در این مقاله می خواهیم به معرفی یکی از بهترین وی پی ان ها، یعنی وی پی ان سوئیس بپردازیم و به تمام سوالات شما در رابطه با این فیلترشکن پاسخ دهیم. پس اگر می خواهید درباره وی پی ان با آی پی ثابت سوئیس، سرعت آن، آی پی ثابت ترید سوئیس و… اطلاعات بیشتری داشته باشید ، بهتر است این مقاله را از دست ندهید.

محتوا پنهان
وی پی ان سوئیس چیست؟

وی پی ان سوئیس چیست؟

سرور های سوئیس از کیفیت قابل توجه به سرعت بالایی برخوردار می باشد و مزایای زیادی به کاربران این فیلترشکن داده شده است. شما می توانید با سفارش سرور مجازی سوئیس از سایت های معتبر از سرعت بسیار بالای این وی پی ان برخوردار شوید و از آن لذت ببرید. نحوه نصب فیلترشکن های سرور های سوئیس و حتی نحوه کار با آنها بسیار آسان است و طراحی بسیار ساده و روانی نیز دارد.

وی پی ان هلند نیز می تواند از نظر امنیت و سرعت گزینه مناسبی باشد.

بهترین وی پی ان های سوئیس کدامند؟

فیلترشکن های زیادی امروزه از سرور های کشور سوئیس پشتیبانی می کند و هر فیلترشکن بسیار خوبی که مدتی معروف می‌ شود یکی از سرورهای این کشور را دارا بوده است و همین نشان دهنده میزان کیفیت بالای این فیلترشکن می باشد. در مقابل فیلترشکن ها و وی پی ان که با خرید آی پی کشور سوئیس امکان را به شما داده اند که به سرور کشور سوئیس به طور مستقیم متصل شوید.

وی پی ان شیر بت

در بین تمام فیلترشکن هایی که تا به امروز ارائه داده شده است، فیلترشکن شیر بت با توجه به شرایط و دسترسی هایی که داراست به عنوان بهترین و برترین فیلترشکن شناخته می شود. از این رو به شما می گوییم که با وجود سرور های ثابت سوئیسی این وی ان شما می تواند آن را تحت عنوان یک فیلترشکن خارجی با اعتبار و سرعت بالا استفاده نمایید.

وی پی ان proton

این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت دارد. اما دارای سرور های مختلفی می باشد که همین موضوع باعث می شود تا سرعت همیشه در این وی پی انبالا و ایده آل باشد.

وی پی ان Green Net

با این فیلترشکن شما قادر خواهید بود سرور هر کشوری که مد نظرتان است را در اختیار داشته باشید و از سرورهای کشورهای مختلفی همچون سوئیس و ژاپن سنگاپور استفاده کنید.

وی پی ان Speedify

این وی پی ان بر روی موبایل و هم برای سیستم های کامپیوتری بسیار مناسب است. شما می‌ توانید این وی پی ان را ماهانه در تعداد گیگ بالایی خریداری کنید و سرورهای کشورهای مختلف از جمله سوئیس را در این فیلترشکن امتحان کنید و از سرعت قابل قبول آن برخوردار شوید.

معایب استفاده از آی پی سوئیس چیست؟

معایب استفاده از آی پی سوئیس چیست؟

از ابتدای این متن تا کنون بسیاری از ویژگی های خوب این وی پی ان را برای شما شرح دادیم، اما باید بدانید وی می ان با آی پی ثابت سوئیس می‌تواند معایبی نیز داشته باشد که در این قسمت قصد داریم آن ها را بازگو کنیم.

در ابتدا باید بگوییم هنگامی که شما یک فعالیت آنلاین سرگرم کننده مانند بازی یا پخش آنلاین را شروع می کنید که نیاز به عملیات سریع دارد، ممکن است ارائه دهنده خدمات اینترنت شما باعث کند شدن اتصال شبکه شما شود. در این موقعیت شما می توانید با یک VPN سریع، بدون هیچ کاهش سرعت قابل توجهی از فعالیت آنلاین خود لذت ببرید.

با این حال گاهی اوقات ممکن است وی پی ان با آی پی ثابت سوئیس سرعت دلخواه شما را برای انجام امور آنلاین ایجاد نکند. این مورد می تواند یکی از مهم ترین معایب این فیلترشکن ها محسوب شود. مورد دیگری که بسیار مهم است و باید به آن توجه داشته باشید، حفظ امنیت سیستم شما در هنگام استفاده از یک وی پی ان می باشد.

شما باید در زمان انتخاب بهترین فیلترشکن سعی کنید در ابتدا به ویژگی های امنیتی آن دقت کنید. چراکه ممکن است بعضی از وی پی ان ها با آی پی ثابت سوئیس از اطلاعات کاربران به خوبی محافظت نکنند و یا حتی اطلاعات شما را ذخیره کنند. مورد دیگری که باید به آن اشاره کنیم، قیمت وی پی ان های فیلترشکن سوئیس می باشد.

برخی از این وی پی ان ها نسبت به قیمت بالایی که دارند، ویژگی های خوب و سرعت بالایی به کاربران ارائه نمی دهند. پس باید توجه داشته باشید که در هنگام خرید وی پی ان سوئیس به قیمت و امکانات آن توجه داشته باشید.

داشتن پینگ بالا برای وی پی ان سوئیس به چه عواملی بستگی دارد؟

همان طور که می‌ دانید یکی از مهم ترین ویژگی ها برای یک فیلترشکن کاهش پینگ می باشد. به طوری که کاربران می توانند از یک وی پی ان خوب و قابل اعتماد برای کاهش پینگ استفاده کنند و تاخیر اینترنتی را در انجام بازی های آنلاین، گشت و گذار در شبکه های اجتماعی مختلف و… کاهش دهند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که سروری را انتخاب کنید که در کمترین ترافیک قرار دارد و سپس به آن متصل شوید. این امر زمان پاسخگویی بسیار سریع تر و پینگ کم را تضمین می کند.

علاوه بر کاهش پینگ، مزایای بسیار دیگر از استفاده از وی پی ان به دست می آید، که یکی از آن ها می تواند بازی آنلاین با دوستان خود، ایمن کردن اتصال و مواردی از این دست باشد. گاهی اوقات وی پی ان های رایگان برای بازی توصیه نمی شوند.

چراکه آن‌ها می ‌توانند بیش از آنکه فایده داشته باشند، ضرر داشته باشند، زیرا دارای پینگ بالا، امنیت پایین و شبکه سرور ناکافی هستند.

بررسی ویژگی های وی پی ان سوئیس

بررسی ویژگی های وی پی ان سوئیس

همان طور که می دانید مدت زیادی است که دسترسی به برخی از سایت ها و اپلیکیشن ها در کشور ما با ممنوعیت هایی مواجه شده است؛ به طوری که بسیاری از سایت های کاربردی و پر طرفدار، نرم افزار های محبوب ارتباطی( همچون تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب، توییتر و…) بازی های جذاب آنلاین و… فیلترشده اند و برای استفاده از آن ها لازم است از یک فیلترشکن قوی و مناسب استفاده کنیم.

در این قسمت می خواهیم به بررسی ویژگی های یکی از بهترین فیلترشکن ها، یعنی وی پی ان با آی پی سوئیس، بپردازیم و توضیحاتی در رابطه با ویژگی های مختلف آن به شما ارائه دهیم. پس به شما پیشنهاد می کنم که این مقاله را تا انتها بخوانید و ادامه آن را از دست ندهید.

داشتن ویژگی های امنیتی قوی

وظیفه اصلی VPN محافظت از حریم خصوصی کاربران است. اگر VPN شما خط مشی سختگیرانه ای برای عدم ورود به سیستم نداشته باشد، داده های شما را جمع آوری می کند و می تواند آن را با دولت ها به اشتراک بگذارد یا برای سود بفروشد.

شما به راحتی می توانید آدرس IP خود را با کمک یک وی پی ان تغییر دهید. قطعا می دانید که اگر با وجود استفاده از VPN، آدرس IP شما تغییری نکند، ممکن است امنیت سیستم شما نیز در خطر باشد و با رفع فیلتر انجام نشود.

سرعت خوب

یکی از ویژگی های مهم این وی پی ان داشتن سرعت بالا و قابل قبول می باشد. که این سرور در تمام فیلترشکن هایی که ارائه داده شده است، دارای سرعت و دترسی های قابل قبولی است.

فیلترشکن باید پینگ کم ارائه دهد

در مواردی مانند دیدن فیلم های آنلاین، استفاده از یوتیوب و اینستاگرام، انجام بازی های آنلاین و… هرچه پینگ کمتر باشد، سرعت اتصال شما بیشتر می شود. پینگ کم به این معنی است که می توانید با اطمینان از وی پی ان خود استفاده کنید و بدانید که هیچ تاخیر یا وقفه ناخواسته ای باعث اختلال در آن نمی شود.

محدودیت های داده خوب

یکی از مهم ترین ویژگی ها برای هر وی پی ان داشتن محدودیت داده خوب می باشد. برای VPN هایی که داده های محدودی ارائه می دهند، این بدان معناست که پس از مدت کمی بعد از استفاده، داده های شما تمام می شود و قبل از اینکه بتوانید دوباره از آن استفاده کنید، باید منتظر بمانید تا مقدار داده های خود شارژ شود.

شما می توانید با خرید vpn سرور سوئیس از داده های نا محدود برخورد شوید و بدون نگرانی از حجم داده، از اینترنت پرسرعت استفاده کنید.

استفاده از وی پی ان سوئیس بر روی موبایل هم ممکن است

استفاده از وی پی ان سوئیس بر روی موبایل هم ممکن است؟

وی پی ان با آی پی ثابت سوئیس با طیف گسترده ای از سیستم عامل ها از جمله Androidو iOS سازگار است و دسترسی کارکنان را از هر دستگاهی به محتوا های فیلترشده آسان می کند. وی پی ان با آی پی ثابت سوئیس می‌ تواند بهترین وی پی انی باشد که شما از آن استفاده می کنید.

چراکه بسیار پر سرعت و قابل اعتماد می باشد و تمام ویژگی های امنیتی قوی را به کاربران ارائه می دهد. شما می توانید این وی پی ان را به راحتی دانلود کنید و یا آن را از طریق سایت های مطمئن و معتبر خریداری، و در گوشی همراه خود نصب کنید.

وی پی ان سوئیس برای اندروید

در ابتدا باید بدانید دانلود و نصب این وی پی ان در گوشی اندوید بسیار ساده و آسان است. برای اینکه بتوانید وی پی ان با آی پی ثابت سوئیس را دانلود کنید می توانید به سایت های مختلف مراجعه کنید و از طریق سایت ها دانلود فیلترشکن سوئیس با لینک مستقیم را انجام دهید.

همچنین دانلود فیلترشکن قوی و بدون قطعی برای اندروید از طریق اپلیکیشن گوگل پلی استور نیز امکان پذیر می باشد.

وی پی ان سوئیس برای آیفون

فیلترشکن پرسرعت قوی سوئیس برای گوشی های آیفون نیز قابل دسترسی می باشد و آی پی سوئیس یکی از بهترین گزینه ها برای از بین بردن فیلترینگ سالیت و اپلیکیشن ها در گوشی شما خواهد بود.

شما می توانید از طریق اپ استور فیلترشکن سرور سوئیس را به راحتی و در کمترین زمان دانلود کنید و از آن برای دور زدن سانسور های اینترنتی کمک بگیرید.

از vpn آی پی ثابت سوئیس برای چه بازی هایی می توان استفاده کرد؟

انجام بازی های آنلاین مانند بازی Dota 2 به این معنی است که حتی یک ثانیه تاخیر می تواند منجر به شکست در نبرد و از دست دادن تمام پیشرفت شما شود. برای اطمینان از اینکه فیلترشکن شما بهترین و بالا ترین سرعت را دارد می توانید از آی پی ثابت سوئیس استفاده کنید و سریع ترین سرعت را در بازی های مختلف در استفاده از این وی پی ان تجربه کنید.

قیمت خرید vpn سوئیس چقدر است؟

قیمت خرید vpn سوئیس چقدر است؟

با توجه به اینکه سایت های متنوع و زیادی این vpn را ارائه داده اند و به فروش می رساند قیمت خرید آن در سایت های متفاوت با بازه قیمتی مختلفی ارزیابی شده است.به همین خاطر است که نمی‌ تواند قیمت واحد درباره این وی پی ان اعلام نمود اما به هر حال بسیاری از افراد از سرور های این کشور رضایت بالایی اعلام کرده اند و می توان گفت که با توجه به این میزان رضایت قیمت خرید فیلترشکن تا حد زیادی قابل توجه خواهد بود.

وی پی ان سوئیس شامل چه شهر هایی می باشد؟

این وی پی ان شامل چه شهرهایی مانند زوریخ و ژنو و لوسرن می باشد و زمانی که این فیلترشکن را تهیه کنید متوجه خواهید شد که هر کدام از شهرهای سرور کشور سوئیس از سرعت بالا و محدودیت اتصال قابل توجهی برخوردار است. از این رو وی پی ان های سوئیس هر کدام برای شما اتصال قابل توجه و مناسبی را خواهند آورد.

زوریخ

اگر یک بار هم به این شهر متصل شده باشید می دانید که در این سرور سرعت بالایی فراهم شده است و زمانی که به آن متصل می شوید مدت زمان زیادی نظر شما را به خود جلب خواهد کرد و بار دیگر نیز حتماً به این سرور متصل خواهید شد.

ژنو

این شهر نیز از جمله سرور های این وی پی ان است که برای شما سرعت بالایی را فراهم آورده و باعث شده تا با اتصال به این سرور بتوانید مدت زمان بیشتری را متصل باقی بمانید.

لوسرن

این سرور از وی پی ان های سوئیس نیز توجه و محبوبیت بالایی داشته و عدد زیادی ساعت ها به این فیلترشکن وصل شده اند و بدون آن که ذره‌ ای قطعی داشته باشد همچنان متصل باقی مانده اند.

آیا vpn سوئیس به صورت رایگان هم وجود دارد؟

آیا vpn سوئیس به صورت رایگان هم وجود دارد؟

با توجه با آنکه وی پی ان های سوئیس متنوع هستند، شاید بتوان نوع رایگان آن را نیز یافت اما با توجه به میزان امکانات بالایی که در این فیلترشکن در اختیار کاربران قرار گرفته است، می دانیم که بیشتر وی پی ان های موجود که دارای وی پی ان سوئیس اند، پولی و با پرداخت هزینه می باشند.

آیا خرید ip اختصاصی سوئیس ممکن است؟

شما در این فیلترشکن می توانید آی پی اختصاصی کشور سوئیس را انتخاب کنید و کاملا مشابه شرایط شهروندان این کشور از اینترنت و اتصال دائمی برخوردار شوید. به همین دلیل است که عده زیادی به دنبال خرید آی پی اختصاصی این کشورند.

  • آی پی های اختصاصی وی پی ان کانادا را نیز از لحاظ سرعت و عمل کرد برای شما مورد بررسی قرار داده ایم.

آیا سرور های این کشور برای استفاده در از ایران مناسب هستند؟

باتوجه به اینکه با استفاده از سرور های این کشور می توانید کاملا از شرایط یک شهروند سوئیسی بهره مند شوید. می توان گفت که با توجه به شرایط فعلی ایران و فیلترینگ بسیار شدید سرورهای این کشور برای مردم ایران کاملا مناسب است.

آیا وی پی ان های سوئیس قانونی هستند؟

آیا وی پی ان های سوئیس قانونی هستند؟

خرید فیلترشکن پرسرعت و قوی سوئیس و خرید VPN سوئیس با IP ثابت و ترافیک نامحدود در کشورمان قانونی نیست و به خاطر فیلترینگ خرید فیلترشکن برای بسیاری از افراد تنها چاره بوده که با آن می توانند به فعالیت های خود در فضای مجازی بپردازند. با خرید و تهیه فیلترشکن و vpn سوئیس و خرید vpn با ip سوئیس، می توانید از چند نوع فیلترشکن سوئیس رایگان یا ای پی ثابت سوئیس که با پرداخت هزینه همراه اند برخوردار شوید و از استفاده از امکانات بالای آن لذت ببرید.

آی پی ثابت سوئیس برای بازار فارکس مناسب می باشد؟

یکی از سوالات پر تکرار در خصوص وی پی ان با آی پی ثابت سوئیس این است که ایا می توان از این وی می ان برای بازار فارکس نیز استفاده کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم این وی پی ان در اکثر مواقع بسیار عملکرد عالی و مناسبی به کاربران خود ارائه داده است به همین دلیل می تواند یک گزینه خوب در این مورد باشد و برای بازار فارکس نیز مناسب می باشد.

فیلترشکن سوئیس تنها به صورت ssh ارائه می شود؟

یکی از سوالاتی که در رابطه با وی پی ان ها با آی پی ثابت سوئیس وجود دارد این است که آیا این فیلترشکن تنها به صورت ssh ارائه می شود یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم وی پی ان با آی پی ثابت سوئیس در کنار ssh می تواند به صورت vless و vmess نیز به کاربران ارائه شود.

سوالات متداول

  1. وی پی ان سوئیس دارای چه سرور هایی است؟

    وی پی ان سوئیس دارای سرور های ژنو و لوسرن است.

  2. استفاده از وی پی ان سوئیس قانونی است؟

    استفاده از این فیلترشکن در ایران قانونی نیست.

  3. خرید vpn سوئیس با چه هزینه ای همراه است؟

    خرید این وی پی ان هزینه متفاوتی به همراه دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :