

وقتی که این ورزشگاه در شهر رشت ایجاد شد، بسیاری از اشخاص کنجکاو به دستیابی آدرس ورزشگاه سردار جنگل رشت شدند تا در محل استخر استادیوم سردار جنگل رشت به ورزش شنا کنند. این ورزشگاه که دو تیم داماش گیلان و سپید رود رشت تعلق دارد. وقت بازسازی ورزشگاه سردار جنگل رشت در ورزشگاه های دیگر شهر رشت به تمرین و مسابقه داخلی و خانگی خود پرداختند.

تصویر ورزشگاه سردار جنگل رشت و نقشه ورزشگاه سردار جنگل رشت برای داشتن جزئیات زیاد برای اشخاص علاقه مند در سایت های اینترنتی به اشتراک گذاشته شده است و شما اگر علاقه مند به شرکت در رشته های ورزشی این استادیوم می باشید می توانید به سایت های اینترنتی مراجعه کرده تا در این حیطه اطلاعات زیادی کسب کنید. در این سایت ها در رابطه با ظرفیت ورزشگاه سردار جنگل رشت اطلاعاتی به اشتراک گذاشته شده و در رابطه ورزشگاه سردار جنگل رشت شماره تماس آن و سایت رسمی آن همچنین جزئیات دقیق قرار گرفته است.

سوالات متداول

 1. ورزشگاه سردار جنگل رشت کجاست؟

  استادیوم سردار جنگل رشت در حومه خارجی شهر رشت می باشد.

 2. ورزشگاه تیم های مالک ورزشگاه سردار جنگل رشت کدام تیم ها هستند؟

  داماش گیلان و سپیدرود رشت مالک ورزشگاه سردار جنگل رشت اند.

 3. ظرفیت استادیوم سردار جنگل رشت چه میزان است؟

  ظرفیت استادیوم سردار جنگل رشت حدود پانزده هزار نفر می باشد.

 4. زمین چمن استادیوم سردار جنگل رشت از چه نوع است؟

  زمین چمن استادیوم سردار جنگل رشت از نوع مصنوعی بوده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :