تور پوکر ایالات میانی در حال حاضر یکی از برترین تور های بازی پوکر به شمار می رود که در کشور آمریکا برگزار می شود و همان طور که از نامش پیداست، این تور مختص به کشور آمریکا می باشد.

با تنها یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” به معتبرترین سایت شرط بندی ایرانی هدایت خواهید شد.

تور پوکر ایالات میانی چگونه است؟

تور پوکر ایالات میانی چگونه است؟

یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین تور های بازی پوکر که همواره افراد بسیاری در آن به رقابت می پردازند، تور پوکرایالات میانی (MSPT) است. در حال حاضر این تور به عنوان بهترین تور پوکر شناخته می شود که تقریبا تمامی افراد در سراسر جهان می توانند در آن حضور داشته باشند. هم چنین این تور پخش زنده دارد و mspt firekeepers 2022، mspt رویداد اصلی ونیزی 2022، مسابقات پوکر غرب میانه 2022، شیکاگو پوکر کلاسیک 2022، برنامه تور پوکر ایالت میانی 2022 از تلویزیون پخش شد. هم چنین می توانید برای اطلاع از پخش آن به توییتر تور پوکر ایالات میانی مراجعه کنید.

این تور هر ساله به بیشتر از 30 رویداد در کشور افزایش یافته است. هم چنین شامل رویداد های اصلی 1100 دلاری و رویداد های منطقه ای 360 دلاری و رویداد های جانبی دیگر به عنوان توقفگاه های خاص جشنواره هستند. این تور (MSPT) در دسامبر 2009 به عنوان تور پوکر ایالت مینه سوتا راه اندازی شد و پس از مدتی به آیووا راه یافت و گسترش زیادی یافت.

تور پارتی پوکر کجاست؟ بررسی راه های کسب مجوز برای شرکت در این مسابقه را برای شما مورد بررسی قرار داده ایم.

چگونه در تور پوکر ایالات میانی شرکت کنیم؟

شرکت در هر تور پوکر دارای یکسری قوانین است. حال اگر تمایل دارید تا در این تور شرکت کنید، بهتر است بدانید نیازمند به ثبت نام اولیه و پرداخت هزینه ورودی هستید. هم چنین ناگفته نماند افرادی که می‌ خواهند در این تور شرکت‌ کنند باید حداقل 21 سال داشته باشند و اگر مهاجر هستند در هنگام حضور پاسپورت خود را به همراه داشته باشند. اگر در آن کشور به دنیا آمده اند هم نیازمند به همراه داشتن شناسنامه خود هستند.

تور پوکر ایالات میانی اولین بار در چه سالی برگزار شد؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید برای اولین بار این تور در دسامبر 2009 برگزار شد و پس از آن به سرعت رشد کرد و از مرز های ایالت فراتر رفت و حتی به آیووا و فراتر از آن گسترش یافت. MSPT به دلیل ساختار های خوب و دقیق، ورودی های مقرون به صرفه و رویداد های متعدد در بین بازیکنان بسیار محبوب می باشد.

پر افتخار ترین بازیکنان این مسابقات چه افرادی هستند؟

از پر افتخار ترین بازیکنان این مسابقات می توان به John Evans، Kyle Schertz، Debra Lomon، Richard Roberts، Garrett Smith، David Gonzalez ، Adam Simon اشاره کرد که در حال حاضر جزء بهترین و معروف ترین بازیکنان این مسابقات به شمار می روند.

جوایز برنده شدن در این مسابقات چقدر است؟

قسمت هیجان انگیز این مسابقات مربوط به جوایز آن می باشد که به صورت نقدی است و این جوایز از 250 دلار شروع و تا 5 میلیون دلار متغیر است. حال بازیکنان باتوجه به این که در چه تورنمنتی قرار می گیرند و تابلوی امتیازات mspt مقدار جایزه برنده شدن در این مسابقه برای آن ها تعیین می شود.

50 میلیون کسب درآمد از پوکر تنها با یک دست بازی حرفه ای در سایت های معتبر واقعا امکان پذیر است؟

محل برگزاری مسابقات

این مسابقات در کجا برگزار می شود؟

بهتر است که بدانید این تور که در حال حاضر یکی از برترین تور های بازی پوکر به شمار می رود در کشور آمریکا برگزار می شود و همان طور که از نامش پیداست، این تور مختص به کشور آمریکا می باشد و تمامی شهر هایی که در ایالات میانی حضور دارند می توانند در این تورنمنت قرار بگیرند.

تور پوکر ایالات میانی هر چند سال برگزار می شود؟

اگر به این تور علاقمند هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این تور با توجه به قوانینی که دارد، به طور معمول هر سال در کشور آمریکا برگزار می شود.

آیا بازیکنان ایرانی هم می توانند در تور پوکر ایالات میانی شرکت کنند؟

اگر بازیکنان ایرانی مقیم کشور آمریکا باشند، می توانند به راحتی در این تور شرکت کنند. البته ناگفته نماند که گاهی اوقات مشاهده می‌ شود برخی از مسافران ساکن آمریکا هم توانسته اند در این تور شرکت کنند و حتی جوایزی را نیز برنده شده اند. البته ممکن است بردن جایزه به ایران برای بازیکن کمی پیچیده باشد.

سوالات متداول

  1. تور پوکر ایالات میانی چگونه است؟

    MSPT یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین تور های بازی پوکر است که همواره افراد بسیاری در آن به رقابت می پردازند.

  2. تور پوکر ایالات میانی در کدام کشور برگزار می شود؟

    این تور در کشور آمریکا برگزار می شود و همان طور که از نامش پیداست، این تور مختص به کشور آمریکا می باشد.

  3. مبلغ جایزه تور پوکر ایالات میانی چقدر است؟

    این جوایز از 250 دلار شروع و تا 5 میلیون دلار متغیر می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :