جف لیساندرو به عنوان یک بازیکن پوکر حرفه‌ ای شناخته می شود و یکی از بازیکنان برجسته و معروف در تورنمنت پوکر است که توانسته در این بازی به موفقیت‌ های چشمگیری دست پیدا کند و در کارنامه حرفه ای خود افتخارات، دستاورد ها و جوایز متعددی را به ثبت برساند.

جف لیساندرو کیست؟

جف لیساندرو کیست؟

جف لیساندرو در پرث استرالیا به دنیا آمده و در حال حاضر در سالرنوی ایتالیا زندگی می‌ کند. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید لیساندرو زمانی که 5 ساله بود، به واسطه مادرش با بازی پوکر آشنا شد و پس از آن در دوران نوجوانی تصمیم گرفت تا پوکر را به صورت حرفه‌ ای انجام دهد. حال بهتر است بدانید که این روز ها او به یکی از موفق‌ ترین و برترین پوکربازان جهان تبدیل شده است.

همسر جف لیساندرو

این روز ها خیلی از افراد به ویژه مخاطبان و طرفداران لیساندرو تمایل دارند تا علاوه بر زندگی حرفه‌ ای او در مورد زندگی شخصی و همسر این پوکرباز معروف نیز اطلاعاتی را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید با توجه به این که لیساندرو در مورد همسر و زندگی شخصی اش در هیچ کدام از مصابحه های خود صحبتی نکرده است، از این رو هیچگونه اطلاعاتی در این باره در دسترس نمی باشد. اما با این حال برخی از منابع بیان کردند که او مدت‌ هاست که ازدواج کرده و تشکیل خانواده داده است.

عکس های جف لیساندرو

در عصر مدرن و با پیشرفت در تکنولوژی روش‌ های متعددی برای جستجو و مشاهده تصاویر این پوکر باز معروف وجود دارد. به عنوان مثال اگر شما به اینترنت مراجعه نمایید و عباراتی همچون جدیدترین تصاویر جف لیساندرو را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و تصاویر این پوکر باز معروف در لوکیشن‌ های مختلف برای شما نمایش خواهد یافت.

اینستاگرام جف لیساندرو

مدتی قبل لیساندرو در اینستاگرام یک صفحه شخصی برای خود راه اندازی کرد و از آن زمان به بعد او اینستاگرام را به یک پایگاه ارتباطی قوی بین خود و مخاطبانش تبدیل کرده است و فعالیت‌ هایی که انجام می‌ دهد را از طریق صفحه شخصی اش با مخاطبان خود به اشتراک می‌ گذارد. حال با مراجعه به قسمت سرچ اینستاگرام و جستجوی نام این پوکر باز معروف، صفحه شخصی او برای شما نمایش خواهد یافت.

بزرگترین برد جف لیساندرو

بزرگترین برد جف لیساندرو

بهتر است بدانید یکی از مهم ترین دلایلی که این روز ها جف لیساندرو به شهرت زیادی رسیده، برد های او بوده است. این پوکر باز معروف تا به اکنون در تورنمنت‌ های متعددی شرکت کرده و در اکثر این تورنمنت‌ ها توانسته مبالغ هنگفتی را به عنوان جایزه دریافت کند. هم چنین ناگفته نماند که لیساندرو در ماه می 2005، در مسابقات هولدم نامحدود با جایزه 10 هزار دلاری سری جهانی پوکر شرکت کرد و توانست عنوان قهرمانی را کسب کند.

هم چنین در فینال این مسابقات، این پوکر باز جایزه ارزشمندی به ارزش 542,360 دلار را از آن خود کرد. به همین دلیل می توان این گونه بیان کرد که این برد بزرگ ترین برد او بوده است.

بدترین باخت این پوکر باز

لیساندرو با توجه به استعداد و مهارتی که در بازی‌ های پوکر دارد، به همین دلیل در اکثر مسابقات و تورنومنت‌ هایی که شرکت کرده توانسته مبالغ هنگفتی را به عنوان جایزه برنده شود و تا به اکنون باخت های بسیار کمی داشته است.

درآمد لیساندرو از کجاست؟

بهتر است بدانید که منبع درآمد جف لیساندرو از طریق پوکر است. او به واسطه حضور در تورنمنت‌ ها و مسابقات مختلف و برنده شدن جایزه، آمدزایی می‌ کند. این موضوع را هم باید افزود که او تا به اکنون از طریق پوکر ثروت هنگفتی را به دست آورده است. او همچنین در سایت شرط بندی پوکر هم فعالیت می کند و از این راه درآمد بالایی دارد.

این پوکر باز چه حواشی داشته است؟

این پوکر باز چه حواشی داشته است؟

با توجه به این که جف لیساندرو یکی از پوکربازان مشهور به شمار می‌ رود، به همین دلیل این روز ها در کانون توجهات قرار گرفته است و این موضوع باعث شده تا هر از گاهی در پیرامون او نیز حاشیه‌ هایی مشاهده شود. حال ناگفته نماند که معمولاً حواشی پیرامون این پوکرباز معروف در رابطه با فعالیت های او در پوکر می‌ باشد.

جف لیساندرو در چه تورنمنت هایی شرکت کرده است؟

با توجه به این که جف لیساندرو علاقه بسیار زیادی به بازی‌ های پوکر دارد و در کنار آن از توانایی و استعداد بسیار خوبی هم برخوردار است، به همین دلیل تا به اکنون در اکثر تورنمنت‌ های مهم شرکت کرده و توانسته در خیلی از این تورنمنت‌ ها نیز مبالغ هنگفتی را به عنوان جایزه برنده شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :