از جمله کسانی که در اینستاگرام که با به وجود آوردن حاشیه موفق شد فالورهای زیادی را جذب کند، طلا گلزار است. طلا گلزار از مدل های اینستاگرام می باشد که با ظاهر زیبا و اندام خوبی که دارد با مدل های روسی به اشتباه گرفته می شود. این دختر زیبا هم اکنون ساکن آمریکا است.

طلا گلزار کیست؟

طلا گلزار کیست؟

طلا گلزار متولد بهمن ۱۳۶۷ در تهران مدل، گرافیست و داروساز است. طلا در تهران متولد و در کرج بزرگ شد. او دارای یک برادر کوچک تر به نام فربد است. مادر او سهیلا گلزار با اینکه در تهران متولد شده است اما اصالت روسی دارد. پدر طلا گلزار اما دارای اصالت ایرانی است.

سهیلا گلزار مادر طلا مجری تلویزیونی در شبکه ITN است. طلا در سه سالگی نخستین بار چهره اش توسط یک عکاس، عکاسی شد و تصویرش ۱۰ سال در بزرگترین عکاسی گوهردشت نصب بود. در ۱۴ سالگی زمانی که دانش آموز راهنمایی بود در المپیاد ریاضی نفر ۱۰ ام شد اما بعد ها تصمیم گرفت به رشته تجربی برود. در سال آخر مقطع تحصیلی در سال ۱۳۸۴ به همراه خانواده ایران را برای مهاجرت به آمریکا برای زندگی و تحصیل ترک نمود.

اندکی پس از ورود به آمریکا به سراغ رویای کودکی اش یعنی مدلینگ رفت و پس از سپری کردن دوره های حرفه ای وارد این حوزه شد. او با ویژه برنامه مجله تهران در لس آنجلس دیده شد و بعد به دنبال همکاری با طراحان خارجی از برند های معروف به تدریج به شهرت رسید. در آمریکا رشته گرافیک را در کالج خواند تا اینکه برای دانشگاه داروسازی را شروع کرد شد و توانست با مدرک دکتری فارغ التحصیل شود.

طلا گلزار مدتی در سال ۲۰۱۰ در شبکه MBC بعنوان مجری در مقابل دوربین قرار گرفت و در این برنامه به شکل تخصصی درباره اخبار مد روز و مدلینگ صحبت می کرد. گلزار به فوتبال بسیار علاقه مند است و در ایران طرفدار پرسپولیس است. او در زمان نزدیک شدن به دربی برای طرفداران استقلال کُری می خواند. طلا دارای ۱۷۵ سانتی متر قد و ۵۴ کیلوگرم وزن است و رنگ موهایش قهوه ای است.

طلا گلزار در سال ۱۳۹۸ بعد از نزدیک به ۱۵ سال دوری به ایران برگشت و مدتی در ایران بود تا اینکه مجددا به آمریکا بازگشت.

این مدل معروف ایرانی ازدواج کرده است؟

طبیعی است که وقتی شخصی تا این حد به شهرت دست می يابد خیلی از افراد تمایل داشته باشند درباره زندگی شخصی اون اطلاعاتی کسب کنند. طرفداران طلا نیز علاقه مند هستند که به بیوگرافی طلا گلزار و همسرش دست پیدا کنند. خانم گلزار ازدواج نکرده و مجرد است و خبر و عکی از نامزدی و همسر طلا گلزار کـه توسط خودش تاييد شده باشد در رسانه ها وجود ندارد.

این مدل ایرانی حاشیه ای هم داشته است؟

این مدل ایرانی حاشیه ای هم داشته است؟

در زندگی طلا گلزار چند وقتی حاشيه های زیادی رخ داد. یکی از این حواشی اين بود که دنيا جهانبخت کـه رابطه عاشقانه ای با ساسی مانکن داشت پس از جدايی از ساسی مانکن با انتشار تصاوير دو نفری ساسی و طلا بـه اين دو نفر را مورد هجمه قرار داد و آن را خيانت در نظر گرفت.

خانم طلا گلزار در مورد همين مسئله در اينستاگرام خود پستی گذاشت و بيان کرد کـه اين خبر را رد کرده و وی با ساسی مانکن تنها رابطه خانوادگی دارد و ماجرای عشق و عاشقی بین آن ها نيست.

بعد از حواشی در مورد رابطه طلا و ساسی اخبار دیگری نیز در مورد خودکشی طلا گلزار به دلیل رخ دادن این اتفاقات ایجاد شد. پس از این که دنیا جهان بخت از ارتباط طلا و ساسی خبر داد، این افراد با ترفند دیگری جهت جذب فالوور به منتشر کردن اخبار دیگری مانند خودکشی این مدل اقدام کردند. پس از صحبت های دنیا جهانبخت درباره رابطه طلا و ساسی بعد از مدتی شایعاتی در مورد بر خودکشی طلا گلزار انتشار یافت و دنیا جهانبخت نیز ناگهان تصمیم به عذر خواهی از طلا و سهیلا گلزار مادر طلا گرفت و ارتباط ساسی مانکن با طلا گلزار را به یک رابطه خانوادگی مرتبط کرد. چیزی که واضح است این است که این داستان جهت جلب توجه و بالا بردن فالوور های اینستاگرام آن ها بوده است.

از دیگر حواشی طلا ارتباط او با اسطوره فوتبال احمد رضا عابدزاده بود. داستان از جایی آغاز شد که طلا گلزار چندی پیش تصویری در کنار احمد رضا عابدزاده ثبت کرد و بعد از منتشر کردن این عکس حواشی زیادی بر پا شد و بعضی از فوتبال دوستان و برخی رسانه ها گمان کردند که این دو نفر با هم رابطه دارند که خیلی سریع توسط طلا و احمد رضا عابد زاده رد شد و طلا به عنوان یکی از طرفداران احمد رضا عابد زاده معرفی شد.

حاشیه دیگری که در مورد طلا رخ داد موقعی بود که او به همراه فردی به مهمانی رفته بود و عکس هایی از خودشان منتشر نمود. خیلی ها این شخص را دوست پسر طلا می دانستند و بعضی از رسانه ها شایعاتی در مورد ازدواج این دو نفر منتشر کردند که بعد از گذشت مدتی خبر ازدواج او توسط خودش رد شد و گفت آن شخص فقط دوست وی بوده و به همین علت چند تصویر از خودشان منتشر نمود و خبر ازدواج او شایعه بوده است.

از حواشی دیگر پیرامون این مدل ایرانی، شایعه درباره نسبت وی با محمدرضا گلزار بوده است. طلا این شایعه را رد کرد و عنوان نمود که نسبتی با محمدرضا گلزار بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون ندارد.

عکس های طلا گلزار را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های طلا گلزار را در کجا مشاهده کنیم؟

جهت مشاهده عکس و ویدیوهای این دختر که یکی از خوش چهره ترین سلبریتی های دنیا می باشد می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. طلا گلزار دارای قد بلندی است و به خاطر قد ۱۷۵ سانتی متری او جواز حضور در حوزه مدلینگ به او داده شده است. طلا وزن متناسب با قدش دارد و در کل اندامش مناسب این کار است.

او در رابطه با کار مدلینگ گفته است که مدلینگ باید به صورت یک استعداد در درون فرد باشد و مهارتی نیست که انسان آن را یاد بگیرد. شما برای دیدن عکس های طلا گلزار بدون آرایش نیز می‌ توانید با سرچ نام این مدل در گوگل عکس هایی را بیابید.

آدرس پیج اینستاگرام طلا گلزار چیست؟

طلا گلزار دارای صفحه اینستاگرام فعالی است و حدود دو میلیون نفر دنبال کننده دارد. او کمتر از ۱۰۰ صفحه را فالو کرده است. طلا مدت طولانی است که در اینستاگرام به جذب فالور مشغول می باشد.

طلا فعالیت فراوانی در فضا های مجازی مثل یوتیوب، تلگرام و کلاب هاوس دارد. این مدل همه شهرت خود را به فضا های مجازی مدیون می باشد که با ایجاد حواشی متعدد مثل کل کل با دنیا جهانبخت و منتشر نمودن عکس هایش توانست خود را به عنوان یکی از شاخ های مجازی معرفی نماید.

شما با سرچ و جست و جوی اینستاگرام طلا گلزار می توانید پیج او را به راحتی پیدا کنید.

طلا گلزار در کدام یک از شاخه های مدلینگ فعالیت دارد؟

طلا بعد از مهاجرت به آمریکا چندین قرارداد امضا کرد و به کار مدلینگ مشغول شد چندی بعد به یکی از مدل های مشهور ایرانی تبدیل شد. او مدتی در مصاحبه های گوناگون اعلام کرده بود که اندام ایده آل و قد او است که اهمیت داشته و جهت فعالیت در مدلینگ به او کمک نموده است. اما اهمیتی که او برای ظاهرش قائل است نشان دهنده این است که علاوه بر قد و اندام خوبی که دارد، ظاهر نیز برایش مهم می باشد.

درآمد این مدل ایرانی چقدر است؟

درآمد این مدل ایرانی چقدر است؟

از جمله حاشیه های طلا گلزار پیرامون درآمد دریافتی او بوده است. او به محض این که از ایران خارج شد و به آمریکا رفت، رویای همیشگی اش را که کار در حرفه مدلینگ بود را دنبال نمود. طلا ابتدا در شهر لس آنجلس این حرفه را شروع کرد و در کنار آن در رشته داروسازی در دانشگاه به تحصیل پرداخت. او در رشته گرافیک نیز درس خواند و در رشته داروسازی توانست دکترا کسب کند. طلا گلزار هم اکنون در این رشته و در مدلینگ درآمد دارد.

طلا گلزار با توجه به این که در حوزه مدلینگ فعال است و در اینستاگرام و یوتیوب نیز فعال است اکثر درآمدش را از طریق مدلینگ و تبلیغات در یوتیوب و اینستاگرام کسب می کند و مقداری دیگری از درآمد این مدل زیبا نیز به فعالیت در رشته بهداشت دهان و دندان است که از آن فارغ التحصیل شده می باشد.

طلا گلزار عمل زیبایی هم داشته است؟

طلا گلزار یک مدل معروف می باشد که در سالیان اخیر به دلیل فعالیت هایش در زمینه مدلینگ و دیگر فعالیت هایش در اینستاگرام بر سر زبان ها افتاده و شهرت زیادی کسب نموده است. وی که در زمینه مدلینگ فعالیت دارد پیش از وارد شدن به این عرصه برای زیبایی هر چه بیشتر چند عمل انجام داده است. عکس هایی از چهره طلا گلزار قبل از عمل موجود می باشد که با سرچ نام این مدل می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید.

سوالات متداول

  1. آیا طلا گلزار با محمدرضا گلزار دارای نسبت خانوادگی یا فامیلی است؟

    گلزار نسبتی با محمدرضا گلزار بازیگر سینما و تلویزیون ندارد و این موضوع را تکذیب کرده است.

  2. طلا گلزار اکنون در کدام کشور ساکن است؟

    این مدل ایرانی بعد از مهاجرت از ایران همراه با خانواده در آمریکا ساکن شدند و اکنون نیز در آمریکا زندگی می‌ کند.

  3. آیا طلا گلزار با ساسی مانکن رابطه داشتنه اند؟

    شایعاتی مبنی بر رابطه ساسی و طلا گلزار مطرح شد اما مدتی بعد طلا عنوان کرد که ارتباط آن ها در حد روابط خانوادگی است.

5/5 - (1 امتیاز)