استادیوم ردبول آرنا یکی از استادیوم های خارجی فوتبال در نیوجرسی (حوالی شهر نیویورک) در ایالات متحده آمریکا است که از ظرفیت 25000 نفری برخوردار است و خانه برگزاری بازی های تیم باشگاه فوتبال نیویورک رد بولز می باشد.

 • می توانید به راحتی و تنها با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” به معتبرترین سایت پیش بینی فوتبال ایرانی با بونوس های ویژه و درصد بالا هدایت شوید.
معرفی استادیوم ردبول آرنا

معرفی استادیوم ردبول آرنا

یکی از رشته های ورزشی پر طرفدار در ایالات متحده آمریکا، ورزش فوتبال می باشد. در حال حاضر در آمریکا ورزش فوتبال در بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردار است. حال ناگفته نماند که در ایالات متحده آمریکا تیم های معروف و پر افتخار زیادی نیز مشاهده می شوند که به طور معمول این تیم های فوتبال بازی های خود و یا تمرینات بازیکنان را در مکان هایی به نام استادیوم برگزار می‌ کنند. هم چنین تماشاگران نیز می‌ توانند با مراجعه به این ساختمان‌ ها به مشاهده بازی های مورد علاقه خود بپردازند.

حال در آمریکا استادیوم های فوتبال متعددی ساخته شده اند که هر کدام از این استادیوم ها میزبان بازی های یکی از تیم های فوتبال می باشد که یکی از آن ها استادیوم ردبول آرنا نام دارد که در ادامه قرار است به معرفی این استادیوم بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

ردبول آرنا که با نام استادیوم نیوجرسی هم شناخته می شود، یک استادیوم مخصوص فوتبال در هریسون، نیوجرسی است که محل استقرار تیم‌ های نیویورک ردبولز لیگ فوتبال اصلی و هم چنین NJ/NY Gotham FC از لیگ ملی فوتبال زنان می باشد. این استادیوم با داشتن سقف جزئی شفاف، در اسکله در منطقه ریوربند هریسون در سرتاسر رودخانه پاسائیک از نیوآرک و تقریباً هفت مایل (12 کیلومتر) غرب منهتن پایین، شهر نیویورک واقع شده است. بهتر است که بدانید این ورزشگاه از نظر ظرفیت به ششمین ورزشگاه بزرگ فوتبال در ایالات متحده و هم چنین لیگ برتر فوتبال تبدیل شده است.

ظرفیت ورزشگاه ردبول آرنا چقدر است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، استادیوم ها مکان هایی برای برگزاری مسابقات و تمرینات تیم‌ های فوتبال هستند و هم چنین تماشاگران نیز برای مشاهده بازی های مورد علاقه خود به استادیوم ها مراجعه می کنند. از این رو یکی از مهم ترین نکاتی که در ساخت استادیوم ها در نظر گرفته می شود، ظرفیت آن می باشد چرا که وجود تماشاگران در هنگام برگزاری مسابقات حائز اهمیت است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در حال حاضر ورزشگاه ردبول آرنا 25000 نفر را در خود جای می‌ دهد و از این رو به ششمین استادیوم بزرگ فوتبال در ایالات متحده و لیگ برتر فوتبال تبدیل شده است.

استادیوم ردبول آرنا کجا قرار دارد؟

استادیوم ردبول آرنا کجا قرار دارد؟

با توجه به این که در حال حاضر این ورزشگاه معروف میزبان بازی تیم های نیویورک ردبولز لیگ فوتبال اصلی و هم چنین NJ/NY Gotham FC از لیگ ملی فوتبال زنان می باشد، به همین دلیل خیلی از مردم برای مشاهده مسابقات مورد علاقه خود به این استادیوم مراجعه می کنند. حال یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که برای خیلی از افراد به وجود می آید، این است که این استادیوم در کجا قرار دارد؟ در این باره بهتر است که بدانید این استادیوم در 600 Cape May St, Harrison, NJ 07029، ایالات متحده آمریکا قرار دارد. ناگفته نماند که ورزشگاه ردبول آرنا از طریق حمل و نقل عمومی به راحتی قابل دسترسی است. ایستگاه Harrison PATH فقط سه بلوک کوتاه با Arena فاصله دارد و خدمات سریع و راحت را به نیویورک و مکان‌ های مختلف در نیوجرسی ارائه می‌ دهد.

این ورزشگاه میزبان بازی های خانگی کدام تیم است؟

در حال حاضر این ورزشگاه معروف خانه برگزاری بازی های تیم باشگاه فوتبال نیویورک رد بولز می باشد. حال در مورد این باشگاه بهتر است که بدانید نیویورک رد بولز (New York Red Bulls) یک باشگاه فوتبال در شهر نیویورک در آمریکا است که در حال حاضر در لیگ برتر فوتبال آمریکا (ام‌ ال اس) بازی می‌ کند. این تیم تا قبل از سال 2006 با نام نیویورک/نیوجرسی مترو استارز شناخه می‌ شده است که در این سال با خرید سهام آن توسط شرکت رد بول به نیویورک رد بولز تغییر نام داد. حال با توجه به این که این تیم تا به اکنون افتخارات متعددی را کسب کرده است و طرفداران بسیار زیادی دارد، به همین دلیل در زمان برگزاری مسابقات تیم نیویورک رد بولز، طرفداران این تیم برای مشاهده مسابقات به ورزشگاه ردبول آرنا مراجعه می کنند.

استادیوم ردبول آرنا در چه سالی ساخته شد؟

استادیوم ردبول آرنا در چه سالی ساخته شد؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید برنامه اولیه ساخت این استادیوم در 1 ژوئیه 2004 اعلام شد. اما ساخت و ساز آن در تاریخ 19 سپتامبر 2006 شروع شد و در نهایت ساخت این استادیوم در نوامبر 2007 به پایان رسید. در ابتدا پیش بینی شده بود که افتتاحیه در طول سال 2008 انجام شود، سپس پیش بینی شد تا در ژانویه 2009، افتتاحیه استادیوم انجام شود. اما اعلام شد که افتتاحیه سالن تا سال 2010 به تعویق خواهد افتاد. در نهایت این استادیوم در تاریخ 20 مارس 2010 به صورت رسمی افتتاح شد.

عکس های استادیوم ردبول آرنا را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به این که در حال حاضر تیم‌ های نیویورک ردبولز لیگ فوتبال اصلی و NJ/NY Gotham FC از لیگ ملی فوتبال زنان تمام بازی های خود را در این استادیوم که با نام استادیوم لایپزیش هم شناخته می شود، برگزار می‌ کنند. به همین دلیل خیلی از مردم تمایل دارند تا به مشاهده تصاویر این استادیوم که یکی از معروف ترین استادیوم های آمریکا به شمار می‌ رود، بپردازند و به این گونه بیشتر با جو ردبول آرنا آشنا شوند. در این باره بهتر است که بدانید با پیشرفت در تکنولوژی روش‌ های مختلفی برای جستجو و مشاهده تصاویر استادیوم های فوتبال وجود دارد. حال اگر به اینترنت مراجعه نمایید و عباراتی همچون عکس استادیوم ردبول آرنا را جستجو نمایید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس‌ های مختلفی از این استادیوم برای شما نمایش خواهد یافت که می‌ توانید به مشاهده این عکس ها با کیفیت بالا بپردازید.

این ورزشگاه چه امکاناتی دارد؟

این ورزشگاه چه امکاناتی دارد؟

کل این ورزشگاه دو طبقه است و از سقف شفاف برای این استادیوم استفاده شده است تا نور طبیعی را تامین کند. سقف این استادیوم تمام 25000 صندلی را پوشش می دهد. طراحی سقف کم و محصور به دلیل ارائه آکوستیک برتر با نگه داشتن، تقویت و انعکاس صدای جمعیت به زمین شناخته شده است. برد های ویدئویی پاناسونیک HD پاناسونیک از انتهای شمالی و جنوبی سقف آویزان شده اند. در سال 2015 دو برد ویدیویی با دو نمایشگر LED Daktronics جدید 1325 فوت مربعی به عنوان بخشی از ارتقاء سطح استادیوم قرار گرفته اند.

صندلی‌ های ردبول آرنا از نوع نوک‌ آپ هستند، بدون پایه بازو و شبیه به صندلی‌ های استادیوم‌ های فوتبال اروپا هستند. در 25000 صندلی، 30 سوئیت لوکس و هم چنین 1000 صندلی ممتاز گنجانده شده است. این استادیوم دارای اتاق حسی دائمی MLS برای افراد و خانواده‌ های مبتلا به اوتیسم است. هم چنین این استادیوم دارای پارکینگ مناسب برای وسایل نقلیه شخصی و عموم می باشد.

مالک این ورزشگاه کیست؟

با توجه به این که در حال حاضر ردبول آرنا یکی از ورزشگاه های پیشرفته آمریکا به شمار می‌ رود که میزبان بازی های تیم‌ های نیویورک ردبولز لیگ فوتبال اصلی و هم چنین NJ/NY Gotham FC از لیگ ملی فوتبال زنان می باشد. به همین دلیل برخی از افراد کنجکاو هستند تا در مورد مالک این ورزشگاه اطلاعات بیشتری را به دست آورند. حال در این باره بهتر است که بدانید مالک این ورزشگاه Hudson County Improvement Authority (اداره بهبود شهرستان هادسون) می باشد. حال برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به ورزشگاه ردبول آرنا ویکی پدیا مراجعه نمایید.

نوع چمن استادیوم ردبول آرنا چگونه است؟

نوع چمن استادیوم ردبول آرنا چگونه است؟

در هنگام ساخت این استادیوم معروف یکی از نکاتی که به آن توجه شده است نوع چمن زمین ردبول آرنا می باشد، چرا که بازیکنان با وجود چمن با کیفیت می توانند بازی بهتری از خود به نمایش بگذارند. حال بهتر است که بدانید برای زمین این استادیوم از چمن طبیعی و مرغوب استفاده شده است.

مهم ترین بازی هایی که در استادیوم ردبول آرنا برگزار شده اند کدامند؟

در حال حاضر تمام بازی تیم‌ های نیویورک ردبولز لیگ فوتبال اصلی و هم چنین NJ/NY Gotham FC از لیگ ملی فوتبال زنان که برای هوادارانشان بسیار مهم هستند در این ورزشگاه برگزار می شود.

سوالات متداول

 1. استادیوم ردبول آرنا در چه سالی افتتاح شده است؟

  در یک ژوئیه 2004، برنامه اولیه ساخت این استادیوم اعلام شد و ساخت و ساز آن در تاریخ 19 سپتامبر 2006 شروع شد و سرانجام این استادیوم در تاریخ 20 مارس 2010 افتتاح شد.

 2. در حال حاضر استادیوم ردبول آرنا میزبان بازی های کدام تیم است؟

  در حال حاضر این استادیوم میزبان مسابقات تیم‌ های نیویورک ردبولز لیگ فوتبال اصلی و هم چنین NJ/NY Gotham FC از لیگ ملی فوتبال زنان است.

 3. ظرفیت استادیوم ردبول آرنا چقدر است؟

  ظرفیت این ورزشگاه 25000 نفر است و به همین دلیل ششمین ورزشگاه بزرگ فوتبال در ایالات متحده و لیگ برتر فوتبال است.

 4. چگونه می توان به مشاهده تصاویر استادیوم ردبول آرنا پرداخت؟

  بهترین روش برای جستجو و مشاهده تصاویر این استادیوم مراجعه به اینترنت و جستجوی نام استادیوم ردبول آرنا می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :