تور پوکر گو یکی از پر طرفدار ترین و با ارزش ترین تور های بازی پوکر است که از زبده ترین بازیکنان حرفه ای بازی پوکر تجلیل می کند.

  • ورود به سایت شرط بندی پوکر با بونوس شارژ رایگان کافی است روی “ورود به وب سایت” موجود در همین مقاله کلیک کنید.
تور پوکر گو چگونه است؟

تور پوکر گو چگونه است؟

تور‌‌ پوکر گو که این روز ها با نام اختصاری (PGT) هم شناخته می شود یک تور رسمی و سیستم رتبه‌ بندی برای برترین بازیکنان حرفه‌ ای پوکر جهان است. PokerGO Tour برای پاداش دادن به بازیکنانی که در تور های پوکر رولر بالا در جهان بازی می کردند، ایجاد شد و در حال حاضر به محبوبیت زیادی رسیده است و به یکی از برترین تور های پوکر تبدیل شده است جالب است که بدانید این تور با اعطای امتیاز بر اساس جوایز کسب شده در حدود صد و پنجاه تورنمنت از برترین بازیکنان حرفه ای پوکر تجلیل می کند.

راهنمای شرکت در تور پوکر اروپا برای ایرانی ها نیز در دسترس شما کاربران محترم قرار داده شده است.

چگونه در تور پوکر گو شرکت کنیم؟

در ابتدا بهتر است که بدانید ورود به این تور برای هر بازیکنی امکان پذیر نمی باشد و این تور تنها برای پاداش به بازیکنانی که در مسابقات پوکر دسته بالا شرکت می کنند ایجاد شده است. حال وجه تمایز این تور با دیگر تور های بازی پوکر در این است که شما می توانید به عنوان یک پوکر باز تنها به مشاهده این مسابقه بپردازید و اجازه ورود به آن را ندارید، مگر این که به عنوان یکی از برترین بازیکنان پوکر در تمامی جهان شناخته شده باشید.

حال بهتر است بدانید PokerNews یکی از بهترین سایت های خبری است که رویداد های این تور را به طور کامل پوشش می دهد و می توانید با مراجعه به این سایت اطلاعاتی در رابطه با پوکر گو رویداد شماره 9، استادان پوکر 100 هزار دلار، رویداد جام پوکرگو شماره 3، U.S. پوکر باز و … بدست آورید و یا این که به مشاهده برنامه پوکرگو، گزارش زنده پوکرگو، نتایج مسابقات پوکر گو، جام پوکرگو 2022 بپردازید.

تور پوکر گو اولین بار در چه سالی برگزار شد؟

این تور در سال 2021، توسط PokerGO و تعیین برترین بازیکن مسابقات high roller در جهان راه اندازی شد. در طول سال بازیکنان در بیش از صد رویداد در دنیا به رقابت می پردازند. در پایان رویداد ها، بازیکنی که بیشترین امتیاز را به دست آورده باشد، قهرمان معرفی می شود و به عنوان بهترین هایپ رولر نامیده می شود.

جدول امتیازات پوکر برای درک بهتر از این بازی در اختیار شما کاربران محترم قرار داده شده است.

پر افتخار ترین بازیکنان این مسابقات چه افرادی هستند؟

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید با این که برترین بازیکنان در تور پوکر گو شرکت می کنند، اما در میان آن ها نیز بهترین هایی وجود دارد که از آن ها می توان به: Ali Imsirovic، Phil Ivey، Isaac Kempton، Alex Foxen، Tony Sinishtaj، Sean Winter، Sean Perry، Nick Petrangelo، Jeremy Ausmus و Alex Livingston اشاره کرد که به عنوان پر افتخار ترین بازیکنان این تور شناخته می شوند.

جایزه تور پوکر گو

جوایز برنده شدن در این مسابقات چقدر است؟

در این تور تمامی پول‌ های نقدی را که کمتر از 1,000,000 دلار جایزه دارند، با استفاده از 3 درصد بر اساس مبالغ خرید محاسبه می‌ کند و جوایز را از این طریق محاسبه می کند. هم چنین برای پول نقد بیش از 1,000,000 دلار جایزه نقدی، جدول امتیازات مخصوص استفاده می شود.

این مسابقات در کجا برگزار می شود؟

بهتر است بدانید این تور در سراسر جهان برگزار می شود و آخرین کشوری که این تور در آن برگزار شده است، کشور ایتالیا بوده است.

تور پوکر گو هر چند سال برگزار می شود؟

از زمانی که این تور برگزار شده است به صورت متوالی هر سال برگزار می شود. هم چنین جالب است که بدانید این تور تنها توری بوده است که در زمان کرونا هم برگزار شد.

آیا بازیکنان ایرانی هم می توانند در تور پوکر گو شرکت کنند؟

در این تور بازیکنان عادی نمی توانند شرکت کنند که این موضوع شامل بازیکنان ایرانی هم می باشد. البته ناگفته نماند که اگر یک پوکر باز ایرانی دارای مقام بالایی در زمینه بازی پوکر باشد، می تواند وارد این مسابقه شود.

سوالات متداول

  1. تور پوکر گو چگونه است؟

    این تور‌‌ که این روز ها با نام اختصاری (PGT) هم شناخته می شود یک تور رسمی و سیستم رتبه‌ بندی برای برترین بازیکنان حرفه‌ ای پوکر جهان است.

  2. <br><br>آیا هر بازیکنی می تواند در تور پوکر گو شرکت کند؟

    در این تور بازیکنان عادی نمی توانند شرکت کنند و تنها بازیکنانی که دارای مقام بالایی در زمینه بازی پوکر باشند، می توانند وارد این مسابقه شوند.

  3. پرافتخار ترین بازیکنان تور پوکر گو کدام اند؟

    از این بازیکنان می توان به: Ali Imsirovic، Phil Ivey، Isaac Kempton، Alex Foxen، Tony Sinishtaj، Sean Winter، Sean Perry، Nick Petrangelo، Jeremy Ausmus اشاره کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :