بعد از پیوستن کریستین رونالدو به لیگ عربستان این بار جدایی مسی از پاری سن ژرمن هم قطعی شد و اخباری از پیوستن این بازیکن به تیم الهلال عربستان به گوش می رسد. مسی هفته گذشته برای دیدار با مسئولان این تیم راهی عربستان شده بود و گویا رقمی که مسئولان الهلال برای پرداخت به او در نظر گرفتند، او و همسرش را راضی کرده است.

چند ماه پیش خبرهایی از نارضایتی مسی از تیم قبلی اش پارس سن ژرمن و عدم تمایل او برای تمدید قراردادش با این تیم به گوش می رسید. گفته می شد بارسلونا هم تمایل زیادی برای بازگشت مجدد مسی به این تیم دارد اما مشکلات مالی زیادی برای پرداخت دستمزد به او دارد. در حال حاضر آنچه مسلم است جدایی او از تیم قبلی اش یعنی پاری سن ژرمن است، اما مقصد او می تواند عربستان، آمریکا یا حتی بارسلونا باشد.

  • البته شما همواره می توانید اقدام به شرط بندی روی پاری سن ژرمن فرانسه کنید؛ برای این کار کافی است روی “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
اخبار مربوط به جدایی مسی از پاری سن ژرمن

اخبار مربوط به جدایی مسی از پاری سن ژرمن واقعیت دارد؟

از چند ماه گذشته بسیاری از رسانه ها از پیوستن این بازیکن به تیم بارسلونا یا رفتن او به عربستان خبر می دادند و انتشار این اخبار همگی نشان می داد که او قرار نیست در تیم پاری سن ژرمن بماند. اما خبرنگار مشهور اروپایی با نام فابریزیو رومانو با انتشار خبری جدایی این بازیکن از تیمش را برای همه قطعی کرد.

احتمال جدایی مسی از پاری سن ژرمن چقدر است؟

با توجه به خبرهایی که از این بازیکن آرژانتینی به گوش می رسد، احتمال جدایی این بازیکن از این تیم صد در صد است. لیونل مسی دو سال قراردادش با این تیم رو به اتمام است و در پایان فصل می خواهد این تیم را ترک کند. در واقع این تصمیم به نوعی یک تصمیم دو جانبه است و این قرارداد عملا از ژانویه به پایان می رسد اما هنوز مقصد بعدی مسی قطعی نشده است و مشخص نیست که آیا به بارسلونا باز خواهد گشت یا مانند رونالدو قصد دارد به کشور عربستان برود. 

مقصد بعدی این بازیکن کجاست؟

لیونل مسی یک قرارداد تجاری با کشور عربستان سعودی برای ترویج گردشگری و انتقال سودآوری به این کشور دارد و به تازگی هم به همراه خانواده اش سفری به این کشور داشته است. بعد از این سفر، بسیاری از خبرگزاری ها از توافق نهایی لیونل مسی با تیم الهلال عربستان گفتند. البته این خبر هنوز نه از طرف تیم الهلال و نه از طرف لیونل مسی تائید نشده است. اما از نظر بیشتر خبرگزاری ها و کاربران فضای مجازی مقصد احتمالی مسی در صورت جدایی از پاریس تیم الهلال عربستان خواهد بود.

تیم دیگری که این روزها به دنبال جذب لیونل مسی آرژانتینی است، تیم سابق او بارسلونا است. تیمی که مسی بهترین دوران فوتبالش را در آن سپری کرده است و اگر بارسلونا بتواند رقم خوبی به این بازیکن پیشنهاد کند، حتما به این تیم بازخواهد گشت. اما مقصد دیگری که ممکن است فصل آینده لیونل مسی را آنجا ببینیم، MLS یا لیگ برتر فوتبال ایالات متحده آمریکا است. در هر صورت هنوز مقصد بعدی این بازیکن مشخص نیست اما جدایی مسی از پاری سن ژرمن تایید شده است.

آیا مسی این خبر را تایید کرده است؟

مسی هیچ اظهارنظری در مورد این اخبار نداشته است و هنوز خبر جدایی اش از پاری سن ژرمن را تائید یا رد نکرده است. او در حال حاضر به تمرینات تیم پاری سن ژرمن برگشته است و در پستی در اینستاگرامش هم عکسی از تمرینات خود منتشر کرده است.

واکنش مدیران پاریس به این موضوع چه بود؟

خبر جدایی مسی از پاری سن ژرمن بیشتر از چند ماه پیش شنیده می شد، اما آن زمان ناصر الخلیفه رئیس این باشگاه فرانسوی با اطمینان در رابطه با ماندن لیونل مسی در این تیم صحبت می کرد. او گفته بود که باشگاه یک پیشنهاد جذاب برای ماندن او در فصل بعدی دارد، اما تا به امروز هیچ قرارداد جدیدی با این بازیکن بسته نشده است و خبری هم از امضای قرارداد جدید باشگاه پاری سن ژرمن با مسی نیست. هنوز مدیران و مسولان این باشگاه واکنشی نسبت به این موضوع نداشته اند و خبری هم توسط آن ها منتشر نشده است.

حواشی مربوط به جدایی مسی از پاری سن ژرمن

اخبار مربوط به جدایی مسی از پاری سن ژرمن چه حاشیه هایی ایجاد کرد؟

پایان داستان لیونل مسی و پاری‌ سن ژرمن، بازی او برای تیم الهلال، تقابل مستقیم او با رقیب دیرینه اش کریستیانو رونالدو و انتقال رقابت مسی و رونالدو به عربستان سعودی خبر از آغاز دوره جدیدی از فوتبال در خاور میانه را می دهد. این اخبار حاشیه های زیادی را به همراه داشته است.

علاوه بر آن غیبت مسی در تمرین روز دوشنبه بدون مجوز، سفرش به عربستان سعودی، دو هفته محرومیت او بدون دستمزد هم از حاشیه های این روزهای او و تیم پاری سن ژرمن است. ناصر الخلیفه، رئیس پاری سن ژرمن، وقتی خبر غیبت مسی را شنید، در یک سفر کاری به آمریکا بود و تصمیم گرفت سختگیرانه رفتار کند. به نظر می رسد از آن طرف مسی هم احترامی برای باشگاهش قائل نبود که چنین کاری را آن هم در شرایط حساس با تیمش کرد. اگر تا چند روز پیش شکی وجود داشت، اما اکنون کاملا واضح است که لیونل مسی فصل آینده بازیکن پاری سن ژرمن نخواهد بود.

سوالات متداول

  1. آیا جدایی مسی از پاری سن ژرمن حقیقت دارد؟

    با توجه به اخباری که از جدایی مسی از پاری سن ژرمن منتشر می شود، به نظر می رسد این بازیکن آرژانتینی قصد تمدید قرارداد با این تیم را ندارد.

  2. آیا خبر جدایی مسی از پاری سن ژرمن توسط این بازیکن آرژانتینی تائید شده است؟

    لیونل مسی هنوز واکنشی نسبت به این موضوع نداشته است و آن را تائید یا تکذیب نکرده است.

  3. <br>مقصد بعدی لیونل مسی پس از جدایی مسی از پاری سن ژرمن کدام تیم است؟

    هنوز با قطعیت نمی توان در مورد تیم بعدی مسی اظهارنظری کرد، در حال حاضر تیم های بارسلونا، الهلال عربستان و لیگ آمریکا به عنوان تیم هایی که احتمال دارد مسی با آن ها قرارداد ببندد، معرفی می شوند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :